fame_mma_4_gdzie_kiedy

FAME MMA 4 – kiedy i gdzie się odbędzie?

Kolejna edycja Fame MMA odbędzie się 22 czerwca 2019 roku w Częstochowie. Po olbrzymim sukcesie trzeciej gali FAME MMA, która odbyła się w ostatnią sobotę marca 2019, kwestią czasu było kiedy będziemy mogli obejrzeć kolejne walki najbardziej znanych polskich Youtuberów. Na szczęście nie musieliśmy zbyt długo czekać i już pod koniec czerwca ponownie będziemy mogli pasjonować się nową odsłoną FAME MMA.

POSTAW ZAKŁAD

Walka wieczoru: Linkimaster vs. Lil Masti

Podobnie jak w poprzedniej edycji walki ze sobą stoczą jedni z najbardziej popularnych Youtuberów w kraju. Nie zabraknie kontrowersyjnych postaci, które tylko podgrzeją już i tak gorąca atmosferę FAME MMA 4.
Czy możemy spodziewać się jeszcze ciekawszej rozrywki niż dwa miesiące temu? Główną walką wieczoru będzie pojedynek pomiędzy Martą „Linkimaster” Linkiewicz a Anielą Bogusz, którą większość internautów znała jeszcze niedawno pod pseudonimem SexMasterka. SexMasterka po krótkiej przerwie od publikacji na YouTube wróciła ostatnio jak Lil Masti i jako ta postać zmierzy się z Linkiewicz. Kto wygra? Tego oczywiście nie wiemy, ale z pierwszych zdjęć i przecieków można wnioskować, że walka będzie naprawdę ekscytująca!

Pierwsza konferencja przed FAME MMA 4

Pierwsza konferencja przed zbliżającą się czwartą edycją FAME MMA odbędzie się w niedzielę 19 maja 2019 roku o godzinie 18:00. Tym razem organizatorzy przeprowadzą transmisję bezpośrednio na swoim kanale YouTube.

Bilety na galę FAME MMA 4 – już dostępne

Nadchodząca edycja gali odbędzie się 22 czerwca w Hali Sportowej Częstochowa, a bilety na nią są już dostępne. Cena pojedynczej wejściówki różni się w zależności od miejsca a ceny zaczynają się od 70 złotych za miejsca najbardziej oddalone od ringu. Jeśli chcecie zobaczyć swoich ulubionych YouTuberów naprawdę z bliska musicie przygotować się na wydatek od 200 do 700 złotych bo tyle kosztują miejsca tuż przy ringu.
Dla osób, które wolą oglądać FAME MMA 4 we własnym domu wraz ze znajomymi i przyjaciółmi organizator zapowiedział transmisję online. Cena nie jest jeszcze znana, ale można założyć, że nie będzie znacząco odbiegać od poprzedniej, która wynosiła 19,99 zł.