Fame MMA wyniki Fame MMA

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.
Popularne media sportowe z gali na galę coraz częściej kierują swój wzrok właśnie na to wydarzenia. Coraz częściej zapowiedzi, wywiady wideo z zawodnikami, a także wyniki na żywo z gali freak fighterów MMA goszczą na pierwszych stronach portali informacyjnych. Co ciekawe również branża MMA jest obecna w środowisku Fame MMA.


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >

Spis treści


Wyniki Fame MMA 5 na żywo

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć najważniejsze informacje o październikowej gali i jej zawodnikach? Wszystkie najważniejsze informacje organizator zamieszcza na swojej stronie internetowej. Możesz na nie również liczyć w serwisie internetowym LV Bet. Pamiętaj, że LV Bet jest sponsorem i tylko u tego bukmachera możesz stawiać zakłady bukmacherskie na Fame MMA.
Za nami już konferencja, na której odkryte zostały wszystkie karty. Kogo zobaczymy w oktagonie? Walką wieczoru będzie starcie Bonus BGC vs. Marcin Najman. El Testosteron typowany jest na zdecydowanego faworyta tego starcia. To chyba jedyna walka, w której zawodnik ma aż taką przewagę nad konkurentem. Trudną do wytypowania na pewno będzie walka kobiet, w której udział wezmą Monika "Esmeralda" Godlewska i Ewelina "Ewelona" Kubiak. Która z nich triumfuje? Obie są pewne siebie, ale co pokażą na ringu - nie wiadomo. Równie widowiskową, co zaskakującą będzie na pewno walka Lord Kruszwil vs. Mini Majk. Wrześniowa konferencja przed galą pokazała, że najbardziej skonfliktowanymi zawodnikami tej imprezy będą Malczyński vs Olejnik. Tu również można liczyć na zaskakujący wynik. Pełna karta walk Fame MMA jest dostępna na naszym portalu. Sprawdź ją, wybierz swojego faworyta i postaw kupon! Podaj kod FAME-LV podczas rejestracji, odbierz 30 PLN za start i zacznij obstawiać walki.


Fame MMA 4 wyniki walk – kto wygrał pojedynek?

Wyniki Fame MMA 4, która odbyła się w czerwcu, można było obstawiać w zakładach LV Bet. Niektóre starcia miały silnych faworytów, których nietrudno było wytypować. Tak był m.in. z walką wieczoru, Linkimaster vs Lil Masti. Zdziwienie wśród fanów zaś wywołał występ Borela, który przegrał z Kubańczykiem.
Gala rozpoczęła się walką Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stępiński. W drugiej rundzie to debiutujący Jongmen okazał się leszy. Kasti odklepał poddanie po duszeniu.
Do kolejnego pojedynku wyszli Patryk "Kizo" Woziński vs Marcin "Makowski" Makowski. Zawodnicy rozegrali trzy rundy. W ostatniej sędzia przerwał starcie, kiedy Kizo przestał reagować na ciosy zadawane przez Makowskiego.
Pojedynkiem z długą historią konfliktu w tle była kolejna walka. Udział w niej wzięło dwóch raperów: Łukasz "Tomb" Imiełowski vs Filip "Filipek" Marcinek. Ci zawodnicy punktowali się przez trzy rundy. Dało się zobaczyć wyraźny brak umiejętności, bo zawodnicy nie potrafili wykorzystać stawianych okazji. Sędziowie wydali jednogłośną decyzję, że lepszy był Filipek.
Podczas FAME MMA 4 odbyła się też jedna walka w formule K-1. Stoczyli ją Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Obaj panowie byli uczestnikami programu "Ex na plaży". Nie przepadali za sobą, a swój konflikt chcieli rozstrzygnąć w klatce. Górą zdecydowanie był Don Kasjo i to on wygrał poprzez jednogłośną decyzję sędziów.
Michał "Boxdel" Baron vs. Jakub "Ochroniarz" Flas – był to kolejny pojedynek czerwcowego wieczoru. Dodatkowych emocji dodawał fakt, że Boxdel to współzałożyciel konfederacji. Drugi zawodnik, zwany też Kubańczykiem, zasłynął jako ochroniarz Lorda Kruszwila. I to właśnie on od początku miał przewagę w tym pojedynku. Agresywnie atakował, nie dając żadnych możliwości odwetu Boxdelowi. Po przeprowadzeniu mocnej i szybkiej serii ciosów sędzia przerwał walkę. Boxdel oświadczył, że wstrzymuje się z przyszłymi walkami i na ring szybko nie wróci.
Kolejna walka to kolejny konflikt. Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roślik walczyli ze sobą zaciekle trzy rundy. Sędziowie zadecydowali, że to Polak był lepszy. Emocje były tak wysokie, że jeszcze po ogłoszeniu werdyktu zwycięzca… uderzył swojego przeciwnika. Miało być show, więc było.
Przedostatni pojedynek wieczoru zaś stoczyli Adrian "Medusa" Salmon vs Piotr "Knaziu" Knaś. Obaj debiutowali w FAME MMA. Ich przygotowania można było oglądać na portalach społecznościowych. Lepszy, bo bardziej przygotowany fizycznie, okazał się Medusa. Podczas starcia zastosował sporo technik, a więc jego treningi nie poszły na darmo.
Walką wieczoru czwartej gali freak fighterów było starcie dwóch kobiet. Do oktagonu wyszły Marta "LinkiMaster" Linkiewicz oraz Aniela "Lil Masti" Bogusz. Na faworytkę typowana była Bogusz. Występ był jej debiutem w FAME MMA, jednak zawodniczka przez lata trenowała zapasy. LinkiMaster zaś miała już na koncie jedną wygraną, na wcześniejszej gali. Okazało się, że doświadczenie to za mało, bo wygrały umiejętności. Bogusz triumfowała, zyskując tym samych pierwszy w historii pas mistrzowski.

Wyniki Fame MMA 3

Każda gala to wiele pozytywnych emocji i niezłe show. Każda też przynosi niespodzianki. Większość walk jest trudno obstawiać, tym bardziej jeśli biorą w nich udział debiutanci. Podczas Fame MMA 3 niektóre wyniki były dość oczywiste. Mamy tu na myśli wygraną Mnicha Terminatora, Krychy, Taxi Złotówka i Marty "Linkimaster" Linkiewicz. Nie zabrakło jednak takich walk, które przejdą do historii. Te walki Fame MMA potoczyły się na pewno inaczej niż faworyci o tym myśleli. O jakich walkach mowa?
Jedną z nich była na pewno walka Adriana "Polaka" Polańskiego i Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. Walka, która przyniosła wiele kontrowersji. Co poskutkowało zerwaniem współpracy Fame MMA z zespołem sędziowskim, który podejmował kontrowersyjne decyzje. Przypomnijmy, iż po walce, w której zdecydowanym faworytem był "Don Kasjo", sędziowie podyktowali wygraną "Polaka". Sytuacja szeroko była komentowana. Już w poniedziałek wynik został anulowany, natomiast wygrana powędrowała do "Don Kasjo".
Inne wyniki Fame MMA, które mogły zdziwić, to na pewno wygrana Wiewióra. Po bardzo emocjonującej walce pokonał on Kamila "Hassana", który był pierwotnie uznawany za faworyta. Warto jednak dodać, że sama walka była bardzo wyrównana i niezwykle sportowa.
Kolejnym wynikiem, który mógł zaskoczyć wszystkich, jest walka pomiędzy "Filipkiem" a "Rybą". Tutaj na pewno zaskoczył pozytywnie "Ryba", który także nie był w roli faworyta swojego pojedynku. Skromny chłopak pokazał jednak zimną głowę i gorącą krew w oktagonie, zostawiając w tyle swojego przeciwnika. Jest to bardzo ciekawe w odniesieniu do tego, że "Filipek" przyjął walkę z "Tombem", który wydaje się groźniejszym pod względem warunków fizycznych zawodnikiem.
Najciekawsze w gali Fame MMA 3 są oczywiście wyniki walk Fame MMA o pas! Tutaj jednak trudno mówić o zaskoczeniu. Obrońcą pasa był Dawid Malczyński, który udowodnił kolejny raz, że pas federacji Fame MMA jest pisany właśnie jemu. Jego przeciwnikiem był Amadeusz "Ferrari" Roślik, który podczas pojedynku nie miał większych szans by pokonać Dawida. Sam Dawid wykazał się chłodną głową, opanowaniem, a także dobrą techniką, która dała mu dość pewne zwycięstwo o pas. Patrząc na wyniki w Fame MMA, które zbiera Dawid, ma on szansę zostać główną postacią tej federacji.


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >

Fame MMA 2 wyniki gali

Jeśli już mieliśmy okazję omówić wyniki Fame MMA 3, tym razem postaramy się szybko wrócić do gali numer 2 i 1. Tutaj również nie zabrakło emocji, które możemy wspominać do dzisiaj. Walki, które zapisały się w historii Fame MMA szokowały niejednokrotnie pod względem wyników. O których walkach mowa?
Wracając do Fame MMA 2 na pewno warto zwrócić uwagę na takie wyniki walk jak wygrana Marcina "Rafonixa" Krasuckiego z Danielem "Magicalem" Zwierzyńskim. Była to walka wieczoru wyczekiwana zarówno przez wszystkich widzów, jak i przez obie strony konfliktu. Mieliśmy tutaj TKO w pierwszej rundzie, walkę wygrał Rafonix.
Patrząc na wyniki walk Fame MMA drugiej gali, na pewno jedną z ciekawszych była ta, pomiędzy Dawidem Malczyńskim i Adrianem "Polakiem" Polańskim. Warto wspomnieć, że była to jedyna walka na pełnym dystansie na drugiej edycji Fame MMA. Tutaj decyzją sędziów wygranym ogłoszono Dawida Malczyńkiego.
Na gali Fame MMA 2 dużą niespodziankę zaserwował nam Sebastian "Ztrolowany" Nowak, który wygrał swój drugi pojedynek z rzędu. Wygrał nie z byle kim, bo jego przeciwnikiem był "Łazarski Gladiator", czyli nikt inny jak sławny Piotr "Bonus BGC" Witczak. Była to dość niespodziewana wygrana Sebastiana, poprzez TKO w drugiej rundzie.
Jeśli chodzi o wyniki Fame MMA to na pewno kontrowersję, wzbudzały słowa Dawida "Surfera" Ozdoby, który po zakończonej walce nie zgadzał się z werdyktem sędziów. Jak wiemy była to jego druga walka na gali Fame MMA, która zakończyła się przegraną. Adrian "Polak" Polański podczas całej walki zdecydowanie przeważał, z czym nie mógł pogodzić się "Surfer". Faktem jest jednak to, iż zawodnik wypluł podczas walki ochraniacz, czym dał do zrozumienia, iż poddaje walkę.

Fame MMA wyniki live – gdzie sprawdzić?

Wyniki na żywo będą dostępne na wielu portalach informacyjnych. Coraz większe zainteresowanie galami Fame MMA sprawia, że coraz więcej mediów poświęca swój czas, aby prowadzić transmisję wyników na żywo. Możesz też skorzystać ze strony internetowej famemmatv.pl. To właśnie tam organizator udostępnia Fame MMA stream.
Skutkiem tego wyniki walk Fame MMA są dostępne bez najmniejszych problemów w Internecie. Zarówno w serwisach branżowych o MMA, serwisach sportowych, jak i w portalach internetowych, które także prowadzą sekcję wyników na żywo.
Dodatkowo po każdej gali Fame MMA wyniki podaje na swojej oficjalnej stronie internetowej, na której znajdziesz też Fame MMA tv.

Artykuły

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

​Sukces poprzednich edycji Fame MMA Live zaostrzył tylko apetyty widowni i organizatorów gali. Nie mniejsze emocje są wśród zawodników, którzy sami wyzywają się na pojedynki, a nawet spotykają się jeszcze przed walką. Fani, którzy jeszcze nie zapomnieli o czerwcowej gali od razu mogli myśleć o kolejnych walkach. Gala Fame MMA 5 odbędzie się już 26 października 2019.

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Jak za rycerskich czasów wyzwanie padło znacznie wcześniej… Według pierwszych zapowiedzi starcie youtuberów miało odbyć się już na początku czerwca, a dokładnie podczas wcześniejszej gali. Jednak tak się nie stało. Mimo to wezwanie do pojedynku Marcina Malczyńskiego skierowane do Marka „AdBustera” Hoffmana nie przeszło bokiem. Ten rękawicę podniósł, a efekty będzie można oglądać live 26 października 2019 r. w gdańskiej Ergo Arenie. Zapowiada się ciekawy pojedynek! Tym bardziej, że obaj zawodnicy na co dzień amatorsko trenują sporty walki. ​

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Obecnie znana jest tylko część pojedynków, która odbędzie się podczas tej imprezy. W karcie walk znajdziesz m.in. walkę wieczoru. Jej uczestnikami będą „patostreamerzy”, gwiazdy YouTube oraz e-sportowcy: jaki będzie wynik walk Isamu vs Rafonix? Kim są zawodnicy Fame MMA i co mogą zaprezentować w oktagonie? Oto kilka informacji, które na pewno Ci się przydadzą. 26 października 2019 r. w Ergo Arenie będzie gościła FAME MMA 5.​