hero-section-text

Kod promocyjny LV BET

​Sprawdź LV BET kod promocyjny na lipiec 2019! To świetna oferta bukmachera LV BET. Bez problemu możesz odebrać bonus: 20 PLN zakład bez depozytu i 1500 PLN bonus powitalny. Na takie pieniądze zupełnie za darmo możesz liczyć rozpoczynając zabawę w zakładach bukmacherskich LV BET! Wynieś emocje na wyżyny i typuj ulubione wydarzenia sportowe zupełnie za darmo. Wygrane jednak są całkowicie realne! Sprawdź, co należy zrobić, aby odebrać bonus.

Jak otrzymać swój pierwszy bonus?

01

Załóż konto w LV BET

wyślij email [email protected] o tytule "Bonus bez depozytu"
02

Otrzymasz bonus 20 PLN

zagraj, złóż pierwszy depozyt
03

Odbierz bonus powitalny

do równowartości 1000 + 500 PLN

LV BET kod bonusowy: LV1500

Chcesz poznać najważniejszą tajemnicę LV BET? Brzmi ona: LV1500. To właśnie ten kod bonusowy LV BET sprawi, że na Twoim koncie znajdą się dodatkowe pieniądze. Duże pieniądze! Należy wpisać ten kod promocyjny podczas rejestracji do serwisu. LV BET Zakłady Bukmacherskie wymaga założenia konta przez każdego gracza. Tylko wtedy będzie dostępna cała oferta. Spokojnie, zostanie oficjalnym graczem bukmachera jest bardzo proste. A wtedy wszystkie bonusy bukmacherskie będą w Twoim zasięgu. Podczas wypełniania formularza do rejestracji konta musisz tylko wpisać LV1500 w pole „kod promocji”. Pamiętaj, aby przepisać kod dokładnie tak jak podajemy. Ważne są duże litery oraz brak odstępu między znakami. Wpisz też dane osobowe, o które prosi bukmacher gdyż tylko wtedy będzie mógł zweryfikować Twoje dane i zapewnić Ci bezpieczeństwo gry. Niezwłocznie wyślij maila na adres [email protected]. W tytule emaila wpisz po prostu „Bonus bez depozytu”. Po dokończeniu wszystkich formalności na Twoim koncie pojawi się pierwszy bonus. Będzie to darmowy zakład o wartości 20 PLN, który możesz wykorzystać od razu! Aby skorzystać z Bonusu powitalnego 1000 + 500 PLN konieczne będzie złożenie depozytu. Możesz otrzymać nawet do 1000 PLN całkowicie za darmo! To nadal mało? Spokojnie, czeka na Ciebie jeszcze jeden bonus. Za wpłacenie drugiego depozytu możesz otrzymać kolejnych 500 PLN – szczegółowe informacje na temat zasad przyznawania „BONUS 1000 PLN OD PIERWSZEGO DEPOZYTU” oraz „BONUS 500 PLN OD DRUGIEGO DEPOZYTU” znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie https://lvbet.pl/kod-promocyjny.

LV BET bonus bez depozytu: darmowy zakład 20 PLN

Gra bez ryzyka? Dzięki nam masz taką możliwość. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, a będziesz mógł rozpocząć zabawę zupełnie za darmo. Jak odebrać darmowy zakład w LV BET? Do tego niezbędny jest kod. Oto kilka kroków, które musisz wykonać:

 • Zarejestruj się na stronie lvbet.pl
 • Uzupełnij wymagane dane. Nie zapomnij wpisać kodu promocyjnego „LV1500”.
 • Jak najszybciej wyślij wiadomość email na adres: [email protected]. W temacie napisz: „Bonus bez depozytu”.
 • Ciesz się darmowym zakładem za 20 PLN!

Proste, prawda? Dodatkowe środki w ramach bonusu bez depozytu wpłyną na Twoje konto w ciągu 48 godzin od zarejestrowania się na stronie lvbet.pl i wysłania maila. Na jego wykorzystanie będziesz mieć kolejne 30 dni.

Postaw darmowy zakład za 20 PLN!

Masz już bonus bez depozytu na swoim koncie? Pamiętaj, że jest to możliwe dzięki wpisaniu kodu promocyjnego od LV BET o treści „LV1500”. Świetnie! Teraz czas na postawienie pierwszego zakładu. Nie zdziw się, że gdy wejdziesz na swoje konto, zobaczysz tylko 1 PLN. Spokojnie, to nie pomyłka! Zaczynamy. Wybierasz zdarzenia, które Cię interesują. Wybierz co najmniej 3 i stwórz kupon kombi. Każde z wydarzeń, które się na nim znajdą muszą mieć kurs wynoszący co najmniej 1.25. Kurs minimalny kuponu zaś musi wynieść minimum 2.50. Udało się? Świetnie. Teraz tylko kliknij opcję „Wykorzystaj bonus” i zatwierdź przyciskiem „Aktywuj”. W ten sposób kurs na postawionym przez Ciebie kuponie zostanie powiększony mnożnikiem wynoszącym aż 20. Oznacza to, że Twoja wygrana przy rozliczeniu zostanie pomnożona aż dwudziestokrotnie! Pamiętaj aby spełnić także warunek obrotu. Dopiero po tym będziesz mógł wypłacić pieniądze na swoje bankowe konto. Wygrana będzie wymagała dwukrotnego obrotu. Aby go wypełnić musisz postawić zakłady, w których są co najmniej 3 możliwe rozwiązania. Każdy z nich zaś musi mieć kurs 2.00 przy zakładzie pojedynczym lub 1.50 przy zakładzie kombi. Obrót możesz wykonać w dowolnym momencie. Bukmacher nie narzuca żadnych terminów. Pierwsza gra w LV BET już za Tobą! Nawet jeśli Ci się nie udało wytypować poprawnie, to nie musisz się martwić. Nie straciłeś przecież ani grosza. Pierwsze koty za płoty i bawimy się dalej!

LV BET bonus od depozytu: odbierz 1000 PLN

Teraz czas na wpłatę depozytu. Twój kod promocyjny LV BET nadal działa. Dzięki temu dostaniesz też LV BET Bonus powitalny do 1000 PLN. W tym też Ci pomożemy i podpowiemy, jak go odebrać. Dla nowych graczy może się to wydawać bardzo trudne, ale jest prostsze, niż się to wydaje.

 • Wpłać swój pierwszy depozyt nie mniejszy niż 50 PLN.
 • Znajdzie się na nim 1% bonusowej kwoty.
 • Postaw kupon z aktywnym mnożnikiem kursu (po spełnieniu warunków promocji).

Proste, prawda? Zakładamy, że bez problemu wypełniłeś formularz, zaznaczyłeś LV BET kod promocyjny i wpisałeś „LV1500”. Na Twoim wirtualnym koncie u bukmachera pojawiła się więc pewna kwota, wynosząca 1% wpłaconego depozytu. Maksymalnie będzie więc to 10 PLN przy kwocie depozytu 1000 PLN (przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN, otrzymasz maksymalny bonus w wysokości 10 PLN).

Postaw promocyjny kupon

Kolejnym krokiem będzie postawienie kuponu. Zacznij od zaznaczenia mnożnika kursu na kuponie. Znów musisz kliknąć opcję „Wykorzystaj bonus” i zatwierdź przyciskiem „Aktywuj”. Tylko wtedy będziesz mógł odebrać pełny bonus. Oznacza to, że kurs na kuponie będzie objęty mnożnikiem razy 100! Aby skorzystać z promocyjnego mnożnika musisz kupon musi spełnić odpowiednie warunki: Zawrzyj na nim co najmniej 3 wydarzenia. Kurs minimalny każdego z nich do 1.25, a całkowity kuponu nie mniejszy niż 2.50. W praktyce oznacza to, że przy stawce 8.80 i kursie całkowitym 2.50 z aktywnym mnożnikiem razy 100 powiększy kurs aż do 250 PLN, a Ty masz szansę na wygraną wynoszącą 2200 PLN! Pamiętaj tylko, że na kuponie nie mogą znaleźć się wydarzenia specjalne na zawodników itp. oraz handicapy azjatyckie. Na wysłanie kuponu spełniającego powyższe warunki masz 30 dni.

LV BET bonus od depozytu: odbierz od 10 do 49,99 PLN

LV BET proponuje też bonus dla graczy, którzy zdecydują się dokonać depozytu od 10 do 59,99 PLN. Wystarczy, że wyślesz do bukmachera e-mail na adres [email protected] W tytule koniecznie wpisz „Bonus powitalny”. Dzięki temu otrzymasz na swoje konto bonus w wysokości 10% swojej wpłaty. Oczywiście podczas stawiania kuponu będziesz miał możliwość aktywowania mnożnika. W tym przypadku wynosi on aż 10. Mnożnik zostanie dopisany do konta w ciągu 48 godzin. Wszystkie wygrane, które uzyskasz dzięki wykorzystaniu kodu promocyjnego w LV BET podlegają warunkowi obrotu. Dopiero po jego wypełnieniu będziesz mógł wypłacić pieniądze na swoje konto. Kwotę depozytu musisz obrócić tylko 4 razy. Do wypełnienia tego warunku zaliczane są wyłącznie zakłady po kursie nie mniejszym niż 2.00. Tylko od Ciebie zależy, jakiego będą one rodzaju. Pamiętaj, że w sytuacji gdy zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja musi mieć kurs minimum 1.50.

LV BET: Bonus od depozytu 500 PLN

Dzięki niemu możesz liczyć nie tylko na powiększenie pierwszego wpłaconego depozytu, ale również i drugiego. Aby skorzystać musisz wpłacić co najmniej 50 PLN. Na promocyjnym kuponie muszą znaleźć się co najmniej 3 zdarzenia. Każde o kursie nie mniejszym niż 1.25. Łączny kurs minimalny zaś został określony na 2.50. Tylko wtedy będziesz mógł wykorzystać mnożnik. W tym przypadku wyniesie on 50. Podobnie, jak w przypadku pierwszego bonusu od depozytu, zdarzenia nie mogą dotyczyć zakładów specjalnych dotyczących zawodników oraz handicapów azjatyckich. Również w tym przypadku określony został warunek obrotu. Musisz więc postawić kwotę depozytu co najmniej 3-krotnie. Szczegóły? Kurs minimalny 2.00, a w przypadku zakładów kombi 1.50. Dopiero po wykonaniu tego warunku możliwa będzie wypłata środków na konto bankowe.

LV BET kod promocyjny: skorzystaj już dziś!

Nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z oferty już teraz. Wejdź na stronę bukmachera, wpisz LV BET kod promocyjny „LV1500” i ciesz się dodatkowymi pieniędzmi na grę: nawet 1500 PLN bonusu od depozytu i 20 PLN na darmowy zakład. Zakłady bukmacherskie LV BET to bezpieczna i legalna rozrywka. Polski bukmacher posiada licencję wydaną przez Ministra Finansów. Możesz więc bez obaw korzystać z jego oferty. Sprawdź też inne promocje i bonusy. Pamiętaj, że oferta bukmachera jest skierowana do pełnoletnich graczy z Polski. Niezbędne jest też założenie konta w serwisie. Zapamiętaj: „LV1500” to kod bonusowy, dzięki któremu otrzymasz 20 PLN oraz dodatkowe bonusy za złożenie depozytu. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie dostępnym na stronie https://lvbet.pl/kod-promocyjny.


FAQ

Jak odebrać kod promocyjny LVBET o wartości 1000 PLN?

Wystarczy wejść na nasz serwis i dokonać rejestracji swojego konta. Następnym krokiem jest dokonanie PIERWSZEGO depozytu na kwotę 50 PLN. Do Twojego konta zostanie przydzielony mnożnik x100. Musisz następnie dokonać jego aktywacji podczas zawierania kuponu. Pamiętaj że bonus o równowartości przydzielany jest dla kuponów mających minimum 3 wydarzenia o kursach nie mniejszych niż 1,25 na dane wydarzenie. Po obstawieniu swojego pierwszego zakładu do Twojego konta zostanie przydzielona równowartość nawet do 1000 PLN!

Jak odebrać drugi kod promocyjny LVBET o wartości 500 PLN?

Mając już konto na naszym serwisie, dokonaj DRUGIEGO depozytu na kwotę minimum 50 PLN. Do Twojego konta zostanie przydzielony mnożnik kwoty x50. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik x50 i przygotuj kupon na którym będą minimum 3 wydarzenia o kursach nie mniejszych niż 1,25 na dane wydarzenie. Postaw swój zakład i odbierz równowartość 500 PLN w zależności od obstawionej kwoty zakładu.

Jak odebrać kod promocyjny LVBET na mniej niż 50 PLN?

Jeśli chcesz dokonać małego depozytu, skorzystaj z naszego formularza rejestracyjnego i zarejestruj swoje konto. Dokonaj pierwszego depozytu od kwoty 10 PLN do 49 PLN. Wyślij e-mail na adres [email protected] wpisując w tytule „Bonus powitalny”. Do Twojego konta zostanie przypisany bonus w wysokości 10% w ciągu 48 godzin od wysłania zgłoszenia. Aktywuj na swoim kuponie mnożnik x10. Przygotuj kupon mający minimum 3 wydarzenia, z czego każde z nich musi mieć kurs minimum 1,25. Postaw swój zakład kombi i odbierz równowartość pierwszej wpłaty od LVBET.

Czy mogę mieć dwa konta na LVBET?

Nie. Jedno konto jest przy pisane do jednego gracza. Powyższe promocje działają także dla jednego, nowo zarejestrowanego konta. Rejestrując u nas konto, możliwy jest do wykorzystania bonus o równowartości 1500 PLN dla dwóch wpłat, bądź bonus o równowartości mniejszej niż 50 PLN. W ofercie promocyjnej biorą udział jedynie nowe konta.

Regulamin

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). LV BET ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.
 • Zarejestruj konto w LV BET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera. Prześlij maila na adres [email protected] w tytule wpisując Bonus bez Depozytu. Wszelkie prośby będą rozpatrzone w ciągu 48h.
 • Aby otrzymać bonus wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LV BET.
 • Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 • Bonus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 20 zł). Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem.
 • Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie pełnienia wymaganego obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
 • Jeśli Użytkownik skorzystał wcześniej z innego bonusu bez depozytu i nie dokonał żadnej wpłaty zastrzegamy sobie prawo do nie przyznania bonusu
 • Bonus przysługuje tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.

Powyższy regulamin jest ważny od: 11.10.2017

  BONUS 1000 PLN OD PIERWSZEGO DEPOZYTU

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
 • Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z bonusu z mnożnikiem x100 to 50 PLN, w przypadku skorzystania z bonusu z mnożnikiem x10 to minimum 10 PLN, a maksymalnie 49.99 PLN.
 • Maksymalny bonus (równowartość 1000 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty (maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN, przy wpłacie wyższej na przykład 2000 PLN użytkownik otrzyma maksymalny bonus w wysokości 10 PLN). Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 PLN. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 • Jeśli gracz dokonuje depozytu w kwocie między 10 PLN a 49.99 PLN, zobowiązany jest do wysłania wiadomości e-mail na adres [email protected] wpisując w tytule „Bonus Powitalny”. Gracz otrzyma bonus w wysokości 10% swojego depozytu z mnożnikiem “x10”, co będzie równowartością jego pierwszego depozytu. Pozostałe zasady dotyczące bonusu pozostają bez zmian. Bonus zostanie dopisany w ciągu 48 h od wysłania zgłoszenia. Przykładowo: wpłata 40 PLN, Bonus 4 PLN, Stawka: 3,52 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x10, kurs finalny kuponu: 25, wygrana: 88 PLN.
 • Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X - Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.

 • LVBET zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych użytkowników, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie Bonusu Powitalnego będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimalny 1.50. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem, niezależnie od statusu zakładu. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem.
 • Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza (Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie spełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu. Dotyczy to także sytuacji, gdy klient wniesie o zamknięcie konta LV BET.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Powyższy regulamin jest ważny od 04.01.2018.

BONUS 500 PLN OD DRUGIEGO DEPOZYTU

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
 • Bonus jest dostępny tylko przy drugiej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 50 PLN.
 • Maksymalny bonus (równowartość 500 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x50, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 50, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 500 PLN. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x50, kurs finalny kuponu: 125, wygrana: 1100 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 • Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X - Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.
 • LVBET zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych użytkowników, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu i mnożnika „x50” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 1500 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem.
 • Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza ( Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Powyższy regulamin jest ważny od 06.06.2018.

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.