Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie Fame MMA

Fame MMA 6 Karta walk to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana informacja przed każdą galą celebrytów. Tak jest i tym razem. Już teraz znamy datę i miejsce, gdzie odbędzie się kolejna gala, a z tygodnia na tydzień organizatorzy zdradzają nazwiska zawodników, którzy na niej wystąpią. Kto wejdzie do oktagonu tym razem? Poznaj kartę walk celebrytów.

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Karta walk Fame MMA 6

Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Zusje" Smogulecka
Wojciech Gola vs Marcin "Rafonix" Krasucki
Marcin "El Testosteron" Najman vs Piotr "Bestia" Piechowiak
Cyprian "Cypis" Racicki - Bartosz "Kubik" Kubik
Jakub "Kubańczyk" Flas vs Mateusz "L-pro" Łapot
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciek "Maciek Ex na Plaży" Rataj
Alan "Alanik" Kwieciński - Arkadiusz "Aroy" Tańcula
Maciej "Szewcu" Szewczyk vs Dawid "Ambro" Ambroziak


Zarejestruj się i wygraj!

Marta “Linkimaster” Linkiewicz - Kamila “Zusje” Smogulecka

To para, którą widzowie poznali podczas ubiegłej gali Fame MMA. Marta "Linkimaster" Linkiewicz także pojawiła się w oktagonie i oficjalnie oznajmiła, że chce walczyć z Zusje, czyli Kamilą Smogulecką. To starcie już zostało potwierdzone. Obie panie wystąpią w Częstochowie 28 marca. Linkiewicz to już doświadczona zawodniczka. Wygrała walkę z Moniką „Esmeraldą” Godlewską, jednak nie zdobyła pasa mistrzowskiego w starciu z Anielą Bogusz. Zusje zaś jest modelką i piosenkarką, znaną głównie z teledysków Donatana. Kamila Smogulecka wcześniej nie miała nic wspólnego ze sportami walki. Czy jej debiut podczas nadchodzącej gali będzie udany?

Marcin " El Testosteron" Najman – Piotr "Bestia" Piechowiak

Kolejna gala Fame MMA to także kolejny występ Marcina Najmana. Wydaje się, że zawodnik doskonale odnalazł się w tej formule – umiejętności pozwalają mu na wygrywanie walk, a dodatkowa otoczka to jego żywioł. W poprzedniej edycji imprezy zmierzył się z Bonusem BGC. Tym razem zaś w oktagonie El Testosteron spotka się z Bestią. Piotr Piechowiak, bo tak nazywa się ten zawodnik, zadebiutuje w walkach freak fighterów. Jest pewny siebie i gotowy na wyzwanie, tym bardziej, że nie będzie to jego jedyny występ podczas gal Fame MMA. Podpisał kontrakt na trzy walki, a więc na pewno wróci jeszcze do oktagonu. Pierwszy występ to wielka niewiadoma. Kulturysta siłę ma na pewno, ale jakie zaprezentuje umiejętności? Dowiemy się tego już w marcu! Kolejna gala Fame MMA 6 oferuje nie jedną, a aż 3 walki w wadze ciężkiej. Ta na pewno będzie bardzo ciekawa.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński - Maciej “Maciek Ex na Plaży” Rataj

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński już raz występował na ringu Fame MMA. Podczas 3. gali zmierzył się z Polakiem. O tej walce mówiono głośno, bo początkowo zwycięzcą został ten drugi. Jednak po złożeniu protestu zmieniono wyniki. Słusznie, bo to Kasjusz pokazał się ze znacznie lepszej strony. W kolejnej edycji imprezy jego przeciwnikiem będzie Maciej Rataj. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku?

Alan "Alanik" Kwieciński - Arkadiusz "Aroy" Tańcula

Alan Kwieciński to były uczestnik programu Warsaw Shore. Zyskał rozgłos dzięki programowi , ale to sport jest jego pasją. Już jakiś czas temu zapowiedział, że jeśli dostanie odpowiednią ofertę to na pewno chętnie wystąpi podczas gali. Dopuszczał także możliwość pracy jako trener, ale bardziej interesował go start jako zawodnik. Najwyraźniej organizatorzy gali dostrzegli jego potencjał, bo wystąpi on na FAME MMA 6. Ze strony Alana na pewno będzie można liczyć na czysto sportowy występ. Zawodnik ten zapewne pokaże się z najlepszej strony, tym bardziej że ma spore doświadczenie jako zawodnik w innych federacjach. Łatwo jednak nie będzie miał, bo Arkadiusz Tańcula to znany trener personalny. Oprócz świetnej sylwetki, którą prezentuje m.in. podczas konkursów kulturystycznych, bierze też czynny udział w różnych walkach. Ta walka na pewno będzie prezentowała wysoki poziom!

Jakub “Kubańczyk” Flas - Mateusz “El Pro” Łapot

Podczas tego starcia na pewno będzie się dużo działo! Zawodnicy bardzo się nie lubią, co udowodnili już wcześniej podczas bójki. Pojawiły się plotki, że będą walczyli podczas październikowej gali, jednak do spotkania nie doszło.

Cyprian “Cypis” Racicki - Bartosz “Kubik” Kubik

Znów kolejna gala ma być zakończeniem konfliktu zawodników. Dwóch raperów - Cypis i Qubik - cały czas obrzucają się oskarżeniami i wulgaryzmami. Warto zauważyć, że żaden z nich nie jest atletą ani nie może pochwalić się znacznymi umiejętnościami w sportach walki. To starcie zapewne będzie bardzo widowiskowe. Trudne do wytypowania? Raczej tak. Show zapowiada się jednak wyśmienite!


Zarejestruj się i wygraj!

Fame MMA 6 karta walk: kolejność

Zapewne dopiero podczas konferencji poznamy nie tylko pełny skład karty walk celebrytów marcowej gali, ale też kolejność starć, które odbędą się tego wyjątkowego wieczoru. Najprawdopodobniej walką wieczoru będzie starcie Marcin Najman vs. Piotr Piechowski. Odbędzie się ona więc jako ostatnia. Organizatorzy gal Fame MMA przyzwyczaili nas już do dużej zmienności i do samego końca potrafią zaskakiwać swoich kibiców. Jak będzie tym razem? Zobaczymy! Tylko u nas możesz liczyć na wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Będziemy aktualizować je na bieżąco! W serwisie LV Bet natomiast dostaniesz możliwość typowania wszystkich wydarzeń. Pamiętaj: kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się już 28 marca 2020 r. w Częstochowie! Sprawdź gdzie będzie live stream Fame MMA 6 i obstawiaj zakłady bukmacherskie w serwisie LV BET!

Fame MMA 6 - Zakłady bukmacherskie

Zastanawiasz się, po co Ci o tym wszystkim piszemy? Dzięki nam możesz podnieść swoje emocje podczas gali Fame MMA 6 jeszcze bardziej! Wejdź do naszego serwisu LV BET i sprawdź wszystkie zakłady, które Ci oferujemy. Możesz mieć jednak pewność, że kursy na Fame MMA będą bardzo atrakcyjne. Za każdym razem będziesz mógł wskazać zwycięzcę walki i wygrać prawdziwe pieniądze! LV Bet jest sponsorem gal Fame MMA. Jeśli więc chcesz obstawiać Fame MMA 6 to zapoznaj się z Fame MMA 6 karta walk i obstawiaj zakłady na to wydarzenie!

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.