kizo_vs_makowski_fame_mma

Patryk „Kizo” Woziński — Marcin „Makowski” Makowski

Kolejnym zawodnikiem, którego obecność podczas gali Fame MMA 4 może szokować fanów rapu to Patryk Kizo Woziński. Młody raper zdecydował się sprawdzić swoje siły w walce w oktagonie, a jak sam twierdzi, ze sportem walki jest bardzo mocno związany.

POSTAW ZAKŁAD

Kizo – sylwetka zawodnika

Patryk Woziński, czyli Kizo to raper pochodzący z Gdańska. Z pewnością wielu zaskoczy wiek Kizo, ponieważ raper ma zaledwie 25 lat. Na chwilę obecną nie jest nam znany oficjalny wzrost zawodnika, ale można szacować, że mierzy około 180 cm. Kizo jest miłośnikiem gali Fame MMA, dlatego zdecydował się wziąć udział w wydarzeniu. W oktagonie naprzeciwko niego stanie Marcin Makowski. Makowski to silny zawodnik, który ma dobre predyspozycje fizyczne i może okazać się wymagającym dla Kizo przeciwnikiem. Kizo jednak nie obawia się swojego rywala i skupia całą swoją energię na treningach, aby do walki podejść w pełni przygotowanym technicznie i motorycznie.

Marcin Makowski – sylwetka zawodnika

Postać Makowskiego, na razie jest owiana tajemnicą. Również jego wcześniejsza działalność nie jest nam do końca znana. Jednak otrzymał rekomendacje od Pompa Team oraz Isamu, który ma nosa do talentów. Czy Makowski pokona swojego przeciwnika bez problemu i zgarnie pas w Fame MMA 4?


Obaj zawodnicy wydają się podchodzić do walki z dystansem. W swoim środowisku Kizo ma wizerunek twardego i bezprecedensowego rapera i zapewne będzie mu bardzo zależało, aby zdominować swojego partnera i zwyciężyć ten pojedynek. Marcin Makowski jest w o tyle lepszej sytuacji, że nie musi nikomu niczego udowadniać i walkę może ze spokojem wygrać lub uznać wyższość rywala. Otoczenie raperów z pewnością będzie obserwowało walkę z wielkim zaciekawieniem.


Wygrana Makowskiego w jego debiucie podczas czwartej gali Fame MMA bez wątpienia wpłynęłaby bardzo pozytywnie na jego wizerunek oraz pozycję w środowisku raperów.


Walka Kizo z Makowskim zapowiada się bardzo ciekawie i obiecująco. Ciężko jest jednoznacznie oszacować, który z zawodników ma większe szanse na wygraną. Gala Fame MMA 4 odbędzie się 22 czerwca na hali Sportowej w Częstochowie. Koniecznie oglądajcie najgorętsze walki celebrytów, pełna rozpiska walk dostępna jest na naszej stronie: Fame MMA 4 karta walk.