Jak obstawiać mecze MŚ 2018

LV BET Zakłady Bukmacherskie oferuje możliwość obstawiania meczy na żywo

Mistrzostwa Świata 2018 to nie tylko okazja by zobaczyć największe, piłkarskie święto jakie odbywa się raz na cztery lata. To również okazja dla tych, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie by zakładać się na niezwykle ciekawe mecze mś 2018 i zarobić dużo pieniędzy. Wiemy, że Mundial to impreza na której spotykają się najlepsi z najlepszych. Drużyny ze wszystkich kontynentów rywalizują między sobą o miano najsilniejszej reprezentacji naszego globu i w każdym meczu dają z siebie wszystko. Wielu tych, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie podkreśla, że lubi to robić na Mistrzostwa Świata, ponieważ tu nikt się nie oszczędza, nikt nie odstawia nogi i wszyscy chcą wygrać. Dzięki temu można liczyć, że żadna drużyna nie będzie próbowała grać na czas, na zwłokę, stosując kunktatorską taktykę. Dzięki temu, w przypadku dobrze przeanalizowanych spotkań można postawić dobrze przemyślane zakłady i zarobić nieco pieniędzy.

obstawianie mistrzostw swiata

Co ciekawe, chociaż do Mistrzostw Świata 2018 zostało jeszcze około dwa miesiące, to zdecydowana większość bukmacherów zdecydowała się już teraz wystawić kursy na wszystkie mecze mś 2018 fazy grupowej. Jak wiemy, losowanie grup Mistrzostw Świata odbyło się już w grudniu, a cała drabinka turniejowa jest z góry znany. Przez to wiemy z kim kto zagra zarówno w pierwszej, drugiej jak i trzeciej kolejce. I część z nas – grających na zakładach, zdecyduje się postawić zakład już teraz, zanim mecze mś 2018 się zaczną. Część, będzie czekać do ostatniego momentu by dobrze przeanalizować powołania selekcjonerów czy obecną formę danej reprezentacji.
Są również tacy, którzy zakłady z bukmacherem zawierają dopiero kiedy mecz trwa. To tak zwane zakłady na żywo, inaczej z angielskiego zakłady live.

Jak obstawiać na żywo dzięki Lvbet.pl

Posiadając konto u bukmachera Lvbet.pl który jest bardzo znanym i cenionym bukmacherem na naszym rodzimym rynku możesz postawić swoje pożądane zakłady choćby teraz, gdyż wszystkie kursy na mecze mś 2018 fazy grupowej zostały już wystawione. Możesz nie tylko stawiać na triumf drużyny meczu czy remis, ale także znacznie bardziej ciekawe (i lepiej płatne) zakłady jak choćby dokładny wynik, liczba bramek czy też strzelca gola. Najdokładniejszy obraz szans obu drużyn będziesz miał jednak jeśli zdecydujesz się śledzić mecz na żywo i obstawiać zakłady dopiero kiedy obie drużyny wybiegną na boisko. Zakłady na żywo charakteryzują się tym, że mamy pewność co do składu drużyny, jej ustawienia i taktyki. Ten kto posiada odpowiedni refleks i umie przewidywać wydarzenia boiskowe na podstawie kilku minut gry powinien grać zakłady na żywo, gdyż mogą one być znacznie trafniejsze, aniżeli te które umieścimy na swoich kuponach, zanim sędzia zagwiżdże po raz pierwszy. Aby obstawiać zakłady na żywo dzięki Lvbet.pl wystarczy założyć (lub posiadać) konto u tego bukmachera. Następnie czekamy na rozpoczęcie wybranego spotkania, a kiedy już się tak stanie, bukmacher umożliwi nam obstawianie zakładów na żywo.
Pamiętaj, że w przypadku zakładów na żywo, kursy zmieniają się bardzo dynamicznie przez co musisz szybko reagować jeśli chcesz wykorzystać okazję i postawić zakłady, na których zarobisz pieniądze. Pamiętaj jednak, że telewizyjna transmisja spotkania ma kilkusekundowe opóźnienie, a w przypadku sytuacji boiskowych, które mają wpływ na wynik (jak i zakłady), zakłady na żywo mogą zostać zablokowane

obstawić mecze polaków

Jak postawić na Polaków podczas mś 2018 rosja na stronie Lvbet.pl

Nie można mieć wątpliwości, że spora większość biało-czerwonych kibiców będzie podczas MŚ 2018 obstawiała mecze mś 2018 naszej reprezentacji. Będziemy stawiali zakłady na (prawdopodobnie) zwycięstwa w pojedynczych meczach, a część z nas może pokusić się o to by postawić na to, iż Polacy albo wygrają całe mś 2018 rosja, albo zagrają w finale, albo chociaż powalczą o medale.
Jak postawić na Polaków na stronie Lvbet.pl? Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wejść na kategorię zakładów związaną z mś 2018 rosja. Następnie musimy odnaleźć pożądane przez nas spotkanie (na przykład z Senegalem, Kolumbią czy Japonią), a następnie wybrać rodzaj zakładu jaki nas interesuje. Możemy postawić zakład na wynik spotkania, wskazać dokładny wynik spotkania, strzelca gola, liczbę rzutów rożnych czy kartek. Na pewno pozwoli to jeszcze znacznie bardziej podnieść emocje jakie będą nam towarzyszyć podczas spotkań naszej reprezentacji.

Wpłaty na konto i wypłaty nagród podczas MŚ

Nie ma nic prostszego niż wpłacić i wypłacić pieniądze od bukmachera podczas mś 2018 rosja. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wydać odpowiednią dyspozycję. Jeśli chcemy wypłacić pieniądze, po prostu wpisujemy kwotę jaką chcemy by bukmacher wypłacić z naszego depozytu na konto bankowe.
Jeśli chcemy pieniądze wpłacić, wybieramy interesujący nas bank oraz wpisujemy kwotę jaką chcemy zdeponować u bukmachera. Należy jednak pamiętać, że mecze Mistrzostw Świata 2018 odbywają się praktycznie codziennie, dlatego warto zdeponować pieniądze zawczasu. Pamiętajmy, że niektóre banki mają opóźnienia, inne księgują transakcje w następne dni robocze, a jeszcze inne nie działają przez weekendy. Jeśli nie chcemy by okazja na dobry zakład nie przeszła nam obok nosa, powinniśmy zawczasu zdeponować odpowiednią ilość pieniędzy by swobodnie obstawiać wybrane przez nas zakłady. To pozwoli nam skupić się na zarabianiu pieniędzy i oglądaniu meczy, a nie na denerwowaniu się kiedy te pieniądze zostaną zdeponowane.