boxdel_vs_ochroniarz_fame_mma

Michał „Boxdel” Baron — Jakub „Ochroniarz” Flas

Czy organizator gali Fame MMA, może odnieść jeszcze większy sukces i rozgłos? Oczywiście, że tak. Wystarczy, aby stanął do walki podczas własnej gali. Taką strategię przyjął Michał Boxdel Baron, którego walki są gorąco wyczekiwane przez publiczność Fame MMA. Boxdel brał udział w walce podczas pierwszej gali Fame MMA i pokazał, że ma wielkie serce do walki. Jego debiut na Fame MMA był udany, ale podczas bitwy nie obyło się bez problemów.

POSTAW ZAKŁAD

Boxdel – sylwetka zawodnika

Michał Baron to zawodnik walczący w kategorii wagi ciężkiej. Boxdel ma 24 lata, 185 cm wzrostu i wagę ponad 100 kg. Takie warunki fizyczne mogą dać Boxdelowi duże szanse na wygraną w walce. Presja wciąż będzie duża, tak jak to było podczas gali Fame MMA 3. Podczas poprzedniej gali Boxdel bardzo dobrze poradził sobie ze swoim przeciwnikiem, ale tym razem będzie musiał włożyć więcej wysiłku, aby walka zakończyła się dla niego sukcesem. Nad czym musi popracować Michał Baron, jeżeli chce zwyciężyć w Fame MMA 4? Powinien skupić się na swojej wydolności tlenowej oraz kondycji, gdyż walka z lżejszym od niego przeciwnikiem może okazać się problemem. Kolejną kwestią, z jaką zmierzy się zawodnik, jest presja. Pomimo wygrania poprzedniej walki, Michał Baron powinien przeanalizować poprzednie błędy techniczne oraz kłopoty, z jakimi musiał się zmierzyć. Analiza oraz odpowiednia strategia na pewno pozwolą mu zakończyć galę „z tarczą, a nie na tarczy”.


Michał Baron chwilowo zrezygnował ze swojej obecności w Internecie oraz udziału w wydarzeniach na żywo, gdzie pojawia się tylko Wojtek Gola, współorganizator gali Fame MMA. Jego absencja wynika z faktu, że Boxdel ostatnio walczy z problemami zdrowotnymi. Mimo tego zawodnik trenuje do walk i najwyraźniej kwestia zdrowotna nie jest aż tak groźna, skoro postanowił pojawiać się na gali Fame MMA 4.

Kubańczyk – jakie szanse ma na wygranie walki?

Jakub Flas, czyli sławny Kubańczyk, który uzyskał popularność dzięki udziałowi w show na kanale Lorda Kruszwila. W Internecie znany jest także jako raper, a jego kariera nabrała tempa dzięki współpracy z kamerzystą Kruszwila.


Przedstawienie, które fundują Lord Kruszwil i jego Ochroniarz cały czas zyskuje na popularności pomimo upływającego czasu oraz formy, która się nie zmienia. Jest to zaskakujące, ponieważ wcześniejsze przedsięwzięcia kończyły się klęską. W takim stanie rzeczy swój udział ma Kubańczyk, który stał się trzecią, najważniejszą postacią programu, a którą pokochali widzowie. Obecnie Ochroniarz jest jedną z czołowych postaci i zapewnia dużą dawkę emocji podczas każdego odcinka.


Wybór Ochroniarza na przeciwnika Boxdela był zaskakujący. Kubańczyk wspominał o swoich zainteresowaniach sportami walki oraz działaniami w tym obszarze, ale dokładnie nie jest znany jego staż. Nie wiadomo także, z jakiej kategorii walk się wywodzi.


Czy Jakub Flas powinien być lekceważony? Zdecydowanie nie. Skoro został wybrany do walki z samym Boxdelem, to na pewno musi być godnym przeciwnikiem do bitwy. Podczas nagrań Ochroniarza w sieci można było zauważyć liczne medale oraz puchary, które zdobył podczas swojej kariery w sportach walki. Czy będzie miał wystarczająco dużo doświadczenia, aby zwycięsko zakończyć pojedynek z samym organizatorem gali Fame MMA 4?

Ochroniarz Kruszwila był szykowany od dawna

Lord Kruszwil już podczas drugiej gali informował, że nie wyklucza obecności kogoś ze swojego zespołu podczas kolejnego wydarzenia Fame MMA. Jak sam stwierdził, było to tylko kwestią czasu. W tym czasie najlepiej pasującą postacią do tego wydarzenia okazał się Kubańczyk. Ochroniarz to osoba z doświadczeniem w sportach walki, a także tytułowy „Ochroniarz Lorda Kruszwila”. Wygrana Ochroniarza w Fame MMA 4 może sprawić, że zyska on jeszcze większa popularność i wypromuje jego osobę w sieci. A co przyniesie wygrana Boxdelowi? Kto wygra ten pojedynek?


Oglądajcie najgorętsze walki celebrytów 22 czerwca. Tej walki nie można przegapić!