Faq

Rejestracja

Jak mogę zarejestrować się na Państwa stronie?

Możesz zarejestrować się na naszej stronie za pomocą jednego kliknięcia myszką w przycisk “Zarejestruj” znajdujący się na górze strony. Następnie będziesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, przesłanie wymaganych dokumentów oraz potwierdzenie adresu e-mail. Po przesłaniu dokumentów Twoje konto zostanie zweryfikowane w ciągu 15 minut i wówczas będzie można w pełni korzystać z naszego serwisu.

Czy mogę zarejestrować więcej niż jedno konto?

Zgodnie z Regulaminem jedna osoba może posiadać tylko jedno konto.

Czy muszę założyć konto na Państwa stronie, aby móc skorzystać z oferowanych zakładów?

Wymagane jest utworzenie konta na naszej stronie przed rozpoczęciem gier i zakładów, ponieważ wówczas potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i świadomie akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Czy muszę wpłacić pieniądze, aby otworzyć konto na www.lvbet.pl?

Możesz otworzyć konto bez wpłacania jakichkolwiek środków pieniężnych, aczkolwiek żeby postawić zakład będą wymagane środki na koncie.

Moje konto

Zapomniałem swoją Nazwę Użytkownika. Co mogę zrobić, aby ją odzyskać?

Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta poprzez Czat na żywo lub wysyłając wiadomość na adres [email protected]. Nasi Doradcy pomogą Ci w odzyskaniu Nazwy Użytkownika.

Zapomniałem hasła. Co mogę zrobić, aby je odzyskać?

Wybierz opcję “Przypomnij hasło”, podaj swój adres e-mail, na który zarejestrowałeś Konto Gracza w LV Bet, a następnie wykonaj kroki opisane w instrukcji. Pamiętaj, że pięciokrotne wpisanie niepoprawnego hasła spowoduje zablokowanie konta na 1 godzinę. Po upływie tego czasu Twoje konto zostanie automatycznie odblokowane. Ponadto w każdej chwili zachęcamy do rozmowy na czacie na żywo lub kontaktu z [email protected].

W jaki sposób mogę zmienić hasło do konta?

Możesz zmienić hasło po zalogowaniu się na konto, klikając w Nazwę Użytkownika i wybierając opcję “Zmień Hasło”.

W jaki sposób mogę zmienić adres e-mail?

Ze względów bezpieczeństwa nie masz możliwości samodzielnej zmiany adresu e-mail. Jeśli jednak istnieje powód do takiej zmiany, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta korzystając z opcji czatu na żywo lub wysyłając wiadomość na adres [email protected].

Nie mogę zalogować się na swoje konto. Co powinienem zrobić?

Upewnij się, że wpisywane Nazwa Użytkownika/adres e-mail oraz hasło są poprawne. Pamiętaj, że hasło rozróżnia wielkie i małe litery, dlatego też sprawdź, czy klawisz Caps Lock nie został przypadkowo wciśnięty. W przypadku dalszych problemów z logowaniem się, skontaktuj się proszę z naszym Działem Obsługi Klienta korzystając z opcji czatu na żywo lub wysyłając wiadomość na adres [email protected]. Nasi Doradcy pomogą Ci w rozwiązaniu problemu.

Moje konto jest zablokowane. Co powinienem zrobić?

Istnieją różne przyczyny zablokowania konta, np. nieprawidłowe pięciokrotne wprowadzenie hasła lub procedury bezpieczeństwa. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta korzystając z opcji czatu na żywo lub wysyłając wiadomość na adres [email protected] z podaniem detali Twojego konta. Nasi Doradcy skontaktują się z Tobą po sprawdzeniu Twojego profilu.

Czy mogę zmienić swoją Nazwę Użytkownika?

Ze względów bezpieczeństwa zmiana Nazwy Użytkownika nie jest możliwa.

Chciałbym/chciałabym zablokować swoje Konto Gracza. Co muszę zrobić?

W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym działem obsługi za pomocą Czatu na Żywo albo poprzez wysłanie maila na adres[email protected] i podanie przyczyny zamknięcia konta.

Chciałbym/chciałabym zamknąć na stałe swoje Konto Gracza. Co muszę zrobić?

W celu zamknięcia konta prosimy o kontakt z naszymi Doradcami drogą mailową wysyłając wiadomość na adres [email protected] lub za pomocą Czatu na żywo.

Płatności

Czy mogę użyć więcej niż jednej formy wpłaty środków na moje konto gracza w LV BET?

Tak, ale możesz zostać poproszony o przesłanie dodatkowej dokumentacji przy dokonywaniu zmian w sposobie wpłacania pieniędzy na konto w LV BET.

Czy mogę przesyłać pieniądze z jednego konta na inne?

Zgodnie z Regulaminem nie ma możliwości przesyłania pieniędzy między kontami.

Wpłata

Jakie formy wpłaty są akceptowane?

Akceptujemy wpłaty poprzez Skrill, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Paymenticon. Pamiętaj jednak, że wypłaty będą dokonywane wyłącznie na konto bankowe oraz na elektroniczny portfel Paymenticon.

W jaki sposób mogę wpłacić środki na swoje konto?

Po zalogowaniu się na swoje Konto Gracza otwórz zakładkę “Płatności”, widoczną na górze strony, po czym wybierz preferowaną opcję wpłaty.

Czy zostanę obciążony opłatą za dokonywanie wpłat na moje Konto Gracza w LV BET?

LV BET nie pobiera opłat za deponowanie środków na Koncie Gracza.

Jaka jest minimalna kwota, jaką mogę wpłacić na swoje konto gracza za jednym razem?

Minimalną kwotą wpłaty za pośrednictwem jednej transakcji jest 10 zł. LV BET nie pobiera od graczy dodatkowej prowizji za wpłatę na konto Gracza.

Dokonałem wpłaty na swoje Konto Gracza, natomiast środki nie zostały na nim zarejestrowane. Dlaczego?

Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele, dlatego prosimy o przygotowanie skanu/zrzutu ekranu potwierdzającego wpłatę z widocznym numerem transakcji do naszego serwisu i kontakt z LV BET za pomocą Czatu na żywo lub poprzez wysłanie wiadomość e-mail na adres:[email protected] Nasi Doradcy sprawdzą status Twojej wpłaty i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Wypłata

Jak długo trwa realizacja wypłaty?

Każda zlecona wypłata musi zostać zaakceptowana przez nasz Dział Finansowy. Czas realizacji zależy również od wybranej metody płatności. Zazwyczaj transakcje są rozliczane na bieżąco, jednak w przypadkach wyjątkowych - przy wyjątkowo wysokiej wygranej czasami ich przetwarzanie może zająć do 7 dni roboczych. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami na Czacie na żywo bądź drogą e-mailową, pisząc na adres [email protected].

Jaka jest minimalna kwota wypłaty z konta Gracza?

Minimalną dzienną kwotę, jaką można wypłacić z LV BET jest 25 zł. LV BET nie pobiera żadnych opłat za wypłatę z konta Gracza.

Czy moge anulować zleconą wcześniej wypłatę?

Istnieje możliwość anulowania wcześniej zleconej wypłaty, jeśli ta nie została jeszcze zrealizowana. Aby anulować wypłatę wystarczy kliknąć w swoją Nazwę Użytkownika, która znajduje się na górze strony internetowej, a następnie wybrać “Oczekujące Wypłaty” i opcję “Anuluj”.

Czy mogę zlecić wypłatę z mojego Konta Gracza na konto innej osoby?

Zgodnie z Regulaminem LV BET uczestnictwo osób trzecich w transakcjach jest surowo zabronione.

Informacje techniczne

Dlaczego nie mogę zalogować się na konto?

Upewnij się, że wpisywane Nazwa Użytkownika, adres e-mail oraz hasło są poprawne. Pamiętaj, że hasło rozróżnia wielkie i małe litery, dlatego też sprawdź, czy klawisz Caps Lock nie został przypadkowo wciśnięty. W przypadku dalszych problemów z logowaniem się, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta korzystając z opcji czatu na żywo lub wysyłając wiadomość na adres [email protected]. Nasi Doradcy pomogą Ci w rozwiązaniu problemu.

Strona działa bardzo wolno. Co zrobić, aby ją przyspieszyć?

Jeśli problem dotyczy wolnego połączenia, pamiętaj, że: otwarcie kilku przeglądarek, programów do odtwarzania muzyki lub pobierania plików może spowolnić komputer i/lub ograniczyć przepustowość połączenia internetowego. Problem może wynikać również z opóźnień po stronie Twojego dostawcy usług internetowych. Kolejną przyczyną obniżenia prędkości połączenia z Internetem może być współdzielenie sieci z innymi użytkownikami w domu lub w ramach sieci LAN.

W mojej aplikacji wystąpił błąd. Co mam zrobić?

Może to być spowodowane tymczasowym problemem technicznym. Zalecamy usunięcie pamięci cache, plików cookie w przeglądarce, a następnie jej ponowne uruchomienie. Po dokonaniu tych czynności spróbuj ponownie uruchomić stronę, a jeżeli problem będzie nadal występował, skorzystaj z innej przeglądarki. Jeżeli i ten krok nie pomoże, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta LV BET.

Bezpieczeństwo

Czy serwis jest licencjonowany?

Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja o numerze PS4.6831.9.2016.EQK została wydana dnia 13 maja 2016r.

Sport

Jaka jest minimalna kwota zakładu?

Minimalna kwota za jaką można postawić zakład to 0,50 PLN.

Czym są zakłady na żywo?

Zakłady na żywo dają możliwość przewidywania wyniku wydarzenia sportowego I wniesienia zakładu podczas trwania tego spotkania. W porównaniu do zakładów przedmeczowych, tutaj istnieje 5-10 sekundowe opóźnienie podczas wnoszenia zakładu, tak aby zachować dokładność kursów do transmisji, która to może być opóźniona.

Czy mogę pozwolić komuś innemu na wnoszenie zakładów z mojego konta?

Zgodnie z naszym regulaminem, klient nie może udostępnić swojego konta innym osobom w celu wnoszenia zakładów. Ponadto klient nie powinien ujawniać nazwy użytkownika swojego konta gracza bądź hasła.W przypadku gdy LVbet będzie przypuszczało, iż klienci działają w zmowie, jako syndykat, lub podejrzane zakłady zostają wniesione przez jednego bądź kilku klientów w krótkim okresie czasu, mogą zostać one anulowana, również po ogłoszeniu oficjalnego wyniku zakładów.

Jak mogę wnieść zakład kombinacyjny?

Aby wnieść zakład kombinacyjny, dodaj interesujące Cię zdarzenia do kuponu. Następnie wybierz opcję: “Zakład Kombinacyjny” która znajduję się na dole kuponu aby zobaczyć różne możliwości wniesienia zakładu. Tutaj wyświetlą się wszystkie typy dostępnych zakładów. Są one zależne on ilości zdarzeń dodanych na kuponie. Przejdź do ustawień aby upewnić się, iż „Pokaż wszystko” jest zaznaczone w Opcjach Zakładów. Aby zmiana ustawień została wprowadzona na Twoim koncie konieczne jest prze logowanie do konta gracza. Jeżeli różne możliwości utworzenia kuponów nie są dla Ciebie dostępne, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Gdzie mogę znaleźć historię moich zakładów?

Możesz ją znaleźć poprzez zalogowanie się do swojego konta gracza, a następnie wybraniu zakładki “Moje zakłady” znajdującej się w prawym górnym rogu naszej strony.

Dlaczego mój zakład został anulowany?

W szczególnych przypadkach LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania zakładu – częściowo lub w całości – w przypadku gdy: a) Wynik spotkania był znany przed jego zakończeniem. b) zakłady zostały opublikowane, wniesione/zaakceptowane w wyniku błędu technicznego. c) Doszło do oczywistego błędu podczas oferowania kursu bądź zakładu. Możemy Cie zapewnić, iż takie przypadki zdarzają się wyjątkowo rzadko.

Moj zakład został rozliczony jako anulowany, co to oznacza?

Zakład anulowany oznacza, iż stawka zakładu została zwrócona. Jeżeli nie jesteś pewny dlaczego Twój zakład mógł zostać anulowany, zalecamy sprawdzenie tej informacji w Potwierdzeniu Zakładu lub w regulaminie Zakładów Sportowych. Twoje Potwierdzenia zakładów znajdują się w zakładce “Historia Zakładów”. W przypadku dalszych wątpliwość skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Czy mogę anulować swój zakład?

Gdy zakład zostanie wniesiony a następnie zaakceptowany nie jest możliwe jego anulowanie bądź zmienienie. Prosimy o podwójne sprawdzenie przed zatwierdzeniem zakładu. Również zakłady wniesione przez pomyłkę nie zostaną anulowane.

Wniosłem zakład na zdarzenie, które zostało przełożone. Co się stanie z moim zakładem?

W takich przypadkach, zakład zostanie rozliczony jako anulowany gdy gra nie zacznie się ponownie po upływie 30 godzin od pierwszego startu wydarzenia (Ta zasada nie dotyczy tenisa). Możesz znaleźć więcej informacji w Zasadach Sportowych, które znajdują się poniżej w naszej sekcji FAQ.

Co się stanie z moim zakładem jeżeli jedno bądź więcej wydarzeń nie zostanie rozegranych/zostanie anulowane?

Jeżeli jakiekolwiek wydarzenie na Twoim kuponie nie zostanie rozegrane, zostanie ono rozliczone po kursie 1,00 a jego sprawdzenie będzie możliwe w Historii Zakładów. Zasady te obejmują: pojedyncze zakłady: zostaną anulowane, zakłady kombinacyjne: zostaną rozliczone na podstawie wydarzeń które zostały rozegrane do końca. Przykładowo jeżeli na kuponie znajdą się trzy zdarzenia i jedno z nich zostanie anulowane, zakład zostanie rozliczony jako kombinacyjny na podstawie dwóch pozostałych zdarzeń.

Mój zakład został źle rozliczony. Co powinienem zrobić?

W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta i przekazanie numeru ID zakładu (znajduje się on w historii zakładów). Nasz zespół sprawdzi powód takiego rozliczenia i dokona ewentualnej korekty.

W jakim czasie mój zakład zostanie rozliczony?

Zawsze staramy się, aby zakłady były rozliczane tak szybko jak jest to możliwe. Jednak niektóre spotkania wymagają oficjalnego potwierdzenia wyniku przed możliwością ich rozliczenia, co może prowadzić do minimalnych opóźnień. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie zakłady zostały rozliczone w przeciągu godziny od zakończenia spotkania a zakłady na żywo, gdy tylko wynik będzie znany.

Gdzie mogę znaleźć regulamin dla zakładów sportowych?

Regulamin zakładów sportowych znajduje się w zakładce Regulamin – Specjalne zasady dla każdego sportu.

Czym jest zakład systemowy?

Zakład systemowy zawiera kilka kombinacji pojedynczych zakładów. Pozwala to na wygranie zakładu nawet jeżeli nie wszystkie wyniki zdarzeń wytypujemy prawidłowo. Poniżej przedstawiamy niektóre możliwości kombinacji: Możesz wybrać system 3 z 4. Oznacza to, iż tylko 3 zdarzenia z 4 muszą zostać wytypowane prawidłowo, aby zakład okazał się wygrany. Jeżeli wniesiesz zakłady na 2 lub większą ilość spotkań, zostaną one dodane automatycznie do kuponu jako zakłady kombinacyjne. W tym momencie możesz zdecydować czy chcesz wnieść zakład systemowy. Ilość możliwych zakładów systemowych jest uzależniona od ilości zdarzeń na kuponie. Główna różnica pomiędzy zakładami systemowymi a kombinacyjnymi jest taka, iż możesz wygrać zakład systemowy nawet wtedy, kiedy nie wszystkie Twoje zakłady okażą się wygrane. Oczywiście im więcej zdarzeń na kuponie okaże się poprawnie wytypowanych, tym większa będzie Twoja wygrana. Przykładowo możesz wybrać 4 zdarzenia sportowe I wybrać zakład systemowy 2 z 4. Oznacza to, że wnosisz 6 zakładów, ponieważ w tego typu zakładzie istnieje 6 kombinacji łączących 4 wydarzenia. Stawka na pojedynczy zakład (PLN 1) musi zostać wniesiona na kazdą z kombinacji. Zgodnie z zasadą zakładów systemowych, wygrywasz nawet jeżeli tylko 2 z 4 zdarzeń zostaną wytypowane prawidłowo. Dokładna kwota wygranej zależy od kursów oraz ile zdarzeń udało Ci się wytypować poprawnie. Stawka takiego zakładu wyniesie PLN 6 (6*PLN 1).

Dlaczego nie mogę wnieść zakładu?

Jeżeli nie możesz wnieść zakładu, mimo wykonywania wszystkich potrzebnych kroków, prosimy o kontakt poprzez Live Chat lub wysłanie wiadomości mailowej zawierającej, Twoją nazwę użytkownika konta gracza, stawkę oraz rodzaj zakładu na [email protected]. Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Tobą tak szybko jak będzie to tylko możliwe.

Ile wynoszą opłaty administracyjne?

Jakie opłaty? Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Otworzenie konta w LV BET jest całkowicie darmowe.

Jak mogę wybrać swoje ulubione rodzaje zdarzeń na żywo?

Wybierz zakładkę Zakłady na żywo a następnie możesz kliknąć na gwiazdkę która znajduje się zaraz obok nazwy zespołów. W ten sposób wybrane zdarzenia zostaną dodane do Twoich ulubionych gier. Możesz wybrać tak dużo wydarzeń jak tylko chcesz.

Nie pamietam hasła lub nazwy użytkownika do konta. Jak mogę je odzyskać?

Jeżeli zapomniałeś(aś) swojego hasła, bądź Twoje konto gracza zostało zamknięte (?), postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • Wybierz zakładkę “zapomniałem hasła” znajdującą się w górnej części strony
  • Wprowadź swój adres email
  • Wybierz opcję odzyskania hasła

W ten sposób otrzymasz na swoją zarejestrowaną skrzynkę mailową link, który zresetuje Twoje hasło.

Promocje

Pakiet Powitalny 1500 PLN!

Więcej informacji

Bezpieczny kupon 5+

Więcej informacji

MultiKozak

Więcej informacji

Turniej Australian Open

Więcej informacji