jongmen_kasti_fame_mma

Krystian "Jongmen" Brzeziński - Kamil "Kasti" Stępiński

Prawdopodobnie pierwszy pojedynek nadchodzącej wielkimi krokami gali Fame MMA 4. Pojedynek, który nie ma nigdzie żadnego konfliktu w tle, jednak może być bardzo ciekawy. Dlaczego? Ponieważ w oktagonie zobaczymy rapera o ksywie Jongmen, który będzie chciał pokazać się przed publicznością z jak najlepszej strony. Naprzeciw niego stanie Kasti, który ma już za sobą debiut w Fame MMA i będzie wymagającym przeciwnikiem dla członka Dill Gangu.
Kasti jest Youtuberem, który skupia się na działalności gamingowej. Pasjonuje się sportami walk dzięki czemu pokazał się z bardzo dobrej strony w trakcie drugiej gali Fame MMA. Początkowo jego przeciwnikiem miał być Krycha, który jak wiadomo, jest jednym z czołowych zawodników Fame MMA. Do tego pojedynku nie doszło (Krycha w trakcie przygotowań doznał kontuzji) i Kasti stoczył pojedynek z Lupą. Starcie było ciekawe i na pewno Kasti może być z niego zadowolony. Kamil Stępiński pokazał serce do walki i pomimo kilku mankamentów i błędów technicznych, walka była dla niego zdecydowanie na plus.
W trakcie Fame MMA 4 naprzeciw Kastiego stanie Jongman. Krystian „Jongman” Brzeziński ma 28 lat, pochodzi z Warszawy i jest raperem. Pod względem warunków fizycznych Jongmen będzie przeważać minimalnie nad Kastim a walka będzie na pewno ciekawym wydarzeniem sportowym.

POSTAW ZAKŁAD

Jongmen ma wiele do stracenia?

Podejmując swoje pierwsze wyzwanie w Fame MMA Jongmen na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że musi wygrać w swoim debiucie. Raper będzie do niego podchodzić z pełnym zaangażowaniem i doskonałym przygotowaniem. Pewną przewagą mogą być jego warunki fizyczne, które powinny pozwolić na obalenia, akcje w klinczu lub efektywną walkę w parterze. Stający naprzeciw Jongmana Krystian Brzeziński nie jest jednak bez szans. On również musi sobie zdawać sprawę z tego, że wygrana z przeciwnikiem takim jak Jongmen, będzie wielkim impulsem do jego dalszej kariery. Bez wątpienia Kasti o tym wie i zrobi wszystko aby pokonać swojego oponenta.

Kasti i jego wielkie serce do walki

Kasti to także osoba o wielkim sercu do walki, co pokazał już na Fame MMA 2. Przewagą Kastiego może być mniejsza rozpoznawalność niż jego dotychczasowych przeciwników. Dzięki temu nie czuje tak wielkiej presji i jest w stanie walczyć bez obciążenia psychicznego.
Jego druga walka w trakcie gali Fame MMA 4 będzie jednak o wiele trudniejsza niż poprzednia. Wtedy jego przeciwnikiem był Lupa. Obaj panowie są podobnej postury co sprawiło, że pod względem fizycznym żaden z nich nie miał wyraźniej przewagi. Tym razem przed Kastim większe wyzwanie bo lepsze warunki fizyczne ma po swojej stronie Jongman.


Podsumowując: Wydaje się, że Jongmen nie będzie miał tremy stając do walki przed tysiącami ludzi. Presja będzie na pewno wynikać z jego otoczenia, gdyż jeśli przegrałby swoją pierwszą walkę na Fame MMA 4, jego reputacja wśród raperów mogłaby zostać naruszona.

Pełna karta walk Fame MMA 4 dostępna jest na naszej stronie internetowej.