Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6 Fame MMA

Jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia. Najlepsza oferta i najwyższe kursy na wyjątkowe gale freak fighterów czekają na Ciebie w zakładach bukmacherskich LV Bet. Jesteśmy sponsorem gali Fame MMA, dzięki czemu możesz mieć pewność, że u nas znajdziesz atrakcyjne kursy na walki Fame MMA.

Spis treści


Linkiewicz – Luxuria Astaroth: zakłady bukmacherskie LV Bet

Jeszcze przed rozpoczęciem tej wyjątkowej imprezy możesz postawić swoje zakłady bukmacherskie na starcie dwóch zawodniczek. W zależności od tego, kiedy to zrobisz, możesz liczyć na różne wysokości kursów, a co za tym idzie również na różne wysokości wygranych. Poszukaj oferty z nazwiskami tych dwóch zawodniczek, a poznasz możliwości obstawiania i będziesz mógł postawić swój kupon. Która z nich wygra? Jeśli masz swój typ postaw go w LV Bet!


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN!

Linkimaster – Luxuria Astaroth: kursy bukmacherskie

W zależności od tego, na którą z pań postawisz, otrzymasz różne kursy. Linkimaster to już doświadczona zawodniczka, która ma na swoim koncie zarówno wygraną, jak i przegraną. Luxuria Astaroth to debiutantka i wejdzie do ringu po raz pierwszy. Czy doświadczenie będzie w tym przypadku znaczną przewagą? A może większe znaczenie będzie miał element zaskoczenia?


Wygra Marta "Linkimaster" Linkiewicz - kurs LV BET: 1.2

Wygra Kamila "Zusje" Smogulecka - kurs LV BET: 4


Marta Linkiewicz: kiedy walka?

Marta Linkiewicz wejdzie do oktagonu Fame MMA już po raz trzeci. Wcześniej zmierzyła się z Moniką “Esmeraldą” Godlewską oraz z Anielą “Lil Masti” Bogusz. Z pierwszą bez problemu wygrała, druga zaś pokonała ją w pierwszych sekundach spotkania. Podczas gali Fame MMA 6, która odbędzie się 28 marca 2020 r., będzie górowała doświadczeniem. Już wie, jak wyglądają walki a do tego profesjonalnie się do nich przygotowuje. Można więc przypuszczać, że podniosła znacznie swoje umiejętności w porównaniu z poprzednimi galami.

Marta Linkiewicz: kto to? Marta Linkiewicz ile ma lat?

Imię i nazwisko: Marta Linkiewicz. Wiek: 23 lata. Popularność zyskała dzięki internetowym filmom. Najwyraźniej trafiła na spore grono zainteresowanych, bo jej profile w mediach społecznościowych są stale obserwowane przez dużą ilość osób i sięgają prawie… miliona! Marta Linkiewicz sporą wagę przywiązuje również do swojego wyglądu.

Podczas wcześniejszych występów fani gal Fame MMA interesowali się takimi informacjami jak Marta Linkiewicz wzrost czy Marta Linkiewicz waga. Przed pierwszym jej pojedynkiem dowiedzieli się, że zawodniczka Fame MMA ma 170 cm. Może także pochwalić się wysportowaną sylwetką.

Luxuria Astaroth: kto to? Luxuria Astaroth ile ma lat?

Luxuria Astaroth, która obecnie przedstawia się jako Zusje to w rzeczywistości Kamila Smogulecka. Jeśli nic nie mówi Ci to nazwisko zapewne i tak będziesz ją znał. Cała Polska usłyszała o niej po występie w teledysku Donatana. Nie ma się co dziwić, bo wyglądu można jej pozazdrościć. Jej mama jest Francuzką, ojciec Niemcem, a sama Kamila – polską celebrytką. Już dawno mówiło się o jej występie podczas gali Fame MMA 6 więc można przypuszczać, że rozpoczęła również treningi. Czy wcześniej miała doświadczenie w sportach walki? O tym nic nie wiadomo.

Szukasz innych informacji o zawodniczce? Przygotowaliśmy te najważniejsze. Luxuria Astaroth wiek: 25 lat. Ma 174 cm wzrostu.


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN!

Linkimaster - Zusje: walka wieczoru Fame MMA 6

Pojedynek obu pań jest wynikiem wyzwania. Podczas ostatniej gali Linkimaster weszła do oktagonu i wezwała przeciwniczkę do pojawienia się na ringu. Na odpowiedź długo nie trzeba było czekać. Organizatorzy również niemal natychmiast potwierdzili walkę i ogłosili, że znajdzie się ona w Fame MMA 6 karcie walk. Walka została zapowiedziana w październiku, a to znaczy, że zawodniczki miały dużo czasu na treningi. Można się spodziewać, że obie pokażą się w świetnej formie.

Emocji wieczorem 28 marca w Częstochowie nie zabraknie! Postaw swój szczęśliwy kupon w LV Bet!

Artykuły

Cypis vs Kubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Kubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Porębski „Cypis” i Damian Kubiak „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Bestia: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Bestia: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy. Po raz pierwszy też będziesz mógł typować wyniki walki w serwisie internetowym LV Bet. Możesz mieć pewność, że bukmacher pozwoli Ci na skorzystanie z ciekawych zakładów i wysokich kursów. Nie przegap tej możliwości!

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Z imprezy na imprezę gale Fame MMA Live przyciągają coraz większą widownię. Organizatorzy wychodzą naprzeciw ich potrzebom - organizując coraz większe imprezy, na których emocje sięgają zenitu. Fame MMA gdzie oglądać? Bez problemu można też obejrzeć Fame MMA stream online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zobaczyć najlepsze walki freak fighterów! Sprawdź, gdzie oglądać walki celebrytów!

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​