Jak grać?

STAWIANIE ZAKŁADU Z LV BET JEST PROSTE. PROSZĘ ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI WSKAZÓWKAMI PONIŻEJ, ŻEBY ZROZUMIEĆ TEN PROCES.

REJESTRACJA

Przed postawieniem zakładu, musisz otworzyć konto w LV BET. Wypełnij formularz rejestracyjny poprzez kliknięcie przycisku Rejestracja, który znajdziesz na samej górze. Możesz również użyć bezpośredni link: Zarejestruj się

Depozyt

Jeśli rejestracja została pomyślnie zakończona, to czas żeby złożyć depozyt. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Płatności, która jest zlokalizowana na górze strony. Wybierz preferowaną metodę płatności. Możesz również użyć bezpośredni link: Dokonaj Wpłaty

POSTAW ZAKŁAD

Teraz czas na zabawę. Stawianie zakładu! Możesz wybrać pomiędzy Sporty lub Na Żywo. Sekcja Sporty zawiera wszystkie dostępne zakłady przedmeczowe, a Na Żywo zawiera wszystkie spotkania, które aktualnie trwają i są dostępne na żywo.

Musisz wykonać 4 proste kroki:

  • 1.Wybierz dyscyplinę
  • 2.Dodaj zakłady do kuponu
  • 3.Postaw stawkę
  • 4.Postaw i potwierdź zakład

Krok 1: Wybierz dyscyplinę

Zarówno z zakładki Sporty jak i Na Żywo musisz wybrać Sport, Region i ostatecznie Ligę. Jeżeli już dokonałeś wyboru, możesz postawić zakład na zwycięzcę meczu, który jest dostępny natychmiast, albo możesz wybrać jeden z dodatkowych rynków poprzez kliknięcie ‘+’.

Wybierz dyscyplinę

Wybierz region

Wybierz ligę

Krok 2: Dodaj zakłady do kuponu

Żeby dodać zakład, po prostu kliknij na wybrany rezultat/kurs. Twój zakład pojawi się automatycznie na kuponie. Jeżeli chcesz usunąć jakikolwiek zakład z kuponu, po prostu kliknij na przycisk ‘X’, który jest w prawym górnym rogu.

Poniżej, pierwszy zakład pokazuje, że Manchester City wygra, drugi na remis, a trzeci że wygra Liverpool. Wybierz zakład i dodaj do kuponu.

Jeżeli chcesz usunąć selekcję z kuponu, po prostu kliknij na X ( zaznaczony na żółto).

Krok 3: Postaw stawkę

Stawka odnosi się do kwoty za którą chcesz postawić zakład. Jeżeli postawisz stawkę, automatycznie zobaczysz kwotę możliwej wygranej.

Krok 4: Postaw i potwierdź zakład

Jeżeli jesteś zadowolony ze swoich selekcji, kliknij przycisk Postaw Zakład. W następnym oknie pojawi sie informacja, że kupon/y są przetwarzane. Po kilku sekundach otrzymasz potwierdzenie. Hurra! Twój kupon został zatwierdzony.

Moje zakłady

Bardzo prosto możesz sprawdzić wszystkie postawione zakłady. Po prostu przejdź do zakładki Moje Zakłady, która jest dostępna pod głównym menu. Możesz tu sprawdzić historię zakładów, razem z wciąż trwającymi i/lub zakończonymi.

Poprzez kliknięcie na wybrany zakład, możesz sprawdzić szczegóły:

Inne rynki

LV BET oferuje wiele różnych rynków. Jak jest przedstawione poniżej, numer ‘+169’ po prawej stronie podświetlony na szarym tle. Jeśli rozwiniesz ten numer, zobaczysz wszystkie dostępne rynki na to wydarzenie.

Poniżej znajdziesz kilka wybranych rynków na które możesz postawić zakład:

Zakład bez Remisu

Podwójna szansa

Do Przerwy/Koniec Meczu

Azjatycki Handicap

Dokładny Wynik

Suma Goli

Promocje

Pakiet Powitalny 1500 PLN!

Więcej informacji

Bezpieczny kupon 5+

Więcej informacji

MultiKozak

Więcej informacji

Nasze Orły: +14% w aplikacji

Więcej informacji