Transmisja mistrzostw świata 2018 w piłce nożnej

Czy da się łatwo obejrzeć i obstawić mecze Mistrzostw Świata?

Kibice piłki nożnej z całego świata już zacierają ręce, gdyż Mundial 2018, organizowany przez Rosję zbliża się wielkimi krokami. Chociaż od grudnia znamy „rozkład jazdy” czyli wiemy w jakich grupach zagrają poszczególne reprezentacje, emocje nie maleją, a wszyscy czekają na pierwszy gwizdek sędziego. Meczem otwarcia będzie oczywiście starcie gospodarzy czyli Rosjan, którzy mają zamiar gładko pokonać Arabię Saudyjską.
Meczem otwarcia dla Polaków będzie bardzo ważne w kontekście awansu starcie z Senegalem, w którym nie mamy miejsca na jakikolwiek błąd i po prostu musimy zdobyć trzy punkty. To co jednak zawsze zastanawia polskiego kibica, który czeka na rozpoczęcie Mistrzostw Świata to informacja gdzie i jak będzie mógł zobaczyć mecze nie tylko Polaków, ale również innych reprezentacji. Obok takiego turnieju jak Mistrzostwa Świata nie da się przejść obojętnie. Ten najważniejszy turniej piłki nożnej na całym świecie, rozgrywany jest co cztery lata. I znaczna część kibiców najpopularniejszego sportu na świecie, nie wyobraża sobie by przegapić choćby jedną minutę z jakiegokolwiek starcia.
Jak to bywa na Mistrzostwach Świata, tutaj każdy mecz jest ważny, każdy potrafi być bardzo ciekawy. Nawet jeśli pomyślimy o starciu Arabii Saudyjskiej z Egiptem to teoretycznie nie byłby to mecz, który elektryzowałby kibiców z całego świata. Fakt jednak, że będzie to jedno z sześćdziesięciu czterech starć podczas Mundialu 2018, diametralnie zmienia to postrzeganie. Na MŚ nikt się nie oszczędza, każdy gra na 100%, dlatego wszystkie mecze mogą okazać się porywające i po prostu – jako fan futbolu, powinieneś je oglądać od pierwszego do ostatniej minuty. Bez wyjątku!

transmisje meczów Polski online

Gdzie pokażą mecze Polaków

Transmisja mistrzostw świata 2018 oraz meczy Polaków podczas Mistrzostw Świata 2018 odbędzie się na otwartych kanałach Telewizji Polskiej. Wprawdzie ustawowo nawet gdyby prawa do transmisji miała inna stacja, mecze Polaków zawsze trzeba pokazywać w kanale otwartym.
Ten kto ma zatem dostęp do telewizji będzie mógł śledzić mecze Polski na Mundialu w Rosji całkowicie bezpłatnie. Wystarczy przygotować szalik, koszulkę i biało-czerwone barwy, zasiąść wygodnie w domowym zaciszu lub innym miejscu wespół z innymi kibicami i czekać na pierwszy gwizdek sędziego. Mecze Polaków będzie można śledzić całkowicie bezpłatnie. Ten kto nie ma możliwości by obejrzeć mecze Polski na MŚ w telewizji, będzie również to mógł zrobić (także bezpłatnie) za pośrednictwem stron internetowych Telewizji Polskiej. Transmisja mistrzostw świata 2018 zakłada głównie mecze Polaków!

Gdzie obejrzeć pozostałe mecze

Pozostałe transmisje meczów Mistrzostw Świata 2018 również będzie można zobaczyć bezpłatnie. Transmisja mistrzostw świata 2018 udstępniona jest przez Telewizję Polską, dlatego każdy kto ma TVP1 czy TVP2 będzie mógł obejrzeć wszystkie, sześćdziesiąt cztery spotkania zbliżającego się Mundialu w Rosji bez jakichkolwiek opłat. To na pewno duża ulga i radość dla kibiców, którzy kochają futbol, chcą oglądać mecze Mistrzostw, ale niekoniecznie chcieliby za to płacić (niestety w przypadku innych stacji, często trzeba było dopłacić za dedykowane na mistrzostwa kanały).
Wprawdzie nie wszystkie mecze uda Ci się zobaczyć na żywo. Jak wiemy, FIFA decyduje o tym by na przykład trzecie mecze fazy grupowej odbywały się o tej samej godzinie. W ten sposób zapobiega się graniu na określony wynik, by w fazie pucharowej trafić na określoną drużynę (takie kombinowanie byłoby możliwe, ponieważ drabinka turniejowa jest znana od samego początku turnieju). Jeśli zatem planujesz oglądać mecze Mistrzostw Świata 2018 w Rosji, to możesz być spokojny. Wszystkie na żywo zobaczysz w otwartych kanałach Telewizji Polskiej.

Transmisje MŚ online

A co jeśli nie masz dostępu do telewizora, ale chcesz oglądać mecze Mistrzostw Świata? Czy wtedy będziesz musiał obejść się smakiem? Absolutnie nie! I wcale nie trzeba za to płacić choćby grosa. Po pierwsze transmisje MŚ online możesz zobaczyć na stronach internetowych Telewizji Polskiej. Zupełnie za darmo będziesz mógł zobaczyć który tylko chcesz mecz. Dodatkowo zaplanowano skróty jak i powtórki meczów, dzięki czemu zobaczysz je w dogodnych dla siebie godzinach (wiele meczów zostanie rozegranych na przykład o 16:00, a wtedy niektórzy jeszcze pracują).
Na stronie TVP można spodziewać się jednak sporego ruchu związanego z zainteresowaniem transmisjami online meczy MŚ. Gdy serwery będą przeciążone transmisja mistrzostw świata 2018 może „rwać” a samo oglądanie spotkania nie być przyjemne. Wtedy możesz spróbować obejrzeć mecz u swojego ulubionego bukmachera, gdyż ci bardzo często umożliwiają oglądanie meczy online bez żadnych opłat. Dodatkowo masz wtedy znacznie wygodniejszą możliwość obstawiania zakładów, na których można nieco zarobić.