linkimaster_vs_sexmasterka_fame_mma

Marta „LinkiMaster” Linkiewicz — Aniela „Lil Masti” Bogusz

22 czerwca w Częstochowie odbędzie się pojedynek, który bez wątpienia rozpali całą publiczność. Marta LinkiMaster Linkiewicz, po swojej wygranej z Moniką Godlewską, ponownie wraca na ring, aby zawalczyć o pas Fame MMA 4. Jej rywalką będzie sławna Aniela Lil Masti Bogusz znana także jako SexMasterka. Bitwa ta uzyskała miano „Main Event”, co oznacza, że będzie gorąco wyczekiwana przez publiczność. Czy LinkiMaster kolejny raz pokona swoją przeciwniczkę i zdobędzie pas? Tego nie wiadomo, ale na pewno wiemy, że będzie sporo emocji.

POSTAW ZAKŁAD

Marta „LinkiMaster” Linkiewicz Fame MMA

LinkiMaster, zawodniczka pochodząca z Warszawy, już po raz drugi pojawi się na gali Fame MMA. Jej poprzednia walka stoczona z Moniką Godlewską okazała się sporym sukcesem, którego sama się nie spodziewała.
Z racji udziału w kolejnej edycji, LinkiMaster czuje się bardzo pewnie, co przejawia się w jej ostrym i zaczepnym stylu. Konferencje Fame MMA z jej udziałem biją rekordy na platformie YouTube, co tylko pokazuje jak szerokie jest grono jej obserwatorów. Nazwisko Marty Linkiewicz zostanie zapamiętane na bardzo długo. Jej medialność i kontrowersyjność sprawiła, że została ona ulubienicą publiczności i jest spora szansa, że celebrytka weźmie udział w kolejnych galach Fame MMA.

Marta Linkiewicz wiek

Linkiewicz ma 22 lata i jest jedną z młodszych influencerek. Chociaż sama woli nazywać siebie „patoinfluencerką”. Kolejna walka Marty Linkiewicz będzie z pewnością dla niej samej wyzwaniem, gdyż SexMasterka, aka Lil Masti, jest osobą doświadczoną, jeżeli chodzi o sporty walki. Podczas gali Fame MMA 3 zarówno Linkiewicz, jak i Godlewska były debiutantkami, a ich szanse na wygraną o pas były wyrównane. Jak będzie w przypadku tej walki? Co będzie atutem Linkiewicz w nowej bitwie? Na pewno wzrost LinkiMaster będzie działał na korzyść zawodniczki, ponieważ Linkiewicz mierzy aż 170 cm. Taki wzrost u kobiety pozwala uzyskać przewagę nad przeciwniczką, co także mieliśmy okazję zobaczyć podczas walki Linkiewicz w Fame MMA 3. A nad czym będzie musiała popracować Marta Linkiewicz, aby zwyciężyć podczas gali Fame MMA 4? Linkiewicz będzie musiała zredukować swoją wagę, aby poprawić mobilność oraz szybkość podczas walki. Redukcja wagi pozwoli jej szybciej reagować na ataki Lil Masti.

Lil Masti debiutuje na Fame MMA 4

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Karty walk kolejny raz zaskakują i rozpalają publiczność. Organizatorzy obiecali dużo emocji i tak będzie tym razem, ponieważ w Fame MMA 4 zadebiutuje Aniela Bogusz Lil Masti znana także jako SexMasterka. Nikt nie spodziewał się, że celebrytka weźmie udział w walkach w oktagonie. Czy walka będzie emocjonująca? Tego możemy być pewni! Udział Lil Masti nie był do tej pory rozpatrywany. Jednak jak się okazuje dla organizatorów imprezy nie ma rzeczy niemożliwych.

Lil Masti – co wiemy o niej jako zawodniczce?

Przewagą SexMasterki nad Linkiewicz niewątpliwie będzie sportowy tryb życia oraz dieta. Zawodniczka aktywnie uprawia różne sporty, a w tym także sporty walki, o czym doskonale wiedzą jej obserwatorzy. Lil Masti na pewno będzie trudniejszą przeciwniczką niż Monika Godlewska z Fame MMA 3. „Piętą achillesową” Lil Masti może być jej debiut w tego typu imprezie oraz presja, jaka się z tym wiąże. Przy tak dużych emocjach i stresie niekiedy człowiek nie jest w stanie realizować swojego wcześniej wytyczonego planu, o czym opowiadała sama LinkiMaster. Jak będzie w przypadku Lil Masti? Czy będzie odporna na presję, jaką niesie udział w tak głośnym wydarzeniu, jak Fame MMA 4? Celebrytka znana jest ze swojej pewności siebie oraz niejednokrotnie pokazała, że potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. Jest spora szansa, że wrodzona pewność siebie przyniesie Lil Masti pas i wygraną w Fame MMA.
Jedno jest pewne. To będzie wielki pojedynek, którego zakończenie ciężko oszacować, gdyż jest to typowa walka 50% na 50%. Walki będzie można obejrzeć na żywo 22 czerwca na Hali Sportowej w Częstochowie lub za pośrednictwem platformy PPV. Takiej walki nie można przegapić!