Marta „LinkiMaster” Linkiewicz — Aniela „Lil Masti” Bogusz Fame MMA

22 czerwca w Częstochowie odbędzie się pojedynek, który bez wątpienia rozpali całą publiczność. Marta LinkiMaster Linkiewicz, po swojej wygranej z Moniką Godlewską, ponownie wraca na ring, aby zawalczyć o pas Fame MMA 4. Jej rywalką będzie sławna Aniela Lil Masti Bogusz znana także jako SexMasterka. Bitwa ta uzyskała miano „Main Event”, co oznacza, że będzie gorąco wyczekiwana przez publiczność. Czy LinkiMaster kolejny raz pokona swoją przeciwniczkę i zdobędzie pas? Tego nie wiadomo, ale na pewno wiemy, że będzie sporo emocji.

Marta „LinkiMaster” Linkiewicz Fame MMA

LinkiMaster, zawodniczka pochodząca z Warszawy, już po raz drugi pojawi się na gali Fame MMA. Jej poprzednia walka stoczona z Moniką Godlewską okazała się sporym sukcesem, którego sama się nie spodziewała.
Z racji udziału w kolejnej edycji, LinkiMaster czuje się bardzo pewnie, co przejawia się w jej ostrym i zaczepnym stylu. Konferencje Fame MMA z jej udziałem biją rekordy na platformie YouTube, co tylko pokazuje jak szerokie jest grono jej obserwatorów. Nazwisko Marty Linkiewicz zostanie zapamiętane na bardzo długo. Jej medialność i kontrowersyjność sprawiła, że została ona ulubienicą publiczności i jest spora szansa, że celebrytka weźmie udział w kolejnych galach Fame MMA.

Marta Linkiewicz wiek

Linkiewicz ma 22 lata i jest jedną z młodszych influencerek. Chociaż sama woli nazywać siebie „patoinfluencerką”. Kolejna walka Marty Linkiewicz będzie z pewnością dla niej samej wyzwaniem, gdyż SexMasterka, aka Lil Masti, jest osobą doświadczoną, jeżeli chodzi o sporty walki. Podczas gali Fame MMA 3 zarówno Linkiewicz, jak i Godlewska były debiutantkami, a ich szanse na wygraną o pas były wyrównane. Jak będzie w przypadku tej walki? Co będzie atutem Linkiewicz w nowej bitwie? Na pewno wzrost LinkiMaster będzie działał na korzyść zawodniczki, ponieważ Linkiewicz mierzy aż 170 cm. Taki wzrost u kobiety pozwala uzyskać przewagę nad przeciwniczką, co także mieliśmy okazję zobaczyć podczas walki Linkiewicz w Fame MMA 3. A nad czym będzie musiała popracować Marta Linkiewicz, aby zwyciężyć podczas gali Fame MMA 4? Linkiewicz będzie musiała zredukować swoją wagę, aby poprawić mobilność oraz szybkość podczas walki. Redukcja wagi pozwoli jej szybciej reagować na ataki Lil Masti.

Lil Masti debiutuje na Fame MMA 4

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Karty walk kolejny raz zaskakują i rozpalają publiczność. Organizatorzy obiecali dużo emocji i tak będzie tym razem, ponieważ w Fame MMA 4 zadebiutuje Aniela Bogusz Lil Masti znana także jako SexMasterka. Nikt nie spodziewał się, że celebrytka weźmie udział w walkach w oktagonie. Czy walka będzie emocjonująca? Tego możemy być pewni! Udział Lil Masti nie był do tej pory rozpatrywany. Jednak jak się okazuje dla organizatorów imprezy nie ma rzeczy niemożliwych.

Lil Masti – co wiemy o niej jako zawodniczce?

Przewagą SexMasterki nad Linkiewicz niewątpliwie będzie sportowy tryb życia oraz dieta. Zawodniczka aktywnie uprawia różne sporty, a w tym także sporty walki, o czym doskonale wiedzą jej obserwatorzy. Lil Masti na pewno będzie trudniejszą przeciwniczką niż Monika Godlewska z Fame MMA 3. „Piętą achillesową” Lil Masti może być jej debiut w tego typu imprezie oraz presja, jaka się z tym wiąże. Przy tak dużych emocjach i stresie niekiedy człowiek nie jest w stanie realizować swojego wcześniej wytyczonego planu, o czym opowiadała sama LinkiMaster. Jak będzie w przypadku Lil Masti? Czy będzie odporna na presję, jaką niesie udział w tak głośnym wydarzeniu, jak Fame MMA 4? Celebrytka znana jest ze swojej pewności siebie oraz niejednokrotnie pokazała, że potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. Jest spora szansa, że wrodzona pewność siebie przyniesie Lil Masti pas i wygraną w Fame MMA.
Jedno jest pewne. To będzie wielki pojedynek, którego zakończenie ciężko oszacować, gdyż jest to typowa walka 50% na 50%. Walki będzie można obejrzeć na żywo 22 czerwca na Hali Sportowej w Częstochowie lub za pośrednictwem platformy PPV. Takiej walki nie można przegapić!

Artykuły

Fame MMA – ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA – ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

​Sukces poprzednich edycji Fame MMA Live zaostrzył tylko apetyty widowni i organizatorów gali. Nie mniejsze emocje są wśród zawodników, którzy sami wyzywają się na pojedynki, a nawet spotykają się jeszcze przed walką. Fani, którzy jeszcze nie zapomnieli o czerwcowej gali od razu mogli myśleć o kolejnych walkach. Gala Fame MMA 5 odbędzie się już 26 października 2019.

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Jak za rycerskich czasów wyzwanie padło znacznie wcześniej… Według pierwszych zapowiedzi starcie youtuberów miało odbyć się już na początku czerwca, a dokładnie podczas wcześniejszej gali. Jednak tak się nie stało. Mimo to wezwanie do pojedynku Marcina Malczyńskiego skierowane do Marka „AdBustera” Hoffmana nie przeszło bokiem. Ten rękawicę podniósł, a efekty będzie można oglądać live 26 października 2019 r. w gdańskiej Ergo Arenie. Zapowiada się ciekawy pojedynek! Tym bardziej, że obaj zawodnicy na co dzień amatorsko trenują sporty walki. ​

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Obecnie znana jest tylko część pojedynków, która odbędzie się podczas tej imprezy. W karcie walk znajdziesz m.in. walkę wieczoru. Jej uczestnikami będą „patostreamerzy”, gwiazdy YouTube oraz e-sportowcy: jaki będzie wynik walk Isamu vs Rafonix? Kim są zawodnicy Fame MMA i co mogą zaprezentować w oktagonie? Oto kilka informacji, które na pewno Ci się przydadzą. 26 października 2019 r. w Ergo Arenie będzie gościła FAME MMA 5.​