LVBET KOD PROMOCYJNY

DARMOWY ZAKŁAD 20 pln

BONUS

2000pln + 1000pln + 333pln

Zarejestruj się
arrow-right arrow-right arrow-right
Kod promocyjny: LVEURO

01 /05

Zarejestruj się

Załóż konto w LVBET.

02 /05

Wybierz

Zaznacz podczas rejestracji chęć otrzymania bonusu bez depozytu.

03 /05

Otrzymaj

Otrzymasz bonus 20 PLN.

04 /05

Zagraj

Zagraj, złóż pierwszy depozyt.

05 /05

Odbierz

Odbierz bonus powitalny o równowartości 2000 + 1000 + 333 PLN.

LVBET KOD PROMOCYJNY 2021

Dysponujemy wieloma bonusami, które mogą zainteresować potencjalnych graczy. Skutkiem tego, wybierając aktualny kod promocyjny o nazwie “LVEURO” uzyskasz kilka ciekawych dodatków. Po pierwsze, do Twojej dyspozycji jest 20zł bez depozytu, które możesz wykorzystać na start. W dalszych etapach promocji, do Twojej dyspozycji jest zakład bez ryzyka na kwotę 333 zł, a także jeden z największych bonusów powitalnych o równowartości 3000 złotych (100% do 2000 zł od pierwszej wpłaty i 100% do 1000 zł od drugiej wpłaty).

Jakie jeszcze korzyści czekają Cię po założeniu konta w LV BET?

20 zł – freebet bez depozytu na start
333 zł – zakład bez ryzyka
30 zł – freebet od wpłaty
2000 zł – bonus za pierwszą wpłatę
1000 zł – bonus za drugą wpłatę
50 zł – darmowy zakład dla kibiców sprzymierzonych klubów
20 zł – na sporty wirtualne
14 dni – bez podatku

Dlaczego warto wybrać LVBET kod promocyjny?

Nasz aktualny kod promocyjny “LVEURO” gwarantuje każdemu nowemu użytkownikowi ekskluzywne bonusy, dostępne tylko i wyłącznie na naszym serwisie internetowym. Jako bukmacher LV BET kierujemy się autorską ofertą, opartą o aktualne potrzeby graczy. Wybierając nasz lvbet bonus, zyskują Państwo dostęp do ekskluzywnych ofert finansowych, opartych o aktualną ofertę promocyjną.

Jak odbierać bonus LVBET?

Aby otrzymać od nas kwotę łączną 3333 zł do gry, muszą Państwo spełnić wszystkie wymogi bonusowe. Pierwszym z nim jest wpłata kwoty 2000 zł na konto gracza, aby otrzymać podwojenie kwoty. Kolejnym z warunków jest wpłata kwoty 1000zł w drugim depozycie, aby otrzymać podwojenie kwoty.

Na samym końcu dajemy Państwu do wykorzystania 333zł bonusu w formie zakładu bez ryzyka, 20zł na sporty wirtualne i 50zł darmowego bonusu dla wszystkich osób, posiadających karnet jednej z drużyn, której sponsorem jest nasza marka, czyli LV BET.

LV BET kod promocyjny na łączną kwotę 3000 PLN od depozytu

Jako pierwszy bonus, wymieńmy największą propozycję dostępną w naszym serwisie bukmacherskim. Jest nią oferta bonusu depozytowego na kwotę 2000 zł. Jest to klasyczny bonus od depozytu do 100%.

W praktyce nasi nowi użytkownicy dostają kurs który mnoży się x100, natomiast wartość bonusu wynosi 1% wpłaty nowych użytkowników. Dla przykładu, wpłacając kwotę 500 zł, nowy użytkownik otrzymuje 5 złotych na grę z pomnożonym kursem x100, co daje łącznie 500 zł.

Należy jednak pamiętać, że zastrzegamy użycie bonusu wyłącznie dla kuponów z minimum trzema zdarzeniami, których kurs całkowity kuponu wyniesie minimalnie 2.50, natomiast minimalny kurs każdego wydarzenia musi być na poziomie minimum 1.25. Natomiast minimalna wpłata aktywująca LVBET bonus wynosi 50 zł. Użytkownicy mają czas na to, aby wykorzystać swój LVBET bonus do 30 dni.

POWITALNE 600 PLN NA KARTY & WIRTUALKI

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy bonus powitalny w postaci 100% od pierwszego depozytu do kwoty 600zł. Depozyt dotyczy oczywiście działów Sporty Wirtualne i Gry Karciane.

Po rejestracji gracz dokonuje pierwszego depozytu w kwocie minimalnej 20zł do 600zł maksymalnie. Należy pamiętać aby skorzystać z zakładki WPŁATA i wybrać opcję “Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki”. Dzięki temu gracz uzyska bonus w wysokości 100% od pierwszego depozytu. Innymi słowy każdy nowy gracz może zgarnąć bonus do kwoty 600zł do przeznaczenia na sporty wirtualne i gry karciane. Jest to idealna okazja do tego aby zapoznać się z alternatywnymi formami gry na LV BET!

Dlaczego warto wybrać sporty wirtualne?

Nasza propozycja na sporty wirtualne opiera się o szereg popularnych dyscyplin sportowych. Gracze mogą korzystać z zakładów na wirtualne spotkania piłki nożnej, wyścigów hartów, wyścigów zaprzęgów konnych, a także wirtualnego tenisa czy żużla. Nie czekaj na spotkania sportowe. Wybieraj ulubione dyscypliny o dowolnej porze dnia i nocy. Wygrywaj dzięki dobremu przeczuciu!

Dlaczego warto wybrać gry karciane?

Gry karciane w LV BET zawierają najbardziej popularne propozycje znane na całym świecie. Zmierz się podczas rozgrywki w czarującego BlackJack’a bądź wybierz profesjonalnego Pokera. Do Twojej dyspozycji jest także znana i ceniona gra karciana w Polsce, czyli nasza tytułowa Wojna!

Reguły bonusu:

Wybierając bonus “Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki” akceptujemy fakt, iż nasze środki wraz z bonusem będą znajdywać się na saldzie środków bonusowych. Dodatkowo, wybierając “Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki” gracz nie ma możliwości skorzystania z bonusu 2000 PLN od pierwszego depozytu.

Bonus “Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki” zezwala na skorzystanie z dalszych ofert bonusowych, takich jak 1000 PLN od drugiego depozytu i 333 PLN na zakład bez ryzyka.

BONUS 20 PLN BEZ DEPOZYTU W LV BET

Kolejną propozycją z naszej strony jest 20zł bez depozytu na pierwszy zakład. Chcesz zagrać w LV BET za darmo na kwotę 20 PLN? W takim razie służymy pomocą! Podczas rejestracji wykorzystaj lvbet kod promocyjny i zgarnij bonus bez depozytu na start, na kwotę 20 PLN. Pamiętaj jednak o tym, aby zaznaczyć chęć skorzystania z tego bonusu, podczas rejestracji konta w naszym serwisie.

Bonus powitalny 20 PLN przyznawany jest w ciągu 48 godzin na konto każdego gracza, który wyrazi chęć skorzystania z naszej darmowej propozycji. Ciesz się grą za darmo w LV BET!

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 333 PLN

W naszej ofercie znajdziesz także zakład bez ryzyka. Jego maksymalna kwota to 333 zł i jest ona dostępna w momencie wykonywania trzeciego depozytu. Aby uruchomić nasz LV BET bonus, musisz wpłacić kwotę minimum 25zł.

Aby skorzystać z cashbacku, również podczas dokonywania trzeciej wpłaty musisz zaznaczyć okienko z podpisem: Zakład bez ryzyka. Wtedy na Twoim koncie bonusowym pojawią się środki z wpłaty, które zostaną powiększone o 1%. Na Twoim koncie może pojawić się maksimum 333,3 zł. Regulują to nasze zasady promocji.

Wspomnianą kwotę możesz wykorzystać na zakład bez ryzyka. Aby zakład został uwzględniony w promocji, jego kurs musi zawierać minimum 1.75. W grze liczą się zarówno zakłady pojedyncze jak i zakłady kombi. Gracz może regulować także kwotę zakładu bez ryzyka, według swojego uznania.

Jeśli zakład okaże się przegrany, gracz otrzymuje zwrot stawki którą postawił na konto bonusowe. Uzyskany zwrot podlega wymogom obrotu, które są bardzo atrakcyjne. Wymagamy zaledwie 1-krotnego obrotu po kursie minimum 1.75.

ZBIJAMY PODATEK - 14 DNI BEZ PODATKU OD STAWKI

Do Twojej dyspozycji jest jeszcze jedna promocja. Wszystkie osoby, które dokonają u nas rejestracji, mogą liczyć na typowanie aż przez 14 dni bez podatku. Przez okres dwóch tygodni nie będziemy pobierać od Ciebie podatku podczas rozgrywki!

Aby spełnić wymogi, kupon musi zawierać minimum 3 zdarzenia z kursem całkowitym, nie mniejszym niż 2.40. Nasza oferta dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych jak i tych, które są zawierane na żywo!


ODBIERZ W LVBET DARMOWY BONUS 50 PLN ZA KARNET NA MECZE

W naszej ofercie jest dostępny także bonus dla graczy LV BET, którzy kibicują lokalnym drużynom na żywo. Aby wziąć udział w promocji bez depozytu na kwotę 50 złotych, wystarczy posiadać aktualny karnet na mecze Stali Mielec, Wisły Kraków, Śląska Wrocław i Unii Leszno.

Aby uzyskać dodatkowe środki na konto gracza, wystarczy zgłosić się pod adres [email protected] i w zgłoszeniu umieścić zdjęcie swojego karnetu imiennego. Nasz LV BET bonus zostanie aktywowany o czym poinformujemy w drodze mailowej. Bonus aktywny będzie przez 30 dni.

Ten LVBET bonus dotyczy aktualnych karnetów na 2021/2022!

OBRÓT BONUSEM w LV BET

Pomówmy teraz o obrocie. Obrót jest wymogiem właściwie każdego bukmachera. W LV BET również mamy nakreślone zasady, które muszą być spełnione przez graczy, aby odblokować swoje środki. Patrząc jednak na wszystkie oferty dostępne na rynku, obrót w LV BET stanowi jeden z najbardziej prostych, dostępnych form na Polskim rynku. Skutkiem tego, warto grać właśnie z nami!

Musisz pamiętać, że w LV BET obrót dotyczy zarówno pierwszego jak i drugiego depozytu, które wchodzą w skład naszych promocji.

W przypadku pierwszego bonusu od wpłaty (zarówno tego na kwotę 2000zł jak i poniżej 50zł) depozytem należy obrócić 4 razy, po kursie 2.0. Z kolei drugim depozytem do kwoty 1000zł obracamy 3 razy, również mając na uwadze kupony po kursie 2.0 minimum.

Jeśli postanowisz rozgrywać kupony AKO, wtedy pojedyncze zdarzenie na kuponie musi zawierać minimum 1.50. W obrocie nie są liczone zakłady na sporty wirtualne z propozycją cash-out.

Z kolei nasz Freebet od depozytu posiada wymóg 2 krotnego obrotu. Możesz postawić go na zakładzie 3 drogowym z kursem 2.00, bądź na kuponie zawierającym zakład kombi. W takim wypadku przynajmniej jeden z zakładów na kuponie musi być 3 -drogowy, natomiast łączny kurs musi wynosić 1.50.

LVBET kod promocyjny na 20zł bez depozytu a obrót

Wymogi w tym zakresie są zdecydowanie mniejsze. Postanowiliśmy zaproponować Ci LV BET bonus z mnożnikiem “x20”, który będzie aktywowany w momencie postawienia zakładu kombi, składającego się z co najmniej trzech zdarzeń na kuponie. Łączny kurs musi wynosić minimum 2.50, oraz każde zdarzenie musi być po kursie 1.25. Natomiast wygrane środki bonusowe należy obrócić 2 razy, po kursie 2.0. Proste, prawda?

Dodatkowo, nasz zakład bez ryzyka obrócisz raz, po kursie minimalnym 1.75!

LVBET kod promocyjny dla karnetów a obrót

W wypadku osób chcących wypłacić bonusowe 50zł za swój karnet, należy obrócić kwotą minimum 4 razy, po kursie minimalnym 1.75 dla zakładu Single lub AKO / KOMBI.

JAK WYPŁACIĆ BONUS POWITALNY w LV BET?

Chcąc wypłacić bonus powitalny, musimy spełnić określone reguły. Przygotowaliśmy dla naszych graczy prosty samouczek, który pozwoli łatwiej zrozumieć warunki obrotu naszymi głównymi bonusami. Dzięki niemu, będą mogli Państwo łatwiej zrozumieć wszelkie warunki obrotu w naszej promocji. Zapraszamy do sprawdzenia poniższego, opcjonalnego scenariusza prowadzącego do wypłaty w LV BET:

Wybieramy trzy zdarzenia, które pozwolą nam uzyskać kurs 2.00 minimum. Oczywiście im większy kurs, tym większa jest nasza wygrana, tak więc warto jest się kierować własnymi przemyśleniami odnośnie tego, jaki kurs finalnie chcą Państwo uzyskać w naszej zabawie promocyjnej.

Dla przykładu: Nasz kupon zawiera jednak wyższy kurs, ponieważ zdecydowaliśmy się umieścić tutaj wydarzenia po kursach 1.23, 1.97 i 1.19, co w efekcie daje nam kurs łączny 2.88, co jest powyżej minimum tego, czego potrzebujemy, aby złapać się w naszej promocji. Jednak minimalny kurs może zawierać 2.00.

Dopiero w tym momencie na dole naszego kuponu pojawia się żółty przycisk z nazwą “Wykorzystaj bonus”. Kiedy klikniemy na niego, pojawi się nam komunikat z napisem “Użyj bonusu”. Tutaj informujemy naszych klientów, ile dni pozostało do wykorzystania ich dodatkowych środków z kodu promocyjnego LV BET (przypominamy, że mają Państwo na to aż 30 dni!), Kiedy decydujemy się na wykorzystanie naszych środków bonusowych do gry, wystarczy kliknąć “Aktywuj”.

Jeśli Państwa kupon spełni wszystkie wymagania naszej promocji, wtedy pojawia się niebieski przycisk z nazwą “Zakład bonusowy”. Dodatkowo informujemy o tym poprzez żółty napis “mnożnik: 100.00”.

Jeśli są Państwo pewni swojego kuponu, wystarczy kliknąć w przycisk “Zakład bonusowy”. Po chwili nasz system przetworzy Państwa kupon, następnie wyskoczy odpowiednie okno z komunikatem zawierającym wszystkie szczegóły kupnu, takie jak: numer kuponu, dostępne zdarzenia, stawka, podatek, mnożnik, kurs całkowity, a także liczba zakładów i możliwa wygrana na kuponie.

REJESTRACJA LVBET KOD BONUSOWY NA 2021

Rejestracja w naszym serwisie internetowym jest bardzo szybka i przyjemna. Dajemy Państwu możliwość skorzystania z opcji szybkiej rejestracji oraz pełnej rejestracji. Zaraz po krótce opiszemy, czym różnią się oba formularze rejestracyjne.

Wybierając szybką rejestrację, cały proces zajmie około minuty. Aby przejść pozytywnie cały proces rejestracji, trzeba wypełnić pole z imieniem, nazwiskiem oraz numerem PESEL. Następnie wpisujemy dane do naszego konta (zaczynając od loginu, następnie hasła, adresu e-mail, numery telefonu i wpisania ewentualnego kodu promocyjnego).

Twoje zgłoszenie poddane naszej weryfikacji, następnie przekażemy informacje o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku rejestracyjnego, natomiast Ty będziesz mógł przejść do obstawiania zakładów w LV BET!

Pamiętaj jednak że konto tymczasowe założone poprzez szybką rejestrację nie pozwala skorzystać z bonusu bez depozytu na kwotę 20zł. Aby otrzymać ten bonus, użytkownik musi skorzystać z pełnego procesu rejestracyjnego w naszym serwisie internetowym. Dodatkowo konto tymczasowe nie pozwala na wypłatę zarówno wpłaconych jak i wygranych środków na koncie. Dopiero po weryfikacji wszystkie środki uzbierane na koncie będą dostępne do wypłaty użytkownika.

Wykorzystaj LVBET kod promocyjny podczas pełnej rejestracji!

Zachęcamy do tego, aby nasi użytkownicy korzystali z pełnej rejestracji konta. Jest ona nie tylko szybka, lecz także i bardzo wygodna. Dzięki niej zyskują Państwo możliwość korzystania ze wszystkich atutów, które przygotowaliśmy dla Państwa podczas korzystania z serwisu. Dodatkowo mogą Państwo swobodnie wpłacać i wypłacać środki, które są przetrzymywane na koncie gracza.

Sam proces rejestracji jest bardzo prosty. Wymagamy w nim jednak podania takich informacji jak numer konta, oraz przygotowania skanu dowodu osobistego. Aby przejść pozytywnie naszą weryfikację, wystarczy zrobić wyraźne zdjęcie przedniej i tylnej części dowodu osobistego. Całość trwa bardzo szybko, ponieważ dział weryfikacyjny LV BET realizuje bardzo szybko wszystkie zgłoszenia od nowych użytkowników.

W wypadku negatywnej weryfikacji dowodu osobistego, nasz dział skontaktuje się z Państwem niezwłocznie drogą mailową i poinformuje zarówno o powodzie odrzucenia Państwa dokumentu tożsamości oraz poinformuje o krokach, które pomogą doprowadzić do pozytywnej weryfikacji.

Ponowną weryfikację dowodu w LV BET można wykonać przy pomocy naszego serwisu (zarówno z urządzenia stacjonarnego jak i mobilnego), wchodząc odpowiednio do zakładki moje konto -> moje dokumenty.

Przypominamy o skorzystaniu podczas rejestracji z naszego aktualnego kodu promocyjnego. Nasz aktualny LV BET kod promocyjny to: LVEURO.

W razie wątpliwości bądź pytań dotyczących rejestracji konta w naszym serwisie mogą Państwo także zgłaszać się pod adres [email protected] - gorąco zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek problemów!

JAK WPŁACIĆ PIENIĄDZE NA LV BET?

Chcesz szybko wpłacić swoje środki na konto LV BET? Nic bardziej prostego! Poniżej wytłumaczymy Ci, jak posługiwać się naszym kontem, aby szybko wpłacić niezbędne środki do gry.

Aby dokonać wpłaty, wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i skorzystać z przycisku “Wpłata”. Następnie zostanie nam pokazana plansza z opcjami związanymi z metodą wpłaty. Wśród dostępnych propozycji znajdziemy płatności dzięki takim systemom jak DotPay, tPay.com, Paysafecard, Skrilla, Paymenticon, Przelewy24. Możemy także skorzystać z opcji wpłaty kartą kredytową, debetową bądź przy pomocy metody BLIK.

Opcjonalnie dostępny jest także standardowy przelew bankowy. Jest to jednak metoda płatności, która nie pozwoli nam rozpocząć rozgrywki kilka chwil po wpłacie. Jeśli więc zależy nam na czasie, warto skorzystać z kart płatniczych bądź systemów płatności on-line, które realizują nasze płatności w czasie rzeczywistym.

Przed dokonaniem wpłaty musimy także zatwierdzić nasze konto bankowe. Jeśli nasze konto zostanie pozytywnie zweryfikowane, jesteśmy gotowi do wykonania naszego pierwszego, pełnoprawnego depozytu. Jeśli wybraliśmy LV BET kod promocyjny, pamiętajmy o wpłaceniu odpowiedniej kwoty, która uruchomi nasz bonus i pozwoli wykorzystać jego potencjał w odpowiedni sposób.

Przypominamy także o nowatorskiej metodzie o nazwie “Blik one Click”, dzięki której wykonujemy przelew w sposób najszybszy i najbardziej wygodny. Pozwoli nam to zrobić przelew dosłownie w minutę.

STAWIANIE ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH

Kolejnym etapem na naszym serwisie internetowym jest oczywiście obstawianie zakładów sportowych. Aby to zrobić, wystarczy skorzystać z kilku podstawowych kroków, które opiszemy poniżej. Pozwolą one szybko i wygodnie rozpocząć obstawianie w naszym serwisie internetowym:

 • Przechodzimy do interesującej nas sekcji zakładów sportowych.
 • Wybieramy pierw dyscyplinę a następnie ligę i wydarzenie sportowe, które nas interesuje.
 • Aby wybrać zakład, należy po prostu kliknąć w nazwę drużyny bądź zawodnika.
 • Po wyborze zakładu który nas interesuje, po prawej stronie ujawni się nam okno z kuponem.
 • Jeśli nasz zakład jest single, wtedy wystarczy wybrać kwotę na kuponie i kliknąć “Postaw zakład”.
 • W wypadku kuponów wielokrotnych (AKO), możemy spokojnie eksplorować platformę LV BET w poszukiwaniu nowych, interesujących nas zakładów.
 • Kiedy znajdziemy wszystkie interesujące nas typy i umieścimy je na kuponie, wtedy wystarczy również wybrać interesującą nas kwotę i kliknąć “Postaw zakład”.

Jak widać, cały proces obstawiania na LV BET jest bardzo prosty. Pamiętajmy o dobieraniu odpowiedniej ilości zakładów po odpowiednich kursach, jeśli chcemy korzystać z środków bonusowych. Wcześniej opisywaliśmy już, w jakich momentach kwota bonusowa zaczyna działać.

WYMIENIAJ LV PUNKTY NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Pragniemy zainteresować Państwa kolejną z naszych propozycji. Jest nią możliwość gromadzenia i wymiany punktów, które nasi gracze uzyskują w ramach aktywności na serwisie internetowym LV BET.

Jest to kolejna szansa na zgarnięcie dodatkowych benefitów lojalnościowych, które zostały nazwane jako punkty LV. Otrzymują je Państwo za grę, czyli za aktywność na naszej platformie.

Warto dodać, że oferujemy Państwu 1 punkt za każde 25 złotych wydanych w ramach zakładów na LV BET. Zebrane punkty mogą Państwo natomiast wymieniać na atrakcyjne i cenne nagrody oraz bonusy (przykładowo każde 100 punktów LV jest warte 5 złotych).

W ramach punktów lojalnościowych mogą Państwo nie tylko obstawiać za kwoty uzyskane z naszej promocji, lecz także wypłacać bezpośrednio środki pozyskane z punktów podczas wymiany.

Rejestrując się na platformie LV BET możliwa jest natychmiastowa aktywacja naszego programu lojalnościowego!

BONUSY OKAZJONALNE I PROMOCJE NA WYBRANE MECZE

Chcesz znać aktualny lv bet kod? Chcesz wiedzieć który lv bet bonus jest dla Ciebie? W takim razie mamy dobre informacje!

Poniżej prezentujemy informacje, które pozwolą zgarnąć aktualny kod promocyjny LV BET oraz sprawdzić, jaki aktualny bonus LV BET jest dla Ciebie szykowany. Na tej stronie opisaliśmy wszystkie nasze promocje, dzięki czemu nasi klienci wiedzą, jak wykorzystać lv bet bonus powitalny, oraz gdzie wpisać kod promocyjny LVBET. Wszystko przy pomocy prostych i klarownych instrukcji.

Wykorzystaj maksymalny bonus, poprzez LV BET Rapid Pay i inne systemy płatnicze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, opisując jak wygląda LV BET bonus powitalny i jak z niego skorzystać. Na samej górze widnieje także nasz aktualny LV BET kod promocji dzięki któremu każdy nowy gracz otrzyma bonus. Odbierz bonus już teraz!

BEZPIECZNY KUPON 5+

Nasza promocja bezpieczny kupon to bonus bukmacherski, który pozwoli otrzymać zwrot stawki w postaci bonusu. Jak go otrzymać? Już tłumaczymy!

Musisz postawić swój kupon AKO z minimalną pięcioma zdarzeniami. Kurs całkowity musi mieć minimum 3.0, natomiast stawka co najmniej 20zł. Jeśli jedno zdarzenie na takim kuponie będzie nietrafione, gracz otrzymuje zwrot stawki w postaci bonusu.

Maksymalny zwrot stawki to kwota 50zł. Aby otrzymać zwrot, trzeba spełnić warunek związany z terminami wydarzeń. Kupon musi zawierać typy z jednego tygodnia, czyli od poniedziałku (od godziny 00:00) do niedzieli (do godziny 23:59). Promocja uwzględnia pierwszy kupon od momentu dokonania depozytu, który spełnia powyższe warunki.

Każdy gracz może skorzystać jednorazowo z promocji “Bezpieczny Kupon 5+” raz w tygodniu.

Obrót środków z przyznanego bonusu to: 3 razy po kursie minimum 1.75.

GRUBY KUPON

Nasza codzienna promocja uwzględnia jeden kupon, który jest po podwyższonym kursie całkowitym nawet do 20%. Dzięki temu gracze mogą wybierać zakłady bukmacherskie po zdecydowanie większym kursie niż ten, który dostępny jest u innych bukmacherów.

Aby trafić na nasz “Gruby Kupon”, należy wejść w zakładkę “Promocje” i kliknąć w ofertę “Gruby Kupon”. W tym dziale codziennie szykujemy ciekawe promocje dla naszych graczy. Sam zdecyduj czy nasze zakłady bukmacherskie w danym dniu są warte uwagi!

DWIE DYCHY NA SPORTY WIRTUALNE

Lubisz zakłady bukmacherskie na sporty wirtualne? W takim razie mamy coś dla Ciebie!

Od poniedziałku do piątku stawiaj na sporty wirtualne i wykonuj obrót za minimum 100zł na zakłady z kursem minimum 1.50. Za Twoją aktywność bukmacher LVBET nagrodzi Cię bonusem o wysokości 20zł na zakłady. Bonus przyznawany jest w każdy poniedziałek następnego tygodnia. Aby móc wypłacić swoje środki, musisz obrócić swój bonus 5 razy.

Swoje zakłady bukmacherskie możesz obstawiać także na aplikacji mobilnej LV BET, która dostępna jest na wszystkie urządzenia mobilne!

PROMOCJA OKRESOWA: CODZIENNY CASHBACK 50%

Kolejna promocja, której nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Zasady promocji są bardzo proste.

Musimy dokonać wpłaty na kwotę minimum 50zł. Tego samego dnia musimy także dokonać zakładu na interesujące nas wydarzenia. Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, otrzymujemy 50% zwrotu stawki aż do kwoty 25 PLN. Bonus otrzymujemy w formie dodatkowych środków, które muszą zostać następnie obrócone. Pamiętaj także, że Twoje zakłady muszą być rozliczone tego samego dnia, do godziny 23:59!

W promocji nie biorą udziału:
• zakłady postawione za środki bonusowe,
• wygrane zakłady,
• zakłady systemowe,
• zakłady zawarte na platformie Gier Karcianych,
• zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
• zakłady zawarte na platformie Sportów Wirtualnych,
• zakłady zawarte na platformie Player Bets.

LV KOMBI BOOST

Promocja dostępna na stronie LVBET pozwoli podnieść wszystkim zainteresowanym graczom swoje ewentualne wygrane. Co zrobić, aby przystąpić do promocji? Już tłumaczymy!

Wystarczy postawić zakład kombi na minimum 3 wydarzenia z kursem pojedynczym każdego spotkania minimum 1.25. Wybierając trzy takie zakłady łapiemy się do powiększonego kursu całkowitego dla naszego kuponu.

Minimalna liczba zakładów pozwoli nam uzyskać dodatkowe 3% do wygranej. Dołożenie każdego kolejnego wydarzenia znów zwiększa nasz bonus kursowy. Maksymalnie możemy powiększyć naszą wygraną do 75%, typując na kuponie minimum 13 zdarzeń.

W promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne i kupony postawione za środki bonusowe.

OPERACJA ESPORTS: ZWROT 100 PLN

Doceniamy naszych klientów związanych mocno z esportem. Skutkiem tego, proponujemy Państwu możliwość skorzystania z atrakcyjnego bonusu dokładanego do konta każdego gracza, który spełni określone wymagania.

Wystarczy dokonać obrotu na zakładzie kombi za kwotę minimum 500zł. Oczywiście obstawiamy wydarzenia esportu. Promocja trwa od czwartku 00:00 do środy 23:59.

Do konta każdego gracza dołożymy bonus w wysokości 100zł.

W naszej promocji bierze udział większość wydarzeń esportowych z takich gier jak Counter Strike, Dota 2, Call of Duty, LoL i inne.

Dodajmy że łączny kurs naszego kuponu musi mieć minimum 1.75. Dodatkowo bonus 100zł jest ważny 30 dni od momentu jego przyznania. Należy obrócić go 5 razy po kursie minimum 1.75.

VARYFIKACJA W EKSTRAKLASIE

Propozycja specjalnie przygotowana na potrzeby fanów Ekstraklasy!

Jeżeli w czasie jakiegokolwiek spotkania Ekstraklasy sędzia cofnie bramkę na postawie systemu VAR, zwracamy naszym klientom stawkę kuponu. Oczywiście mowa o meczach, które zostały zagrane w ramach kuponu. Dodatkowym warunkiem musi być być decyzja, która wpłynie na przegraną drużyny, którą obstawiliśmy w ramach kuponu.

Twój kupon z Ekstraklasy spełnia powyższe wymogi? W takim razie skontaktuj się z nami poprzez [email protected] w treści umieszczając numer kuponu, który kwalifikuje się do zwrotu.

Odpowiemy na Twoje zgłoszenie maksymalnie w ciągu 2 dni od wysłania wiadomości!

Bonus LVBET, kod promocyjny, LV punkty - czy warto?

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji bonusowych. Do dyspozycji klientów jest bardzo szeroka oferta bonusów, która jest stale rozwijana o zupełnie nowe propozycje. Mamy główny bonus LVBET, aktualny kod promocyjny LV BET a także bonus bez depozytu, który został przygotowany z myślą o nowych graczach na naszym serwisie.

Marka LVBET cały czas pracuje nad zupełnie nowymi propozycjami, które mają na celu celebrowanie nowych wydarzeń sportowych. Chcemy być z nimi na bieżąco i jednocześnie dawać naszym klientom zdecydowanie lepsze warunki na rozgrywkę. Wybierając naszą ofertę promocyjną, stawiają Państwo na zupełnie nowe oblicze legalnego bukmachera w Polsce. Staramy się tworzyć i podążać za aktualnymi trendami, które panują na rynku sportowym. Skutkiem tego, co rusz wychodzimy do Państwa z zupełnie nowymi ofertami promocyjnymi, które mają na celu zaspokoić Państwa potrzeby.

Nie ma na co czekać! Twój kod promocyjny LVBET czeka, skutkiem czego jest to świetna okazja, aby skorzystać z dodatkowych korzyści, które wynikają z gry właśnie w LVBET. Otrzymany bonus możesz wykorzystać natychmiast. Pomóc w tym może Ci aplikacja LVBET, która jest niezwykle przejrzysta i atrakcyjna. Postaw na nasze konto gracza i ciesz się dodatkowymi atrakcjami wynikającego z udziału w grze razem z LVBET!

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaki jest kod promocyjny LVBET?

Na dzień dzisiejszy nasz oficjalny kod promocyjny LVBET to “LVEURO”. Dzięki niemu otrzymają Państwo do 2000zł przy pierwszym depozycie, do 1000zł przy drugim depozycie, oraz 333zł na zakład bez ryzyka. Jest to aktualnie jeden z lepszych kodów promocyjnych, dostępny na rynku legalnych bukmacherów. Dzięki niemu mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą w sposób kompletny.

Gdzie podać kod promocyjny LVBET?

Nasz LVBET kod promocyjny “LVEURO” wpisują Państwo podczas rejestracji. Specjalna rubryka “Kod Promocyjny” pozwoli Państwu skorzystać z naszej aktualnej, maksymalnej oferty bonusowej. Przyjęcie bonusu jest dodatkowo opisywane przez nas w procesie rejestracji.

Czy po wpisaniu kodu rabatowego otrzymam freebet?

Tak. Nasz bonus bez depozytu na dzień dzisiejszy funkcjonuje, skutkiem czego również uprawnia Państwa do skorzystania z naszej oferty. Na dzień dzisiejszy oferujemy naszym klientom bonus bez depozytu na kwotę 20zł.

Czy LV BET posiada bonusy dla kibiców?

Tak. Kierujemy specjalną ofertę bonusową dla fanów Stali Mielec, Wisły Kraków, Śląska Wrocław i Unii Leszno. Dla posiadaczy aktualnych karnetów na mecze jednej z tych drużyn przeznaczamy specjalny bonus w wysokości 50zł. Aby otrzymać bonus, należy zgłosić się na wskazany adres e-mail i przesłać swoje dane wraz ze zdjęciem aktualnego karnetu.

Czy można zamknąć zakład przed jego rozstrzygnięciem?

Tak! Posiadamy dla Państwa specjalnie przygotowaną funkcję Cash Out. Pozwoli ona zrealizować kupon jeszcze przed jego rozstrzygnięciem. Oczywiście jest to regulowane wieloma czynnikami, w tym aktualnymi wydarzeniami na boisku. Jeśli jednak taka opcja będzie możliwa do wykorzystania na Państwa kuponie, jako legalny bukmacher informujemy o tym na naszej stronie i w aplikacji mobilnej.

Regulamin

 • Regulamin bonus powitalny
 • Regulamin 20 pln bez depozytu

Regulamin Klasycznego Bonusu Powitalnego 1500 PLN:

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub związek niesformalizowany, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
 • Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 10 PLN.
 • Wysokość bonusu to 100% od depozytu, maksymalnie do 1500 PLN. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych opisanych w punkcie nr 10 jako (Y).
 • Środki bonusowe, podlegają 4-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej. Zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Player Bets czy gier karcianych nie wliczają się do obrotu bonusem.
 • Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu środkami bonusowymi.
 • Jeśli klient ma aktywny inny bonus, to “bonus 1500 PLN” zostanie dodane do tak zwanej “kolejki bonusowej” do momentu kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany. W momencie rozliczenia poprzedniego bonusu z kolejki bonusowej, dostępne na koncie gracza środki własne muszą być minimum w wysokości kwoty, którą wpłacano odbierając bonus. Jeśli środki własne gracza będą niższe, niż kwota przy wpłacie, bonus zostanie skasowany.
 • Nie jest dozwulone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają.
 • Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu powitalnego, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  a. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  b. niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem,
  c. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  d. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  e. w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  f. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 • Powyższy regulamin jest ważny od 27.09.2021 12:00CET.

Bonus 1500 PLN od drugiego depozytu

 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Bonus jest dostępny tylko przy drugiej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 50 PLN.
 • Maksymalny bonus (równowartość 1500 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x50, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 50, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1500 PLN. Przykładowo: wpłata 3000 PLN, Bonus 30 PLN, Stawka: 26,40 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x50, kurs finalny kuponu: 125, wygrana: 3300 PLN. (taką samą kwotę gracz wygrałby otrzymując 1500 PLN bonusu bez mnożnika). Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 • Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X - Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.
 • LVBET zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych użytkowników, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 • Gracz, aby samodzielnie wykorzystać bonus musi wybrać na kuponie przycisk “Użyj bonusu Wygrane x50”.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu i mnożnika „x50” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem. Przy wpłacie powyżej 3000 PLN (na przykład 4000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 3000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.
 • Sporty wirtualne, oferta Player Bets ani Gry Karciane nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem.
 • Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane obrotu depozytem.
 • Zakłady systemowe nie są wliczane do obrotu depozytem.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza ( Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia. W szczególności dotyczy to nadużyć związanych z tworzeniem przez jednego gracza wielu kont na różne dane osobowe czyli tzw. słupy.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych i/lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  a. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  b. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  c. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  d. w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  e. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 • Powyższy regulamin jest ważny od 27.09.2021 12:00CET.

Zakład bez ryzyka 333 PLN

 • Gracz dokonując trzeciego depozytu otrzymuje możliwość postawienia jednego zakładu bez ryzyka.
 • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z promocji to 25 PLN.
 • Gracz chcąc aktywować opcję „Zakładu Bez Ryzyka” musi zaznaczyć przy dokonywaniu swojego trzeciego depozytu okienko bonusowe “Zakład bez ryzyka”. Po zaznaczeniu tej opcji środki z wpłaty zostaną zapisane na koncie bonusowym, powiększone zostaną dodatkowo o kwotę 1% wpłaty. Maksymalnie na koncie bonusowym znajdzie się zatem 333,3 PLN. Kwota ta może zostać wykorzystana do postawienia zakładu bez ryzyka.
 • “Zakładem bez ryzyka” będzie wyłącznie pierwszy postawiony zakład po dokonaniu trzeciego depozytu i poprawnym zaznaczeniu okienka “Zakład bez ryzyka”.
 • Minimalny kurs “Zakładu bez ryzyka” to 1.75. Do promocji kwalifikują się tylko zakłady pojedyncze oraz kombinacyjne. Promocją nie są objęte zakłady typu MultiSingiel (dwa pojedyncze zakłady na jednym kuponie).
 • W przypadku wpłaty większej niż 330 PLN, na przykład 500 PLN, do środków bonusowych zaliczona zostanie wyłącznie część depozytu - 330 PLN (wraz z dodatkowym bonusem 1% - w sumie 333,30 PLN), pozostałe środki znajdą się na koncie głównym gracza.
 • Gracz sam decyduje w jakiej kwocie będzie postawiony zakład bez ryzyka, z zastrzeżeniem, iż maksymalna kwota zwrotu wynosi 333,30 PLN. W przypadku postawienia zakładu przykładowo za 150 PLN, ewentualnemu zwrotowi podlegać będzie kwota 150 PLN. Reszta ewentualnie pozostałych środków na koncie bonusowym podlega takiemu samemu obrotowi 1x z kursem minimalnym 1.75.
 • Jeśli zakład postawiony przez gracza będzie rozliczony jako wygrany, gracz otrzymuje swoje wygrane na swoje konto. (środki można od razu wypłacić)
 • Jeśli zakład zostanie rozliczony jako przegrany, gracz otrzyma na swoje konto bonusowe bonus w kwocie stawki zakładu. Maksymalna kwota bonusu to 333,30 PLN.
 • W przypadku rozliczenia zakładu jako zwrot (po kursie 1.00), stawka wróci na konto bonusowe i możliwość wzięcia udziału w promocji przechodzi na kolejny zakład.
 • Zakłady “half lost” oraz “half won”, nie biorą udziału w promocji.
 • Zwrot z “zakładu bez ryzyka” podlega 1-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie zakładów sportowych. Zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Gier Karcianych czy Player Bets nie wliczają się do obrotu bonusem.
 • Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem 1% będą znajdować się w saldzie środków bonusowych opisanych w punkcie nr 19 jako (Y).
 • Zakłady z wykorzystaną opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu środkami bonusowymi.
 • “Zakład bez ryzyka” nie może zostać postawiony jako zakład systemowy.
 • Zakłady systemowe nie zaliczają się do obrotu środkami bonusowymi.
 • Jeśli klient ma aktywny inny bonus, to “Zakład Bez ryzyka” zostanie dodany i będzie czekał w tak zwanej kolejce bonusowej do momentu, kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany. W momencie rozliczenia poprzedniego bonusu z kolejki bonusowej, dostępne na koncie gracza środki własne muszą być minimum w wysokości kwoty, którą wpłacano podczas trzeciego depozytu zaznaczając “Zakład Bez Ryzyka”. Jeśli środki własne gracza będą niższe, niż kwota przy wpłacie, bonus zostanie skasowany, a możliwość postawienia “zakładu bez ryzyka” przepadnie.
 • Nie jest dozwulone stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają.
 • Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.
 • Jeden gracz może postawić tylko jeden zakład bez ryzyka - zakład postawiony jako pierwszy po dokonaniu przez gracza trzeciego depozytu bierze udział w promocji “zakład bez ryzyka”.
 • Zwrot w formie bonusu do kwoty maksymalnej 333 PLN wypłacony zostanie na konto gracza następnego dnia po rozliczeniu zakładu, do godziny 17:00. Ważność bonusu to 30 dni, od momentu jego przyznania.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus od depozytu w czasie trwania promocji.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu bonusem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • Powyższy regulamin jest ważny od 27.09.2021 12:00CET.
 • Promocja trwa od 1.02.2020 do odwołania.
 • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 • Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). LV BET ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami.
 • Dokonaj pełnej rejestracji konta w LV BET używając specjalnego banneru lub linku ze strony naszego partnera. W etapie wpisywania danych zaznacz opcję “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 • Bonus pojawi się na Twoim koncie po weryfikacji konta. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.
 • Aby otrzymać bonus wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LV BET.
 • Bonus będzie aktywny 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 • Bonus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20 (wówczas wartość bonusu to ekwiwalent 20 zł). Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN.
 • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
 • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
 • Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 • Wygrana uzyskana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „podwójna szansa”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi, to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego jej obrotu.
 • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu wygraną z kuponu z mnożnikiem.
 • Cash-Out nie może być użyty w zakładzie bonusowym. Zakłady z opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 • Zakłady systemowe nie są wliczane do obrotu depozytem.
 • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, co wpływa na obniżenie całkowitego kursu kuponu.
 • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
 • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
 • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie pełnienia wymaganego obrotu wygraną z bonusu z mnożnikiem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta, do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
 • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
 • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
 • Jeśli Użytkownik skorzystał wcześniej z innego bonusu bez depozytu i nie dokonał żadnej wpłaty zastrzegamy sobie prawo do nie przyznania bonusu.
 • Powyższy regulamin jest ważny od: 1.02.2020.

Twoja przeglądarka nie jest wspierana

prosimy o zmianę przeglądarki na jedną z poniższych:

Player