Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady Fame MMA

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Wojtek Gola vs Rafonix: zakłady

Do gali Fame MMA 6 zostały już niecałe dwa miesiące. Najlepsi typerzy już teraz przygotowują się nie tylko do oglądania tego wydarzenia, ale przede wszystkim do możliwości typowania poszczególnych walk. Można przypuszczać, że pojedynek Gola – Rafonix będzie często wybieranym w zakładach bukmacherskich online. Gola ma za sobą jedną walkę i to nie w Polsce, ale w Newcastle podczas Fame MMA UK. Rafonix natomiast już wcześniej pojawiał się w oktagonie. Polscy kibice doskonale wiedzą, na co go stać. To na pewno ułatwienie przy obstawianiu wyników tej walki.


Zarejestruj się

Wojciech Gola vs Rafonix kursy

Już poznaliśmy oferowane przez legalnego bukmachera LV Bet kursy na poszczególne walki, również na pojedynek w wykonaniu Goli i Rafonixa. Według analityków bukmachera faworytem spotkania jest Wojciech Gola. Stawiając kupon na zwycięstwo tego zawodnika dostaniesz kurs wynoszący 1.55. Jeśli obstawisz, że zwycięży Rafał Krasucki otrzymasz wyższy kurs, wynoszący 2.25. Wykorzystuj najwyższe kursy, stawiaj szczęśliwe kupony i wygrywaj! Pamiętaj, że oferta każdego bukmachera, również LV Bet może się zmieniać. Dlaczego nie postawić kuponu na Fame MMA 6 już teraz?


Wygra Wojciech Gola - kurs LV BET: 1.55

Marcin "Rafonix" Krasucki - kurs LV BET: 2.25


Wojciech Gola: kto to?

Co jeszcze chcesz wiedzieć o tym zawodniku? Wojciech Gola wiek? 31 lat. Ukończył studia z zakresu turystyki i rekreacji. Poza godzinami pracy ćwiczy boks tajski oraz odwiedza siłownię. Może pochwalić się tytułem Mistrza Polski w slopestyle’u oraz podwójnego tytułem Mistrza Czech. Podczas Mistrzostw Świata SMX w Niemczech zajął 7. miejsce. Gola popularność zyskał dzięki udziałowi w programie Warsaw Shore; uczestniczył w dziewięciu edycjach. Później również zaczął występować na Youtube i został infulencerem. Jego występ podczas Fame MMA 6 to tak naprawdę jedna wielka niewiadoma. Co pokaże w oktagonie? Gala Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca. Takiego wydarzenia nie możesz przegapić!

Wojciech Gola: doświadczenie w Fame MMA

To postać, którą zna każdy wielbiciel Fame MMA. Wojciech Gola jest bowiem jednym z pomysłodawców i współzałożycielem federacji Fame MMA. Założył ją w 2018 r. co okazało się strzałem w dziesiątkę. Z gali na galę imprezy te przyciągają coraz większą widownię, zarówno na trybunach, jak i przed ekranami. Do grudnia Wojciech Gola występował wyłącznie w roli organizatora. Debiutował w oktagonie podczas grudniowego Fame MMA UK. Po zmianach w karcie walk i wycofaniu się jednego z zawodników zdecydował się wystąpić na ringu. Jego przeciwnikiem był 21-letni Joel JMX Morris, który miał znacznie lepsze warunki fizyczne. Lepsza okazała się też technika, bo spotkanie to szybko się zakończyło przegraną Goli. Po walce okazało się, że miał także połamane żebra. Nie powstrzymało go to przed kolejnym wejście do oktagonu, które będzie miało miejsce w marcu.

Rafonix: kto to?

Zastanawiasz się, jak ma na imię Rafonix? Skąd jest Rafonix? Na te i inne pytania odpowiemy Ci za chwilę. Rafonix to w rzeczywistości Marcin Krasucki. Ma 26 lat. Pochodzi ze stolicy Podlasia, czyli Białegostoku. Na co dzień zajmuje się tematyką e-sportową. Prowadzi kilka kanałów na Youtube oraz vlogów. Dzięki nim poznasz informacje o najpopularniejszych grach oraz obejrzeć transmisję z Tibii, turniejów Counter Strike: Global Offensive czy Grand Theft Auto V.

Rafonix ma większe doświadczenie jako zawodnik Fame MMA niż Wojciech Gola. Zadebiutował już na drugiej gali tej organizacji, gdzie zmierzył się z Danielem „Magicalem” Zwierzyńskim. Tu Rafonix miał jednak dużo szczęścia – jego przeciwnik od początku był typowany na zwycięzcę spotkania. Jego rywal w 13. sekundzie jednak wyprowadził bardzo niefortunne kopnięcie, podczas którego złamał nogę. Rafonix został zwycięzcą nie robiąc praktycznie nic. Kolejna walka z jego udziałem miała miejsce podczas Fame MMA 5. Tym razem zmierzył się z Isamu i nie poszło mu najlepiej. Został kompletnie zdominowany. Mimo że próbował swoich sił to rywal był zdecydowanie lepszy w stójce. Gdy obalił Rafonixa na deski zasypał go ciosami na twarz. Rafonix próbował uciekać, ale dzięki temu umożliwił Isamu założenie dźwigni. Duszenie zza pleców przyniosło mu wygraną ze strony Isamu. Sędzia musiał ten pojedynek przerwać.


Wygra - Gola Wzrost 182 cm - Rafonix 178 cm

Wygra - Gola Waga 78 kg - Rafonix Waga 69 kg


Gola – Krasucki: walka podczas Fame MMA 6

Wydaje się, że tych dwóch zawodników jest z dwóch różnych bajek. Wojciech Gola to pewny siebie zawodnik, na którego większość patrzy jednak nadal jak na organizatora. Rafonix zaś znany jest z wybuchowych zachowań. Na wcześniejszych konferencjach i wystąpieniach dał się poznać jako człowiek porywczy. Popularność zdobył dzięki m.in. relacji internetowej o poszukiwaniach i pobiciu niepełnosprawnego chłopaka. Za takie zachowanie nie tylko został potępiony w środowisku Youtuberów, ale też został skazany przez sąd. Gdy poznany pełny skład karty walk marcowej gali będzie wiadomo, kiedy zawodnicy wejdą do oktagonu. Początek gali o godz. 20. Nie zapomnij wcześniej sprawdzić oferty jedynego sponsora gali freak fighterów – legalnego bukmachera LV Bet! Wskaż faworyta i wygrywaj kupony postawione na Fame MMA 6!

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.