LV Punkty

Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjamiOd czasu do czasu będziemy organizować specjalne promocje, dzięki którym będziesz miał szansę zebrać jeszcze więcej LV Punktów przy wyższych kursach procentowych. Zaglądaj regularnie na naszą stronę oraz sprawdzaj skrzynkę e-mail, aby w pełni wykorzystywać nasze ekskluzywne oferty.

Jak to działa?

01/04

Zdobywaj punkty za grę w lv bet!

Lubisz typować zakłady? U nas za grę dodatkowo możesz zgarnąć punkty, które później wypłacisz jako prawdziwe pieniądze. Możesz zatem wygodnie usiąść i powiększać swój budżet, za każdym razem, kiedy stawiasz zakład! LV Punkty dadzą Ci jeszcze więcej frajdy z gry! Graj z LV BET, zbieraj punkty i wymieniaj je na prawdziwą kasę!

02/04

Więcej grasz więcej masz!

LV Punkty dają Ci większą frajdę z każdego zawartego zakładu. LV Punkty są generowane w oparciu o system procentowy. Za każde wydane 25 PLN otrzymasz 1 LV Punkt. Proste? Chyba prościej się nie da! Stopniowo gromadzone LV Punkty możesz wymieniać na prawdziwe pieniądze i dalej cieszyć się grą w zakładach sportowych lub sportach wirtualnych!

03/04

Zainteresowany lv punktami? To świetnie.

Gdzie możesz się zapisać? Zrobiliśmy to już za Ciebie! Już od pierwszego zakładu na naszej stronie, automatycznie zaczniesz zbierać LV Punkty. Bez konieczności zaznaczania dodatkowych pól i wypełniania kolejnych formularzy. Po prostu graj i zgarniaj LV Punkty. W każdej chwili możesz sprawdzić ich stan na swoim koncie gracza. Wystarczy, po zalogowaniu się do swojego profilu, wejść w zakładkę LV PUNKTY.

04/04

Jak wymienić lv punkty na realne środki do gry?

W prosty sposób możesz wymienić swoje LV Punkty na Pieniądze do gry - 100 LV Punktów to równowartość 5 PLN. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wejść w zakładkę LV Punkty i kliknąć przycisk WYMIEŃ PUNKTY. Gotowe! Gotówka jest od razu dostępna w Twoim portfelu na koncie LV BET. Ty zajmij się graniem, my zajmiemy się resztą!

Regulamin

  • Każdy użytkownik zbiera LV Punkty grając w naszych zakładach bukmacherskich za prawdziwe pieniądze.
  • Minimalna liczba LV Punktów, które można wymienić na gotówkę, wynosi 100 punktów. Każde 100 LV Punktów można wymienić na 5 PLN.
  • Środki pochodzące z wymiany LV Punktów nie podlegają obrotowi.
  • Za każde zagrane 25 PLN przyznajemy 1 LV Punkt.
  • W przypadku zwrotu środków oraz anulowania postawionego zakładu, naliczone za taki zakład punkty są automatycznie odejmowane z puli zgromadzonych LV Punktów.
  • Punkty można gromadzić zarówno grając na ofertę przedmeczową, jak i w zakładach na żywo.
  • Zgromadzone LV Punkty nigdy nie wygasają.
  • LV BET Zakłady Bukmacherskie zastrzega sobie prawo do zmiany warunków lub zaprzestania kontynuowania promocji wedle własnego uznania.