Fame MMA wyniki Fame MMA

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.
Popularne media sportowe z gali na galę coraz częściej kierują swój wzrok właśnie na to wydarzenia. Coraz częściej zapowiedzi, wywiady wideo z zawodnikami, a także wyniki na żywo z gali freak fighterów MMA goszczą na pierwszych stronach portali informacyjnych. Co ciekawe również branża MMA jest obecna w środowisku Fame MMA.


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >

Spis treści


Kto wygrał Fame MMA UK? - wyniki

Walka Sam Gowland vs Marty McKenna była walką wieczoru. Dwóch uczestników programów rozrywkowych stanęło na wysokości zadania. Walka zaczęła się ostro. McKenna szukał gilotyny, później duszenia zza pleców, ale niestety nieskutecznie. Zdecydowanie aktywniejszy był Gowland, który od razu sprowadził rywala do tzw. “parteru”. McKenna uciekł, ale tylko na chwilę. Jak się okazało, MacKenna skutecznie bronił się tylko w pierwszej rundzie. Druga runda rozpoczęła się od duszenia zza pleców i kapitulacji Marty McKenna. Jaki był wynik tej walki? Sam Gowland został oficjalnym zwycięzcą!
JMX vs Wojciech Gola - początkowo rywalem JMX miał być Lewis Harrison jednak zmiany w karta walk Fame MMA doprowadziły do tego, że pojedynek stoczył z Wojciechem Gola. Był to debiut Polaka w jego własnej federacji. Różnicę między zawodnikami było widać od razu. Wojciech Gola był zdecydowanie niższy niż JMX. Każdy zainteresowany wiedział też, że Joel „JMX" Morris wcześniej występował w amatorskim boksie, gdzie zdobył dwa zwycięstwa. Wojtek Gole nie miał więc innego wyjścia jak od razu przejść do ataku. Rozpoczął bardzo agresywnie wykonując kilka mocnych kopnięć. Jednak to JMX był silniejszy i po niespełna minucie złapał Golę przy siatce. Zaczął kopać Wojtka kolanami. Pojedynek przerwał gong. Można przypuszczać, że gdyby runda trwała dłużej to JMX w ten sposób znokautowałby rywala. Druga runda zaczęła się dla Wojtka Goli równie nieprzyjemnie jak pierwsza . Zawodnik otrzymał silne kopnięcie w krocze, co wyraźnie wybiło go z rytmu. W drugiej minucie pojedynku Polak przyjął na siebie “sierpowy”, a następnie musiał bronić się przed ciosami w “parterze”. Sędzia przerwał pojedynek - Fame MMA UK wynik był oczywisty. Zdecydowanie mocniejszym w tej walce okazał się Joel „JMX" Morris.


Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański - polskie starcie na brytyjskiej ziemi. Walkę ogłoszono zaledwie kilka dni przed galą, po tym, gdy z rywalizacji wycofał się Stephen „Stevie Bear” Bear. Jak się okazało to był dopiero początek niespodzianek! Kolejna miała miejsce już w pierwszej rundzie. W wyniku nieporozumienia sędziowie przedłużyli rundę o 60 sekund. Mimo zakontraktowania 3 rund po dwie minuty zawodnicy spędzili w oktagonie trzy minuty. Dwie kolejne rundy rozegrane były w regulaminowym czasie. Pojedynek był bardzo wyrównany więc ciężko było przewidzieć jaki będzie wynik walki Fame MMA UK. Widać było, że obaj zawodnicy od dawna nie trenowali. Byli aktywni, jednak część ciosów lądowała w powietrzu. Ten problem miał szczególnie Polak. Malczyńskiemu udało się kilka razy sprowadzić przeciwnika do tzw. “parteru” i tam punktować. Trzecia runda rozpoczęła się kopnięciem w krocze. Polak trafił w to miejsce przypadkowo, ale bardzo dotkliwie dla rywala. Po chwili sędzia wznowił walkę, jednak do końca starcia nie wyłoniono lepszego. Decyzję - niejednogłośną - podjęli sędziowie. Starcie wygrał Adrian „Polak” Polański.


Callum Markie vs Casey Barker - od samego początku było widać, że to Casey będzie prowadził tę walkę. Mocno naciskał coraz punktując rywala. W oczy rzucały się znacznie większe umiejętności tego zawodnika. Był w tak dobrej formie, że już po pierwszej rundzie było widać zmęczenie jego przeciwnika. Callum Markie wyszedł do drugiej rundy, ale od razu został zbombardowany ciosami. Co prawda sam również próbował trafić Casey’a, ale nie był to udane ciosy. Pojedynek zakończył się interwencją sędzi. Jaki wynik? Casey Barker wygrał!
Mike Fox vs Andrew Henderson - 15 sekund – tyle wystarczyło Hendersonowi, aby obalić przeciwnika, a kolejne 15, aby go znokautować! Była to zdecydowanie najkrótsza walka Fame MMA UK, za które zwycięzca zebrał gromkie brawa. Andrew Henderson uderzał szybko i mocno. Początkowo Mike Fox próbował się bronić, jednak szybko odpuścił i skupił się wyłącznie na unikaniu ciosów. Nie było innego wyjścia – sędzia musiał przerwać pojedynek, a wynik był jasny!
Dapper Laughs vs Michael „Harvey” Jr - kolejna ekspresowa walka w oktagonie. Spotkało się w nim dwóch przyjaciół, ale walczyli szybko i skutecznie. Pierwszy użył tzw. “gilotyny”. Jednak Dapper Laughs bez problemu z niej wyszedł. Harvey skupiał się na obaleniu przeciwnika. Nieskutecznie, ale do tego też stracił czujność. Harvey ponownie założył “gilotynę”, a po chwili usiadł na rywalu i zasypał go ciosami. Sędzia musiał przerwać ten pojedynek!


Walka Ally Law vs Nightscape w tej walce występ był znacznie dłuższy i jeszcze bardziej emocjonujący. Zawodnicy od razu zaczęli ostro. Punktowali się nawzajem mocnymi uderzeniami. Ally Law znalazł się w “parterze”, jednak Nightscape nie zdołał dopiąć gilotyny i walka wróciła do “stójki”. Runda się skończyła, ale zaszło kolejne nieporozumienie podczas tej gali. Już po sygnale Nightscape wpadł na rywala, a ten… skontrował go frontalnym uderzeniem na głowę. Oczywiście wydarzenie to nie było punktowane. Walkę zakończył jednak dopiero gong, a większościową decyzją sędziów wygrał Nightscape.
Georgia Harrison vs Ashley Marie to jedyna walka kobieca podczas gali Fame MMA UK. Pierwsze sekundy walki poszły nie po myśli Ashley Marie. Georgia Harrison trafiła ją tzw. “obrotowym back fistem”. Zawodniczka otrząsnęła się i po chwili również zaatakowała rywalkę. Panie wymieniły wiele ciosów, a w międzyczasie starały się zastosować różne techniki. Niestety – nieskutecznie. Obiecująco rozpoczęła się za to druga runda. Ashley Marie trafiła rywalkę dwoma prostymi, a ta odpowiedziała tzw.” low-kickami”. W przypływie złości Georgia Harrison… zaczęła szarpać za ubranie rywalki. Zresztą - nie pierwszy i nie ostatni raz. Za swoje zachowanie na ringu, dostała nawet karę punktową za szarpanie nie tylko za koszulki, ale też za włosy. To sprawiło, że mimo iż w walce była faworytką po dwóch rundach ostatecznie nią nie była. Trzecia runda nadal była bardzo emocjonująca. Oprócz ciosów zawodniczki wymieniały się też krzykami, prowokowały siebie nawzajem. Dotrwały jednak do końca a o wyniku zadecydowali sędziowie. Większościową decyzją wygrała Georgia Harrison!

Fame MMA 5 wyniki

Walka Hassan vs. Oleh . Początek gali, ale od razu na najwyższym poziomie. Niektórzy nawet porównali Hassiego do Bruce Lee, a wszystko dzięki jego niesamowitym uderzeniom i wyskokom. Co prawda po tych zawodnikach można było spodziewać się niezłego poziomu technicznego, jednak widowisko zadziwiło niejednego! Hassi występował podczas Fame MMA 3, a do tego ma doświadczenie sportowe. Oleg Riaszeńczew również w młodości trenował boks i to z dużymi sukcesami. To jednak Hassi od początku był lepszy. Już od wejścia zaczął popisywać się uderzeniami; najpierw wykonywanymi z obrotu, później też wysokie kopnięcia. Jedno z takich kopnięć w głowę zakończyło się nokautem. Akcja ta od razu została okrzyknięta jednym z najlepszych nokautów w polskim MMA w 2019 r.
Pojedynek Krycha vs Kasti to kolejne zaskoczenie. Tym razem związane było to z wygraną Krychy, chociaż to Kasti od początku był typowany na zwycięzcę. Obaj mieli już doświadczenie na ringu MMA. Walkę rozpoczęli bardzo sportowo, a przygotowania i treningi dały niezłe efekty. W tym pojedynku zdecydowanie lepszy był Stępiński, chociaż Krycha również nie odpuszczał. W drugiej rundzie również to Kasti przeważał. Na nic zdały się podpowiedzi mistrza KSW Normana Parkera, który stał w narożniku Wilczaka. O Fame MMA wyniku zdecydowali arbitrzy punktowi; wynik był jednogłośny za wygraną Stępińskiego.
Walka Godlewska vs Ewelona była szybka i jednocześnie trudna do ocenienia. Starcie zakończyło się przez TKO, przez co Ewelona wygrała swój debiutancki występ. Esmeralda zaś zaliczyła drugą porażkę w Fame MMA. Wcześniej poległa w pojedynku z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Przed walką niezwykle trudno było wskazać lepszą zawodniczkę. Niektórzy skłaniali się w stronę Ewelony, która od razu rozpoczęła profesjonalne przygotowania. Na ile to pomogło? Wystarczająco na osiągnięcie zwycięstwa w tym pojedynku, bo jak zauważył komentator gali Mateusz Kaniowski, „wyglądało to jak bójka o chłopaka”. Ewelina Kubiak walczyła z wielką zaciętością, a sędzia musiał przerwać walkę.


W walce o pas Malczyński vs Olejnik nie było niespodzianki. Dawid Malczyński, mistrz wagi półśredniej, obronił pas podczas walki w trójmiejskiej Ergo Arenie. Zrobił to w pięknym stylu, po ciężkim nokaucie. Od początku to Malczyński był typowany na zwycięzcę, tym bardziej że już wcześniej występował w konferencji i dał się poznać jako zawodnik z niezłymi umiejętnościami w sportach walki. Tomasz Olejnik natomiast był debiutantem. Niepewność było widać w jego zachowaniu. Stres często brał nad nim przewagę. Nawet po wejściu do oktagonu było widać niepewność. Tego nie można było powiedzieć o Malczyńskim, który na ringu czuł się świetnie. Od początku było widać też jego przewagę fizyczną. W pierwszej minucie walki powalił on przeciwnika na deski, a do tego zakończył ostrym ciosem w wątrobę. Tym samym szybko i w pięknym stylu obronił on po raz pierwszy pas wagi półśredniej.
Malczyński vs AdBuster Pod koniec wieczoru na ring wyszedł drugi z braci Malczyńskich. Po wygranej brata był nastawiony na triumf i to mu się udało! W ręce Marcina trafił pas wagi średniej. Kibice nastawiali się na zaciętą, sportową walkę. Często to Hoffman był typowany na jej zwycięzcę. W oktagonie odbył się prawdziwy pokaz umiejętności. Malczyński faktycznie dał popis kickboxingu, ale jego przeciwnik również nieźle sobie radził. Zawodnicy odbyli zaciekłą walkę w trzech rundach, a o wyniku musieli zadecydować sędziowie. Zwycięzcą jednogłośnie został Marcin Malczyński. Dwa pasy Fame MMA, wagi półśredniej i średniej, należą więc do braci – Dawida i Marcina.


Walka Najman vs Bonus BGC to walka największych przegranych – tak mówiło się o niej przed galą. W roli tej wystąpił po raz kolejny Bonus BGC, który szybko poległ w starciu z Marcinem Najmanem. Bonus BGC zapowiadał, że tym razem udowodni swoją wielkość. Tak się jednak nie stało. Marcin Najman „El Testosteron” szybko i bez najmniejszych problemów pokonał swojego konkurenta. Obalił Witczaka na deski, jednak sędzia zadecydował o powrocie do stójki. Sędzia zakończył pojedynek przez TKO już w pierwszej rundzie.
Pojedynek Mini Majk vs Kruszwil to pojedynek który od początku budził zainteresowanie. Najbardziej dlatego, że jej uczestnikiem po raz pierwszy w historii był… karzeł. Mini Majk, bo o nim mowa, jest mniejszy o prawie 40 cm od swojego rywala. Przed walką jednak zwracano uwagę na to, że jest bardzo wysportowany, co może ułatwić mu starcie. Walka ta odbyła się na nieco zmienionych zasadach – zabronione były kopnięcia w głowę oraz uderzenia kolanami. Kruszwil zdecydowanie przeważał podczas walki w stójce, dlatego celem Mini Majka była jak najszybsze przejście do walk w parterze. Robił to w bardzo prosty sposób, a mianowicie… łapał rywala za nogę! Walka była bardzo zacięta, ale żadnemu zawodnikowi nie udało się powalić konkurenta. Druga runda jednak poszła po myśli Kruszwila i na kilkadziesiąt sekund przed jej zakończeniem znokautował Mini Majka. Pomimo swojej porażki Mini Majk został ulubieńcem trójmiejskiej publiczności.


Fame MMA 4 wyniki walk – kto wygrał pojedynek?

Wyniki Fame MMA 4, która odbyła się w czerwcu, można było obstawiać w zakładach LV Bet. Niektóre starcia miały silnych faworytów, których nietrudno było wytypować. Tak był m.in. z walką wieczoru, Linkimaster vs Lil Masti. Zdziwienie wśród fanów zaś wywołał występ Borela, który przegrał z Kubańczykiem.
Gala rozpoczęła się walką Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stępiński. W drugiej rundzie to debiutujący Jongmen okazał się leszy. Kasti odklepał poddanie po duszeniu.
Do kolejnego pojedynku wyszli Patryk "Kizo" Woziński vs Marcin "Makowski" Makowski. Zawodnicy rozegrali trzy rundy. W ostatniej sędzia przerwał starcie, kiedy Kizo przestał reagować na ciosy zadawane przez Makowskiego.
Pojedynkiem z długą historią konfliktu w tle była kolejna walka. Udział w niej wzięło dwóch raperów: Łukasz "Tomb" Imiełowski vs Filip "Filipek" Marcinek. Ci zawodnicy punktowali się przez trzy rundy. Dało się zobaczyć wyraźny brak umiejętności, bo zawodnicy nie potrafili wykorzystać stawianych okazji. Sędziowie wydali jednogłośną decyzję, że lepszy był Filipek.
Podczas FAME MMA 4 odbyła się też jedna walka w formule K-1. Stoczyli ją Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Obaj panowie byli uczestnikami programu "Ex na plaży". Nie przepadali za sobą, a swój konflikt chcieli rozstrzygnąć w klatce. Górą zdecydowanie był Don Kasjo i to on wygrał poprzez jednogłośną decyzję sędziów.
Michał "Boxdel" Baron vs. Jakub "Ochroniarz" Flas – był to kolejny pojedynek czerwcowego wieczoru. Dodatkowych emocji dodawał fakt, że Boxdel to współzałożyciel konfederacji. Drugi zawodnik, zwany też Kubańczykiem, zasłynął jako ochroniarz Lorda Kruszwila. I to właśnie on od początku miał przewagę w tym pojedynku. Agresywnie atakował, nie dając żadnych możliwości odwetu Boxdelowi. Po przeprowadzeniu mocnej i szybkiej serii ciosów sędzia przerwał walkę. Boxdel oświadczył, że wstrzymuje się z przyszłymi walkami i na ring szybko nie wróci.
Kolejna walka to kolejny konflikt. Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roślik walczyli ze sobą zaciekle trzy rundy. Sędziowie zadecydowali, że to Polak był lepszy. Emocje były tak wysokie, że jeszcze po ogłoszeniu werdyktu zwycięzca… uderzył swojego przeciwnika. Miało być show, więc było.
Przedostatni pojedynek wieczoru zaś stoczyli Adrian "Medusa" Salmon vs Piotr "Knaziu" Knaś. Obaj debiutowali w FAME MMA. Ich przygotowania można było oglądać na portalach społecznościowych. Lepszy, bo bardziej przygotowany fizycznie, okazał się Medusa. Podczas starcia zastosował sporo technik, a więc jego treningi nie poszły na darmo.
Walką wieczoru czwartej gali freak fighterów było starcie dwóch kobiet. Do oktagonu wyszły Marta "LinkiMaster" Linkiewicz oraz Aniela "Lil Masti" Bogusz. Na faworytkę typowana była Bogusz. Występ był jej debiutem w FAME MMA, jednak zawodniczka przez lata trenowała zapasy. LinkiMaster zaś miała już na koncie jedną wygraną, na wcześniejszej gali. Okazało się, że doświadczenie to za mało, bo wygrały umiejętności. Bogusz triumfowała, zyskując tym samych pierwszy w historii pas mistrzowski.

Wyniki Fame MMA 3

Każda gala to wiele pozytywnych emocji i niezłe show. Każda też przynosi niespodzianki. Większość walk jest trudno obstawiać, tym bardziej jeśli biorą w nich udział debiutanci. Podczas Fame MMA 3 niektóre wyniki były dość oczywiste. Mamy tu na myśli wygraną Mnicha Terminatora, Krychy, Taxi Złotówka i Marty "Linkimaster" Linkiewicz. Nie zabrakło jednak takich walk, które przejdą do historii. Te walki Fame MMA potoczyły się na pewno inaczej niż faworyci o tym myśleli. O jakich walkach mowa?
Jedną z nich była na pewno walka Adriana "Polaka" Polańskiego i Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Walka, która przyniosła wiele kontrowersji. Co poskutkowało zerwaniem współpracy Fame MMA z zespołem sędziowskim, który podejmował kontrowersyjne decyzje. Przypomnijmy, iż po walce, w której zdecydowanym faworytem był "Don Kasjo", sędziowie podyktowali wygraną "Polaka". Sytuacja szeroko była komentowana. Już w poniedziałek wynik został anulowany, natomiast wygrana powędrowała do "Don Kasjo".
Inne wyniki Fame MMA, które mogły zdziwić, to na pewno wygrana Wiewióra. Po bardzo emocjonującej walce pokonał on Kamila "Hassana", który był pierwotnie uznawany za faworyta. Warto jednak dodać, że sama walka była bardzo wyrównana i niezwykle sportowa.
Kolejnym wynikiem, który mógł zaskoczyć wszystkich, jest walka pomiędzy "Filipkiem" a "Rybą". Tutaj na pewno zaskoczył pozytywnie "Ryba", który także nie był w roli faworyta swojego pojedynku. Skromny chłopak pokazał jednak zimną głowę i gorącą krew w oktagonie, zostawiając w tyle swojego przeciwnika. Jest to bardzo ciekawe w odniesieniu do tego, że "Filipek" przyjął walkę z "Tombem", który wydaje się groźniejszym pod względem warunków fizycznych zawodnikiem.
Najciekawsze w gali Fame MMA 3 są oczywiście wyniki walk Fame MMA o pas! Tutaj jednak trudno mówić o zaskoczeniu. Obrońcą pasa był Dawid Malczyński, który udowodnił kolejny raz, że pas federacji Fame MMA jest pisany właśnie jemu. Jego przeciwnikiem był Amadeusz "Ferrari" Roślik, który podczas pojedynku nie miał większych szans by pokonać Dawida. Sam Dawid wykazał się chłodną głową, opanowaniem, a także dobrą techniką, która dała mu dość pewne zwycięstwo o pas. Patrząc na wyniki w Fame MMA, które zbiera Dawid, ma on szansę zostać główną postacią tej federacji.


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >

Fame MMA 2 wyniki gali

Jeśli już mieliśmy okazję omówić wyniki Fame MMA 3, tym razem postaramy się szybko wrócić do gali numer 2 i 1. Tutaj również nie zabrakło emocji, które możemy wspominać do dzisiaj. Walki, które zapisały się w historii Fame MMA szokowały niejednokrotnie pod względem wyników. O których walkach mowa?
Wracając do Fame MMA 2 na pewno warto zwrócić uwagę na takie wyniki walk jak wygrana Marcina "Rafonixa" Krasuckiego z Danielem "Magicalem" Zwierzyńskim. Była to walka wieczoru wyczekiwana zarówno przez wszystkich widzów, jak i przez obie strony konfliktu. Mieliśmy tutaj TKO w pierwszej rundzie, walkę wygrał Rafonix.
Patrząc na wyniki walk Fame MMA drugiej gali, na pewno jedną z ciekawszych była ta, pomiędzy Dawidem Malczyńskim i Adrianem "Polakiem" Polańskim. Warto wspomnieć, że była to jedyna walka na pełnym dystansie na drugiej edycji Fame MMA. Tutaj decyzją sędziów wygranym ogłoszono Dawida Malczyńkiego.
Na gali Fame MMA 2 dużą niespodziankę zaserwował nam Sebastian "Ztrolowany" Nowak, który wygrał swój drugi pojedynek z rzędu. Wygrał nie z byle kim, bo jego przeciwnikiem był "Łazarski Gladiator", czyli nikt inny jak sławny Piotr "Bonus BGC" Witczak. Była to dość niespodziewana wygrana Sebastiana, poprzez TKO w drugiej rundzie.
Jeśli chodzi o wyniki Fame MMA to na pewno kontrowersję, wzbudzały słowa Dawida "Surfera" Ozdoby, który po zakończonej walce nie zgadzał się z werdyktem sędziów. Jak wiemy była to jego druga walka na gali Fame MMA, która zakończyła się przegraną. Adrian "Polak" Polański podczas całej walki zdecydowanie przeważał, z czym nie mógł pogodzić się "Surfer". Faktem jest jednak to, iż zawodnik wypluł podczas walki ochraniacz, czym dał do zrozumienia, iż poddaje walkę.

Fame MMA wyniki live – gdzie sprawdzić?

Wyniki na żywo będą dostępne na wielu portalach informacyjnych. Coraz większe zainteresowanie galami Fame MMA sprawia, że coraz więcej mediów poświęca swój czas, aby prowadzić transmisję wyników na żywo. Możesz też skorzystać ze strony internetowej famemmatv.pl. To właśnie tam organizator udostępnia Fame MMA stream.
Skutkiem tego wyniki walk Fame MMA są dostępne bez najmniejszych problemów w Internecie. Zarówno w serwisach branżowych o MMA, serwisach sportowych, jak i w portalach internetowych, które także prowadzą sekcję wyników na żywo.
Dodatkowo po każdej gali Fame MMA wyniki podaje na swojej oficjalnej stronie internetowej, na której znajdziesz też Fame MMA tv.

Artykuły

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Karta walk FAME MMA UK

Karta walk FAME MMA UK

Fame MMA rusza na podbój Europy! Polska konferencja mieszanych sztuk walki Fame MMA nie przestaje zadziwiać! Po pięciu galach udowodniła niedowiarkom, że walki freak fighterów to imprezy, których brakowało nie tylko w naszym kraju. Po raz pierwszy gala Fame MMA odbędzie się również poza granicami, a dokładniej: w Wielkiej Brytanii.

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Z imprezy na imprezę gale Fame MMA Live przyciągają coraz większą widownię. Organizatorzy wychodzą naprzeciw ich potrzebom - organizując coraz większe imprezy, na których emocje sięgają zenitu. Fame MMA gdzie oglądać? Bez problemu można też obejrzeć Fame MMA stream online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zobaczyć najlepsze walki freak fighterów! Sprawdź, gdzie oglądać walki celebrytów!

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​