Hearthstone Esport - Zakłady bukmacherskie

Jak rozpocząć przygodę z emocjonującą karcianką Hearthstone?

Jeśli poprosilibyśmy graczy o wskazanie jednej z najtrudniejszych gier karcianych, wymagających analitycznego myślenia oraz strategii, wielu z nich wskazałoby grę Hearthstone. Bez wątpienia jest to również jedna z najpopularniejszych gier tego gatunku. Kilkadziesiąt milionów graczy z całego świata otworzyło konto, aby spróbować swoich sił w tej grze. Jakie są zasady Hearthstone? Jak można rozpocząć swoją przygodę z tą grą? Ile zarabiają profesjonalni gracze?


Co to jest Hearthstone?

Miliony graczy z całego świata toczą codzienne batalie o prym w karcianej strategii. Jeszcze większa grupa słyszała o tej grze, ale nie zdecydowała się na jej wypróbowanie. Mimo tak wielkiej rozpoznawalności, nie brakuje osób, które pytają, co to Hearthstone oraz dlaczego cieszy się taką popularnością.

Uniwersum Warcraft to prawdopodobnie jedno z najbardziej rozbudowanych oraz najciekawszych światów stworzonych na potrzeby gier komputerowych. Hearthstone jest grą karcianą stworzoną przez firmę Blizzard i wypuszczoną na rynek w 2014 roku. Zalicza się ona się serii Warcraft i bazuje na tym właśnie uniwersum. Jest to jedna z najpopularniejszych gier multiplayer. Choć znajdziemy w niej tryb jednoosobowy, to właśnie rozgrywka online cieszy się szczególnym zainteresowaniem.

Podstawowe założenia rozgrywki w Hearthstone

W sieci znajdziemy rozbudowane, wielostronicowe poradniki, które tłumaczą zasady oraz przedstawiają strategię gry. To pokazuje, jak trudno jest wyjaśnić Hearthstone o co chodzi w tej grze. Spróbujemy jednak zająć się podstawowymi informacjami.

Mamy tu dwóch przeciwników, którzy przed rozpoczęciem meczu wybierają bohatera oraz przypisaną do niego talię kart. W sumie, nasza talia składa się z 30 kart. Gracze zaczynają z określoną liczbą punktów życia oraz many.

Karty posiadają statystyki ataku oraz punkty życia. Często dysponują również jednym z kilkudziesięciu atrybutów dodatkowych, które wpływają na rozgrywkę. Np. okrzyk bojowy pozwala odkryć kilka kart oraz wybrać jedna do swojej talii. Grę rozpoczynamy bowiem z trzema kartami bazowymi. Ręka może zostać wzbogacona o dodatkowe karty poprzez umiejętności oraz monety. Trzy karty otrzymane na początku możemy wymienić na inne. W dalszej rozgrywce będziemy dobierać kolejne karty z puli wybranych 30. Jest to losowe, poza atrybutami, które pozwalają wybrać konkretną kartę.

Karty dostępne w grze Hearthstone

Absolutną podstawą potrzebną do zrozumienia gry jest poznanie wszystkich kart. Dzielimy je na pięć kategorii: Bohaterowie, stronnicy, zadania, zaklęcia oraz bronie. Największą pulę stanowią stronnicy ze statystykami ataku oraz punktów życia. Ponadto, każdy stronnik może posiadać atrybut specjalny. Oto przykładowe atrybuty: Furia Wichru – stronnik atakuje dwa razy w jednej turze, Szarża – stronnik atakuje w każdej turze, w której został wystawiony, Rekrutuj – przyzywamy stronnika dostępnego w naszej talii, Szał – stronnik otrzymuje dodatkowe cechy po zranieniu, Kradzież życia – atak stronnika leczy jego rany.

W sumie wyróżniamy kilkadziesiąt atrybutów, a każdy z nich ma inny wpływ na dalszą rozgrywkę. Wielu graczy zadaje sobie pytanie o Hearthstone jak grać, aby wygrywać. To długotrwały proces, który wymaga skompletowania silnej talii oraz nauczenia się podstawowych kombinacji oraz taktyk. Ponadto, w grze Hearthstone mamy dziewięć klas bohaterów: Mag, Kapłan, Czarnoksiężnik, Druid, Paladyn, Wojownik, Łowca, Łotr, Szaman

Każda z klas posiada przypisanych bohaterów, stronników, zaklęcia, zadania oraz bronie. Ponadto, wyróżniamy także karty neutralne, które mogą zostać wykorzystane w każdym zestawie. Blizzard regularnie bilansuje wszystkie zestawy, aby każdy z nich mógł stanowić bardzo silną broń w rękach doświadczonego gracza.

Jak rozpocząć swoją przygodę w Hearthstone?

Gra jest dostępna za darmo i możemy ją pobrać na oficjalnej platformie Blizzard. W grze zawarte są jednak mikropłatności. Gracze mogą kupować różne dodatki oraz wirtualną walutę, która pozwala np. dobrać dodatkową kartę na początku meczu. Zanim zaczniemy rozgrywkę Heartstone online, warto przejść kampanią jednoosobową, dzięki czemu zrozumiemy podstawy oraz nauczymy się wielu kart. Przed przystąpieniem do gry wieloosobowej możemy także wykonać zadania treningowe, za które otrzymujemy wirtualną walutę. To najlepszy sposób, aby zrozumieć podstawowe mechanizmy dostępne w grze oraz przygotować się na trudniejszą rozgrywkę przeciwko innym graczom.

Rozgrywki Hearthstone dla profesjonalnych graczy

Gra zalicza się do czołowych dyscyplin eSport. Niemal codziennie odbywają się turnieje na różnych szczeblach, które pozwalają piąć się w rankingach. Hearthstone cybersport pokazuje, jak trudna i złożona jest ta gra oraz jak dużych umiejętności potrzeba, aby stać się profesjonalnym zawodnikiem. Trzeba również przyznać, że zawodowcy mogą liczyć na wysokie zarobki. Coroczny Hearthstone turniej mistrzowski przewiduje dla zwycięzcy 250 tysięcy dolarów. W puli nagród znajduje się okrągły milion. Mimo upływu lat, Hearthstone e sport cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wciąż przyciąga do siebie nowych graczy.


Obstawianie zakładów bukmacherskich na Hearthstone

Popularne gry e - sportowe cieszą się dużą popularnością także wśród typerów. Nie inaczej jest w przypadku tej emocjonującej karcianki. Obstawianie Hearthstone jest możliwe przy okazji ważnych turniejów odbywających się na całym świecie w każdym tygodniu. Możemy typować naszych ulubionych zawodników, a wiedza o tej dyscyplinę pozwala na bardzo opłacalne zakłady na Hearthstone. Nie dziwi zatem fakt, że coraz większa liczba doświadczonych graczy decyduje się obstawiać esport. Jeśli dysponujesz dużą wiedzą na temat gry, a także czołowych zawodników na świecie, interesuje Cię pewnie odpowiedź na pytanie, gdzie obstawiać Hearthstone. Taką możliwość daje nam legalny serwis bukmacherskich LV Bet, w którym znajdziemy kilkanaście dyscyplin esportowych. Serwis słynie również z ciekawych promocji oraz bardzo dużego bonusu powitalnego dla nowych klientów. W związku z tym, LV Bet to najlepszy wybór, jeśli chcesz obstawiać zakłady na Hearthstone.

Artykuły

Zakłady na Fortnite

Produkcja Epic Games błyskawicznie zdobyła popularność wśród graczy. Z raportów opublikowanych pod koniec roku 2019 wynika, że na ten moment gra Fortnite posiada 250 milionów zarejestrowanych graczy z całego świata.

ESL Mistrzostwa Polski 2020

Rozpoczyna się jubileuszowy 20. sezon najbardziej prestiżowych rozgrywek w Counter-Strike: Global Offensive w Polsce! ESL Mistrzostwa Polski zainaugurowany zostanie w czwartek 16 kwietnia.

Zakłady na eSport - jak i gdzie obstawiać

Media coraz częściej publikują artykuły na temat wydarzeń eSport, które dla wielu ludzi wciąż pozostają tajemnicą. Z całą pewnością warto jednak poznać bliżej ten niesamowity świat, w którym profesjonalni gracze zarabiają miliony dolarów.

Hearthstone

Miliony graczy z całego świata toczą codzienne batalie o prym w karcianej strategii. Jeszcze większa grupa słyszała o tej grze, ale nie zdecydowała się na jej wypróbowanie. Mimo tak wielkiej rozpoznawalności, nie brakuje osób, które pytają, co to Hearthstone oraz dlaczego cieszy się taką popularnością.

Rocket League

Rocket League jest jedną z najważniejszych dyscyplin eSport. Co roku organizowane są ligowe rozgrywki w różnych regionach świata, które prowadzą do finałowego turnieju. Najbardziej utytułowanym krajem na dzień dzisiejszy jest Francja.

Rainbow Six Siege

Gra szybko zdobyła rozpoznawalność jako dyscyplina eSport, a co za tym idzie, obstawianie Rainbow Six Siege stało się bardzo popularne wśród typerów. To ciekawa alternatywa dla typowych meczów sportowych.

Obstawianie zakładów na Overwatch

Gra Overwatch to jedna z najpopularniejszych strzelanek z gatunku First Person Shooter. To również bardzo ważna dyscyplina w świecie esportu.

Jak obstawiać Dota 2?

E sport cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród graczy, ale także wśród fanów zakładów bukmacherskich. Dota 2 mecze możemy obstawiać w serwisie Lvbet, który legitymuje się jedną z najlepszych ofert na wydarzenia e - sport.

LOL obstawianie

League of Legends to gra legenda. Żywa, bo wciąż przyciąga graczy i fanów z całego świata. Oferuje prostą rozgrywkę, ale pełną zwrotów akcji i jakże emocjonującą! Każdy profesjonalny typer może obstawiać mecze LOL w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Obstawianie meczy CS GO online - jak i gdzie

Counter Strike Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier esportowych na świecie. Przez lata przyciągała do siebie nie tylko najlepszych graczy, ale też wielu widzów. Światowe turnieje to walka o wielkie pieniądze, ale przede wszystkim prestiż.