Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5 Fame MMA

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci.


Zarejestruj się i odbierz 30 PLN! >

Spis treści


Kto to Lord Kruszwil? Jego prawdziwa tożsamość jest ściśle chroniona. Jedyne co wiadomo, to imię i nazwisko – Marek Kruszel. Lord Kruszwil od początku swojej działalności chwalił się bogactwem, jednak z czasem jego występy nabrały charakteru pogardy, poniżania biedniejszych i płacenia za wykonywanie zadań. Obecność youtubera w Internecie była na tyle kontrowersyjna, iż jego kanał został zamknięty, ale popularność youtubera pozostała do dziś. Obecnie profil Kruszwil Instagram obserwuje aż 965 tys. osób! Nastolatek wrócił także do wirtualnej przestrzeni, tym razem z innym kanałem. Razem z nim kanał współtworzy tzw. Kamerzysta.
Znany ze swojego bogactwa i szpanerstwa Lord Kruszwil zasłynął dzięki swoim filmom na Youtubie, w których opowiadał o prestiżowym życiu, luksusowych autach, drogich zakupach czy… rozrzucał pieniądze. W jednym z najpopularniejszych radził, jak poderwać kobietę przy niedużym wkładzie finansowym. Przedstawił się w nim jako 16-latek. Ile lat ma Lord Kruszwil? Wiele osób zastanawia się jaki jest wzrost Kruszwila. Odpowiadamy Kruszwil mierzy 169 cm . Jakie umiejętności pokaże podczas starcia z rywalem? Oglądaj zmagania Lorda Kruszwila w oktagonie. Zarejestruj się i odbierz 30 PLN na start!


Lord Kruszwil na Fame MMA

Lord Kruszwil na galach FAME MMA pojawia się regularnie. Już podczas pierwszej imprezy oglądał walki w oktagonie. Oczywiście nawet to robi jak lord – ma przygotowane specjalne miejsce. Na swoim kanale transmituje też konferencje FAME MMA. Na ring jednak wyjdzie po raz pierwszy. Podobnie, jak Mini Majk, który jeszcze nigdy wcześniej nie występował na MMA.
Walka Mini Majk vs Lord Kruszwil została wstępnie zapowiedziana podczas poprzedniej gali Fame MMA. Mini Majk pojawił się w oktagonie pomiędzy walkami celebrytów i w trakcie emisji live wyzwał Lorda Kruszwila do walki. Wojtek Gola tj. organizator imprezy zadzwonił do Kruszwila, aby sprawdzić jakie są szanse na pojedynek.
Ile zarabia Lord Kruszwil? Tego nie wiemy, ale wiemy jaką kwotę celebryta chciałby przekazać na cel charytatywny! Youtuber zgodził się na walkę, ale pod jednym warunkiem. Tym warunkiem było przekazanie części jego gaży z potencjalnej wygranej na cel dobroczynny. Nastolatek poprosił także, aby Federacja Fame MMA przeznaczyła dodatkowe 50 tysięcy złotych na ten sam cel. Wojtek Gola zaakceptował warunki. Teraz pozostało nam czekać na walkę freak fight.

Ile lat ma Mini Majk? Mini Majk – kto to?

W rzeczywistości Mini Majk to Mateusz Krzyżanowski. Ma 24 lata. Szerszej publiczności dał się poznać jako krakowski barman. Większa popularność przyszła dopiero kiedy opisała go jedna z gazet. Mini Majk prowadzi także kanał na Youtubie, który obserwuje kilkaset osób, a najpopularniejsze filmiki mają ponad 2 mln wyświetleń. Pokazuje na nich "życie małego człowieka". Mini Majk występował też na kanale innego youtubera, Friza. Dlaczego Mini Majk jest niski? Ile wzrostu ma Mini Majk? Mateusz ma zaledwie 130 cm wzrostu i cierpi na achondroplazję, czyli karłowatość. To wrodzona wada genetyczna, której skutkiem jest właśnie niski wzrost chłopaka.

Mini Majk vs Kruszwil – kto wygra walkę FAME MMA 5?

Co zawodnicy robią przed galą FAME MMA5? Na pewno nagrywają filmiki. Pierwszy był Mini Majk, który pokazał filmik "Oczekiwania vs. rzeczywistość". Lord Kruszwil odpowiedział tym samym. Obie produkcie to typowe parodie. Czy youtuberzy faktycznie przygotowują się technicznie do walki? Czy rozpoczęli profesjonalne treningi? Tego nie zdradzają, a więc wielką tajemnicą jest, co się może wydarzyć na ringu.
Warto jednak pamiętać, że Mini Majk nie raz udowodnił, że jest wysportowany. Do tego na Instagramie zawrzało, gdy Paweł "Trybson" Trybiński zaprosił go do wspólnych treningów i stwierdził, że "na pewno wygra". A jak zakończy się pojedynek między Mini Majkiem, a Lordem Kruszwilem ? Czy to będzie walka wieczoru? Oglądaj galę Fame MMA 5 i sam zobacz.

Zakłady bukmacherskie i kursy na Fame MMA

LV Bet to sponsor gal FAME MMA. Legalny bukmacher nie tylko wspiera galę, ale też przygotował wyjątkową ofertę dla swoich typerów. Możesz stawiać swoje szczęśliwe kupony na każdą z walk ! Sprawdź kursy na FAME MMA 5 i obstawiaj zakłady bukmacherskie!
Podnieś emocje jeszcze bardziej i przygotuj się do walk. Impreza odbędzie się JUŻ 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arena! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! Nie przegap tego wydarzenia! Zacznij stawiać szczęśliwe kupony. Karta walk Fame MMA jest dostępna na naszym portalu. Sprawdź kto pojawi się w oktagonie podczas najbliższej gali Fame MMA.
Wpisz kod FAME-LV i odbierz 30 PLN na start! Nie może Ciebie zabraknąć w trakcie tego wielkiego wydarzenia!

Artykuły

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Karta walk FAME MMA UK

Karta walk FAME MMA UK

Fame MMA rusza na podbój Europy! Polska konferencja mieszanych sztuk walki Fame MMA nie przestaje zadziwiać! Po pięciu galach udowodniła niedowiarkom, że walki freak fighterów to imprezy, których brakowało nie tylko w naszym kraju. Po raz pierwszy gala Fame MMA odbędzie się również poza granicami, a dokładniej: w Wielkiej Brytanii.

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Z imprezy na imprezę gale Fame MMA Live przyciągają coraz większą widownię. Organizatorzy wychodzą naprzeciw ich potrzebom - organizując coraz większe imprezy, na których emocje sięgają zenitu. Fame MMA gdzie oglądać? Bez problemu można też obejrzeć Fame MMA stream online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zobaczyć najlepsze walki freak fighterów! Sprawdź, gdzie oglądać walki celebrytów!

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​