Michał „Boxdel” Baron — Jakub „Ochroniarz” Flas Fame MMA

Czy organizator gali Fame MMA, może odnieść jeszcze większy sukces i rozgłos? Oczywiście, że tak. Wystarczy, aby stanął do walki podczas własnej gali. Taką strategię przyjął Michał Boxdel Baron, którego walki są gorąco wyczekiwane przez publiczność Fame MMA. Boxdel brał udział w walce podczas pierwszej gali Fame MMA i pokazał, że ma wielkie serce do walki. Jego debiut na Fame MMA był udany, ale podczas bitwy nie obyło się bez problemów.

Boxdel – sylwetka zawodnika

Michał Baron to zawodnik walczący w kategorii wagi ciężkiej. Boxdel ma 24 lata, 185 cm wzrostu i wagę ponad 100 kg. Takie warunki fizyczne mogą dać Boxdelowi duże szanse na wygraną w walce. Presja wciąż będzie duża, tak jak to było podczas gali Fame MMA 3. Podczas poprzedniej gali Boxdel bardzo dobrze poradził sobie ze swoim przeciwnikiem, ale tym razem będzie musiał włożyć więcej wysiłku, aby walka zakończyła się dla niego sukcesem. Nad czym musi popracować Michał Baron, jeżeli chce zwyciężyć w Fame MMA 4? Powinien skupić się na swojej wydolności tlenowej oraz kondycji, gdyż walka z lżejszym od niego przeciwnikiem może okazać się problemem. Kolejną kwestią, z jaką zmierzy się zawodnik, jest presja. Pomimo wygrania poprzedniej walki, Michał Baron powinien przeanalizować poprzednie błędy techniczne oraz kłopoty, z jakimi musiał się zmierzyć. Analiza oraz odpowiednia strategia na pewno pozwolą mu zakończyć galę „z tarczą, a nie na tarczy”.


Michał Baron chwilowo zrezygnował ze swojej obecności w Internecie oraz udziału w wydarzeniach na żywo, gdzie pojawia się tylko Wojtek Gola, współorganizator gali Fame MMA. Jego absencja wynika z faktu, że Boxdel ostatnio walczy z problemami zdrowotnymi. Mimo tego zawodnik trenuje do walk i najwyraźniej kwestia zdrowotna nie jest aż tak groźna, skoro postanowił pojawiać się na gali Fame MMA 4.

Kubańczyk – jakie szanse ma na wygranie walki?

Jakub Flas, czyli sławny Kubańczyk, który uzyskał popularność dzięki udziałowi w show na kanale Lorda Kruszwila. W Internecie znany jest także jako raper, a jego kariera nabrała tempa dzięki współpracy z kamerzystą Kruszwila.


Przedstawienie, które fundują Lord Kruszwil i jego Ochroniarz cały czas zyskuje na popularności pomimo upływającego czasu oraz formy, która się nie zmienia. Jest to zaskakujące, ponieważ wcześniejsze przedsięwzięcia kończyły się klęską. W takim stanie rzeczy swój udział ma Kubańczyk, który stał się trzecią, najważniejszą postacią programu, a którą pokochali widzowie. Obecnie Ochroniarz jest jedną z czołowych postaci i zapewnia dużą dawkę emocji podczas każdego odcinka.


Wybór Ochroniarza na przeciwnika Boxdela był zaskakujący. Kubańczyk wspominał o swoich zainteresowaniach sportami walki oraz działaniami w tym obszarze, ale dokładnie nie jest znany jego staż. Nie wiadomo także, z jakiej kategorii walk się wywodzi.


Czy Jakub Flas powinien być lekceważony? Zdecydowanie nie. Skoro został wybrany do walki z samym Boxdelem, to na pewno musi być godnym przeciwnikiem do bitwy. Podczas nagrań Ochroniarza w sieci można było zauważyć liczne medale oraz puchary, które zdobył podczas swojej kariery w sportach walki. Czy będzie miał wystarczająco dużo doświadczenia, aby zwycięsko zakończyć pojedynek z samym organizatorem gali Fame MMA 4?

Ochroniarz Kruszwila był szykowany od dawna

Lord Kruszwil już podczas drugiej gali informował, że nie wyklucza obecności kogoś ze swojego zespołu podczas kolejnego wydarzenia Fame MMA. Jak sam stwierdził, było to tylko kwestią czasu. W tym czasie najlepiej pasującą postacią do tego wydarzenia okazał się Kubańczyk. Ochroniarz to osoba z doświadczeniem w sportach walki, a także tytułowy „Ochroniarz Lorda Kruszwila”. Wygrana Ochroniarza w Fame MMA 4 może sprawić, że zyska on jeszcze większa popularność i wypromuje jego osobę w sieci. A co przyniesie wygrana Boxdelowi? Kto wygra ten pojedynek?


Oglądajcie najgorętsze walki celebrytów 22 czerwca. Tej walki nie można przegapić!

Artykuły

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

​Sukces poprzednich edycji Fame MMA Live zaostrzył tylko apetyty widowni i organizatorów gali. Nie mniejsze emocje są wśród zawodników, którzy sami wyzywają się na pojedynki, a nawet spotykają się jeszcze przed walką. Fani, którzy jeszcze nie zapomnieli o czerwcowej gali od razu mogli myśleć o kolejnych walkach. Gala Fame MMA 5 odbędzie się już 26 października 2019.

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Jak za rycerskich czasów wyzwanie padło znacznie wcześniej… Według pierwszych zapowiedzi starcie youtuberów miało odbyć się już na początku czerwca, a dokładnie podczas wcześniejszej gali. Jednak tak się nie stało. Mimo to wezwanie do pojedynku Marcina Malczyńskiego skierowane do Marka „AdBustera” Hoffmana nie przeszło bokiem. Ten rękawicę podniósł, a efekty będzie można oglądać live 26 października 2019 r. w gdańskiej Ergo Arenie. Zapowiada się ciekawy pojedynek! Tym bardziej, że obaj zawodnicy na co dzień amatorsko trenują sporty walki. ​

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Obecnie znana jest tylko część pojedynków, która odbędzie się podczas tej imprezy. W karcie walk znajdziesz m.in. walkę wieczoru. Jej uczestnikami będą „patostreamerzy”, gwiazdy YouTube oraz e-sportowcy: jaki będzie wynik walk Isamu vs Rafonix? Kim są zawodnicy Fame MMA i co mogą zaprezentować w oktagonie? Oto kilka informacji, które na pewno Ci się przydadzą. 26 października 2019 r. w Ergo Arenie będzie gościła FAME MMA 5.​