Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie Fame MMA

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet! LV Bet to jedyny legalny bukmacher, który czynnie wspiera polską federację Fame MMA. Od miesięcy oferuje najlepsze zakłady bukmacherskie i wysokie kursy na każdą galę. Tym razem również Cię nie zawiedzie!

Typy bukmacherskie na Najman – Bestia

W LV Bet wystarczy kilka kliknięć, aby postawić swój szczęśliwy kupon. Wskazanie zwycięzcy w tym przypadku może być trudne. Obaj zawodnicy mają duże doświadczenie na ringu. Najman przez lata walczył w zawodowych oktagonach. Piechowiak zaś to trener personalny i kulturysta, ale jemu również nie są obce starcia na ringu. Potrafisz wybrać swój typ?


Zarejestruj się

Najman – Bestia: kursy bukmacherskie

Podpowiedzią, który z zawodników ma większe szanse na wygraną, są na pewno kursy bukmacherskie, które oferuje LV Bet. Kursy na Fame MMA przygotowują doświadczeni analitycy, którzy dokładnie przeliczają szanse obu zawodników. Tu jednak nie ma znaczącej różnicy i są one dość wyrównane. Mimo wszystko liderem jest Marcin Najman, na którego dostaniesz w LV Bet kurs wynoszący 1.75. Typując zwycięstwo Piechowiaka legalny bukmacher oferuje 1.96.


Wygra Marcin "El Testosteron" Najman - kurs LV BET: 1.75

Wygra Piotr "Bestia" Piechowiak - kurs LV BET: 1.96


Kiedy walczy Najman vs Bestia?

28 marca 2020 r. o godz. 20 – to właśnie wtedy rozpocznie się gala Fame MMA 6. Jeszcze nie wiadomo dokładnie, którą w kolejności będzie walka Najman vs Piechowiak. Organizatorzy walk celebrytów przyzwyczaili nas już do dużej zmienności. Można przypuszczać, że walka wagi ciężkiej znajdzie się na jednych z ostatnich pozycji w karcie walk Fame MMA 6, a więc jej zawodnicy powalczą pod koniec gali. Początkowo starcie to było promowane jako walka wieczoru, ale organizator zdecydował o zmianie. Na miejscu Najmana vs Piechowiaka pojawiła się walka Pań tj. Linkimaster vs Luxuria Astaroth.

Marcin Najman: kto to?

Całe życie Marcina Najmana było związane ze sportami walki. Walczyć rozpoczął jeszcze jako młody zawodnik i szybko zaczął odnosić sukcesy. El Testosteron, bo tak jest także nazywany, ma na koncie dwukrotny tytuł wicemistrza juniorów w kick-boxingu. Jednak szybko zastąpił kick boxing zawodowym boksem. Pierwsze walki przegrał, ale też zaliczył najdłuższą serię zwycięstw w swojej historii - 12 razy z rzędu. Jednak więcej nie powtórzył tego wyczynu. Nie miał ani odpowiednich umiejętności ani szczęścia do przeciwników. Podczas walki z Andrzejem Wawrzykiem przegrał starcie w wadze ciężkiej o międzynarodowe mistrzostwo. Cztery lata temu zaś został mistrzem Europy federacji WKU w formule K-1.

Ostatnimi czasy jednak Marcin to głównie celebryta. Słynie z ciętego języka. Wydaje się, że formuła Fame MMA idealnie do niego pasuje. Debiutował podczas Fame MMA 5. Walczył z Bonusem BGC. Pokonanie rywala okazało się szybkie i bezproblemowe. Najman wciąż zadziwia odwagą. Tym razem nie brakuje jej też jego konkurentowi.

Piotr Piechowiak: kto to?

Przede wszystkim kulturysta, ale również trener personalny. Poza świetną sylwetką ma również umiejętności wojownika. Posiada spore doświadczenie na ringu – co prawda do tego pory walczył wyłącznie w innych federacjach. Przed występem w Fame MMA Bestia rozpoczął treningi pod okiem Pawła Jędrzejczyka. To pięciokrotny mistrz świata organizacji WKN oraz WKA, multimedalista mistrzostw świata i Pucharu Świata oraz mistrzostw i pucharów Polski w kickboxingu i muay thai. Taki trener na pewno podniesie poziom umiejętności Bestii, a tym samym widzów może czekać zaskoczenie. Na korzyść w tym przypadku działa też czas – treningi od października do marca mogą sprawić, że Piotr Piechowiak zaskoczy nie tylko widzów, ale przede wszystkim swojego przeciwnika. Występ 28 marca w Częstochowie będzie debiutem Piechowiaka w Fame MMA, ale na pewno jeszcze zobaczymy go w oktagonie. W tym momencie ma zakontraktowane trzy walki. Ta z El Testosteronem będzie pierwszą. Na pewno będzie to mocne starcie. Bestia ma siłę, ale może zabraknąć mu szybkości. Najman ma i jedno i drugie. Jak zawodnicy wypadną w ringu?


Wygra - Bestia Wzrost 174 cm - Najman Wzrost 182 cm

Wygra - Bestia Waga 110 kg - Najman Waga 110 kg


Incydent z Bestią po walce Najman vs Bonus BGC

Podczas gali Fame MMA 5 wyzwanie zostało rzucone! Pewny siebie Piotr Piechowiak "Bestia" wkroczył na ring i wyzwał Marcina Najmana na pojedynek. El Testosteron bez zastanowienia przyjął wyzwanie rzucone przez konkurenta. Jednocześnie skomentował zachowanie przyszłego rywala w taki sposób, że ten bez zastanowienia rzucił się z pięściami... To będzie bardzo ciekawa walka! Jak zakończy się to starcie? Koniecznie oglądaj walki celebrytów. Sprawdź na naszym portalu, gdzie będzie Fame MMA Stream.

Walka wagi ciężkiej w LV Bet

Na razie jest 1:0 dla Najmana. Ma on za sobą wygraną walkę z Bonusem BCG podczas październikowej gali. Podczas tej imprezy niespodziewanie w oktagonie pojawił się też Bestia ze swoimi kolegami z teamu. Rzucił on wyzwanie obecnemu przeciwnikami i chcąc popisać się swoją siłą próbował rozerwać koszulkę. Próbował, bo mu to nie wyszło... Jak poradzi sobie w marcu? Na wynik tego spotkania musimy jeszcze poczekać, a już wkrótce będziesz mógł typować zwycięzcę w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet. Sprawdzaj możliwości, wykorzystuj najatrakcyjniejsze kursy bukmacherskie i ciesz się swoją wygraną podczas gali Fame MMA 6!

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.