Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie Fame MMA

Organizatorzy na razie nie zdradzają wiele, a fani walk zastanawiają się gdzie i kiedy jest Fame MMA 6. Co jeszcze wiadomo o kolejnej gali? To będzie szósta impreza w ciągu niespełna dwóch lat! Z każdą kolejną przybywa jej fanów – zarówno tych zasiadających na trybunach, jak i przed telewizorami. Pojawili się pierwsi mistrzowie, a biorący udział w walkach celebryci coraz bardziej przykładają się do treningów fizycznych. Czym jeszcze nas zaskoczą? To zobaczymy już niedługo!

Fame MMA 6 - kiedy?

Kolejna gala Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca 2020. Termin wydaje się odległy, jednak szybko zleci. Tym bardziej, że jak zwykle będziemy mogli liczyć na wiele emocji jeszcze przed walką. Federacja freak fighterów przyzwyczaiła już swoich kibiców do stopniowego ujawniania walk czy organizacji konferencji, na których zawsze jest gorąco! Odwiedzaj nasz serwis na bieżąco, aby już wkrótce poznać dokładny termin gali Fame MMA 6.


Zarejestruj się

Fame MMA 6 - gdzie?

Gala Fame MMA 6 odbędzie się w Częstochowie. Dokładnego miejsca spotkania jeszcze nie znamy, ale na pewno organizator wkrótce zdradzi więcej szczegółów.

Fame MMA 6 - karta walk: kto walczy

Fame MMA 6 karta walk zdecydowanie najbardziej wyczekiwana informacja przed każdą imprezą! W niej będziesz mógł sprawdzić, kto wystąpi podczas kolejnej gali, w jakiej kategorii wagowej oraz jakiej rangi będzie to walka. Największe emocje na pewno czekają na widzów, którzy wybiorą się zobaczyć galę Fame Fame MMA 6 na żywo. Jeżeli nie będzie mógł wziąć udziału w gali to nic straconego! Fame MMA Live Stream będzie dostępny dzięki systemowi PPV.

Fame MMA - walki

O Marcie Linkiewicz wspominamy nieprzypadkowo, bo właśnie ma pojawić się na kolejnej gali polskich freaków. Marta "Linkimaster" Linkiewicz, bo tak się nazywa, wystąpiła już dwukrotnie w Fame MMA. 22-letnia patostreamerka zadebiutowała podczas 3 gali – historycznej, bo to właśnie wtedy do oktagonu po raz pierwszy weszły kobiety. Jej przeciwniczką była wtedy Monika „Esmeralda” Godlewska, która szybko poległa. Podczas drugiej gali Linkimaster nie miała już tyle szczęścia i w pierwszej rundzie pokonała ją Aniela „Lil Masti” Bogusz. W oktagonie podczas Fame MMA 6 jej przeciwniczką najprawdopodobniej będzie Luxuria Astaroth. Oglądaj Fame MMA walki i obstawiaj zakłady bukmacherskie!

Kim jest Luxuria Astaroth? Tak naprawdę nazywa się Kamila Smogulecka. Jest modelką, która sławę zyskała dzięki występom w teledyskach Donatana. Znana także jako Zusje, próbuje swoich sił jako piosenkarka. Jej występ w oktagonie oficjalnie zapowiedziano 26 października 2019 r. podczas gal Fame MMA 5 w Gdańsku. Co pokaże 24-latka? Nie wiadomo. Luxuria Astoroth postawiła na zdrowy tryb życia. Można więc przypuszczać, że przed występem będzie korzystała z profesjonalnej pomocy trenera. A jak poradzi sobie Marcin Najman, Don Kasjo i reszta zawodników? Tego dowiemy się już wkróce!

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA

Pamiętaj też, że przed każdą galą możesz postawić swoje szczęśliwe kupony w LV Bet Zakłady Bukmacherskie. To jedyny oficjalny sponsor tej federacji, a co najważniejsze – jedyny legalny bukmacher, który umożliwia typowanie gal Fame MMA oraz oferuje atrakcyjne kursy Fame MMA!

Sprawdzaj nasz portal na bieżąco, a na pewno nie ominie Cię żadna ważna informacja na temat gali Fame MMA 6. Pamiętaj – kolejne Fame MMA walki już w marcu 2020 r.!

Artykuły

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Fame MMA 6 jednak się odbędzie!

Pomimo pandemii koronawirusa planowana na sobotę 28 marca 2020 roku gala FAME MMA 6 odbędzie się zgodnie z planem!

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Szewcu vs Ambro - kursy, zakłady bukmacherskie

Organizatorzy gali Fame MMA lubią zaskakiwać i tym razem również to robią. W karcie walk Fame MMA 6 pojawiła się nowa para, którą 28 marca będzie można zobaczyć na ringu. To Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk. Już dziś możesz typować wynik tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet.

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Alanik vs Aroy - kursy, zakłady bukmacherskie

Zapowiada się bardzo sportowa walka w wadze półciężkiej. Freak fighterzy to w tym przypadku nie tylko celebryci, ale również wielcy fani sportu. Zarówno Alan Kwieciński, jak i Arkadiusz Tańcula to doświadczeni zawodnicy, którzy na pewno zaprezentują wysoki poziom swoich umiejętności. Bez obaw już dziś możesz typować zwycięzcę tego spotkania w serwisie bukmacherskim LV Bet. Sprawdź oferowane zakłady i kursy na stronie lvbet.pl.

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Kubańczyk vs L - Pro - kursy, zakłady bukmacherskie

Zaczęło się od współpracy, a skończyło na konflikcie. Chyba największym konflikcie, który ma się zakończyć podczas walki na gali Fame MMA 6. Niektórzy specjaliści zauważają już dziś, że to nierówna walka, w której znaczną przewagę ma Jakub “Flas” Kubańczyk . Czy faktycznie wygra?

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Qubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Racicki „Cypis” i Bartosz Kubik „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Piechowiak: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy.

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkiewicz vs Zusje to jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.