Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej odbywają się co 2 lata. Ten międzynarodowy turniej organizowany jest przez IHF od 1938 r. Aktualnym Mistrzem Świata w Piłce Ręcznej mężczyzn jest Dania. To właśnie kadra tego państwa była najlepsza podczas turnieju, który odbywał się od 10 do 27 stycznia 2019 r. Teraz w LVBET promocja dla nowych klientów - 20 PLN bez depozytu!

Zarejestruj się

Piłka Ręczna Kobiet

Piłka ręczna kobiet w Polsce stoi na bardzo wysokim poziomie. Reprezentacja Polski zajmuje obecnie 8. miejsce w rankingu najlepszych drużyn świata w rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej. Obecnie szczypiornistki przygotowują się do meczów kwalifikacyjnych Mistrzostw Europy. Rozgrywki odbędą się we wrześniu. Przeciwnikami Polek będą reprezentantki Wysp Owczych oraz Ukrainy. Co pokażą podopieczne Leszka Krowickiego?

Zakłady bukmacherskie na Piłkę ręczną

Zakłady bukmacherskie na piłkę ręczną to pozycja, którą znajdziesz w ofercie każdego bukmachera. Typowanie potrafi podnieść emocje podczas każdego wydarzenia. Oczywiście, tylko te pozytywne. Dyscyplina ta stwarza szerokie możliwości zabawy. Najpopularniejsze z zakładów mogą dotyczyć zwycięzcy meczu, dokładnego wyniku, wyniku powyżej/poniżej, najlepszego zawodnika, wyniku pierwszej połowy, wyniku drugiej połowy, awansu w rozgrywkach itd. Kilkadziesiąt rynków na jedno wydarzenie to standardowa oferta bukmacherów. Szczególnie ciekawa oferta jest dostępna podczas najważniejszych wydarzeń na świecie. W tym roku odbyły się Mistrzostwa Świata, na które oferowane były ciekawe zakłady sportowe. Ale to nie jedyne wydarzenie i nie jedyna oferta. Sprawdzaj nasz serwis regularnie, aby obstawiać zakłady bukmacherskie i wygrywać !

  • 01

    ZAREJESTRUJ KONTO
  • 02

    DOKONAJ WPŁATY
  • 03

    OBSTAWIAJ

Artykuły

Reprezentacja Polski w Piłce Ręcznej mężczyzn

Reprezentacja Polski w Piłce Ręcznej mężczyzn

Najlepsza drużyna 2007 i 2015 r. Brązowy laureat igrzysk olimpijskich z 1976 r., srebrny mistrz świata z 2007 r. oraz brązowy z 1982 r., 2009 r. oraz 20015 r. O kim mowa? To dorobek Reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Obecnie drużyna zaliczyła dołek w swojej karierze, ale liczymy na to, że nie potrwa on długo. Zawodników mamy bardzo dobrych, jednak coś zawodzi. Czy zmiana trenera wyjdzie na dobre? Pierwsze mecze pokazują, że Polacy biorą się w garść. Poznajmy skład reprezentacji Polski piłki ręcznej. ​

Piłka Ręczna Transmisja

Piłka Ręczna Transmisja

​Polscy szczypiorniści i ich zmagania obserwuje wielu Polaków. Ostatnio forma naszych reprezentantów co prawda nie jest najwyższa. Mimo to warto śledzić rozgrywki na bieżąco. Transmisja piłki ręcznej jest dostępna dla każdego kibica. Sprawdź, gdzie oglądać transmisje oraz gdzie znajdziesz stream online.