Stroje stroje reprezentacji polski MŚ 2018

W czym zagrają Polacy na mistrzostwach?

Z okazji Mistrzostw Świata 2018, każda reprezentacja otrzyma od swoich sponsorów, z jakimi ma podpisane umowy, specjalne stroje reprezentacji polski, które posłużą podczas zbliżającego się Mundialu. Mistrzostwa Świata to największa impreza piłkarska świata, podczas której każdy zrobi wszystko byle tylko zaistnieć i zdobyć medal lub osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości.
Wprawdzie stroje reprezentacji są „tylko ozdobnikiem”, to jednak powinny przede wszystkim:

stroje reprezentacji MS 2018

Swego czasu pamiętać można sytuację reprezentacji Kamerunu, która poprosiła sponsora by przygotował stroje reprezentacji polski mocno przylegające do ciała. Miało to zapobiec powstrzymywaniu szybkich kameruńskich piłkarzy przez przeciwników poprzez pociąganie za koszulkę.
Jak więc widać stroje reprezentacji na MŚ mogą spełniać nie tylko funkcje estetyczno-reprezentatywne, ale również i funkcjonalne. Krajowe Związki Piłkarskie oraz sponsorzy czekają z ujawnieniem wyglądu strojów do ostatniego momentu. Dość późno zostają one opublikowane, po czym jednak sprzedają się jak świeże bułeczki, bo przecież każdy kibic chce mieć koszulkę swojej reprezentacji, dedykowaną na tę wyjątkową imprezę.

koszulki reprezentacji MS 2018

Strój reprezentacji Polski

Do dziś nie wiadomo jak będzie wyglądał strój reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata 2018, choć jak to w dobie Internetu, mamy już sporo przecieków, które mogą sugerować jak będziemy prezentować się podczas Mundialu.
Producent odzieży dla reprezentacji Polski postawił na tradycyjne połączenie naszych dwóch sztandarowych barw: białego i czerwonego. Oczywiście, jak każda reprezentacja, również i my musimy mieć przygotowane dwie wersje kolorystyczne, na wypadek gdyby rywali mieli podobne kolory koszulek. W przypadku gdy będziemy „gospodarzem” meczu wystąpimy w tradycyjnych białych koszulkach z czerwonym kołnierzykiem. Wersja „wyjazdowa” to intensywnie czerwona koszulka.
Obie wersje mają na piersi nadruk naszego, narodowego Orzełka. Oczywiście nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że tak będą wyglądały stroje reprezentacji Polski, ale jest to wielce prawdopodobne.

Najpiękniejsze stroje reprezentacji polski na MŚ 2018

Wszystkie stroje reprezentacji polski reprezentacji MŚ 2018 wyglądają bardzo interesująco, choć na pierwszy plan wysuwa się choćby koszulka reprezentacji Argentyny, Chorwacji czy też ciekawie Nigerii. Jednak serce nie sługa i zawsze powie, że to biało-czerwona koszulka z Orzełkiem na piersi jest najpiękniejsza i nie będzie w tym krzty przesady.
Większość strojów reprezentacji na Mistrzostwa Świata 2018 to elegancka prostota. Jak mawiał geniusz, Albert Einstein, „prostota jest najwyższym szczeblem elegancji” – i chyba tym tropem poszli sponsorzy wszystkich reprezentacji. W większości postawiono na proste kroje oraz przede wszystkim to co najważniejsze, czyli podkreślenie kolorystyki kraju, przez co utożsamienie koszulki z jej przynależnością do reprezentacji nie powinno stanowić żadnego problemu. Na pewno, na Mundialu w Rosji 2018 będzie kolorowo, żywiołowo i pięknie. Miejmy nadzieję, że ostateczny triumfator będzie ubrany w biało-czerwone barwy!