hero-section-text

Kod promocyjny LV BET

Rejestrując konto w serwisie bukmacherskim LV BET nowi gracze mogą liczyć na ekskluzywny pakiet powitalny, który obejmuje szereg bonusów oraz udogodnień, dzięki którym obstawianie pierwszych zakładów bukmacherskich stanie się dużo przyjemniejsze.

Jak otrzymać swój pierwszy bonus?

01

Załóż konto w LV BET

wyślij email [email protected] o tytule "Bonus bez depozytu"
02

Otrzymasz bonus 20 PLN

zagraj, złóż pierwszy depozyt
03

Odbierz bonus powitalny

do równowartości 1000 + 500 PLN

Aby odebrać bonus dla nowych graczy wystarczy przy rejestracji wykorzystać kod promocyjny LV BET. Otwiera on drogę do atrakcyjnego pakietu powitalnego do 3333 PLN. W praktyce jednak, wykorzystanie kodu bonusowego oferuje klientom znacznie więcej korzyści. Co zyskujesz otwierając konto w LV BET?

Jakie korzyści czekają na osoby, które zarejestrują konto w LV BET?

Zastanawiasz się, czy warto otworzyć konto w serwisie bukmacherskim LV BET? A zatem pozwól, że zaprezentujemy Ci wszystkie korzyści, które zyskujesz wybierając to miejsce. A jest ich naprawdę bez liku. Śmiało możemy stwierdzić, że nasz bonus powitalny zalicza się do grona najlepszych na rynku legalnych bukmacherów w naszym kraju.

Sam pakiet powitalny otrzymywany przy pierwszej wpłacie oferuje graczom trzy bonusy o łącznej wartości 3333 PLN. Do tego dochodzi kilka innych prezentów, dzięki czemu, kapitał na start może być dużo wyższy. Oto wszystkie korzyści, na które mogą liczyć nowi klienci, po zarejestrowaniu konta w serwisie bukmacherskim LV BET:

 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Bonus 100% do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie
 • Bonus 50% do 1500 PLN przy drugiej wpłacie
 • Zakład bez ryzyka 333% przy trzeciej wpłacie
 • 14 dni obstawiania bez podatku po założeniu konta
 • 50 PLN bonusu dla kibiców zrzeszonych klubów
 • Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualne

Do tego dochodzą liczne udogodnienia oferowane przez serwis bukmacherki LV BET, takie jak: transmisje dostępne w zakładach na żywo, funkcja cashout czy też innowacyjny kreator zakładów bukmacherskich Bet Builder. W serwisie bukmacherskim LV BET dostępny jest także szeroki wachlarz promocji adresowanych do aktywnych klientów, w tym chociażby program lojalnościowy.

Istnieje zatem wiele argumentów, dla których warto wykorzystać LV BET kod promocyjny i zarejestrować konto w naszym serwisie. Poniżej szczegółowo omawiamy wszystkie bonusy dostępne w ofercie.

Dlaczego warto wybrać LV BET kod promocyjny?

Wykorzystując kod promocyjny LV BET klienci mogą sięgnąć po ekskluzywny bonus powitalny, który przez wielu fanów jest określany jako jeden z najlepszych dostępnych na polskim rynku. Nasza firma zawsze słynęła z nietuzinkowych i ciekawych promocji i zależy nam na tym, aby podtrzymać dobrą passę.

Dlatego co jakiś czas aktualizujemy ofertę powitalną, tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów zakładów bukmacherskich. Nasz bonus powitalny składa się z kilku części, tak, aby każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie. Spora różnorodność to bez wątpienia jeden z głównych atutów oferty promocyjnej dostępnej w serwisie bukmacherskim LV BET.

Wykorzystując LV BET kod promocyjny nowi gracze w serwisie mogą zdobyć większy kapitał początkowy, który z pewnością umili obstawianie zakładów bukmacherskich.

W ramach pakietu powitalnego można otrzymać nawet do 3000 PLN przy dwóch pierwszych wpłatach. Do tego dochodzi bonus bez depozytu przyznawany za samą rejestrację konta, jak również zakład bez ryzyka, który pozwala na obstawienie lukratywnego kuponu bez narażania się na straty.

Bonus powitalny dostępny w tym miejscu umożliwia graczom obstawianie zakładów bukmacherskich bez 12-procentowego podatku od stawki. To specjalna promocja, którą LV BET przygotował dla nowych klientów. Będzie ona aktywna przez 14 dni od momentu rejestracji konta.

Reasumując, otwierając konto w serwisie legalnego bukmachera LV BET nowi klienci mogą nie tylko powiększyć stan konta, ale również obstawiać zakłady sportowe na lepszych warunkach, co oczywiście przełoży się na poziom satysfakcji. Nie dziwi zatem fakt, że kod promocyjny LV BET jest tak pozytywnie oceniany przez graczy, którzy decydują się na skorzystanie z oferty tego bukmachera.

Gdzie wpisać kod promocyjny LV BET?

Wykorzystując kod promocyjny LV BET nowi klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści. W ten sposób można otrzymać większy bonus na start lub też zapewnić sobie dodatkowy bonus. Oferta powitalna jest stale udoskonalana, a co za tym idzie, korzyści wynikające z wykorzystania kodu bonusowego również mogą się zmieniać.

Rodzi się jednak pytanie, w jaki sposób można wykorzystać kod bonusowy LV BET, aby otrzymać ekskluzywny bonus. Miejsce na kod promocyjny zawiera formularz rejestracji, który trzeba wypełnić w momencie zakładania konta w naszym serwisie. Należy także zaznaczyć akceptację regulaminu promocji, co jest niezbędne, aby skorzystać z dostępnych promocji na start.

Aby znaleźć aktualny kod promocyjny LV BET wystarczy dobrze przeszukać stronę bukmachera, aczkolwiek takie kody mogą posiadać także nasi partnerzy. Skorzystanie z oferty promocyjnej jest zatem niezwykle proste. Wystarczy jedynie odnaleźć obowiązujący kod promocyjny, wkleić go w odpowiednie okienko formularza rejestracyjnego, a także zaakceptować regulamin.

Zanim zrealizujesz pierwszy depozyt w celu odebrania bonusu na start, zapoznaj się z regulaminem promocji. W ten sposób dowiesz się, w jaki sposób działa bonus powitalny, jak go otrzymać i wykorzystać, a także, co należy zrobić, aby później wypłacić uzyskany bonus na start lub kod promocyjny.

Jak aktywować bonus LV BET?

Przed skorzystaniem z każdej promocji bukmacherskiej warto w pierwszej kolejności sprawdzić regulamin promocji. To w tym miejscu można odnaleźć informację na temat tego, jak aktywować bonus powitalny. Należy pamiętać, że każdy bonus jest nieco inny, a to oznacza, że nieco inny może być również sposób jego wykorzystania.

Na szczęście w LV BET wszystkie zasady promocji są proste i czytelne. Aby odebrać ekskluzywny bonus na start, w formularzu rejestracyjnym wykorzystaj kod promocyjny i zaakceptuj regulamin promocji. Za samą rejestrację konta otrzymasz bonus 20 PLN, który możesz wykorzystać wedle indywidualnego uznania.

Aby otrzymać pakiet początkowy 3333 PLN, potrzebny jest pierwszy depozyt. W ramach pierwszej wpłaty gracz otrzymuje premię 100% do 1500 PLN. Dodatkowo, pierwszy depozyt aktywuje promocję, w ramach której można obstawiać zakłady sportowe bez podatku od stawki przez 14 dni od momentu zarejestrowania konta. Drugi depozyt aktywuje natomiast premię 50% do 1500 PLN, natomiast przy trzeciej wpłacie można otrzymać zakład bez ryzyka 333 PLN. Zalecamy również, aby z kolejnych prezentów korzystać w momencie spełnienia warunku obrotu poprzedniego. W ten sposób łatwiej jest zachować porządek i systematycznie obracać otrzymane bonusy.

Do dyspozycji klientów pozostaje jeszcze trzeci bonus przeznaczony dla klientów zrzeszonych klubów sportowych. A są nimi: Unia Leszno, Wisła Płock, Śląsk Wrocław oraz Stal Mielec. Aby otrzymać ten bonus, gracze powinni wysłać maila zawierającego skan karnetu na mecz swojego zespołu. Istnieją także inne promocje, w których konieczne jest wysłanie maila na adres promocyjny.

Nie jest to zadanie trudne, a czas oczekiwania również nie należy do najdłuższych. Należy jednak pamiętać, że aktywowanie każdego bonusu może się nieco różnić i właśnie dlatego bardzo istotne jest zapoznanie się z regulaminem promocji. Aby ułatwić Ci proces efektywnego wykorzystania oferty promocyjnej w LV BET, poniżej szczegółowo opisujemy wszystkie bonusy wchodzące w jej skład.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Pierwszy na naszej liście jest bonus bez depozytu. Bardziej doświadczeni gracze z całą pewnością wiedzą, jak działa darmowy zakład. Jest to coś w rodzaju „jazdy próbnej”. Rejestrujesz konto w serwisie, a w zamian otrzymujesz niewielki bonus powitalny, który pozwala sprawdzić możliwości serwisu bez narażania swojego kapitału na szwank. Po skorzystaniu z tej promocji możesz podjąć decyzję, czy wybrany bukmacher spełnia Twoje oczekiwania i czy warto zrealizować pierwszy depozyt. No dobrze, to jak do dokładnie wygląda w przypadku bonusu bez depozytu 20 PLN?

Na początek zarejestruj konto w serwisie LV BET wykorzystując kod promocyjny. Aktywuj swoje konto potwierdzając adres email. Po zalogowaniu na konto dokończ proces rejestracji wybierając opcję: „Pena rejestracja”, a także zaznacz, że chcesz otrzymać bonus bez depozytu. W ramach pełnej rejestracji gracz jest proszony o zweryfikowanie swojego konta. W tym celu należy załączyć skan dokumentu tożsamości. Gdy dokończysz rejestracji otrzymasz darmowy zakład, a konkretniej będzie to bonus kursowy.

Jak to działa? Gracz otrzyma 1 PLN na obstawienie zakładu, a ponadto, bonus x20. Teraz należy obstawić zakład kombi złożony z przynajmniej trzech wydarzeń. Kurs całkowity powinien być niemniejszy niż 2,50, natomiast kurs każdej selekcji to min. 1,25. Po stworzeniu takiego kuponu zaznacz opcję „Użyj bonusu Wygrane x20”. Jeśli kurs całkowity wynosił 2,50 teraz jest to 50,00! Obstawiając 1 PLN na taki zakład możesz zagrać o 50 PLN. Oczywiście kurs kuponu może być wyższy. To pokazuje, że nawet bonus bez depozytu w LV BET pozwala zagrać o naprawdę duże wygrane.

Pakiet powitalny do 3333 PLN

Wykorzystałeś już darmowy zakład za rejestrację konta? W takim razie przechodzimy do promocji, w których potrzebny jest już pierwszy depozyt. Flagowy pakiet początkowy dostępny w LV BET oferuje nowym klientom trzy prezenty o łącznej wartości 3333 PLN. W ich skład wchodzą następujące bonusy:

 • Bonus 100% do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie,
 • Bonus 50% do 1500 PLN przy drugiej wpłacie,
 • Zakład bez ryzykowania 333 PLN przy trzeciej wpłacie.

To od Ciebie zależy, ile dokładnie wyniesie przyznana kwota, ponieważ wyznacznikiem jest wysokość depozytu. Niemniej jednak, maksymalny bonus dostępny w ramach pakietu powitalnego wynosi aż 3333 PLN. To jeden z najwyższych bonusów powitalnych dostępnych na rynku legalnych bukmacherów w naszym kraju. Poniżej dokładnie opisujemy poszczególne elementy pakietu powitalnego.

Bonus do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie

Pierwszy depozyt uruchomi premię, w ramach której gracze otrzymają bonus 100% do 1500 PLN. A zatem, Twój pierwszy depozyt zostanie podwojony. Wpłacając 100 PLN, otrzymasz 100 PLN bonusu. Maksymalna kwota bonusu jest wypłacana przy wpłacie 1500 PLN i wynosi właśnie 1500 PLN. To proste i klarowne zasady.

Kwota depozytu, jak również otrzymany bonus podlegają 4-krotnemu warunkowi obrotu na zakładach sportowych po kursie min. 1,75. To ważne, do obrotu zaliczać się będą wyłącznie zakłady sportowe wybrane z oferty sportowej.

Bonus do 1500 PLN przy drugiej wpłacie

Czas na drugi bonus, w którym również możesz otrzymać 1500 PLN. Działa on niemal identycznie, jak ten pierwszy, z tą różnicą, że tutaj premia wynosi 50%. A zatem, jeśli wpłacisz na swoje konto 100 PLN, otrzymasz w prezencie 50 PLN. Jeśli natomiast wpłacisz na konto 1500 PLN, przyznany bonus to 750 PLN. Innymi słowy, aby otrzymać maksymalny bonus 1500 PLN przy drugiej wpłacie, gracze muszą wpłacić na swoje konto przynajmniej 3000 PLN. Warunek obrotu jest tu analogiczny go pierwszego bonusu, a zatem gracz powinien obrócić depozyt i bonus 4 razy na zakładach sportowych po minimalnym kursie na poziomie 1,75.

Zakład bez ryzyka 333 PLN przy trzeciej wpłacie na konta gracza

Ostatnim prezentem w ramach pakietu powitalnego jest zakład bez ryzykowania 333 PLN. Aby go otrzymać, przed zrealizowaniem trzeciej wpłaty należy kliknąć opcję: „Zakład bez ryzyka”. Po dokonaniu tego depozytu, środki trafią na konto bonusowe, a wcześniej zostaną powiększone o 1%. A zatem, aby uzyskać maksymalny bonus 333,30 PLN wystarczy dokonać wpłaty na kwotę 330 PLN.

Teraz obstaw przyznane środki na bonusowy zakład pojedynczy lub kombinacyjny z minimalnym kursem 1,75. Na kuponie zaznacz opcję: „Zakład bez ryzyka”. Jeśli wygrasz, otrzymasz środki na konto główne i będziesz mógł je wypłacić. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki na saldo bonusowe. Przyznane środki trzeba będzie obrócić 1 raz w ofercie sportowej po kursie 1,75.

Zbijamy podatek po rejestracji

To dodatkowy bonus, który wchodzi w skład atrakcyjnej promocji powitalnej dostępnej w serwisie LV BET. Jak wiadomo, obstawianie zakładów u legalnych bukmacherów zwykle wiąże się z tym, że przy każdym zakładzie gracz traci 12% stawki na rzecz podatku. Jednak równie dobrze, podatek może zostać opłacony przez bukmachera i tak właśnie działa ta promocja dostępna w LV BET.

Pierwszy depozyt aktywuje 14 dni promocji, w których możesz obstawiać zakłady bez podatku. Kwalifikuje się każdy zakład kombi zawierający 3 selekcje i z kursem całkowitym niemniejszym niż 2,40. Zakłady obstawione w ten sposób zaoferują wygraną wyższą o 14%.

50 PLN dla kibiców zrzeszonych klubówLV BET z dumą wspiera sport w naszym kraju. Jeśli i Ty wspierasz swój zespół poprzez zakup karnetu, mamy dla Ciebie dodatkowy bonus. LV Bet wspiera kluby: Wisła Płock, Śląsk Wrocław, Stal Mielec oraz Unia Leszno.

Aby otrzymać ten bonus, wystarczy przesłać skan lub zdjęcie karnetu z widocznym imieniem i nazwiskiem (można zakryć pesel) na adres: [email protected]. W przeciągu najbliższych 48 godzin pracownik serwisu zweryfikuje Twoje zgłoszenie i jeśli okaże się ono prawidłowe, otrzymasz na swoje konto dodatkowy bonus w wysokości 50 zł. W każdym sezonie lista wspieranych przez LV BET klubów może się zmieniać, a zatem warto być na bieżąco.

Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualne

W LV BET istnieje alternatywy bonus dla nowych klientów. Jest on adresowany do wszystkich fanów sportów wirtualnych oraz gier karcianych. Aby odebrać ten bonus, wykorzystaj kod promocyjny przy rejestracji konta, a następnie zrealizuj pierwszy depozyt. Przy składaniu depozytu zaznacz opcję: „Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualne”.

Pierwszy bonus zostanie podwojony, a maksymalna kwota bonusu wynosi 600 PLN. Jak sama nazwa wskazuje, otrzymane środki można wykorzystać na obstawianie zakładów bukmacherskich w sekcjach Sportów Wirtualnych i Gier. Ponadto, jest to alternatywa dla pierwszego bonusu z pakietu powitalnego. Wybierając ten lv bet bonus powitalny, wciąż możesz odebrać wyżej opisane bonusy do drugiej i trzeciej wpłaty.

Jak wypłacić bonus na LV BET?

Niemal każdy bonus bukmacherski jest objęty warunkiem obrotu. W ramach warunku obrotu przyznane środki należy obrócić określoną ilość razy i dopiero wtedy staną się dostępne do wypłaty. Wcześniej można wykorzystywać otrzymane pieniądze do obstawiania zakładów bukmacherskich. To kolejny powód, dla którego warto przed skorzystaniem z promocji warto zapoznać się z regulaminem.

Jak to wygląda w przypadku LV BET? Jeśli chodzi o dwa pierwsze bonusy wchodzące w skład pakietu powitalnego, należy je obrócić 4-krotnie na zakładach z kursem minimalnym na poziomie 1,75. W przypadku zakładu bez ryzyka, warunek obrotu będzie obowiązywał tylko wtedy, jeśli przegrasz zakład i otrzymasz zwrot stawki zakładu. W tej sytuacji obowiązuje 1-krotny warunek obrotu.

Gdy wypełnisz warunek obrotu, środki bonusowe w przeciągu 30 minut zostaną przekazane na saldo główne, skąd w każdej chwili mogą zostać wypłacone. LV BET oferuje szybkie wypłaty na konto bankowe, a pieniądze możesz otrzymać nawet w przeciągu 15 minut. W razie jakichkolwiek problemów przy obracaniu bonusem, do Twojej dyspozycji pozostaje sprawnie działający dział obsługi klienta.

Ile razy trzeba obrócić bonus LV BET?

Każdy bonus posiada nieco inne zasady, o których warto się dowiedzieć jeszcze przed skorzystaniem z oferty promocyjnej. W ten sposób łatwiej jest uniknąć ewentualnych trudności z wypłatą. W LV BET dostępnych jest kilka promocji na start, a co za tym idzie, każda z nich może posiadać nieco inny warunek obrotu.

Jeśli chodzi o dwie najważniejsze promocje, czyli bonusy do 1500 PLN przy pierwszej i drugiej wpłacie, obowiązuje 4-krotny warunek obrotu po kursie 1,75. W przypadku zakładu bez ryzyka jest to 1-krotny warunek obrotu. Jeśli chodzi o bonus 600 PLN na sporty wirtualne i gry, w tym przypadku obowiązuje 6-krotny warunek obrotu po kursie 1,50.

Po zrealizowaniu obrotu, środki w przeciągu 30 minut trafią na saldo główne, skąd będzie je można wypłacić.

Jak krok po kroku odebrać bonus powitalny LV BET?

Biorąc pod uwagę, jak duży jest bonus powitalny dostępny w LV BET, warto sprawdzić, jak krok po kroku zrealizować kod promocyjny i jak odebrać wszystkie prezenty dostępne w ramach pakietu powitalnego. Chcesz w pełni wykorzystać potencjał, jaki oferuje LV BET bonus? W takim razie podążaj za poniższą instrukcją krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę LV BET, wybierz opcję rejestracja i wypełnij formularz rejestracyjny. W okienku „kod promocyjny” wpisz lub wklej posiadany kod, a także zaakceptuje regulamin. Kod bonusowy możesz zrealizować także podczas rejestracji w aplikacji mobilnej.
 2. Potwierdź rejestrację konta klikając w link przesłany do Ciebie na adres email.
 3. Po zalogowaniu się na konto dokończ rejestrację przechodząc proces weryfikacji konta. Otrzymasz w ten sposób darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 PLN.
 4. Realizując pierwszy depozyt wybierz jedną z dostępnych opcji: klasyczny bonus 1500 PLN lub 600 na sporty wirtualne i gry.
 5. Po dokonaniu pierwszej wpłaty możesz przez 14 dni obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku od stawki.
 6. Przy drugiej wpłacie zaznacz, że chcesz otrzymać bonus 1500 PLN.
 7. Przy trzeciej wpłacie zaznacz, że interesuje Cię zakład bez ryzykowania 333 PLN.
 8. Obstaw bonusowy zakład o wartości do 333,30 PLN. Kurs całkowity kuponu powinien wynosić 1,75. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki zakładu.
 9. Środki bonusowe trafią na konto gracza w przeciągu 30 minut od zrealizowania warunku obrotu poszczególnego bonusu. Teraz możesz je wypłacić ze swojego konta.

I to w zasadzie wszystko. Jak widzisz, bonus w LV BET działa na bardzo prostych i klarownych zasadach i nie powinien w żaden sposób sprawiać trudności. Jeśli napotkasz jednak na nieoczekiwane problemy, pamiętaj, że w LV BET zawsze możesz skorzystać z live chatu, aby uzyskać szybką pomoc.

Promocje bukmacherskie LV BET dla aktywnych graczy

Co ważne, LV BET kod promocyjny to niejedyny sposób, aby uzyskać dodatkowe środki na obstawianie zakładów bukmacherskich. Przygotowaliśmy również obszerną ofertę promocyjną dla wszystkich aktywnych klientów, którzy zdecydują się regularnie obstawiać zakłady bukmacherskie w serwisie legalnego bukmachera LV BET.

A musisz wiedzieć, że jest ich naprawdę sporo! W tym miejscu wymienimy tylko niektóre promocje, do których otrzymasz dostęp rejestrując konto i wykorzystując kod bonusowy LV BET. To właśnie duża różnorodność i bogaty wybór promocji bukmacherskich sprawia, że bukmacher LV BET cieszy się tak pozytywnymi opiniami.

LV Kombi Boost: Podnosimy kursy

Dużą popularnością ze strony graczy cieszy się promocja LV Kombi Boost. W ramach tej promocji gracze mogą otrzymać premię w wysokości nawet 75% wygranej. Jest to premia, którą można aktywować stawiając zakład kombi zawierający określoną liczbę selekcji. Minimalna premia wynosi 3% i można ją otrzymać przy zakładach zawierających 3 selekcje.

Z kolei najwyższy bonus w wysokości 75% można otrzymać za wygranie zakładów zawierających przynajmniej 13 selekcji. Zgodnie z regulaminem, do promocji kwalifikują się te kupony, na których minimalny kurs każdej selekcji wynosi przynajmniej 1,25. Promocja LV Kombi Boost to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników zakładów akumulowanych.

Bezpieczny kupon

To kolejna promocja bukmacherska, która zainteresuje miłośników zakładów akumulowanych. Być może znasz uczucie, w którym Twój zakład kombi przegrywa tylko dlatego, że zawiódł Cię jeden mecz. To dość powszechne zjawisko, które może wywołać niemałą frustrację. Jednak w LV BET znamy remedium.

Wszystkie kupony kombinacyjne zawierające przynajmniej 4 zdarzenia zostaną ubezpieczone, dzięki czemu, jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki do 50 PLN. To specjalny bonus, który sprawia, że zakłady bukmacherskie w naszym serwisie są nieco bezpieczniejsze, zwłaszcza dla tych graczy, którzy cenią sobie nieco bardziej ryzykowne zagrania.

25 PLN czy 50 PLN?

Bukmacher LV BET posiada bonusy stworzone z myślą o graczach obstawiających różne zakłady bukmacherskie, niezależnie czy jest to oferta sportowa, czy też zakłady na żywo, sporty wirtualne lub inne formy obstawiania wyników. Chcesz zdobyć kolejny LV BET bonus? Masz do tego okazję na początku każdego nowego tygodnia. Zasady są proste.

Wystarczy że w poniedziałek wpłacisz min. 50 PLN lub więcej. Jeśli wpłacisz min. 50 PLN, masz szansę otrzymać zwrot do 25 PLN, jeśli zakład postawiony za wpłacone środki okaże się przegrany. Przy wpłatach na min. 100 PLN zwrot wynosi już 50 PLN. Co ważne, zwrot otrzymasz na konto gracza w formie atrakcyjnego bonusu kursowego. Z tej promocji możesz korzystać na początek każdego nowego tygodnia.

Varyfikacja w Ekstraklasie?

Gdy system wideo weryfikacji VAR został wprowadzony do Ekstraklasy, bukmacher LV BET uruchomił bardzo ciekawą promocję, w ramach której można otrzymać zwrot środków z zakładu, który został przegrany przez VAR. Jak to działa? Załóżmy, że postawiłeś mecz Ekstraklasy, a Twoja drużyna zremisowała ten mecz 1-1.

Jednak Twój zespół strzelił bramkę na 2-1, ale niestety interwencja VAR spowodowała, że gol nie został uznany. W takich sytuacjach wystarczy, że napiszesz do nas maila z numerem kuponu kwalifikującego się do zwrotu. Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie i jeśli uznamy je za słuszne, przyznamy Ci bonus do 100 PLN w ramach zwrotu za przegrany kupon.

Operacja: Esports Zwrot 100 PLN

Coraz większą popularnością cieszą się zakłady bukmacherskie na sporty elektroniczne, takie jak chociażby Counter Strike czy League of Legends. Bukmacher LV BET bardzo dba o to, aby jego oferta na esport była dopracowana do perfekcji. Już kod bonusowy pozwala nowym graczom zdobyć środki bonusowe, które można przeznaczyć na obstawianie sportów elektronicznych.

Z kolei w ramach promocji Operacja Esports, gracze mogą liczyć na dodatkowy bonus do 100 PLN, jeśli w przeciągu jednego tygodnia (od czwartku do środy) obstawią zakłady bukmacherskie w tej ofercie za przynajmniej 500 PLN. To bonus bukmacherski, który z całą pewnością zainteresuje wszystkich graczy, którzy regularnie obstawiają zakłady na sporty elektroniczne. Otrzymany bonus z pewnością sprawi, że zakłady na esport staną się jeszcze bardziej emocjonujące.

Dwie dychy na Sporty Wirtualne

Cenisz sobie Sporty Wirtualne? Także dla Ciebie mamy specjalny bonus, który możesz wykorzystać jednorazowo w każdym kolejnym tygodniu.

Jeśli w przeciągu jednego tygodnia, od poniedziałku do niedzieli, obstawisz zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne za przynajmniej 100 PLN, nowy tydzień rozpoczniesz otrzymując dodatkowy bonus w wysokości 20 PLN.

Zostanie on przyznany do konta gracza w poniedziałek, jeśli w poprzednim tygodniu poprawnie wykonano bonusowe zadanie. Otrzymany bonus można przeznaczyć na sporty wirtualne i nie tylko.

Grupy Kupon

Wielu klientów wykorzystuje kod promocyjny LV BET, aby móc skorzystać z popularnych, flagowych promocji naszego serwisu. A jedną z takich promocji jest bez wątpienia Gruby Kupon. Zasady działania tej promocji są niezwykle proste. Każdego dnia wybieramy najpopularniejsze wydarzenia sportowe i dobieramy kilka zakładów, które połączymy w jedną selekcję, którą możesz dodać do kuponu.

Dla przykładu: Real, Barcelona i Atletico wygrają swoje mecze. Dlaczego Gruby Kupon jest lepszy, aniżeli obstawienie analogicznego zakładu kombi? Ponieważ w tym przypadku ewentualna wygrana będzie wyższa nawet o 20%! Z tego względu, Gruby Kupon to jedna z najpopularniejszych promocji, z których regularnie korzysta wielu aktywnych typerów.

Program lojalnościowy w LV BET

W serwisie bukmacherskim LV BET obowiązuje program lojalnościowy, a jego zasady są bardzo proste i klarowne. Obstawiając zakłady bukmacherskie możesz zbierać punkty, a następnie wymieniać je na pieniądze dostępne w programie lojalnościowym. Co ważne, LV punkty można zbierać obstawiając zakłady bukmacherskie przez Internet, jak również w puntach naziemnych bukmachera.

Za każde 25 PLN wydane na zakłady bukmacherskie otrzymujesz 1 punkt. Z kolei 100 punktów można wymienić na 5 PLN. Warto jednak zaznaczyć, że bukmacher LV BET czasem organizuje specjalne wydarzenia, w których można zdobywać dodatkowe LV punkty, bardziej przybliżając się do wygranej. To kolejny dowód na to, że kod bonusowy w LV BET to niejedyny sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Istnieje wiele innych promocji, które zagwarantują Ci taką możliwość.

Promocje okresowe w LV BET

Powyżej opisaliśmy wszystkie korzyści, jakie może zaoferować graczom LV BET kod promocyjny. Poza bardzo atrakcyjnym pakietem powitalnym, na konto bonusowe mogą regularnie wpadać dodatkowe środki w ramach promocji stałych, z których można korzystać raz w tygodniu. Do tego mamy również program lojalnościowy, w którym można zbierać LV punkty w programie lojalnościowym, a następnie wymieniać je na bonusowe pieniądze. Dzięki temu, bonus na start to niejedyna okazja, aby powiększyć swój stan konta i zgarnąć dodatkowy bonus na grę.

Bukmacher LV BET stara się także aktywizować graczy przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Piłkarskie mistrzostwa świata? A może wielkoszlemowy turniej tenisowy? W LV BET konto bonusowe często można zasilić obstawiając zakłady sportowe na popularne rozgrywki sportowe, które postanowiliśmy umieścić w naszej ofercie. Być może mecz, który chcesz typować, możesz obstawić w LV BET na korzystniejszych warunkach.

Z tego względu warto być na bieżąco z naszą ofertą promocyjną, aby nigdy nie przegapić dobrej okazji do zdobycia dodatkowych środków na zakłady sportowe. Już dziś zarejestruj swoje konto i wykorzystaj kod bonusowy, aby móc codziennie odbierać bonusy w LV BET.

Gdzie znaleźć LV BET kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny LV BET można bez trudu znaleźć na stronie bukmachera. Z kodem można się również spotkać w serwisach partnerskich. Jak już wiesz, kod bonusowy pozwala graczom zdobyć dodatkowy bonus lub też sprawić, że maksymalna kwota bonusu będzie wyższa.

Z tego względu zawsze warto być na bieżąco z ofertą promocyjną, zwłaszcza, jeśli jeszcze nie posiadasz konta w naszym serwisie bukmacherskim. Pamiętaj, że kod promocyjny należy wpisać lub wkleić w formularz rejestracyjny, a ponadto, przy każdym depozycie należy zaznaczyć, jaki bonus chcesz odebrać. To ważne, ponieważ w przypadku pierwszego depozytu w grę wchodzą dwa różne bonusy.

Czy warto wykorzystać kod promocyjny LV BET przy rejestracji?

Zdecydowanie tak, pakiet powitalny dostępny w LV BET to najlepszy argument na poparcie tezy, że warto zarejestrować konto w tym właśnie miejscu. W ramach tego pakietu nowi gracze otrzymują trzy prezenty o łącznej wartości 3333 PLN, a w ich skład wchodzi niezwykle popularny zakład bez ryzyka, który pozwala zagrać o dużą stawkę bez narażania się na straty.

Ponadto, LV BET bonus pozwala również obstawiać zakłady sportowe bez podatku od stawki przez 14 dni od momentu zakończenia rejestracji konta. Dla fanów sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane przygotowano alternatywy bonus w wysokości 600 PLN.

Bukmacher LV BET od początku istnienia na polskim rynku bukmacherskim odznacza się dużą kreatywnością w kontekście tworzenia oferty promocyjnej. Bukmacher jako jeden z pierwszych wprowadził bonus kursowy, czyli innowacyjną formę promocji, w której gracze mogą zagrać o naprawdę duże wygrane za sprawą mnożnika, który powiększa kurs całkowity na kuponie. Z wielu względów, LV BET bonus jest po prostu unikalny i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Otwierając konto w serwisie bukmacherskim LV BET gracze mogą liczyć także na szeroki wachlarz promocji stałych i okresowych, z których można korzystać regularnie, aby powiększać dostępny kapitał. Tutaj warto chociażby przytoczyć jedną z flagowych promocji, czyli Gruby Kupon, w ramach której można obstawiać popularne wydarzenia złączone w jeden kupon z wyższym kursem całkowitym.

Sporym plusem jest także program lojalnościowy, w którym za obstawione zakłady zbiera się LV punkty, które następnie można wymienić na pieniądze. To oznacza, że bonus powitalny w LV BET to niejedyny sposób na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy. Istnieje całe mnóstwo powodów, dla których warto należeć do grona klientów naszego serwisu bukmacherskiego. A zatem, już dziś zarejestruj konto, odbierz bonus i ciesz się zakładami bukmacherskimi na najwyższym poziomie.

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaki jest kod promocyjny LV BET?

Na dzień dzisiejszy nasz oficjalny kod promocyjny LV BET to “LV1500”. Dzięki niemu otrzymają Państwo do 2000zł przy pierwszym depozycie, do 1000zł przy drugim depozycie, oraz 333zł na zakład bez ryzyka. Jest to aktualnie jeden z lepszych kodów promocyjnych, dostępny na rynku legalnych bukmacherów. Dzięki niemu mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą w sposób kompletny.

Gdzie podać kod promocyjny LV BET?

Nasz LV BET kod promocyjny “LV1500” wpisują Państwo podczas rejestracji. Specjalna rubryka “Kod Promocyjny” pozwoli Państwu skorzystać z naszej aktualnej, maksymalnej oferty bonusowej. Przyjęcie bonusu jest dodatkowo opisywane przez nas w procesie rejestracji.

Czy po wpisaniu kodu rabatowego otrzymam freebet?

Tak. Nasz bonus bez depozytu na dzień dzisiejszy funkcjonuje, skutkiem czego również uprawnia Państwa do skorzystania z naszej oferty. Na dzień dzisiejszy oferujemy naszym klientom bonus bez depozytu na kwotę 20zł.

Czy LV BET posiada bonusy dla kibiców?

Tak. Kierujemy specjalną ofertę bonusową dla fanów Stali Mielec, Wisły Kraków, Śląska Wrocław i Unii Leszno. Dla posiadaczy aktualnych karnetów na mecze jednej z tych drużyn przeznaczamy specjalny bonus w wysokości 50zł. Aby otrzymać bonus, należy zgłosić się na wskazany adres e-mail i przesłać swoje dane wraz ze zdjęciem aktualnego karnetu.

Czy można zamknąć zakład przed jego rozstrzygnięciem?

Tak! Posiadamy dla Państwa specjalnie przygotowaną funkcję Cash Out. Pozwoli ona zrealizować kupon jeszcze przed jego rozstrzygnięciem. Oczywiście jest to regulowane wieloma czynnikami, w tym aktualnymi wydarzeniami na boisku. Jeśli jednak taka opcja będzie możliwa do wykorzystania na Państwa kuponie, jako legalny bukmacher informujemy o tym na naszej stronie i w aplikacji mobilnej.

Regulamin

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). LV BET ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.
 • Zarejestruj konto w LV BET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera. Prześlij maila na adres [email protected] w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h.
 • Aby otrzymać bonus wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LV BET.
 • Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 • Bonus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 20 zł). Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem.
 • Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie pełnienia wymaganego obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
 • Jeśli Użytkownik skorzystał wcześniej z innego bonusu bez depozytu i nie dokonał żadnej wpłaty zastrzegamy sobie prawo do nie przyznania bonusu
 • Bonus przysługuje tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.

Powyższy regulamin jest ważny od: 11.10.2017

  BONUS 1000 PLN OD PIERWSZEGO DEPOZYTU

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
 • Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z bonusu z mnożnikiem x100 to 50 PLN, w przypadku skorzystania z bonusu z mnożnikiem x10 to minimum 10 PLN, a maksymalnie 49.99 PLN.
 • Maksymalny bonus (równowartość 1000 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty (maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN, przy wpłacie wyższej na przykład 2000 PLN użytkownik otrzyma maksymalny bonus w wysokości 10 PLN). Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 PLN. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 • Jeśli gracz dokonuje depozytu w kwocie między 10 PLN a 49.99 PLN, zobowiązany jest do wysłania wiadomości e-mail na adres [email protected] wpisując w tytule „Bonus Powitalny”. Gracz otrzyma bonus w wysokości 10% swojego depozytu z mnożnikiem “x10”, co będzie równowartością jego pierwszego depozytu. Pozostałe zasady dotyczące bonusu pozostają bez zmian. Bonus zostanie dopisany w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia. Przykładowo: wpłata 40 PLN, Bonus 4 PLN, Stawka: 3,52 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x10, kurs finalny kuponu: 25, wygrana: 88 PLN.
 • Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X - Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.

 • LVBET zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych użytkowników, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie Bonusu Powitalnego będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimalny 1.50. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem, niezależnie od statusu zakładu. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem.
 • Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza (Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie spełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu. Dotyczy to także sytuacji, gdy klient wniesie o zamknięcie konta LV BET.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Powyższy regulamin jest ważny od 04.01.2018.

BONUS 500 PLN OD DRUGIEGO DEPOZYTU

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
 • Bonus jest dostępny tylko przy drugiej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 50 PLN.
 • Maksymalny bonus (równowartość 500 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x50, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 50, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 500 PLN. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x50, kurs finalny kuponu: 125, wygrana: 1100 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 • Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X - Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.
 • LVBET zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych użytkowników, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu i mnożnika „x50” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 1500 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem.
 • Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza ( Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Powyższy regulamin jest ważny od 06.06.2018.

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana

prosimy o zmianę przeglądarki na jedną z poniższych:

Player