KSW

Obstawiaj zakłady bukmacherskie na KSW 53 u legalnego bukmachera LV BET. Zakłady bukmacherskie na KSW to świetny sposób na spędzenie czasu i sprawdzenie swojej wiedzy i wyczucia. Zarejestruj się i wygrywaj! Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję, w której otrzymujesz od nas 20 PLN bez depozytu!

Zarejestruj się

Co to jest KSW

KSW, czyli Konfrontacja Sztuk Walki, to polska organizacja promująca walki MMA. Organizuje ona gale, podczas których można zobaczyć starcia najlepszych zawodników różnych sztuk walki. KSW Zawodnicy to nie pierwsi lepsi zawodnicy – to prawdziwi wojownicy. Popularność w naszym kraju KSW zawdzięcza między innymi promocji, ale przede wszystkim dużym sukcesom polskich zawodników. Mamed Khalidow, Marcin Różalski, Joanna Jędrzejczyk – te nazwiska zna każdy Polak. Na rynku wciąż pojawiają się nowe twarze.

KSW założyło dwóch Polaków: Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Rozpoczęli od niewielkiej organizacji z Warszawy. Na ich pierwszą galę odbywająca się w Hotelu Mariott przyszło około tysiąca osób. Dziś KSW to najważniejsza organizacja tego typu w Europie i jedna z największych na świecie. Ich gale to wydarzenia, które ściągają tysiące osób żądnych oglądania zawodników MMA.

Podczas walk Mixed Martial Arts zawodnicy mogą używać różnych technik, znanych z wielu dyscyplin. Na galach KSW odbywają się walki zawodników MMA. Mixed Martial Arts, czyli w tłumaczeniu z angielskiego Mieszane Sztuki Walki. Oznacza to, że zawodnicy KSW mogą używać różnych technik, znanych z wielu dyscyplin sportowych. Podczas pojedynków panują jednak z góry określone reguły, a nad ich przestrzeganiem czuwają sędziowie. Staczane walki mogą mieć dwa sposoby zakończenia: o tytuł lub bez tytułu. Od tego typu zależy, ile będą miały rund. Mogą być 3 lub 5. Runda trwa co najmniej 5 minut. Pomiędzy każdą z nich zaś jest 1-minutowa przerwa. Cała walka jest regulowana przez przepisy, mimo dużej dowolności w porównaniu do innych sportów. Jedna z podstawowych zasad dotyczy podziału zawodników ze względu na wagę. Wyróżnia się 10 różnych kategorii wagowych. Są to:
Zmagania zawodników KSW można oglądać na wielkich galach. Walczą zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Sport ten zdecydowanie zdominowali jednak Ci pierwsi. Najlepsi zawodnicy KSW pochodzą z całego świata, a wśród nich jest wielu Polaków.

 • słomkowa – 115 funtów (52,2 kg)
 • musza – 125 funtów (56,7 kg)
 • kogucia – 125-135 funtów (61,2 kg)
 • piórkowa – 135-145 funtów (65,8 kg)
 • lekka – 145-155 funtów (70,3 kg)
 • półśrednia – 155-170 funtów (77,1 kg)
 • średnia – 170-185 funtów (83,9 kg)
 • półciężka – 185-205 funtów (93 kg)
 • ciężka – 205-265 funtów (120,2 kg)
 • superciężka – ponad 265 funtów.

KSW 53 KARTA WALK

Zakłady bukmacherskie KSW

Obstawiaj zakłady bukmacherskie na KSW u legalnego bukmachera LV BET. Pamiętaj, że obstawienie zakładów jest legalne tylko u operatora posiadającego koncesję wydaną przez Ministra Finansów. Zarejestruj konto, dokonaj wpłaty i obstawiaj! Nie zwlekaj. Typuj swojego faworyta i wygrywaj razem z nim!

 • 01

  ZAREJESTRUJ KONTO
 • 02

  DOKONAJ WPŁATY
 • 03

  OBSTAWIAJ

Artykuły

Gala KSW 50. Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 50?

Gala KSW 50. Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 50?

​Wielka gratka dla fanów sportów walki! Kiedy odbędzie się KSW 50? To już za chwilę, bo 14 września 2019 r.! Jubileuszowa gala największej europejskiej federacji mieszanych sportów walki, czyli KSW. A gdzie odbędzie się KSW 50? Najlepsi zawodnicy zrzeszeni w polskiej federacji MMA po raz trzeci zawitają do Londynu. W karcie walk przewidziano aż 4 walki mistrzowskie. Tytułu będzie bronił m.in. Philip de Fries, mistrz wagi ciężkiej. Sprawdź, kto jeszcze wejdzie do klatki i zawalczy o wygraną podczas KSW 50 w Londynie. Zapowiada się wieczór pełen emocji! Sprawdź też dostępne możliwości zakładów bukmacherskich na lvbet.pl.

Najlepsi zawodnicy KSW. Kobiety w KSW

Najlepsi zawodnicy KSW. Kobiety w KSW

Zacznijmy od kobiet. Dwie z nich są nie tylko znanymi wojowniczkami, ale też medialnymi twarzami. Niejeden mężczyzna bałby się spotkać je w ciemnej uliczce. O kim mowa? Karolina Kowalkiewicz i Joanna Jędrzejczak — to zdecydowanie dwie najlepsze zawodniczki polskiego KSW.​