Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5 Fame MMA

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Takiego pojedynku jeszcze nie było! Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na... sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo… Oglądaj walkę freak fight, która odbędzie się 26 października 2019! Podczas gali zobaczysz takich celebrytów jak Monika "Esmeralda" Godlewska, Piotr "Bonus BGC" Witczak, Ewelina "Ewelona" Kubiak z programu Warsaw Shore, Mini Majk, a nawet zobaczysz Marcina Najmana! Nie przegap okazji, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i obstawiać ! Sprawdź Fame MMA kursy, podaj kod FAME-LV przy rejestracji i odbierz 20 zł na start!

Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >Malczyński vs Olejnik - kursy

Do gali Fame MMA 5 pozostało coraz mniej czasu. Podczas gali zmierzą się ze sobą Malczyński vs Olejnik. Zawodnicy trenują do pojedynku, aby 26 października pokazać swoje umiejętności i pokonać przeciwnika. Trudno oszacować, który z Panów zwycięży ten pojedynek. Pewne jest jednak, że ten wieczór będzie emocjonujący! Pełna karta walk na Fame MMA jest dostępna na naszym portalu. Sprawdź ją i postaw kupon. Kto wygra starcie Malczyński vs Olejnik?


Wygra Dawid Malczyński - kurs LV BET: 1.07

Wygra Tomek Olejnik - kurs LV BET: 7.1


Malczyński vs Olejnik - zakłady bukmacherskie

Znasz już kursy na walkę Malczyński vs Olejnik, więc nie zwlekaj i postaw zakład. Dowiedz się więcej o zawodnikach Fame MMA, aby obstawiać zwycięskie typy. Poznaj także inne Fame MMA kursy, obstawiaj zakłady bukmacherskie na Fame MMA i ciesz się WYGRANĄ! Zarejestruj się, wpisz kod FAME-LV i odbierz bonus 30 PLN na start!


Fame MMA Transmisja Live: gdzie oglądać walkę Malczyński vs Olejnik

26 października 2019 - ogladaj walkę Malczyński vs Olejnik. Takiego wydarzenia nie możesz przegapić, a obstawianie Fame MMA jest proste! Gdzie oglądać transmisję Fame MMA? Więcej informacji na ten temat znajduje się na naszej stronie: Live Stream FAME MMA.

Fame MMA 5: Malczyński vs Olejnik

O walce Dawida Malczyńskiego i Olejnika spekulowano od dawna. Teraz jest ona już potwierdzona oficjalnie przez organizatora – znalazła się w karcie walk FAME MMA 5. Zawodnicy są nastawieni bojowo, co potwierdza nagranie z jednego z poznańskich parkingów. Według relacji zamieszonej online umówili się oni na spotkanie, bo Dawid Malczyński chciał namówić rywala, aby się wycofał. Skończyło się jednak na krótkiej wymianie ciosów i youtuberzy rozeszli się w swoją stronę. Zachowanie przyciągnęło zainteresowanie publiczności, a w FAME MMA przecież o to właśnie chodzi – rozgłos i widowisko.


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >

Tomek Olejnik - kto to? Dawid Malczyński - kto to?

FAME MMA to polska federacja zajmująca się organizowanie tak zwanych gal freak fight. Walczą na nich celebryci, blogerzy, youtuberzy i influencerzy, czyli osoby na co dzień nie związane ze sportem. To raczej wydarzenia dla młodego pokolenia, które zna ich uczestników. Osoby nie wtajemniczone w FAME MMA zadają dwa podstawowe pytania: kim są Tomek Olejnik i Dawid Malczyński? Odpowiadamy. Tomek Olejnik to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, autor filmów „Typowy Dres”. Drugi zaś zasłynął z pełnienia roli służącego Lorda Kruszwila. Obecnie również produkuje własne filmy na Youtube. Ich walkę podczas gali FAME MMA możesz typować w serwisie bukmacherskim lvbet.pl. Sprawdź Fame MMA kursy, wskaż zwycięzcę i ciesz się swoją wygraną!

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.