LV Punkty

Przelicz punkty:

Wymień LV Punkty na
Prawdziwe pieniądze

Saldo: P

Oferty specjalne:

Od czasu do czasu będziemy organizować specjalne promocje, dzięki którym będziesz miał szansę zebrać jeszcze więcej LV Punktów przy wyższych kursach procentowych. Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami - zaglądaj regularnie na naszą stronę oraz sprawdzaj skrzynkę e-mail, aby w pełni wykorzystywać nasze ekskluzywne oferty.

Regulamin:
  • 1. Każdy użytkownik zbiera LV Punkty grając w naszych zakładach bukmacherskich za prawdziwe pieniądze.
  • 2. Minimalna liczba LV Punktów, które można wymienić na gotówkę, wynosi 100 punktów. Każde 100 LV Punktów można wymienić na 5 PLN.
  • 3. Środki pochodzące z wymiany LV Punktów nie podlegają obrotowi.
  • 4. Za każde zagrane 25 PLN przyznajemy 1 LV Punkt.
  • 5. W przypadku zwrotu środków oraz anulowania postawionego zakładu, naliczone za taki zakład punkty są automatycznie odejmowane z puli zgromadzonych LV Punktów.
  • 6. Punkty można gromadzić zarówno grając na ofertę przedmeczową, jak i w zakładach na żywo.
  • 7. Zgromadzone LV Punkty nigdy nie wygasają.
  • 8. LV BET Zakłady Bukmacherskie zastrzega sobie prawo do zmiany warunków lub zaprzestania kontynuowania promocji wedle własnego uznania.
Jak to działa?

Zdobywaj
lvpunkty!

Po co zbierać pokemony skoro można lv punkty? go!

Możesz przebiec sto kilometrów i łapać wirtualne potworki. Tylko po co? Możesz też wygodnie usiąść i otrzymać coś ekstra, coś realnego, za każdym razem, kiedy grasz z nami! LV Punkty podwajają emocje i świetną zabawę.

Graj z LV BET, zbieraj punkty i wymieniaj je na fantastyczną, prawdziwą kasę!

Więcej grasz
Więcej masz!

Zagraj i zgarnij

LV Punkty dają Ci większą frajdę z każdego zawartego zakładu. LV Punkty są generowane w oparciu o system procentowy. Za każde zagrane 25 PLN otrzymasz 1 LV Punkt.

Proste? Chyba prościej się nie da!

Stopniowo dodawane LV Punkty zgromadzą na końcu na Twoim koncie pokaźną sumę. A tę możesz wymienić na jedną ze wspaniałych nagród! Może się ma tam Pikachu, ale dodatkową gotówką chyba nikt nie pogardzi, hmm?

Zapisz
Mnie

Zainteresowany lv punktami? To świetnie.

Gdzie możesz się zapisać? To już zrobiliśmy za ciebie!

Już od pierwszego zakładu na naszej stronie automatycznie zaczniesz zarabiać LV Punkty. Bez konieczności zaznaczania dodatkowych pól i wypełniania kolejnych formularzy. Po prostu graj i zarabiaj LV Punkty.

W każdej chwili możesz sprawdzić ich stan na swoim koncie. Wystarczy po zalogowaniu się do swojego konto wejść w sekcję LV PUNKTY.

100 lv punktów
= 5 złotych!

Wymiana lv punktów. Złap je wszystkie!

W prosty sposób możesz wymienić swoje LV Punkty na Pieniądze - 100 LV Punktów to równowartość 5 PLN. Po zalogowaniu się na swoje konto wystarczy wejść w zakładkę LV Punkty i kliknąć przycisk WYMIEŃ PUNKTY i gotowe! Gotówka jest od razu dostępna w Twoim portfelu na koncie LV BET.

Ty zajmij się graniem, my zajmiemy się resztą!

Promocje

Pakiet Powitalny 1500 PLN!

Więcej informacji

Bezpieczny kupon 5+

Więcej informacji

MultiKozak

Więcej informacji

Zgarnij dodatkową kasę!

Więcej informacji