Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5 Fame MMA

Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika "Esmeralda" Godlewska oraz Ewelina "Ewelona" Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >


Obie zawodniczki zastrzegają, że do walki podchodzą bardzo poważnie. Obie są pewne swojej wygranej. Rozpoczęły treningi już miesiąc temu. Podczas październikowej gali będą w dobrej formie i zaprezentują znakomite umiejętności. Która z nich wygra? Sprawdziliśmy, jakie szanse mają obie panie. Kim jest Esmeralda Godlewska i Ewelona? To również wiemy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.


Esmeralda - Ewelona zakłady

Już dziś możesz zajrzeć do serwisu lvbet.pl, gdzie znajdziesz możliwość obstawiania tego wydarzenia. Jeśli chcesz wytypować, która z zawodniczek wygra – Godlewska vs Ewelona – wystarczy kilka kliknięć. Postaw swój szczęśliwy kupon i wygrywaj na FAME MMA 5! Kolejna gala freak fighterów odbędzie się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Odbędzie się 8 walk. Rozpoczęcie gali odbędzie się o godz. 20. Poznaj Fame MMA kursy i obstawiaj zakłady bukmacherskie na Fame MMA I WYGRYWAJ!

Kursy bukmacherskie na Esmeralda - Ewelona

Obie panie zmierzą się ze sobą po raz pierwszy. O ile bardziej doświadczoną zawodniczką jest Monika Godlewska występująca w Internecie jako Esmeralda, to debiutująca w FAME MMA Ewelona na pewno będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Można założyć, że pojedynek będzie emocjonujący i być może potrwa dłużej niż te, które odbyły się w dwóch poprzednich edycjach gali FAME MMA.

Analizując kursy bukmacherskie na ten pojedynek, faworytką jest Ewelona, ale różnica w kursie na zwycięstwo Esemraldy to zaledwie 0.6.


Wygra Ewelina "Ewelona" Kubiak - kurs LV BET: 1.60

Wygra Monika "Esemralda" Godlewska - kurs LV BET: 2.20

Esmeralda Godlewska – kto to?

Naprawdę nazywa się Monika Godlewska. Jednak imię Esmeralda stosuje znacznie częściej. Ma 27 lat. Na co dzień zajmuje się poprawianiem urody Polek, pracuje w klinice swojej siostry. Sama Godlewska Esmeralda również wygląda jak z okładki, chociaż to nie przez wygląd jest znana w całym kraju. Wraz z siostrą próbowała swoich sił jako wokalistka. Skutek był taki, że… słuchał ich cały kraj! Przed świętami Bożego Narodzenia trudno było nie usłyszeć ich wykonania świątecznej kolędy. Zawodniczce jednego nie można odmówić – Esmeralda Godlewska jednak osiągnęła swój cel. Stała się rozpoznawalna w całej Polsce.

Ile lat ma Esmeralda Godlewska?

Esmeralda Godlewska wzrost – kwestia, nad którą zastanawia się wielu, szczególnie osoby, które planują obstawiać zakłady bukmacherskie. Godlewska Esmeralda ma tylko 156 cm i 74 kg wagi. Trudno stwierdzić, czy jej warunki fizyczne będą zaletą podczas starcia i pozwolą zwyciężyć podczas walki.
Esmeralda już raz wzięła udział w Fame MMA. W marcu br. podczas 3. edycji gali zmierzyła się z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Ich pojedynek zakończył się po zaledwie 44 sekundach. "Linkimaster" wygrała przez nokaut techniczny. Esmeralda zaliczyła kolejną porażkę, która musiała ją sporo kosztować. Zapowiedziała bowiem, że nie zamierza wrócić do oktagonu, a tym bardziej nie wystąpi podczas FAME MMA 5. W końcu jest to typowa kobieta i najwyraźniej zmieniła zdanie. W oktagonie spotka się z równie piękną i popularną Eweloną.

Ewelina „Ewelona” Kubiak - kto to?

Ewelona to Ewelina Kubiak. Szerszej publiczności znana jako uczestniczka kontrowersyjnego programu telewizyjnego Warsaw Shore. Występuje w nim od 2013 r., w tym czasie zrezygnowała z udziału tylko w dwóch z dwunastu edycji programu. Przyszła do niego jako nastolatka, z czarnymi włosami i kilkoma kilogramami za dużo. Dziś to seksbomba, w której nie widać już tamtej dziewczynki. Ewelona swój wygląd zawdzięcza operacjom plastycznym. Nie kryje się z tym, że korzysta z dobrodziejstw medycyny, przez co z roku na rok jej wygląd znacznie się zmienia. Bardzo aktywnie udziela się też w mediach społecznościowych. To świat, w którym się obraca i w którym jest chętnie obserwowana. Coraz częściej jest też w nim krytyki. Jednak fakt ten nie przeszkadza Ewelonie i dalej prowadzi celebryckie życie.

Ile lat ma Ewelina Kubiak?

Jaki jest wiek Eweliny Kubiak? Jest dwa lata młodsza od Godlewskiej i ma 25 lat. Organizatorzy podają, że liczy 162 cm wzrostu, a jej waga to 65 kg. Jest wyższa i lżejsza niż Godlewska Esmeralda. Przy profesjonalnych zawodnikach można byłoby mówić o lepszej prędkości i zwinności, ale w przypadku walk freak fighterów to ciężko powiedzieć na ile warunki fizyczne pomogą zwyciężyć, a wynik walk to jedna wielka niewiadoma.

Typy na Esmeralda - Ewelona

Walka Godlewska vs Ewelona to jedna wielka niewiadoma. Nie da się tu przewidzieć wyników, jak w stricte sportowym pojedynku. Obie zawodniczki zarzekają się, że już są przygotowane do walki i wciąż trenują. Ewelona jest przekonana, że to ona triumfuje. Jej fani zauważyli, że celebrytka ostatnie wakacje spędziła wraz z Lilmasti, czyli Martą Linkiewicz. Ta z kolei wystąpiła na gali FAME MMA 3, gdzie w ciągu 44 sekund powaliła Godlewską na deski. Czy podpowiedziała swojej koleżance, jak zwyciężyć z Esmeraldą? Dowiemy się tego już podczas październikowej gali. Sprawdź inne walki Fame MMA w naszym serwisie!

Transmisja na żywo Esmeralda - Ewelona

Walkę Esmeraldy z Eweloną będzie można obejrzeć w Internecie jedynie poprzez oficjalny kanał stremingowy FAME MMA. Więcej informacji na ten temat znajduje się na naszej stronie: Live Stream FAME MMA.

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.