wyniki_fame_mma

Fame MMA wyniki

Wyniki gali Fame MMA to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet. Kilka większych serwisów oferuje nam wyniki walk Fame MMA, które są aktualizowane na żywo.
Popularne media sportowe z gali na galę coraz częściej kierują swój wzrok właśnie na to wydarzenia. Coraz częściej zapowiedzi, wywiady wideo z zawodnikami, a także wyniki na żywo z gali Fame MMA goszczą na pierwszych stronach portali informacyjnych. Co ciekawe również i branża MMA jest obecna w środowisku Fame MMA.

POSTAW ZAKŁAD

Wyniki Gala Fame MMA – jak wyglądały dotychczas?

Na ostatniej gali Fame MMA byliśmy świadkami bardzo ciekawych walk. Niektóre z nich zakończyły się na pewno po myśli publiczności. Jednakże nie zabrakło takich walk, których wyniki było bardzo trudno zgadnąć przed rozpoczęciem pojedynków.
Z walk, które wyniki Fame MMA mogły być dla nas dość oczywiste mamy wygraną Mnicha Terminatora, Krychy, Taxi Złotówka i Marty „Linkimaster” Linkiewicz. Nie zabrakło jednak takich walk, które przejdą do historiiś. Tutaj walki Fame MMA potoczyły się na pewno inaczej, niż faworyci o tym myśleli. O jakich walkach mowa?
Jedną z nich była na pewno walka Adriana „Polaka” Polańskiego i Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Walka, która przyniosła wiele kontrowersji. Co poskutkowało zerwaniem współpracy Fame MMA z zespołem sędziowskim, który podejmował kontrowersyjne decyzje.
Przypomnijmy, iż po walce, w której zdecydowanym faworytem był „Don Kasjo”, sędziowie podyktowali wygraną „Polaka”. Sytuacja szeroko była komentowana. Już w poniedziałek wynik został anulowany, natomiast wygrana powędrowała do „Don Kasjo”.
Inne wyniki Fame MMA, które mogły zdziwić, to na pewno wygrana Wiewióra. Po bardzo emocjonującej walce wygrał z Kamilem „Hassanem”, który był pierwotnie uznawany za faworyta. Warto jednak dodać, że sama walka była bardzo wyrównana i niezwykle sportowa.
Kolejnym wynikiem, który mógł zaskoczyć wszystkich, jest walka pomiędzy „Filipkiem” a „Rybą”. Tutaj na pewno zaskoczył pozytywnie „Ryba”, który także nie był w roli faworyta swojego pojedynku. Skromny chłopak pokazał jednak zimną głowę i gorącą krew w oktagonie, zostawiając w tyle swojego przeciwnika. Jest to bardzo ciekawe w odniesieniu do tego, że „Filipek” przyjął walkę z „Tombem”, który wydaje się groźniejszym pod względem warunków fizycznych zawodnikiem.
Najciekawsze w gali Fame MMA 3 są oczywiście wyniki walk Fame MMA o pas! Tutaj jednak trudno mówić o zaskoczeniu. Obrońcą pasa był Dawid Malczyński, który udowodnił kolejny raz, że pas federacji Fame MMA jest pisany właśnie jemu. Jego przeciwnikiem był Amadeusz „Ferrari” Roślik, który podczas pojedynku nie miał większych szans by pokonać Dawida. Sam Dawid wykazał się chłodną głową, opanowaniem, a także dobrą techniką, która dała mu dość pewne zwycięstwo o pas. Patrząc na wyniki w Fame MMA, które zbiera Dawid, ma on szansę zostać główną postacią tej federacji.


Poprzednie wyniki Fame MMA


Jeśli już mieliśmy okazję omówić wyniki Fame MMA 3, tym razem postaramy się szybko wrócić do gali numer 2 i 1. Tutaj również nie zabrakło emocji, które możemy wspominać do dzisiaj. Walki, które zapisały się w historii Fame MMA szokowały niejednokrotnie pod względem wyników. O których walkach mowa?
Wracając do Fame MMA 2 na pewno warto zwrócić uwagę na takie wyniki walk jak wygrana Marcina „Rafonixa” Krasuckiego z Danielem „Magicalem” Zwierzyńskim. Była to walka wieczoru wyczekiwana zarówno przez wszystkich widzów, jak i przez obie strony konfliktu. Mieliśmy tutaj TKO w pierwszej rundzie, walkę wygrał Rafonix.
Patrząc na wyniki walk Fame MMA drugiej gali, na pewno jedną z ciekawszych była ta, pomiędzy Dawidem Malczyńskim i Adrianem „Polakiem” Polańskim. Warto wspomnieć, że była to jedyna walka na pełnym dystansie na drugiej edycji Fame MMA. Tutaj decyzją sędziów wygranym ogłoszono Dawida Malczyńskiego.
Na gali Fame MMA 2 dużą niespodziankę zaserwował nam Sebastian „Ztrolowany” Nowak, który wygrał swój drugi pojedynek z rzędu. Wygrał nie z byle kim, bo jego przeciwnikiem był „Łazarski Gladiator”, czyli nikt inny jak sławny Piotr „Bonus BGC” Witczak. Była to dość niespodziewana wygrana Sebastiana, poprzez TKO w drugiej rundzie.
Jeśli chodzi o wyniki Fame MMA to na pewno kontrowersję, wzbudzały słowa Dawida „Surfera” Ozdoby, który po zakończonej walce nie zgadzał się z werdyktem sędziów. Jak wiemy była to jego druga walka na gali Fame MMA, która zakończyła się przegraną. Adrian „Polak” Polański podczas całej walki zdecydowanie przeważał, z czym nie mógł pogodzić się „Surfer”. Faktem jest jednak to, iż zawodnik wypluł podczas walki ochraniacz, czym dał do zrozumienia, iż poddaje walkę.

Fame MMA wyniki na żywo – gdzie sprawdzić?

Wyniki na żywo będą dostępne na wielu portalach informacyjnych. Coraz większe zainteresowanie galami Fame MMA sprawia, że coraz więcej mediów poświęca swój czas, aby prowadzić transmisję wyników na żywo.
Skutkiem tego wyniki walk Fame MMA są dostępne bez najmniejszych problemów w Internecie. Zarówno w serwisach branżowych o MMA, serwisach sportowych, jak i w portalach internetowych, które także prowadzą sekcję wyników na żywo.
Dodatkowo po każdej gali Fame MMA wyniki podaje na swojej oficjalnej stronie internetowej.