Fame MMA wyniki Fame MMA

Gala Fame MMA 6 była wyjątkowa pod wieloma względami i zapisze się w historii nie tylko te federacji, ale też polskiego MMA. Organizatorzy robili wszystko, aby zawodnicy w ogóle wyszli na ring. W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią koronowirusa gala odbyła się nie na częstochowskiej hali, ale w studio telewizyjnym. Na widowni zabrakło widzów. Ci mogli oglądać imprezę jedynie w Internecie. Trzeba przyznać, że było co oglądać! W oktagonie dochodziło do niespodziewanych zwrotów akcji, polała się krew. Zobacz, kto wygrał podczas Fame MMA 6!

Wyniki Fame MMA 6 - kto wygrał walkę?

W związku z pandemią koronawirusa wszystkie imprezy masowe w Polsce zostały odwołane. Organizatorzy gal Fame MMA robili jednak wszystko, aby zawodnicy mogli stoczyć zaplanowane walki. Oczywiście zgodnie z prawem, spełniając wszystkie warunki bezpieczeństwa. Udało się to zrobić i 28 marca można było zobaczyć wszystkie zaplanowane walki gali Fame MMA 6! Tego wieczoru przeprowadzono zaplanowanych 8 pojedynków. Tylko 3 z nich trwały pełny czas regulaminowy, a pozostałe skończyły się przed czasem. Niektóre wyniki zaskoczyły nie tylko typerów i bukmacherów, ale nawet samych uczestników pojedynków. Oto ich wyniki Fame MMA 6!


Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Zusje” Smogulecka

Jedna z nielicznych walk tego wieczoru rozegranych w pełnym dystansie. Mało tego – w wyniku błędu pierwsza runda trwała 3 minuty, a nie 2, które były zakontraktowane. Po raz pierwszy w historii Fame MMA kobiety walczyły ze sobą dłużej niż jedną rundę. Emocji nie brakowało.

Ta walka, która była walką wieczoru, pokazała, że Fame MMA to nie tylko zabawa. Do tego to właśnie kobiety udowodniły, że są prawdziwymi wojowniczkami. Panie pokazały dosłownie krwawe widowisko. Na starcie zaatakowała Zusje. Zawodniczki co raz się punktowały, ale to Linkimaster była zdecydowanie lepiej przygotowana. Jej cios prosto w nos sprawił, że Smogulecka od razu zalała się krwią. Mimo to Zusje nie odpuszczała i dalej parła na Linkimaster. Druga runda była już zdecydowanie bardziej chaotyczna, jednak wojowniczki nadal utrzymywały równy poziom. Zwyciężczynie wyłoniło ostatnie wyjście do oktagonu. Widać było już wyraźne zmęczenie obu zawodniczek, mimo to Linkiewicz dała radę jeszcze atakować i punktować. Jedno trzeba przyznać - pojedynek Linkimaster vs. Zusje to show warte miana walki wieczoru!

O wyniku tego spotkania zadecydowali sędziowie. Jednogłośną decyzją zwyciężyła Linkimaster. Doświadczona zawodniczka Fame MMA nie kryła radości i kolejnej motywacji, do doskonalenia swoich umiejętności. Zusje jednak również nie powinna narzekać, bo dzielnie walczyła przez 3 rundy, stawiając czoło przeciwniczce.

Wojciech Gola vs. Marcin „Rafonix” Krasucki

Kolejny debiut i znów udany. Wojciech Gola, współzałożyciel federacji Fame MMA, po raz pierwszy wyszedł na polski ring. W grudniu wystąpił podczas Fame MMA UK. Nie udało mu się zwyciężyć, ale najwyraźniej nabrał ochoty na więcej. Brak doświadczenia nie przeszkodziło mu w rozprawieniu się z przeciwnikiem, który występował na Fame MMA już po raz trzeci. Gola był przygotowany technicznie, dzięki czemu mógł przeprowadzić… bardzo krótkie spotkanie. Rozpoczął Gola od krótkich i szybkich uderzeń. Były mocne, ale nieskuteczne. Dopiero sprowadzenie Rafinixa do parteru pozwoliło mu na kompletną dominację. Po 70 sek. od początkowego gongu Krasucki odklepał.

Marcin „El Testosteron” Najman vs. Piotr „Bestia” Piechowiak

Niektórzy uważają, że ta walka skradła całe show wieczoru! Piotr Piechowiak zadebiutował w oktagonie w wielkim stylu! Dosłownie rozniósł Marcina Najmana już w pierwszej rundzie. Potrzebował do tego dosłownie kilkudziesięciu minut.

Od samego początku parł na byłego pięściarza. Mocno atakował, a jego ciosy wyraźnie docierały do przeciwnika. Bestia próbował zejść do parteru, ale El Testosteron za wszelką cenę próbował do tego nie dopuścić. Do tej pory gra w stójce była jego największym atutem. Trzymał się nawet za siatkę, za co został ukarany przez sędziego. Nie poradził sobie jednak. Bestia atakował na tyle mocno, że już w pierwszej rundzie sędzia musiał przerwać pojedynek. Cios Bestii, a dokładniej lewy sierpowy, sprawił, że El Testosteron padł na deski, a kilka kolejnych wyprowadzeń zakończyło konfrontację. Najman musiał uznać przewagę Piechowiaka. Jej zakończenie było zaskoczeniem dla wielu kibiców oraz typerów. Najprawdopodobniej przegrana również zaskoczyła samego zawodnika. Zaraz po walce Marcin Najman ogłosił, że kończy na dobre swoją przygodę ze sportami walki.

Jakub „Kubańczyk” Flas vs. Mateusz „L-Pro” Łapot

Miało być zakończenie konfliktu, ale do tego nie doszło. Kubańczyk szybko pokonał Łapota, ale najwyraźniej ten drugi nie może się z tym pogodzić. Tym bardziej, że wyraźnie się przygotowywał do pojedynku, bo w trakcie przygotowań… schudł ponad 30 kg! Kubańczyk zaatakował i szybko przeniósł walkę do parteru. Tam nie odpuścił tylko zasypał rywala gradem ciosów. Na tyle mocnym, że sędzia zdecydował się przerwać pojedynek.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs. Maciej Rataj

Kolejna walka, która miała zakończyć konflikt między zawodnikami. Znacznie bardziej doświadczony Don Kasjo wydawał się być mocnym faworytem, ale to Rataj zaatakował pierwszy. Po obaleniu przeciwnika punktował go w dosiadzie w parterze. Druga runda była zaś popisem umiejętności Życińskiego. Tym razem to on obalił Rataja i zbombardował go mocnymi uderzeniami. Na koniec zastosował jeszcze duszenie zza pleców, które przyniosło mu wygraną. Zawodnicy uznali wynik i zakończyli swój spór.

Cyprian „Cypis” Racicki vs. Bartosz „Qbik” Kubik

Była to kolejna bardzo szybka walka tego wieczoru, ale dodatkowo upiększona zwrotem akcji i niemałym zaskoczeniem. Dwaj muzycy, którzy przyszli na galę Fame MMA 6 rozstrzygnąć swój konflikt, a więc każdy z nich miał sporą motywację do walki. Początkowy gong sprawił, że Bartosz Kubik ruszył w stronę Cypriana z silnymi ciosami, dzięki którym ściągnął go do parteru. Był na tyle skuteczny, że na macie wylądował nawet sędzia tego pojedynku! Tam jednak losy spotkania całkowicie się odmieniły. To Qubik całkowicie zdominował Cypisa i duszeniem zza pleców zmusił do poddania walki. Wszystko to miało miejsce już w pierwszej rundzie. Muzycy wyszli z ringu nadal we wrogich nastrojach.

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz „Aroy” Tańcula

W tej walce był wyraźny faworyt. Typerzy i bukmacherzy wskazywali Kwiecińskiego, jako bezproblemowego zwycięzcę. Ma on nie tylko umiejętności, ale też zaliczonych kilka występów na ringach. Marcowy wieczór jednak pokazał zupełnie co innego. Arkadiusz Tańcula, który nie miał tak dużego doświadczenia, jak jego przeciwnik, nie odpuszczał i przez trzy rundy walczył jak prawdziwy fighter. Zawodnicy pokazali dobrą technikę i wolę walki. Nie poddawał się Kwieciński, ale i Tańcula pokazał się z najlepszej strony. Mało tego – sędziowie zadecydowali, że to właśnie on był lepszy w tym pojedynku! Debiutant jednogłośnie wygrał z Kwiecińskim!

Dawid „Ambro” Ambroziak vs. Maciej „Szewcu” Szewczyk

Od tej walki rozpoczął się wieczór Fame MMA 6 i od razu było wiadomo, że będzie on pełen emocji! Już pierwszy cios który wyprowadził „Szewcu” mógł zakończyć się nokautem przeciwnika! Ambro jednak wytrzymał i nie pozostał dłużny. W walce w parterze to on zdecydowanie był lepszy, chociaż nie udało mu się doprowadzić do poddania przez duszenie. Po tym znów zaatakował Szewcu, ale przerwał mu sędziowski gong.

Drugie wyjście to również szybkie i mocne wymiany ciosów. Na tyle mocne, że na twarzy Ambro pojawiła się krew. Ani to ani fakt, że zawodnicy wyraźnie opadali z sił, nie oznaczało końca emocji. Zawodnicy walczyli zawzięcie cały regulaminowy czas, a sędziowie nie mieli łatwego zadania. Ostatecznie jednak, ich niejednogłośną decyzją, zwyciężył Dawid „Ambro” Ambroziak.


Kto wygrał Fame MMA UK? - wyniki

Walka Sam Gowland vs Marty McKenna była walką wieczoru. Dwóch uczestników programów rozrywkowych stanęło na wysokości zadania. Walka zaczęła się ostro. McKenna szukał gilotyny, później duszenia zza pleców, ale niestety nieskutecznie. Zdecydowanie aktywniejszy był Gowland, który od razu sprowadził rywala do tzw. “parteru”. McKenna uciekł, ale tylko na chwilę. Jak się okazało, MacKenna skutecznie bronił się tylko w pierwszej rundzie. Druga runda rozpoczęła się od duszenia zza pleców i kapitulacji Marty McKenna. Jaki był wynik tej walki? Sam Gowland został oficjalnym zwycięzcą!
JMX vs Wojciech Gola - początkowo rywalem JMX miał być Lewis Harrison jednak zmiany w karta walk Fame MMA doprowadziły do tego, że pojedynek stoczył z Wojciechem Gola. Był to debiut Polaka w jego własnej federacji. Różnicę między zawodnikami było widać od razu. Wojciech Gola był zdecydowanie niższy niż JMX. Każdy zainteresowany wiedział też, że Joel „JMX" Morris wcześniej występował w amatorskim boksie, gdzie zdobył dwa zwycięstwa. Wojtek Gole nie miał więc innego wyjścia jak od razu przejść do ataku. Rozpoczął bardzo agresywnie wykonując kilka mocnych kopnięć. Jednak to JMX był silniejszy i po niespełna minucie złapał Golę przy siatce. Zaczął kopać Wojtka kolanami. Pojedynek przerwał gong. Można przypuszczać, że gdyby runda trwała dłużej to JMX w ten sposób znokautowałby rywala. Druga runda zaczęła się dla Wojtka Goli równie nieprzyjemnie jak pierwsza . Zawodnik otrzymał silne kopnięcie w krocze, co wyraźnie wybiło go z rytmu. W drugiej minucie pojedynku Polak przyjął na siebie “sierpowy”, a następnie musiał bronić się przed ciosami w “parterze”. Sędzia przerwał pojedynek - Fame MMA UK wynik był oczywisty. Zdecydowanie mocniejszym w tej walce okazał się Joel „JMX" Morris.


Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański - polskie starcie na brytyjskiej ziemi. Walkę ogłoszono zaledwie kilka dni przed galą, po tym, gdy z rywalizacji wycofał się Stephen „Stevie Bear” Bear. Jak się okazało to był dopiero początek niespodzianek! Kolejna miała miejsce już w pierwszej rundzie. W wyniku nieporozumienia sędziowie przedłużyli rundę o 60 sekund. Mimo zakontraktowania 3 rund po dwie minuty zawodnicy spędzili w oktagonie trzy minuty. Dwie kolejne rundy rozegrane były w regulaminowym czasie. Pojedynek był bardzo wyrównany więc ciężko było przewidzieć jaki będzie wynik walki Fame MMA UK. Widać było, że obaj zawodnicy od dawna nie trenowali. Byli aktywni, jednak część ciosów lądowała w powietrzu. Ten problem miał szczególnie Polak. Malczyńskiemu udało się kilka razy sprowadzić przeciwnika do tzw. “parteru” i tam punktować. Trzecia runda rozpoczęła się kopnięciem w krocze. Polak trafił w to miejsce przypadkowo, ale bardzo dotkliwie dla rywala. Po chwili sędzia wznowił walkę, jednak do końca starcia nie wyłoniono lepszego. Decyzję - niejednogłośną - podjęli sędziowie. Starcie wygrał Adrian „Polak” Polański.


Callum Markie vs Casey Barker - od samego początku było widać, że to Casey będzie prowadził tę walkę. Mocno naciskał coraz punktując rywala. W oczy rzucały się znacznie większe umiejętności tego zawodnika. Był w tak dobrej formie, że już po pierwszej rundzie było widać zmęczenie jego przeciwnika. Callum Markie wyszedł do drugiej rundy, ale od razu został zbombardowany ciosami. Co prawda sam również próbował trafić Casey’a, ale nie był to udane ciosy. Pojedynek zakończył się interwencją sędzi. Jaki wynik? Casey Barker wygrał!
Mike Fox vs Andrew Henderson - 15 sekund – tyle wystarczyło Hendersonowi, aby obalić przeciwnika, a kolejne 15, aby go znokautować! Była to zdecydowanie najkrótsza walka Fame MMA UK, za które zwycięzca zebrał gromkie brawa. Andrew Henderson uderzał szybko i mocno. Początkowo Mike Fox próbował się bronić, jednak szybko odpuścił i skupił się wyłącznie na unikaniu ciosów. Nie było innego wyjścia – sędzia musiał przerwać pojedynek, a wynik był jasny!
Dapper Laughs vs Michael „Harvey” Jr - kolejna ekspresowa walka w oktagonie. Spotkało się w nim dwóch przyjaciół, ale walczyli szybko i skutecznie. Pierwszy użył tzw. “gilotyny”. Jednak Dapper Laughs bez problemu z niej wyszedł. Harvey skupiał się na obaleniu przeciwnika. Nieskutecznie, ale do tego też stracił czujność. Harvey ponownie założył “gilotynę”, a po chwili usiadł na rywalu i zasypał go ciosami. Sędzia musiał przerwać ten pojedynek!


Walka Ally Law vs Nightscape w tej walce występ był znacznie dłuższy i jeszcze bardziej emocjonujący. Zawodnicy od razu zaczęli ostro. Punktowali się nawzajem mocnymi uderzeniami. Ally Law znalazł się w “parterze”, jednak Nightscape nie zdołał dopiąć gilotyny i walka wróciła do “stójki”. Runda się skończyła, ale zaszło kolejne nieporozumienie podczas tej gali. Już po sygnale Nightscape wpadł na rywala, a ten… skontrował go frontalnym uderzeniem na głowę. Oczywiście wydarzenie to nie było punktowane. Walkę zakończył jednak dopiero gong, a większościową decyzją sędziów wygrał Nightscape.
Georgia Harrison vs Ashley Marie to jedyna walka kobieca podczas gali Fame MMA UK. Pierwsze sekundy walki poszły nie po myśli Ashley Marie. Georgia Harrison trafiła ją tzw. “obrotowym back fistem”. Zawodniczka otrząsnęła się i po chwili również zaatakowała rywalkę. Panie wymieniły wiele ciosów, a w międzyczasie starały się zastosować różne techniki. Niestety – nieskutecznie. Obiecująco rozpoczęła się za to druga runda. Ashley Marie trafiła rywalkę dwoma prostymi, a ta odpowiedziała tzw.” low-kickami”. W przypływie złości Georgia Harrison… zaczęła szarpać za ubranie rywalki. Zresztą - nie pierwszy i nie ostatni raz. Za swoje zachowanie na ringu, dostała nawet karę punktową za szarpanie nie tylko za koszulki, ale też za włosy. To sprawiło, że mimo iż w walce była faworytką po dwóch rundach ostatecznie nią nie była. Trzecia runda nadal była bardzo emocjonująca. Oprócz ciosów zawodniczki wymieniały się też krzykami, prowokowały siebie nawzajem. Dotrwały jednak do końca a o wyniku zadecydowali sędziowie. Większościową decyzją wygrała Georgia Harrison!

Fame MMA 5 wyniki

Walka Hassan vs. Oleh . Początek gali, ale od razu na najwyższym poziomie. Niektórzy nawet porównali Hassiego do Bruce Lee, a wszystko dzięki jego niesamowitym uderzeniom i wyskokom. Co prawda po tych zawodnikach można było spodziewać się niezłego poziomu technicznego, jednak widowisko zadziwiło niejednego! Hassi występował podczas Fame MMA 3, a do tego ma doświadczenie sportowe. Oleg Riaszeńczew również w młodości trenował boks i to z dużymi sukcesami. To jednak Hassi od początku był lepszy. Już od wejścia zaczął popisywać się uderzeniami; najpierw wykonywanymi z obrotu, później też wysokie kopnięcia. Jedno z takich kopnięć w głowę zakończyło się nokautem. Akcja ta od razu została okrzyknięta jednym z najlepszych nokautów w polskim MMA w 2019 r.
Pojedynek Krycha vs Kasti to kolejne zaskoczenie. Tym razem związane było to z wygraną Krychy, chociaż to Kasti od początku był typowany na zwycięzcę. Obaj mieli już doświadczenie na ringu MMA. Walkę rozpoczęli bardzo sportowo, a przygotowania i treningi dały niezłe efekty. W tym pojedynku zdecydowanie lepszy był Stępiński, chociaż Krycha również nie odpuszczał. W drugiej rundzie również to Kasti przeważał. Na nic zdały się podpowiedzi mistrza KSW Normana Parkera, który stał w narożniku Wilczaka. O Fame MMA wyniku zdecydowali arbitrzy punktowi; wynik był jednogłośny za wygraną Stępińskiego.
Walka Godlewska vs Ewelona była szybka i jednocześnie trudna do ocenienia. Starcie zakończyło się przez TKO, przez co Ewelona wygrała swój debiutancki występ. Esmeralda zaś zaliczyła drugą porażkę w Fame MMA. Wcześniej poległa w pojedynku z Martą „Linkimaster” Linkiewicz. Przed walką niezwykle trudno było wskazać lepszą zawodniczkę. Niektórzy skłaniali się w stronę Ewelony, która od razu rozpoczęła profesjonalne przygotowania. Na ile to pomogło? Wystarczająco na osiągnięcie zwycięstwa w tym pojedynku, bo jak zauważył komentator gali Mateusz Kaniowski, „wyglądało to jak bójka o chłopaka”. Ewelina Kubiak walczyła z wielką zaciętością, a sędzia musiał przerwać walkę.


W walce o pas Malczyński vs Olejnik nie było niespodzianki. Dawid Malczyński, mistrz wagi półśredniej, obronił pas podczas walki w trójmiejskiej Ergo Arenie. Zrobił to w pięknym stylu, po ciężkim nokaucie. Od początku to Malczyński był typowany na zwycięzcę, tym bardziej że już wcześniej występował w konferencji i dał się poznać jako zawodnik z niezłymi umiejętnościami w sportach walki. Tomasz Olejnik natomiast był debiutantem. Niepewność było widać w jego zachowaniu. Stres często brał nad nim przewagę. Nawet po wejściu do oktagonu było widać niepewność. Tego nie można było powiedzieć o Malczyńskim, który na ringu czuł się świetnie. Od początku było widać też jego przewagę fizyczną. W pierwszej minucie walki powalił on przeciwnika na deski, a do tego zakończył ostrym ciosem w wątrobę. Tym samym szybko i w pięknym stylu obronił on po raz pierwszy pas wagi półśredniej.
Malczyński vs AdBuster Pod koniec wieczoru na ring wyszedł drugi z braci Malczyńskich. Po wygranej brata był nastawiony na triumf i to mu się udało! W ręce Marcina trafił pas wagi średniej. Kibice nastawiali się na zaciętą, sportową walkę. Często to Hoffman był typowany na jej zwycięzcę. W oktagonie odbył się prawdziwy pokaz umiejętności. Malczyński faktycznie dał popis kickboxingu, ale jego przeciwnik również nieźle sobie radził. Zawodnicy odbyli zaciekłą walkę w trzech rundach, a o wyniku musieli zadecydować sędziowie. Zwycięzcą jednogłośnie został Marcin Malczyński. Dwa pasy Fame MMA, wagi półśredniej i średniej, należą więc do braci – Dawida i Marcina.


Walka Najman vs Bonus BGC to walka największych przegranych – tak mówiło się o niej przed galą. W roli tej wystąpił po raz kolejny Bonus BGC, który szybko poległ w starciu z Marcinem Najmanem. Bonus BGC zapowiadał, że tym razem udowodni swoją wielkość. Tak się jednak nie stało. Marcin Najman „El Testosteron” szybko i bez najmniejszych problemów pokonał swojego konkurenta. Obalił Witczaka na deski, jednak sędzia zadecydował o powrocie do stójki. Sędzia zakończył pojedynek przez TKO już w pierwszej rundzie.
Pojedynek Mini Majk vs Kruszwil to pojedynek który od początku budził zainteresowanie. Najbardziej dlatego, że jej uczestnikiem po raz pierwszy w historii był… karzeł. Mini Majk, bo o nim mowa, jest mniejszy o prawie 40 cm od swojego rywala. Przed walką jednak zwracano uwagę na to, że jest bardzo wysportowany, co może ułatwić mu starcie. Walka ta odbyła się na nieco zmienionych zasadach – zabronione były kopnięcia w głowę oraz uderzenia kolanami. Kruszwil zdecydowanie przeważał podczas walki w stójce, dlatego celem Mini Majka była jak najszybsze przejście do walk w parterze. Robił to w bardzo prosty sposób, a mianowicie… łapał rywala za nogę! Walka była bardzo zacięta, ale żadnemu zawodnikowi nie udało się powalić konkurenta. Druga runda jednak poszła po myśli Kruszwila i na kilkadziesiąt sekund przed jej zakończeniem znokautował Mini Majka. Pomimo swojej porażki Mini Majk został ulubieńcem trójmiejskiej publiczności.


Fame MMA 4 wyniki walk – kto wygrał pojedynek?

Wyniki Fame MMA 4, która odbyła się w czerwcu, można było obstawiać w zakładach LV Bet. Niektóre starcia miały silnych faworytów, których nietrudno było wytypować. Tak był m.in. z walką wieczoru, Linkimaster vs Lil Masti. Zdziwienie wśród fanów zaś wywołał występ Borela, który przegrał z Kubańczykiem.
Gala rozpoczęła się walką Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stępiński. W drugiej rundzie to debiutujący Jongmen okazał się leszy. Kasti odklepał poddanie po duszeniu.
Do kolejnego pojedynku wyszli Patryk "Kizo" Woziński vs Marcin "Makowski" Makowski. Zawodnicy rozegrali trzy rundy. W ostatniej sędzia przerwał starcie, kiedy Kizo przestał reagować na ciosy zadawane przez Makowskiego.
Pojedynkiem z długą historią konfliktu w tle była kolejna walka. Udział w niej wzięło dwóch raperów: Łukasz "Tomb" Imiełowski vs Filip "Filipek" Marcinek. Ci zawodnicy punktowali się przez trzy rundy. Dało się zobaczyć wyraźny brak umiejętności, bo zawodnicy nie potrafili wykorzystać stawianych okazji. Sędziowie wydali jednogłośną decyzję, że lepszy był Filipek.
Podczas FAME MMA 4 odbyła się też jedna walka w formule K-1. Stoczyli ją Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Obaj panowie byli uczestnikami programu "Ex na plaży". Nie przepadali za sobą, a swój konflikt chcieli rozstrzygnąć w klatce. Górą zdecydowanie był Don Kasjo i to on wygrał poprzez jednogłośną decyzję sędziów.
Michał "Boxdel" Baron vs. Jakub "Ochroniarz" Flas – był to kolejny pojedynek czerwcowego wieczoru. Dodatkowych emocji dodawał fakt, że Boxdel to współzałożyciel konfederacji. Drugi zawodnik, zwany też Kubańczykiem, zasłynął jako ochroniarz Lorda Kruszwila. I to właśnie on od początku miał przewagę w tym pojedynku. Agresywnie atakował, nie dając żadnych możliwości odwetu Boxdelowi. Po przeprowadzeniu mocnej i szybkiej serii ciosów sędzia przerwał walkę. Boxdel oświadczył, że wstrzymuje się z przyszłymi walkami i na ring szybko nie wróci.
Kolejna walka to kolejny konflikt. Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roślik walczyli ze sobą zaciekle trzy rundy. Sędziowie zadecydowali, że to Polak był lepszy. Emocje były tak wysokie, że jeszcze po ogłoszeniu werdyktu zwycięzca… uderzył swojego przeciwnika. Miało być show, więc było.
Przedostatni pojedynek wieczoru zaś stoczyli Adrian "Medusa" Salmon vs Piotr "Knaziu" Knaś. Obaj debiutowali w FAME MMA. Ich przygotowania można było oglądać na portalach społecznościowych. Lepszy, bo bardziej przygotowany fizycznie, okazał się Medusa. Podczas starcia zastosował sporo technik, a więc jego treningi nie poszły na darmo.
Walką wieczoru czwartej gali freak fighterów było starcie dwóch kobiet. Do oktagonu wyszły Marta "LinkiMaster" Linkiewicz oraz Aniela "Lil Masti" Bogusz. Na faworytkę typowana była Bogusz. Występ był jej debiutem w FAME MMA, jednak zawodniczka przez lata trenowała zapasy. LinkiMaster zaś miała już na koncie jedną wygraną, na wcześniejszej gali. Okazało się, że doświadczenie to za mało, bo wygrały umiejętności. Bogusz triumfowała, zyskując tym samych pierwszy w historii pas mistrzowski.

Wyniki Fame MMA 3

Każda gala to wiele pozytywnych emocji i niezłe show. Każda też przynosi niespodzianki. Większość walk jest trudno obstawiać, tym bardziej jeśli biorą w nich udział debiutanci. Podczas Fame MMA 3 niektóre wyniki były dość oczywiste. Mamy tu na myśli wygraną Mnicha Terminatora, Krychy, Taxi Złotówka i Marty "Linkimaster" Linkiewicz. Nie zabrakło jednak takich walk, które przejdą do historii. Te walki Fame MMA potoczyły się na pewno inaczej niż faworyci o tym myśleli. O jakich walkach mowa?
Jedną z nich była na pewno walka Adriana "Polaka" Polańskiego i Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Walka, która przyniosła wiele kontrowersji. Co poskutkowało zerwaniem współpracy Fame MMA z zespołem sędziowskim, który podejmował kontrowersyjne decyzje. Przypomnijmy, iż po walce, w której zdecydowanym faworytem był "Don Kasjo", sędziowie podyktowali wygraną "Polaka". Sytuacja szeroko była komentowana. Już w poniedziałek wynik został anulowany, natomiast wygrana powędrowała do "Don Kasjo".
Inne wyniki Fame MMA, które mogły zdziwić, to na pewno wygrana Wiewióra. Po bardzo emocjonującej walce pokonał on Kamila "Hassana", który był pierwotnie uznawany za faworyta. Warto jednak dodać, że sama walka była bardzo wyrównana i niezwykle sportowa.
Kolejnym wynikiem, który mógł zaskoczyć wszystkich, jest walka pomiędzy "Filipkiem" a "Rybą". Tutaj na pewno zaskoczył pozytywnie "Ryba", który także nie był w roli faworyta swojego pojedynku. Skromny chłopak pokazał jednak zimną głowę i gorącą krew w oktagonie, zostawiając w tyle swojego przeciwnika. Jest to bardzo ciekawe w odniesieniu do tego, że "Filipek" przyjął walkę z "Tombem", który wydaje się groźniejszym pod względem warunków fizycznych zawodnikiem.
Najciekawsze w gali Fame MMA 3 są oczywiście wyniki walk Fame MMA o pas! Tutaj jednak trudno mówić o zaskoczeniu. Obrońcą pasa był Dawid Malczyński, który udowodnił kolejny raz, że pas federacji Fame MMA jest pisany właśnie jemu. Jego przeciwnikiem był Amadeusz "Ferrari" Roślik, który podczas pojedynku nie miał większych szans by pokonać Dawida. Sam Dawid wykazał się chłodną głową, opanowaniem, a także dobrą techniką, która dała mu dość pewne zwycięstwo o pas. Patrząc na wyniki w Fame MMA, które zbiera Dawid, ma on szansę zostać główną postacią tej federacji.


Fame MMA 2 wyniki gali

Jeśli już mieliśmy okazję omówić wyniki Fame MMA 3, tym razem postaramy się szybko wrócić do gali numer 2 i 1. Tutaj również nie zabrakło emocji, które możemy wspominać do dzisiaj. Walki, które zapisały się w historii Fame MMA szokowały niejednokrotnie pod względem wyników. O których walkach mowa?
Wracając do Fame MMA 2 na pewno warto zwrócić uwagę na takie wyniki walk jak wygrana Marcina "Rafonixa" Krasuckiego z Danielem "Magicalem" Zwierzyńskim. Była to walka wieczoru wyczekiwana zarówno przez wszystkich widzów, jak i przez obie strony konfliktu. Mieliśmy tutaj TKO w pierwszej rundzie, walkę wygrał Rafonix.
Patrząc na wyniki walk Fame MMA drugiej gali, na pewno jedną z ciekawszych była ta, pomiędzy Dawidem Malczyńskim i Adrianem "Polakiem" Polańskim. Warto wspomnieć, że była to jedyna walka na pełnym dystansie na drugiej edycji Fame MMA. Tutaj decyzją sędziów wygranym ogłoszono Dawida Malczyńkiego.
Na gali Fame MMA 2 dużą niespodziankę zaserwował nam Sebastian "Ztrolowany" Nowak, który wygrał swój drugi pojedynek z rzędu. Wygrał nie z byle kim, bo jego przeciwnikiem był "Łazarski Gladiator", czyli nikt inny jak sławny Piotr "Bonus BGC" Witczak. Była to dość niespodziewana wygrana Sebastiana, poprzez TKO w drugiej rundzie.
Jeśli chodzi o wyniki Fame MMA to na pewno kontrowersję, wzbudzały słowa Dawida "Surfera" Ozdoby, który po zakończonej walce nie zgadzał się z werdyktem sędziów. Jak wiemy była to jego druga walka na gali Fame MMA, która zakończyła się przegraną. Adrian "Polak" Polański podczas całej walki zdecydowanie przeważał, z czym nie mógł pogodzić się "Surfer". Faktem jest jednak to, iż zawodnik wypluł podczas walki ochraniacz, czym dał do zrozumienia, iż poddaje walkę.

Fame MMA wyniki live – gdzie sprawdzić?

Wyniki na żywo będą dostępne na wielu portalach informacyjnych. Coraz większe zainteresowanie galami Fame MMA sprawia, że coraz więcej mediów poświęca swój czas, aby prowadzić transmisję wyników na żywo. Możesz też skorzystać ze strony internetowej famemmatv.pl. To właśnie tam organizator udostępnia Fame MMA stream.
Skutkiem tego wyniki walk Fame MMA są dostępne bez najmniejszych problemów w Internecie. Zarówno w serwisach branżowych o MMA, serwisach sportowych, jak i w portalach internetowych, które także prowadzą sekcję wyników na żywo.
Dodatkowo po każdej gali Fame MMA wyniki podaje na swojej oficjalnej stronie internetowej, na której znajdziesz też Fame MMA tv.

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Popek w FAME MMA!  | LV BET legalne zakłady bukmacherskie

Popek w FAME MMA!  | LV BET legalne zakłady bukmacherskie

​Paweł Mikołajuw cyzli popularny Popek wystąpi w kolejnej edycji Fame MMA!

Fame MMA 7 - kiedy

Fame MMA 7 - kiedy

22 sierpnia – to właśnie wtedy ma odbyć się gala Fame MMA 7. Chociaż pojawiła się już data tego wydarzenia nie ma co liczyć na razie, że poznamy jego miejsce. Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Duża gala czy może występy w studio telewizyjnym? W obu przypadkach można mieć pewność, że szykuje się kolejny wieczór pełen emocji!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Z imprezy na imprezę gale Fame MMA Live przyciągają coraz większą widownię. Organizatorzy wychodzą naprzeciw ich potrzebom - organizując coraz większe imprezy, na których emocje sięgają zenitu. Fame MMA gdzie oglądać? Bez problemu można też obejrzeć Fame MMA stream online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zobaczyć najlepsze walki freak fighterów! Sprawdź, gdzie oglądać walki celebrytów!

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!