Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników? Fame MMA

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników. Co prawda już przy ogłoszeniu karty walk organizator podał wagę zawodników, jednak teraz będzie ona uaktualniona. Warto jednak wspomnieć, że w tej federacji ma ono przeważnie symboliczne znaczenie. Zawodnicy bowiem są dobierani nie pod względem fizycznych warunków, a raczej tak, aby wywoływać emocje i robić wielkie show. Chociaż są wyjątki. Kto tym razem nie utrzyma nerwów na wodzy? Kto zadziwi swoją nową sylwetką? Przekonamy się o tym już niedługo!


Zarejestruj się


Walki o pas mistrzowski

Tym wyjątkiem są walki o pasy mistrzowskie. Podczas Fame MMA ważenia obowiązują kategorie, które są stosowane przez większość federacji mieszanych sztuk walki na świecie. Ze względu na to, że federacja jest z naszego kraju i udział w niej biorą wyłącznie Polacy wszystkie wagi podawane są w kilogramach. Jakie kategorie w Fame MMA wyróżniamy? Oto zestawienie od najcięższej do najlżejszej.

Kategorie wagowe Fame MMA


  • Superciężka +120 kg
  • Ciężka -120 kg
  • Półciężka - 93 kg
  • Średnia – 84 kg
  • Półśrednia - 77 kg
  • Lekka – 70 kg
  • Piórkowa – 66 kg
  • Kogucia – 61 kg
  • Musza – 57 kg
  • Słomkowa – 52 kg

Mistrzowie Fame MMA

Do tej pory odbyły się 4 gale freak fighterów. Tylko część walk była o mistrzostwo, a więc wiele wag i kategorii jest jeszcze nieobsadzona. Jak wyglądają statystyki? Aktualnie oficjalnie są przyznane tylko 2 pasy mistrzowskie. Bezdyskusyjny jest ten przyznany dla kobiet, którego właścicielką jest Aniela Bogusz. 22 czerwca 2019 r. bez najmniejszego problemu pokonała swoją rywalkę, którą była Marta „Linkimaster” Linkiewicz. To jedyny pas przyznany dla kobiet. Przejdźmy do mężczyzn. W wadze półśredniej tytuł mistrzowski należy do Dawida Malczyńskiego. Uzyskał go 13 października 2018 r. podczas walki z Adrianem Polańskim. Było to na Fame MMA 2, a na kolejnej gali Dawid Malczyński pokonał też Amadeusza Roslika (30 marca 2019 r.) A już za parę dni, podczas 5 gali Fame MMA, stoczy walkę, w której będzie bronił swojego tytułu. W oktagonie spotka się z Tomkiem Olejnikiem. Brat Dawida Malczyńskiego, Marcin również wystąpi podczas październikowej gali i również zawalczy o mistrzowski pas, tyle że w wadze średniej. Jego przeciwnikiem będzie Marek Hoffmann. Wolny wakat natomiast jest obecnie w kategorii ciężkiej. Od 30 czerwca 2018 r., czyli od Fame MMA 1 do 24 marca 2019 r. mistrzem był Michał Baron, który pokonał Jakuba Szymańskiego. Popularny Baron jednak zwakował tytuł mistrzowski przed galą Fama MMA 3.

Fame MMA ważenie: ile ważą zawodnicy?

Ile waży Kruszwil? Ile waży Isamu?Ile waży Rafonix? Takie pytania często zadają fani tej wyjątkowej gali przed walkami, które odbędą się już za parę dni. I chociaż nie można pytać kobiet o wiek i wagę po oficjalnym ważeniu na pewno będziemy wiedzieli, ile waży Godlewska. Sprawdzaj te informacje na bieżąco. Nie tylko z ciekawości, ale przede wszystkim po to, aby nic Cię nie mogło zaskoczyć.


Zarejestruj się


Obstawianie Fame MMA u legalnego bukmachera LV BET

Pamiętaj, że wszystkie walki, które odbędą się podczas gali Fame MMA 5 możesz obstawiać wyłącznie u legalnego bukmachera LV Bet, który jest jego oficjalnym sponsorem. Informacja o tym, ile waży Mini Majk może więc być tak samo istotna, jak jego wzrost. Spróbuj swoich sił i typuj wyjątkowe walki, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. 26 października 2019 r. zarezerwuj sobie wieczór na wielkie emocje i wyjątkowe show! Sprawdź Fame MMA kursy, aby stawiać zwycięskie kupony! Zarejestruj się i odbierz bonus 20 PLN na start. Nie zwlekaj! Odbierz Fame MMA kod promocyjny i postaw kupon na swojego faworyta podczas najbliższej gali Fame MMA. Obstawiaj i WYGRYWAJ!

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.