transmisja_live_Famme_mma

Fame MMA Live – wszystko, co musisz wiedzieć na temat transmisji live

Sukces trzeciej już edycji Fame MMA Live zaostrzył tylko apetyty widowni i organizatorów gali. Skutkiem tego, jeszcze podczas wydarzenia, organizatorzy potwierdzili datę następnego eventu. Tym razem długo nie musieliśmy czekać. Fame MMA powróci już 22 czerwca 2019.
Przeskok czasowy jest ogromny i pokazuje jednocześnie, że organizatorzy mają już twardy grunt pod stopami. Ostatni Fame MMA live stream, jak twierdzą właściciele, został wykupiony rekordową ilość razy. Takim samym wynikiem mogą pochwalić się wszystkie konferencje Fame MMA live.
Nie trudno więc stwierdzić, że live Fame MMA jest w Polsce rekordową galą jeśli chodzi o konferencje sportów walk w Polsce. Rekord Fame MMA streamu live został także pobity na platformie YouTube.

POSTAW ZAKŁAD

Fame MMA 4 relacja live – gdzie i jak oglądać walki?

To bardzo proste. Na ten moment gala Fame MMA live dostępna jest jedynie w autoryzowanym serwisie famemma.tv. I tylko tam możemy legalnie zobaczyć walki. Na tej samej stronie debiutowała Fame MMA relacja live z pierwszej gali. Od tamtego momentu organizatorzy stawiają nadal na swoje sprawdzone źródło. Platforma stremingowa Fame MMA dostępna jest na każde urządzenie stacjonarne i mobilne.
Jeśli chodzi, o jakość udostępnionego nam przekazu z wydarzenia nie możemy mieć zastrzeżeń. Sama gala prezentuje się bardzo dobrze pod względem audiowizualnym. Dodatkowo nie ma problemów z lagami. Pod względem technicznym organizatorzy zadbali by streming był w stanie obsłużyć także telewizory wysokiej rozdzielczości z technologią HD, FullHD.

Fame MMA 4 Stream Live – ile kosztuje?

Organizatorzy Fame MMA od początku stawiali na bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Skutkiem tego usługa Fame MMA live stream kosztuje zaledwie 20zł. Kwota ta za dostęp do PPV jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Biorąc pod uwagę fakt, że walki Fame MMA są często oglądane na żywo z grupą znajomych, a samo wydarzenie trwa dobrych kilka godzin.

Czy Fame MMA relacja live ma jakieś ograniczenia?

Nie. Zakupu gali może dokonać każdy. Wszystko odbywa się przy pomocy szybkich i wygodnych płatności internetowych. Jednakże organizatorzy przestrzegają przed zamawianiem transmisji na ostatni moment. Problem może polegać na zbyt późnym zaksięgowaniu, przez co dostęp do gali może być opóźniony. Skąd taki problem? Po prostu może się zdarzyć, że w ostatnim momencie duża liczba osób zdecyduje się jednocześnie wykupić dostęp.

Fame MMA nie chce się załadować? Co zrobić?

Jedynym problemem, jaki możemy napotkać po drodze do odtworzenia gali Fame MMA mogą być przestarzałe przeglądarki, dlatego najlepiej zadbać by w naszym komputerze była zainstalowana najnowsza wersja ulubionej przeglądarki. Warto też sprawdzić prędkość połączenia z Internetem, szczególnie dotyczy to osób korzystających z Internetu mobilnego. Organizatorzy zapewniają, że dbają o najlepszą jakość streamu Fame MMA, skutkiem czego bazują wyłącznie na nowych technologiach, które najlepiej współpracują ze zaktualizowanym oprogramowaniem komputerowym.

Fame MMA live stream za darmo – nie daj się oszukać!

W Internecie już dziś krążą odnośniki do stron, które chcą oferować możliwość oglądania za darmo. Oczywiście jest to niemożliwe, albowiem jedynym źródłem jest PPV. Pomimo tego, znajdują się osoby oferujące nielegalny restream tego wydarzenia. Wszystkie próby podejmowania tego typu działania są surowo ścigane przez organizatorów. Skutkiem czego stanowczo odradzamy pirackie transmitowanie gali, która de facto organizowana jest w naszym kraju, co wiąże się z łatwą metodą dochodzenia praw autorskich.
Kolejnym minusem poszukiwania Fame MMA live stream za darmo jest fakt, iż wielu ludzi zarabia na oszustwach związanych z tą galą. Pobierane pieniądze przelewami lub metodą SMS kończą się zwykłym wyłudzeniem pieniędzy od nieświadomych użytkowników. Dzięki temu oszuści mają nasze pieniądze, natomiast my sami pozostajemy bez dostępu do gali.
Jakość streamu z Fame MMA na platformach ogólnodostępnych prawdopodobnie będzie bardzo niska. Pomijając bardzo złą jakość wideo, musimy liczyć się z tym, że taki nielegalny stream z Fame MMA może zostać wyłączony w dowolnym momencie.
Biorąc pod uwagę fakt, że relacja live z Fame MMA nie jest droga, to naprawdę nie warto ryzykować tego, aby być oszukanym na ¼ lub połowę tej kwoty. Nie od dzisiaj wiadomo, że oszuści wyczuli łatwe pieniądze w związku z galą Fame MMA.

Pełna karta walk Fame MMA 4 jest już dostępna na naszej stronie – zapraszamy!