Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie Fame MMA

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

LV Bet to legalny bukmacher online, który od początku wspiera imprezę Fame MMA. Masz pewność, że oferuje on najlepsze zakłady bukmacherskie. Już dziś możesz je znaleźć w serwisie internetowym. Znajdziesz tam też możliwość typowania wszystkich walk, które odbędą się 28 marca 2020 r. w Częstochowie.

Szewcu vs Ambro: zakłady

Doświadczeni typerzy zapewne wiedzą, że w LV Bet można postawić swoje szczęśliwe kupony na zwycięzcę każdej walki. Jest to tylko jedna możliwość postawienia typu, jednak pozwala na znaczne podniesienie emocji i świetną zabawę! Obstawiając zakłady bukmacherskie na Fame MMA warto, abyś się do nich profesjonalnie przygotował. Na pewno przyda Ci się wiedza zarówno o umiejętnościach, jak i przygotowaniach i formie każdego z zawodników. Kto wygra walkę Dawid “Ambro” Ambroziak czy może jednak Maciej “Szewcu” Szewczyk? Obstawiaj Szewcu vs Ambro zakłady i wygrywaj razem ze swoim faworytem!


Zarejestruj się

Szewcu vs Ambro: kursy

Przygotowanie się do typowania pozwoli na zminimalizowanie ponoszonego ryzyka. Typy bukmachera i jego analityków możesz poznać sprawdzając kursy bukmacherskie na Fame MMA 6. Pamiętaj, że Szewcu vs Ambro kursy mogą się zmienić. Sprawdzaj oferowane kursy, korzystaj z najatrakcyjniejszych i stawiaj swoje szczęśliwe kupony już dziś!


Wygra Maciek "Szewcu" Szewczyk - kurs LV BET: 2.25

Wygra Dawid "Ambro" Ambroziak - kurs LV BET: 1.53


Ambro: kto to?

Ambro to uczestnik programu „Ex na plaży”. To ten reality show sprawił, że stał się rozpoznawalny. Ambro to nie tylko celebryta, ale przede wszystkim sportowiec. Od jakiegoś czasu interesują go wyłącznie sporty walki. Podkreśla, że udział w gali Fame MMA traktuje jak zabawę i nowe doświadczenia. Udział w walkach celebrytów bardzo mu się podoba, bo marcowy występ będzie już trzecim dla tej federacji. Podczas pierwszej z nich zmierzył się z Dawidem “Surferem” Ozdobą. W czwartej gali walczył z Don Kasjo. Tu nie poszło mu tak łatwo, były bokser nie pozwolił mu na wygraną. A jaki wynik czeka go podczas najbliższej walki?

Szewcu: kto to, Szewcu: ile ma lat?

Maciek “Szewcu” Szewczyk do oktagonu Fame MMA wejdzie po raz pierwszy. Trudno jest ocenić, jakie umiejętności może pokazać podczas tego pojedynku. Rozpoczął intensywne treningi, aby wygrać z Ambro. Czy to wystarczy, aby pokonać bardziej doświadczonego zawodnika? Szewcu przyznaje, że jego występ telewizyjny w Love Island był tylko i wyłącznie po to, aby dostać się do Fame MMA. Doświadczenie ma również w boksie. Sam twierdzi, że jest jeszcze za słaby na zawodowe federacje, ale gala Fame MMA 6 wydaje się być idealna. Szewcu - ile ma lat? Co jeszcze o nim wiemy? Ma 26 lat, pochodzi z Legnicy. Zajmuje się programowaniem maszyn oraz chce rozwinąć własną markę odzieżową. Ma nadzieję jednak, że to sport będzie jego przyszłością.


Wygra - Szewcu Wzrost 182 cm - Ambro Wzrost 175 cm

Wygra - Szewcu Waga 82 kg - Ambro Waga 77 kg


Zakłady bukmacherskie na walkę Szewcu vs. Ambro

Polska federacja zrzeszająca freak figheterów organizuje galę już po raz szósty. Odbędzie się ona w Częstochowie, 28 marca 2020 r. Początek imprezy o godz. 20. Podczas nadchodzącej imprezy ma się odbyć 9 pojedynków, w tym oczywiście walka Szewcu vs Ambro. Przeanalizuj szanse na wygraną obu celebrytów i wytypuj zwycięzcę w LV BET. Sprawdź także Fame MMA 6 kartę walk, aby dowiedzieć się kto jeszcze bierze udział w imprezie.

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.