Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5 Fame MMA

Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika "Esmeralda" Godlewska oraz Ewelina "Ewelona" Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >


Obie zawodniczki zastrzegają, że do walki podchodzą bardzo poważnie. Obie są pewne swojej wygranej. Rozpoczęły treningi już miesiąc temu. Podczas październikowej gali będą w dobrej formie i zaprezentują znakomite umiejętności. Która z nich wygra? Sprawdziliśmy, jakie szanse mają obie panie. Kim jest Esmeralda Godlewska i Ewelona? To również wiemy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.


Spis treści

  1. Esmeralda - Ewelona zakłady
  2. Kursy bukmacherskie na Esmeralda - Ewelona
  3. Typy na Esmeralda - Ewelona
  4. Transmisja na żywo Esmeralda - Ewelona

Esmeralda - Ewelona zakłady

Już dziś możesz zajrzeć do serwisu lvbet.pl, gdzie znajdziesz możliwość obstawiania tego wydarzenia. Jeśli chcesz wytypować, która z zawodniczek wygra – Godlewska vs Ewelona – wystarczy kilka kliknięć. Postaw swój szczęśliwy kupon i wygrywaj na FAME MMA 5! Kolejna gala freak fighterów odbędzie się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Odbędzie się 8 walk. Rozpoczęcie gali odbędzie się o godz. 20. Poznaj Fame MMA kursy i obstawiaj zakłady bukmacherskie na Fame MMA I WYGRYWAJ!

Kursy bukmacherskie na Esmeralda - Ewelona

Obie panie zmierzą się ze sobą po raz pierwszy. O ile bardziej doświadczoną zawodniczką jest Monika Godlewska występująca w Internecie jako Esmeralda, to debiutująca w FAME MMA Ewelona na pewno będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Można założyć, że pojedynek będzie emocjonujący i być może potrwa dłużej niż te, które odbyły się w dwóch poprzednich edycjach gali FAME MMA.

Analizując kursy bukmacherskie na ten pojedynek, faworytką jest Ewelona, ale różnica w kursie na zwycięstwo Esemraldy to zaledwie 0.6.


Wygra Ewelina "Ewelona" Kubiak - kurs LV BET: 1.60

Wygra Monika "Esemralda" Godlewska - kurs LV BET: 2.20

Esmeralda Godlewska – kto to?

Naprawdę nazywa się Monika Godlewska. Jednak imię Esmeralda stosuje znacznie częściej. Ma 27 lat. Na co dzień zajmuje się poprawianiem urody Polek, pracuje w klinice swojej siostry. Sama Godlewska Esmeralda również wygląda jak z okładki, chociaż to nie przez wygląd jest znana w całym kraju. Wraz z siostrą próbowała swoich sił jako wokalistka. Skutek był taki, że… słuchał ich cały kraj! Przed świętami Bożego Narodzenia trudno było nie usłyszeć ich wykonania świątecznej kolędy. Zawodniczce jednego nie można odmówić – Esmeralda Godlewska jednak osiągnęła swój cel. Stała się rozpoznawalna w całej Polsce.

Ile lat ma Esmeralda Godlewska?

Esmeralda Godlewska wzrost – kwestia, nad którą zastanawia się wielu, szczególnie osoby, które planują obstawiać zakłady bukmacherskie. Godlewska Esmeralda ma tylko 156 cm i 74 kg wagi. Trudno stwierdzić, czy jej warunki fizyczne będą zaletą podczas starcia i pozwolą zwyciężyć podczas walki.
Esmeralda już raz wzięła udział w Fame MMA. W marcu br. podczas 3. edycji gali zmierzyła się z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Ich pojedynek zakończył się po zaledwie 44 sekundach. "Linkimaster" wygrała przez nokaut techniczny. Esmeralda zaliczyła kolejną porażkę, która musiała ją sporo kosztować. Zapowiedziała bowiem, że nie zamierza wrócić do oktagonu, a tym bardziej nie wystąpi podczas FAME MMA 5. W końcu jest to typowa kobieta i najwyraźniej zmieniła zdanie. W oktagonie spotka się z równie piękną i popularną Eweloną.

Ewelina „Ewelona” Kubiak - kto to?

Ewelona to Ewelina Kubiak. Szerszej publiczności znana jako uczestniczka kontrowersyjnego programu telewizyjnego Warsaw Shore. Występuje w nim od 2013 r., w tym czasie zrezygnowała z udziału tylko w dwóch z dwunastu edycji programu. Przyszła do niego jako nastolatka, z czarnymi włosami i kilkoma kilogramami za dużo. Dziś to seksbomba, w której nie widać już tamtej dziewczynki. Ewelona swój wygląd zawdzięcza operacjom plastycznym. Nie kryje się z tym, że korzysta z dobrodziejstw medycyny, przez co z roku na rok jej wygląd znacznie się zmienia. Bardzo aktywnie udziela się też w mediach społecznościowych. To świat, w którym się obraca i w którym jest chętnie obserwowana. Coraz częściej jest też w nim krytyki. Jednak fakt ten nie przeszkadza Ewelonie i dalej prowadzi celebryckie życie.

Ile lat ma Ewelina Kubiak?

Jaki jest wiek Eweliny Kubiak? Jest dwa lata młodsza od Godlewskiej i ma 25 lat. Organizatorzy podają, że liczy 162 cm wzrostu, a jej waga to 65 kg. Jest wyższa i lżejsza niż Godlewska Esmeralda. Przy profesjonalnych zawodnikach można byłoby mówić o lepszej prędkości i zwinności, ale w przypadku walk freak fighterów to ciężko powiedzieć na ile warunki fizyczne pomogą zwyciężyć, a wynik walk to jedna wielka niewiadoma.

Typy na Esmeralda - Ewelona

Walka Godlewska vs Ewelona to jedna wielka niewiadoma. Nie da się tu przewidzieć wyników, jak w stricte sportowym pojedynku. Obie zawodniczki zarzekają się, że już są przygotowane do walki i wciąż trenują. Ewelona jest przekonana, że to ona triumfuje. Jej fani zauważyli, że celebrytka ostatnie wakacje spędziła wraz z Lilmasti, czyli Martą Linkiewicz. Ta z kolei wystąpiła na gali FAME MMA 3, gdzie w ciągu 44 sekund powaliła Godlewską na deski. Czy podpowiedziała swojej koleżance, jak zwyciężyć z Esmeraldą? Dowiemy się tego już podczas październikowej gali. Sprawdź inne walki Fame MMA w naszym serwisie!

Transmisja na żywo Esmeralda - Ewelona

Walkę Esmeraldy z Eweloną będzie można obejrzeć w Internecie jedynie poprzez oficjalny kanał stremingowy FAME MMA. Więcej informacji na ten temat znajduje się na naszej stronie: Live Stream FAME MMA.

Artykuły

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Karta walk FAME MMA UK

Karta walk FAME MMA UK

Fame MMA rusza na podbój Europy! Polska konferencja mieszanych sztuk walki Fame MMA nie przestaje zadziwiać! Po pięciu galach udowodniła niedowiarkom, że walki freak fighterów to imprezy, których brakowało nie tylko w naszym kraju. Po raz pierwszy gala Fame MMA odbędzie się również poza granicami, a dokładniej: w Wielkiej Brytanii.

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Z imprezy na imprezę gale Fame MMA Live przyciągają coraz większą widownię. Organizatorzy wychodzą naprzeciw ich potrzebom - organizując coraz większe imprezy, na których emocje sięgają zenitu. Fame MMA gdzie oglądać? Bez problemu można też obejrzeć Fame MMA stream online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zobaczyć najlepsze walki freak fighterów! Sprawdź, gdzie oglądać walki celebrytów!

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​