LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj   Fame MMA

LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Walki Fame MMA – pojedynek celebrytów. Kiedy odbędzie się gala Fame MMA

Walki FAME MMA nie są zwyczajnymi walkami MMA. Nie zobaczysz na nich zawodowców, lecz celebrytów, którzy zdecydowali się na wejście do oktagonu. To przeważnie gwiazdy Youtube, uczestnicy programów telewizyjnych, influancerzy, patoinfluencerzy czy raperzy. Walczą oni w formule mieszanych sztuk walki, czyli właśnie MMA lub K-1. Krótkie przygotowanie fizyczne, kąśliwe dialogi przed startem i widowisko podczas imprezy to już standard. Zawodnicy FAME MMA chętnie dzielą się też swoim przemyśleniami i postępami w treningach w mediach społecznościowych. Każda gala FAME MMA to wielkie show. Spędź niezapomniany wieczór, zobacz jakie kursy na Fame MMA oferuje bukmacher i stawiaj szczęśliwe kupony! Takich pojedynków nie można przegapić. Kolejna impreza z cyklu FAME MMA już 26 października 2019 r.

Karta walk i kursy na Fame MMA. Kto walczy na Fame MMA?

Do tej pory odbyły się 4 gale FAME MMA. Przed każdą z nich najważniejszą informacją jest karta walk. To ona określa pary zawodników, którzy wystąpią w oktagonie. Na jej podstawie też tworzone są zakłady bukmacherskie w LV Bet. W ofercie znajdziesz wszystkie pojedynki z gali i oferowane na nie kursy. Sprawdź, jak wygląda karta walk i kursy na Fame MMA.

Walka wieczoru FAME MMA 5:
Piotr "Bonus BGC" Witczak vs. Marcin "El Testosteron" Najman
Kurs 1.33 vs 3.05
Walka o pas wagi średniej FAME MMA:
Marcin Malczyński vs. Marek "Adbuster" Hoffman
Kurs 1.5 vs 2.4
Walka o pas wagi półśredniej FAME MMA:
Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik
Kurs 1.07 vs 7.1
Walka super freak fight FAME MMA:
Marek "Lord Kruszwil" Kruszel vs. Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski
Kurs 1.78 vs 1.94
Pozostałe walki FAME MMA 5:
Szymon "Isamu" Kasprzyk vs. Marcin "Rafonix" Krasucki
Kurs 1.12 vs 5.4
Ewelina "Ewelona" Kubiak vs. Monika "Esmeralda" Godlewska
Kurs 1.7 vs 2.05
Kamil "Kasti" Stępiński 3.05 vs. Krystian "Krycha" Wilczak 1.33
Kurs 3.05 vs 1.33
Kamil "Hassi" Hassan vs. Oleh Riaszeńczew
Kurs 1.51 vs 2.4

Typy bukmacherskie i kursy na Fame MMA 5

Zastanawiasz się, jak rozpocząć zabawę w LV BET z FAME MMA? Obstawianie jest bardzo proste. Niczym nie różni się to od typowania innych wydarzeń sportowych. Pierwszym krokiem jest oczywiście zarejestrowanie się w serwisie bukmachera. Zajmie Ci to dosłownie chwilę, a dodatkowo będziesz mógł skorzystać z różnych promocji i bonusów. Pamiętaj, że znajdziesz je wyłącznie w LV Bet, u jedynego sponsora tej gali. Później już tylko wybierz odpowiednią zakładkę, która Cię interesuje, czyli ZAKŁADY SPORTOWE – MMA – KICK BOXING – POLSKA – FAME MMA. To właśnie tam znajdziesz wszystkie walki Fame MMA, które mają odbyć się podczas najbliższej edycji Fame MMA. Będziesz mógł typować zwycięzcę każdego z nich. Obok każdego uczestnika znajdziesz cyfrę, która oznacza kursy na Fame MMA. Dla przykładu:
Marcin Najman 1.45 – Piotr "Bonus BGC" Witczak 2.55

Obstawianie FAME MMA jest łatwe. Warto obstawiać walki celebrytów, bo kursy bukmacherskie są bardzo atrakcyjne. Takie zakłady są możliwe tylko w LV Bet!
Walką wieczoru podczas październikowej gali FAME MMA będzie starcie dwóch zawodników z doświadczeniem zarówno w MMA, jak i innych sztukach walki. Naprzeciw siebie staną Piotr "Bonus BGC" Witczak i Marcin "El Testosteron" Najman. Bonus BGC szczyci się doświadczeniem na ringu, jednak nie nabył go na terenie Polski, a w Skandynawii. Najman zaś jest jednym z najbardziej znanych sportowców w naszym kraju. Jak sobie poradzą podczas FAME MMA? Walka zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Kto wygra? Tego nie wiemy… Porównaj umiejętności i możliwości tych zawodników, abyś wiedział, kogo obstawiać w LV Bet. Sprawdzaj kursy Fame MMA na bieżąco i korzystaj z tych najlepszych!
Walką super freak fight FAME MMA 5 ogłoszono natomiast pojedynek. Mini Majk vs Lord Kruszwil. Mini Majk ma zaledwie 130 cm wzrostu! W ocenie bukmachera to właśnie on ma mniejsze szanse na wygraną. Jeśli wytypujesz go jako zwycięzcę na stawianych kuponach dostaniesz wyższe kursy. Czy wysportowany karzeł poradzi sobie w ringu z bogatym nastolatkiem? Tego dowiemy się 26 października w Ergo Arenie!
Podczas wieczoru FAME MMA nie zabraknie też w oktagonie pięknych pań. Na ring powróci Esmeralda Godlewska. Zawodniczka ma na swoim koncie nieudany występ podczas FAME MMA 3. Jej przeciwniczką była wtedy Marta "Linkimaster" Linkiewicz. Obecnie naprzeciw Godlewskiej w oktagonie stanie debiutująca w MMA Ewelona znana z programu Warsaw Shore. Panie skrzyżują ze sobą rękawice na początku gali. Pojedynek będzie zapewne równie emocjonujący jak ten do którego doszło między Godlewską, a Linkiewicz podczas gali Fame MMA 3.
Szczególnie atrakcyjne kursy na Fame MMA bukmacher proponuje na walkę Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik. Wskazuje on silnego faworyta, jednak pamiętaj, że bukmacher również może się mylić. W przypadku wygranej Olejnika również ty masz szansę na wygraną – i to wysoką!

Atrakcyjne kursy bukmacherskie w LV BET. Jak obstawiać walki FAME MMA?

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się jak obstawiać walki Fame MMA to jesteś w dobry miejscu! Na walki freak fighterów dostaniesz podstawowy zakład bukmacherski, czyli zakład na zwycięzcę. Musisz wskazać lepszego w wybranej walce. Za każdym razem masz identyczne szanse na wygraną jak bukmacher. Jej wysokość jest zależna od tego, jaki postawisz kupon. Bukmacher oferuje kursy na FAME MMA o różnych wysokościach. Musisz więc za każdym razem sprawdzać ich oferowaną kwotę. Regularne odwiedzanie serwisu bukmacherskiego lvbet.pl to bardzo dobry pomysł, a szczególnie przed galą FAME MMA! Znajdziesz w nim wyjątkową ofertę, której nie dostaniesz u innych legalnych bukmacherów. Dotyczy to nie tylko zakładów na te wyjątkowe walki.
W LV BET przy okazji będziesz mógł skorzystać z wielu bonusów i promocji, których nie oferuje nikt inny. Nie jest potrzebny Ci żaden kod. Bonusy są dostępne dla każdego, kto zechce obstawiać. Wskaż lepszego zawodnika w pojedynku. Możesz to zrobić online lub w stacjonarnym punkcie. LV Bet dba o swoich klientów i zrobi wszystko, aby typowanie było łatwe i jeszcze bardziej emocjonujące! Gdy zdecydujesz się na konkretną walkę i zawodnika wystarczy kilka kliknięć i postawić kupon. Wtedy pozostanie już tylko czekać na walki FAME MMA i ich rozstrzygnięcie!

Gala FAME MMA 5 – kto wygra pojedynek?

Podczas konferencji organizatorzy odkryli karty i ujawnili, czego można spodziewać się na kolejnej gali. Emocji dostarczyli też sami zawodnicy. Fanom walk freak fighterów nie pozostało więc nic innego, jak czekać na kolejny wyjątkowy wieczór. Gala FAME MMA 5 odbędzie się 26 października 2019 r. o godzinie 20. Zawodników i widzów gościć będzie trójmiejska Ergo Arena. Transmisja Fame MMA będzie dostępna także live w Internecie dzięki PPV. Dostęp do transmisji jest płatny.

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 5

Jeśli skorzystasz z zakładów w LV BET Twoim zadaniem będzie oczywiście wskazanie zwycięzcy pojedynku. Do imprezy zostało jeszcze trochę czasu. Przygotuj się do stawiania zakładów na FAME MMA, oglądaj galę i wygrywaj! Bez wychodzenia z domu, bez problemu. Dla wielu osób LV BET zakłady online to świetny sposób na ciekawe spędzenie jesiennego wieczoru! Odwiedzaj nasz portal regularnie, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Takiej oferty zakładów bukmacherskich LV BET nie możesz przegapić! Pamiętaj, że obstawianie zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem, a oferta skierowana jest do osób pełnoletnich. Nie zwlekaj! Weź udział w wydarzeniu. Obstawiaj zakłady bukmacherskie na Fame MMA 5 i wygrywaj!

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Z imprezy na imprezę gale Fame MMA Live przyciągają coraz większą widownię. Organizatorzy wychodzą naprzeciw ich potrzebom - organizując coraz większe imprezy, na których emocje sięgają zenitu. Fame MMA gdzie oglądać? Bez problemu można też obejrzeć Fame MMA stream online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zobaczyć najlepsze walki freak fighterów! Sprawdź, gdzie oglądać walki celebrytów!

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Jak za rycerskich czasów wyzwanie padło znacznie wcześniej… Według pierwszych zapowiedzi starcie youtuberów miało odbyć się już na początku czerwca, a dokładnie podczas wcześniejszej gali. Jednak tak się nie stało. Mimo to wezwanie do pojedynku Marcina Malczyńskiego skierowane do Marka „AdBustera” Hoffmana nie przeszło bokiem. Ten rękawicę podniósł, a efekty będzie można oglądać live 26 października 2019 r. w gdańskiej Ergo Arenie. Zapowiada się ciekawy pojedynek! Tym bardziej, że obaj zawodnicy na co dzień amatorsko trenują sporty walki. ​