Zakłady bukmacherskie MŚ 2018

Obstawiaj mecze reprezentacji na Mistrzostwach Świata 2018

Mistrzostwa Świata w Rosji rozpoczną się niemal w połowie czerwca, wobec czego fani futbolu z całego świata już nie mogą się doczekać pierwszego gwizdka sędziego. W meczu otwarcia, gospodarze turnieju czyli Rosja zmierzy się z Arabią Saudyjską. I będzie w tym meczu zdecydowanym faworytem, co zresztą pokazuje nie tylko potencjał samej drużyny, wsparcie „ścian”, ale po prostu oferowane przez bukmacherów kursy. Mundial to zawsze okazja do tego by każdego dnia postawić wiele ciekawych zakładów z bukmacherem i w ten sposób spróbować zarobić pieniądze. Za każdym razem bukmacherzy przygotowują specjalne promocje jak i rodzaje zakładów, bo przecież Mistrzostwa Świata to okazja z rangi tych najwyższych, obok których żaden kibic i żadna osoba, która obstawia zakłady bukmacherskie MŚ 2018 nie może przejść obojętnie. Aby obstawiać zakłady podczas MŚ 2018 komfortowo, najlepiej wpłacić pieniądze do bukmachera już przed rozpoczęciem Mundialu. Już teraz bukmacherzy oferują liczne promocje, z których warto skorzystać by na przykład otrzymać bonus taki jak darmowy zakład, zakład bezpieczny czy też dodatkowe środki.
W grudniu zostały wylosowane wszystkie grupy mistrzostw (A-H) i znane są również terminy poszczególnych spotkań w fazie grupowej. Co więcej, jak przystało na Mistrzostwa Świata, FIFA podała do ogólnej informacji wygląd drabinki turniejowej, dzięki czemu można spekulować kto i z kim kiedy może zagrać w fazie pucharowej. Ale po co Ci takie informacje?

zakłady MS 2018 w rosji

Ano, jeśli potrafisz z nich odpowiednio skorzystać, możesz obstawić całkiem ciekawe zakłady bukmacherskie MŚ 2018. Wpierw możesz zastanowić się nad meczami fazy grupowej i już dziś postawić zakłady na wszystkie trzy mecze. Zastanów się jak może wyglądać sytuacja w poszczególnych grupach po dwóch spotkaniach. Być może uważasz, że na przykład Niemcy będą pewni awansu po drugiej kolejce, wobec czego w trzecim meczu mogą się oszczędzać. Może warto zastanowić się nad grą przeciwko nim w ostatnim meczu fazy grupowej? To oczywiście tylko przykład tego jak można wykorzystać rozpiskę wszystkich meczy i postawić ciekawe zakłady już w tym momencie. Ten kto „ma nosa” i potrafi przewidzieć co może wydarzyć się podczas fazy grupowej, będzie w stanie wyobrazić sobie układ fazy play-off. A to natomiast może pozwolić na dobrą analizę szans poszczególnych reprezentacji w kontekście awansu do kolejnych faz Mundialu. Dzięki temu jesteś w stanie ocenić, która reprezentacja ma największe szanse na medal lub wygranie całego turnieju. Może i taki zakład warto z bukmacherem zawrzeć?

Jakie mecze i zakłady bukmacherskie MŚ 2018 warto wybrać

Podczas Mistrzostw Świata 2018, które zostaną w Rosji możesz obstawiać zakłady bukmacherskie MŚ 2018 dotyczące wszystkich sześćdziesięciu czterech spotkań jakie zostaną rozegrane. Bukmacherzy już w tym momencie przygotowali ofertę na wszystkie spotkania grupowe, gdyż znamy ich terminarz od momentu, w którym rozlosowano grupy.
Prócz samych meczy możesz w tym momencie obstawić wiele ciekawych zakładów, między innymi:

Jak widzisz rodzajów zakładów dotyczących nie konkretnych spotkań, a samego turnieju jest bardzo dużo i można zawrzeć je już teraz, zanim turniej na dobre się rozpoczął. Ma to swoje zalety i wady. Zaletą jest fakt, że jeśli uda ci się na przykład przewidzieć niespodziankę to możesz trafić u bukmachera bardzo wysoki kurs. Wadą jest, że na ten moment trudno określić w jakiej formie będą poszczególne reprezentacje kiedy de facto Mistrzostwa Świata będą rozgrywane.
Bukmacherzy oferują niezliczone ilości rodzajów zakładów jakie można zawierać na mecze MŚ. Oprócz zakładów takich jak kto wygra mecz, ile będzie bramek, zakład z handicapem, zakład na kartki czy strzelców gola, możesz również pokusić się o wytypowanie dokładnego wyniku meczu, wyniku pierwszej czy drugiej połowy. Innymi słowy, jest z czego wybierać. By zarobić na tym pieniądze, postaraj się dokładnie przeanalizować szanse obu drużyn i zastanowić się czy faktycznie zakład jaki masz zamiar postawić ma duże prawdopodobieństwo trafienia. Choć jak wiele razy już udowadniał nam futbol, kochamy go za to, że przede wszystkim jest nieprzewidywalny i w piłce zdarzyć się może wszystko.

typowanie MS 2018

Kursy na Lvbet.pl przed mistrzostwami

Jeśli wiesz, że chcesz postawić zakłady bukmacherskie MŚ 2018 już teraz to nie będziesz miał żadnego problemu. Możesz sprawdzić kursy na Lvbet.pl przed mistrzostwami, nawet choćby dzisiaj. Bukmacher wystawił już kursy na wszystkie spotkania grupowe, wobec czego możesz obstawiać nie tylko mecze Polaków, ale też we wszystkich innych grupach. Nie musisz jednak ograniczać się tylko do typowania zwycięzcy (bądź remisu) w danym spotkaniu. Bez problemu postawisz zakłady na dokładny wynik spotkania, ilość rzutów rożnych, żółtych czy czerwonych kartek, a także wskażesz strzelca bramki.
Dzięki temu, że możesz sprawdzić kursy na Lvbet.pl przed mistrzostwami, masz sporo czasu by zastanowić się, które zakłady bukmacherskie MŚ 2018 warto zawrzeć. Jak wiesz (lub powinieneś wiedzieć) podstawowym wyznacznikiem sukcesu w zakładach z bukmacherem jest dobra analiza spotkania. Musisz, a właściwie powinieneś dokładnie przestudiować statystyki obu drużyn, piłkarzy czy bezpośrednich starć rywali by wiedzieć czego w danym meczu się spodziewać. To pozwoli ci trafniej oceniać szanse danej drużyny na osiągnięcie konkretnego wyniku, a im dokładniejsza jest twoja analiza, tym skuteczniejsze mogą okazać się typy jakie wskazujesz.
Dzięki temu, że bukmacher Lvbet.pl wystawił już kursy przed mistrzostwami masz wystarczająco dużo czasu by przeanalizować wszystkie zbliżające się mecze fazy grupowej i dobrze przemyśleć jakie zakłady bukmacherskie MŚ 2018 postawić. Dzięki tej przewadze nie musisz się spieszyć, a typy jakie zagrasz będą przemyślane.

Jakie są szanse Polaków - kursy na Polskę przed MŚ

Bukmacherzy całkiem nieźle oceniają szanse Polaków przed MŚ, stawiając nas w roli faworyta (obok Kolumbii) do wyjścia z naszej grupy. Wprawdzie nasz rywal z Ameryki Południowej oceniany jest nieco lepiej, ale przecież w tej drużynie brylują tacy piłkarze jak James Rodriguez czy Radamel Falcao. Co więcej, Kolumbia potrafiła ogrywać Argentynę, sprawiać kłopoty Brazylii, a w jednym z ostatnich meczów towarzyskich odwrócić losy spotkania z 0:2 na wyjeździe przeciwko Francji, wygrać 2:3.
Niemniej bukmacherzy uważają, że powinniśmy poradzić sobie z Senegalem oraz Japonią i awansować do fazy pucharowej mistrzostw. W przypadku meczu z Senegalem, na zwycięstwo Polaków, bukmacher Lvbet.pl oferuje kurs 2.25, co pokazuje, że daleko nam do roli zdecydowanego faworyta, ale jednak to my powinniśmy sięgnąć po komplet punktów. W przypadku meczu z Kolumbią, to nasz rywal będzie faworytem, jednak nieznacznym. Kurs na triumf Kolumbii wynosi 2.6, podczas gdy nasz triumf wyceniono kursem 2.85, co pokazuje, że tak naprawdę to spotkanie może skończyć się niemal każdym rezultatem.
W ostatnim meczu fazy grupowej, bukmacher Lvbet.pl daje nam największe szanse na zwycięstwo, gdyż kurs na wygraną Polaków wynosi 1.95 co jak na Mistrzostwa Świata jest kursem wskazującym na sporą przewagę jednej z drużyn. Choć, kto wie – być może już po dwóch meczach fazy grupowej będziemy mogli cieszyć się z pewnego awansu? W piłce nożnej może zdarzyć się wszystko. Niegdyś Grecja wygrała Mistrzostwa Europy, a niedawno Roma sensacyjnie wyeliminowała Barcelonę z Ligi Mistrzów. Czy zatem nie mniej prawdopodobny jest triumf Polaków na Mundialu w Rosji? Jeśli uważasz, że mamy szanse powalczyć o złoty medal to możesz postawić zakład z kursem bardzo wysokim, bo wynoszącym 51. Gdybyś na zwycięstwo Polaków, w tym momencie postawił zaledwie 10 zł, to w przypadku naszego bądź co bądź nieoczekiwanego triumfu na Mistrzostwach Świata 2018, zarobiłbyś dokładnie 510 zł. Niezła oferta, prawda?