Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników? Fame MMA

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników. Co prawda już przy ogłoszeniu karty walk organizator podał wagę zawodników, jednak teraz będzie ona uaktualniona. Warto jednak wspomnieć, że w tej federacji ma ono przeważnie symboliczne znaczenie. Zawodnicy bowiem są dobierani nie pod względem fizycznych warunków, a raczej tak, aby wywoływać emocje i robić wielkie show. Chociaż są wyjątki. Kto tym razem nie utrzyma nerwów na wodzy? Kto zadziwi swoją nową sylwetką? Przekonamy się o tym już niedługo!


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >


Walki o pas mistrzowski

Tym wyjątkiem są walki o pasy mistrzowskie. Podczas Fame MMA ważenia obowiązują kategorie, które są stosowane przez większość federacji mieszanych sztuk walki na świecie. Ze względu na to, że federacja jest z naszego kraju i udział w niej biorą wyłącznie Polacy wszystkie wagi podawane są w kilogramach. Jakie kategorie w Fame MMA wyróżniamy? Oto zestawienie od najcięższej do najlżejszej.

Kategorie wagowe Fame MMA


  • Superciężka +120 kg
  • Ciężka -120 kg
  • Półciężka - 93 kg
  • Średnia – 84 kg
  • Półśrednia - 77 kg
  • Lekka – 70 kg
  • Piórkowa – 66 kg
  • Kogucia – 61 kg
  • Musza – 57 kg
  • Słomkowa – 52 kg

Mistrzowie Fame MMA

Do tej pory odbyły się 4 gale freak fighterów. Tylko część walk była o mistrzostwo, a więc wiele wag i kategorii jest jeszcze nieobsadzona. Jak wyglądają statystyki? Aktualnie oficjalnie są przyznane tylko 2 pasy mistrzowskie. Bezdyskusyjny jest ten przyznany dla kobiet, którego właścicielką jest Aniela Bogusz. 22 czerwca 2019 r. bez najmniejszego problemu pokonała swoją rywalkę, którą była Marta „Linkimaster” Linkiewicz. To jedyny pas przyznany dla kobiet. Przejdźmy do mężczyzn. W wadze półśredniej tytuł mistrzowski należy do Dawida Malczyńskiego. Uzyskał go 13 października 2018 r. podczas walki z Adrianem Polańskim. Było to na Fame MMA 2, a na kolejnej gali Dawid Malczyński pokonał też Amadeusza Roslika (30 marca 2019 r.) A już za parę dni, podczas 5 gali Fame MMA, stoczy walkę, w której będzie bronił swojego tytułu. W oktagonie spotka się z Tomkiem Olejnikiem. Brat Dawida Malczyńskiego, Marcin również wystąpi podczas październikowej gali i również zawalczy o mistrzowski pas, tyle że w wadze średniej. Jego przeciwnikiem będzie Marek Hoffmann. Wolny wakat natomiast jest obecnie w kategorii ciężkiej. Od 30 czerwca 2018 r., czyli od Fame MMA 1 do 24 marca 2019 r. mistrzem był Michał Baron, który pokonał Jakuba Szymańskiego. Popularny Baron jednak zwakował tytuł mistrzowski przed galą Fama MMA 3.

Fame MMA ważenie: ile ważą zawodnicy?

Ile waży Kruszwil? Ile waży Isamu?Ile waży Rafonix? Takie pytania często zadają fani tej wyjątkowej gali przed walkami, które odbędą się już za parę dni. I chociaż nie można pytać kobiet o wiek i wagę po oficjalnym ważeniu na pewno będziemy wiedzieli, ile waży Godlewska. Sprawdzaj te informacje na bieżąco. Nie tylko z ciekawości, ale przede wszystkim po to, aby nic Cię nie mogło zaskoczyć.


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN! >


Obstawianie Fame MMA u legalnego bukmachera LV BET

Pamiętaj, że wszystkie walki, które odbędą się podczas gali Fame MMA 5 możesz obstawiać wyłącznie u legalnego bukmachera LV Bet, który jest jego oficjalnym sponsorem. Informacja o tym, ile waży Mini Majk może więc być tak samo istotna, jak jego wzrost. Spróbuj swoich sił i typuj wyjątkowe walki, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. 26 października 2019 r. zarezerwuj sobie wieczór na wielkie emocje i wyjątkowe show! Sprawdź Fame MMA kursy, aby stawiać zwycięskie kupony! Zarejestruj się i odbierz bonus 20 PLN na start. Nie zwlekaj! Odbierz Fame MMA kod promocyjny i postaw kupon na swojego faworyta podczas najbliższej gali Fame MMA. Obstawiaj i WYGRYWAJ!

Artykuły

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Karta walk FAME MMA UK

Karta walk FAME MMA UK

Fame MMA rusza na podbój Europy! Polska konferencja mieszanych sztuk walki Fame MMA nie przestaje zadziwiać! Po pięciu galach udowodniła niedowiarkom, że walki freak fighterów to imprezy, których brakowało nie tylko w naszym kraju. Po raz pierwszy gala Fame MMA odbędzie się również poza granicami, a dokładniej: w Wielkiej Brytanii.

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Z imprezy na imprezę gale Fame MMA Live przyciągają coraz większą widownię. Organizatorzy wychodzą naprzeciw ich potrzebom - organizując coraz większe imprezy, na których emocje sięgają zenitu. Fame MMA gdzie oglądać? Bez problemu można też obejrzeć Fame MMA stream online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zobaczyć najlepsze walki freak fighterów! Sprawdź, gdzie oglądać walki celebrytów!

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​