Kibice piłki nożnej z całego świata oraz kibice polski podczas MŚ w Rosji

Kibicuj swojej drużynie razem z LV BET oraz kibicami z całego świata

Kibice piłki nożnej i reprezentacji biorących udział w Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji są tak zróżnicowani, jak różne są poszczególne drużyny. Wszyscy fani mają swój sposób dopingu, różny od pozostałych emocjami, sposobami dopingu, przyśpiewkami czy zaangażowaniem. Do Rosji zjadą się fani futbolu z całego świata: od Europy, przez Afrykę, Azję aż po obie Ameryki. Każdy kibic piłki nożnej będzie chciał jak najmocniej dopingować swoich piłkarzy, by ci poczuli się jak na własnym stadionie, jak we własnym kraju, byle tylko wygrywali kolejne spotkanie. Z punktu widzenia piłkarzy, doping kibiców jest niezwykle ważny i często może pomagać osiągać dobre rezultaty. Kiedy drużynie nie idzie, doping kibiców może podnieść ją na duchu i sprawić, że odwróci niekorzystny rezultat na swoją korzyść.
Nie bez powodu drużyny osiągają lepsze rezultaty grając przed własną publicznością. Doping własnych kibiców pozwala podnieść morale, siebie na duchu i grać znacznie lepiej aniżeli to możliwe. Jak ważna jest psychika nie tylko w piłce nożnej, ale i sporcie mówi się od dawna. To ona dodaje sił i energii gdy zaczyna ich brakować. To doping pozwala przezwyciężyć ciężkie chwile. Mówi się, że zagorzali kibice piłki nożnej, którzy dobrze dopingują swój zespół są dwunastym zawodnikiem. I nie ma w tym krzty przesady, bowiem gorący doping pomaga osiągać lepsze wyniki i pokonywać silniejszych rywali. Jakież mamy zatem szczęście, że to kibice Polski uchodzą za jednych z najlepszych na świecie…

kibice polski

Kibice Polski

Nie ma znaczenia czy mówimy o kibicach piłki nożnej, siatkówki czy jakiegokolwiek innego sportu. Polscy fani pójdą za swoją reprezentacją „w ogień” i przejadą dla niej cały świat, byle tylko dopingować zawodników w ważnych meczach. Na całe szczęście, kibice polski nie będą musieli przemierzać tysięcy kilometrów by dopingować zmagania naszych reprezentantów podczas Mistrzostw Świata 2018, które zostaną rozegrane w Rosji. Jak nie trudno jest się domyśleć, rosyjskie ulice mogą zostać opanowane przez polskich fanów, którzy dali popis wspaniałego dopingu nie tylko podczas EURO2012, które odbyło się w naszym kraju, ale również Mundialu rozgrywanym w Niemczech. Biorąc pod uwagę, że nasi grupowi rywale (Kolumbia, Japonia i Senegal) nie mają tak zagorzałych kibiców, a przede wszystkim mają oni do Rosji znacznie dalej, można spodziewać się znacznej przewagi naszych fanów na stadionie, w każdym z tych starć.
Miejmy nadzieję, że piłkarze pójdą za tym ciosem i również w meczach z grupowymi rywalami wypracują przewagę. Polscy fani słyną z głośnego i bardzo żywiołowego dopingu od pierwszej do ostatniej minuty. Kto z nas nie słyszał wiele razy na obcych stadionach (choćby podczas meczów na Mundialu w Niemczech czy wyjazdowego starcia z Anglikami) „Gramy u siebie, Polacy gramy u siebie”. Można ten fakt oceniać bardzo niepozornie, jako „dodatek”, który nic nie znaczy. W praktyce jednak pozwala piłkarzom grać na najwyższych obrotach, a często nawet przekraczać swoje możliwości. Dzięki dopingowi Polskich fanów, możliwe jest by nasza reprezentacja sprawiła niespodziankę i powalczyła o medale na zbliżającym się Mundialu.

kibice na mistrzostwach

Rosyjscy kibice piłki nożnej

Bardzo dużo można również powiedzieć o fanach rosyjskich. I niestety, nie zawsze będą to słowa pochlebne. Kibicom Sbornej trzeba przyznać, że w kontekście dopingu nie ustają oni najlepszym fanom – jak choćby Polakom. Rosyjscy kibice piłki nożnej również są bardzo zagorzali i podążają za swoją reprezentacją przez cały świat.
Wiele razy jednak kibice piłki nożnej w Rosji dawali o sobie znać w bardzo złym świetle. Przykładem pierwszym z brzegu jest ostatnia duża, międzynarodowa impreza czyli EURO2016 we Francji. Sborna była wtedy blisko wykluczenia z turnieju przez UEFĘ, ponieważ jej kibole demolowali francuskie miasta i wdawali się w bójki z innymi kibicami. Efektem tego m.in. była śmierć jednego z angielskich kibiców. Ale to rosyjskich kibiców niewiele nauczyło. Rozgrywane w marcu mecze Ligi Europy dowiodły, że wśród kibiców Sbornej, jest wielu chuliganów a wręcz przestępców. Kolejny popis dali oni bowiem w Hiszpanii gdzie podczas meczu z Athleticiem Bilbao wdali się w bójkę, w ramach której po zawale serca zginął jeden z hiszpańskich policjantów.
Agresywni, nie znający granic, nastawieni na bijatykę a nie doping – tak charakteryzuje się kibiców rosyjskich przez zagraniczne media. Zapewne policja zrobi wszystko by na terenie Rosji nie dochodziło podczas Mistrzostw Świata 2018 do podobnych ekscesów. Ten kto jednak zdecyduje się dopingować swoich piłkarzy podczas zbliżającego się Mundialu, musi na siebie uważać, zachowując zdrowy rozsądek.

Najciekawsi kibice piłki nożnej na świecie wśród uczestników MŚ 2018

Kibice piłki nożnej i reprezentacji grających na Mistrzostwach Świata 2018 są bardzo różni. Polacy są głośni, fanatyczni, żywiołowo dopingują swoich piłkarzy. Podobnie zresztą jak Anglicy czy przedstawiciele reprezentacji z krajów Ameryki Południowej.
Bardzo egzotycznymi kibicami są na pewno ci z krajów Afryki. Wszyscy mamy w pamięci Mundial w RPA, kiedy to sławne stały się wuwuzele, czyli długie trąbki za pomocą których afrykańscy kibice piłki nożnej zagrzewali swoich piłkarzy do boju. W miarę cisi w swoim dopingu na obcych stadionach bywają Azjaci, choć nie da się ukryć, że na wydarzenia boiskowe reagują bardzo żywiołowo i zawsze – nawet w trudnych chwilach, potrafią wspierać swoją drużynę. Praktycznie niezwykłą rzadkością jest usłyszeć wśród Azjatyckich kibiców by ci gwizdali na swoją drużynę.
Podczas EURO2016 we Francji, swoim osobliwym dopingiem, furorę zrobili kibice piłki nożnej z Islandii, którzy przypominając wikingów dopingowali swoich piłkarzy. Czy i tym razem Islandczycy zaskoczą czymś futbolowy świat kibiców?! Zobaczymy!