Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie Fame MMA

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >


26 października 2019 r. o godz. 20 – to właśnie wtedy rozpocznie się kolejna gala FAME MMA. Zawodników i wielbicieli walk freak fighterów będzie gościła trójmiejska Ergo Arena. Podczas wieczornej imprezy można będzie zobaczyć osiem pojedynków. Emocji na pewno nie zabraknie, co udowadniają nie tylko organizatorzy, ale też sami uczestnicy. Zastanawiasz się, kto wyjdzie do oktagonu podczas FAME MMA 5? Kto walczy i jakie ma szanse? Odpowiedzi na te pytanie znajdziesz poniżej. Zobacz, jak będzie wyglądała gala FAME MMA 5!


Spis treści

Karta walk Fame MMA

Walka wieczoru:
Piotr "Bonus BGC" Witczak vs. Marcin "El testosteron" Najman
Walka o pas wagi średniej:
Marcin Malczyński vs. Marek "Adbuster" Hoffman
Super freak fight:
Marek "Lord Kruszwil" Kruszel vs. Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski
Walka o pas wagi półśredniej:
Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik
Pozostałe walki:
Szymon "Isamu" Kasprzyk vs. Marcin "Rafonix" Krasucki
Ewelina "Ewelona" Kubiak vs. Monika "Esmeralda" Godlewska
Kamil "Kasti" Stępiński vs. Krystian "Krycha" Wilczak
Kamil "Hassi" Hassan vs. Oleh Riaszeńczew

Zmiany w karcie walk Fame MMA 5:

Bonus BGC vs Marcin Najman

Początkowo organizatorzy ogłosili, że walką wieczoru będzie starcie Isamu i Rafonixa. Ta walka jednak zmieniła swoją rangę i czas rozgrywania. Organizatorzy zdecydowali bowiem, że najważniejszym pojedynkiem październikowej gali Fame MMA będzie starcie Bonusa BGC z Marcinem Najmanem. Zawodnicy ostro trenują, aby pokazać, kto jest najlepszy. Obaj mają też coś do udowodnienia – zarówno sobie, jak i kibicom. Przez niektórych walka ich nazwana została „walką największych przegranych”. Czy faktycznie ich umiejętności pozostawiają wiele do życzenia? Który z zawodników będzie triumfował w MMA? Tego dowiemy się już wkrótce.


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >

Szymon "Isamu" Kasprzyk vs Marcin "Rafonix" Krasucki

Wspomniany pojedynek, w którym udział wezmą Isamu i Rafonix został przesunięty. Wystąpią oni na gali, a ich walka znalazła się na czwartej pozycji w karcie. Zapewne będzie to zacięta walka na wysokim poziomie. Zawodnicy wejdą do oktagonu po zakończeniu walki Tomka Olejnika z Dawidem Malczyńskim.

Tomek Olejnik vs Dawid Malczyński, Marcin Malczyński vs Marek "Adbuster" Hoffmann

Tych dwóch zawodników będzie walczyło o pas wagi półciężkiej polskiej federacji MMA. Na mocnego faworyta spotkania co prawda typowany jest Malczyński, jednak w ich przypadku można nastawiać się na zaciętą rywalizację. Odkąd wiadomo, że youtuberzy spotkają się na ringu FAME MMA są w nieustannym konflikcie, co także pokazują na każdym kroku. Jakiś czas temu spotkali się na jednym ze sklepowych parkingów, gdzie wymienili kilka ciosów. Na konferencji FAME MMA zaś Olejnik spoliczkował Malczyńskiego i musiała wkroczyć ochrona. Czy zawodnicy będą równie porywczy w oktagonie? Bardzo możliwe. Zapowiada się ostra walka, a raczej – naprawdę wielkie show MMA!
Bez zmian pozostała walka Malczyński vs Adbuster, którzy będą walczyli o pas wagi średniej.

Mini Majk vs Lord Kruszwil

Oficjalnie do karty walk wpisano też pojedynek Mini Majka z Lordem Kruszwilem. Starcie to zostało uznane za super freak fight. Znalazło się ono na szóstej pozycji. Na pewno będzie to ciekawe widowisko nawet dla osób, które nie są zainteresowane FAME MMA. Mini Majk bowiem swoją ksywę zawdzięcza… wrodzonej karłowatości. Ma zaledwie 130 cm wzrostu. Trzeba jednak przyznać, że jest on niezwykle wysportowany i umięśniony. Lord Kruszwil do tej pory był raczej gwiazdą YouTube. Co zawodnicy pokażą na ringu?

Kamil "Kasti" Stępiński vs Krystian "Krycha" Wilczak

Podczas konferencji potwierdzono też walkę Kamil "Kasti" Stępiński vs. Krystian "Krycha" Wilczak. Tych dwóch zawodników jest nastawionych bardzo bojowo, a ich konflikt wychodzi poza ramy FAME MMA 5. Zawodnicy mieli już się spotkać w oktagonie, ale tak się nie stało. Delikatnie mówiąc nie przepadają za sobą, więc na ringu na pewno wystartują bardzo ostro!

Kamil Hassan vs Oleh Riaszeńczew

Kilka dni temu oficjalnie ogłoszono, że podczas FAME MMA wystąpi też Hassi, czyli Kamil Hassan. Do konferencji jednak ukrywano, kto będzie jego przeciwnikiem. W sumie nie znaliśmy trzech uczestników. Podczas poznańskiej konferencji ogłoszono, że do oktagonu z Hassanem wejdzie Oleh Riaszeńczew, znany z Big Brothera. Ich walka otworzy październikową galę. Dla Hassana będzie to drugi występ, Oleh zaś debiutuje w FAME MMA. To może być jedna z lepszych walk tego wieczoru. Można też liczyć na sportowe zmagania, a nie tylko wielkie show. Obaj zawodnicy mogą pochwalić się sportową przeszłością. Kamil Hassan trenował karate, brał udział nawet w Mistrzostwach Europy. Oleh Riaszeńcew, Ukrainiec z polskimi korzeniami, trenował gimnastykę i boks. Ile zostało w nich z bojowników? Zobaczymy w październiku.


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >

Monika "Esmeralda" Godlewska vs Ewelina "Ewelona" Kubiak

Ostatnich dwóch uczestników, a dokładniej – uczestniczki to Monika "Esmeralda" Godlewska i Ewelina "Ewelona" Kubiak. Esmeralda już występowała na gali FAME MMA 3. Jej walka nie trwała jednak długo, bo… już po 44 sekundach padła na deski powalona przez Martę "Lil Masti" Linkiewicz. Po tym występie zapowiedziała, że nie wyjdzie już na ring. Najwyraźniej zmieniła zdanie, bo przygotowuje się do kolejnej walki. Tym razem jej przeciwniczką będzie debiutująca fighterka, Ewelona znana z programu Warsaw Store. Co ciekawe prywatnie jest ona przyjaciółką Linkiewicz. Mimo że wcześniej nie miała styczności ze sportami walki i trenuje niedawna jest pewna swojej wygranej. Co tym razem pokażą panie w oktagonie? Niezależnie od wyniku męska część widowni zapewne będzie i tak zadowolona.

Transmisja FAME MMA 5

To już wszystkie walki i wszyscy uczestnicy, którzy wystąpią podczas gali FAME MMA 5. Zapowiada się osiem walk, a większość z nich na wysokim poziomie. Pamiętaj jednak, że FAME MMA to jednak bardziej widowisko, niż sportowe wydarzenie. Ma być głośno, szczególnie w wirtualnej przestrzeni. To właśnie w niej część zawodników ogłosiło swoje uczestnictwo w FAME MMA 5, zanim podana była oficjalna karta. Fame MMA Live będzie także dostępne także w Internecie. Oglądaj walki, obstawiaj zakłady bukmacherskie na Fame MMA i wygrywaj!

Artykuły

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Karta walk FAME MMA UK

Karta walk FAME MMA UK

Fame MMA rusza na podbój Europy! Polska konferencja mieszanych sztuk walki Fame MMA nie przestaje zadziwiać! Po pięciu galach udowodniła niedowiarkom, że walki freak fighterów to imprezy, których brakowało nie tylko w naszym kraju. Po raz pierwszy gala Fame MMA odbędzie się również poza granicami, a dokładniej: w Wielkiej Brytanii.

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Z imprezy na imprezę gale Fame MMA Live przyciągają coraz większą widownię. Organizatorzy wychodzą naprzeciw ich potrzebom - organizując coraz większe imprezy, na których emocje sięgają zenitu. Fame MMA gdzie oglądać? Bez problemu można też obejrzeć Fame MMA stream online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zobaczyć najlepsze walki freak fighterów! Sprawdź, gdzie oglądać walki celebrytów!

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​