Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6 Fame MMA

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.


Spis treści


Kasjusz Życiński i Maciek Rataj wystąpią podczas Fame MMA 6 w kategorii open. Oznacza to, że waga zawodników jest różna i nie należą oni do tej samej kategorii wagowej. Już dziś możesz typować zwycięzcę tej walki w serwisie internetowym legalnego bukmachera LV Bet. To jedyny oficjalny sponsor tej federacji. Korzystając z jego usług masz więc pewność, że dostajesz najlepszą ofertę zakładów bukmacherskich na Fame MMA!

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Maciej “Maciek ex na plaży" Rataj: zakłady

Gala Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca 2020 r., a już teraz możesz typować przewidziane walki w serwisie internetowym LV Bet. To bukmacher, który od początku wspiera federację zrzeszającą freak fighterów. Jeśli jesteś zainteresowany starciem Don Kasjo i Maćka z Ex na plaży masz pewność, że dostaniesz u niego najlepsze zakłady z możliwych. Stawiaj swoje ulubione kupony już dziś!


Zarejestruj się i odbierz 20 PLN!>

Don Kasjo vs Maciek ex na plaży: kursy

Zdecydowanym faworytem tego spotkania według analityków bukmachera LV Bet jest Don Kasjo. Stawiając swój kupon typujący go na zwycięzcę już dziś w LV Bet otrzymasz kurs wynoszący 1.22. Może być to podpowiedź, jednak pamiętaj, żeby przeanalizować możliwości obu zawodników i postawić swój typ. Może się on różnić od wskazania bukmachera. Obstawiając Maćka Rataja jako zwycięzcę dostaniesz kurs wynoszący 3.80. Kto wygra? Wygra doświadczony Don Kasjo czy debiutujący Maciek? Przekonamy się w marcu!


Wygra Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - kurs LV BET: 1.22

Wygra Maciej "Maciek Ex na plaży" Rataj - kurs LV BET: 3.80


Don Kasjo na Fame MMA: kto to?

Don Kasjo do tej pory był niezwyciężony. Ma na koncie dwa starcia, które wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Pierwsze z nich nie pozostało bez echa, bo w wyniku pomyłki sędziowie początkowo wydali inny werdykt. Początkowo ogłoszono zwycięstwo Adriana “Polaka” Polańskiego, który był zdecydowanie słabszy. Kasjusz złożył oficjalny protest, dzięki któremu to on został zwycięzcą. W drugiej walce zaś zmierzył się z Dawidem „Ambro” Ambroziakiem. Popularność zawdzięcza występom w programach telewizyjnych. Można było go oglądać m.in. w „Top Model”, „Ex na plaży” czy „Warsaw Shore”. Najwierniejsi fani mogą też na bieżąco śledzić jego vlogi na Youtube. Dzięki nim można też dowiedzieć się, jak wyglądają przygotowania Don Kasjo do kolejnej gali Fame MMA. Kasjusz Życiński ma duże doświadczenie na ringu. Przez lata zawodowo trenował boks. Zaczął bardzo późno, bo jako 19-latek. Nie przeszkodziło mu to jednak w rozwoju i wygrywaniu najważniejszych turniejów w Polsce. Było to kilka lat temu. Jego techniczne przygotowanie widać jednak w każdej walce. Don Kasjo ma 189 cm wzrostu i obecnie waży 89 kg. Jego przeciwnik jest dwa centymetry wyższy i aż 9 kg cięższy. Mężczyźni poznali się podczas telewizyjnego show „Ex na plaży” i nie przypadli sobie do gustu. Zrodził się konflikt, który chcą zakończyć w oktagonie. Kasjusz rzucił wyzwanie, Maciek je przyjął i w marcu zobaczymy tego efekt.

Maciej Rataj: kto to?

Maciek to celebryta, znany jako „Maciek z ex na plaży”. Na co dzień związany jest ze sportem. Ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. Jest trenerem personalnym i instruktorem siłowni. Nie tylko szkoli innych, ale również sam trenuje od kilkunastu lat. Bierze też udział w zawodach sylwetkowych mężczyzn. Wcześniej trenował podnoszenie ciężarów, kalistenikę oraz sporty walki. To, co może pokazać podczas walki, jest jedną wielką niewiadomą. Łatwo na pewno nie będzie, bo przeciwnik należy do wymagających.

Kasjusz Życiński vs Maciej Rataj w LV Bet

Czy starcie w oktagonie Fame MMA jest dobrym sposobem na zakończenie konfliktu? Oglądaj tę walkę, a się o tym przekonasz. To szczególnie duże wyzwanie dla Macieja Rataja. Musi on udowodnić nie tylko sobie i przeciwnikowi o swojej wyższości. Za Don Kasjo są również kibice. A może to właśnie on będzie świętował swoją trzecią wygraną z rzędu? Nie zapomnij wykupić dostępu do PPV, a bez problemu będziesz mógł obejrzeć tę walkę w famemma.tv. Gala Fame MMA 6 dopiero 28 marca 2020 r., a już dziś możesz typować zwycięzców wszystkich pojedynków w LV Bet. Sprawdzaj kursy i stawiaj swoje szczęśliwe kupony!

Artykuły

Cypis vs Kubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Cypis vs Kubik - kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Kolejna walka, która ma być rozwiązaniem konfliktu jej zawodników. Dwóch muzyków, Cyprian Porębski „Cypis” i Damian Kubiak „Kubik”, a wejście do ringu ma zażegnać ich konflikt . Który z nich będzie lepszy? Wynik tego spotkania bardzo trudno wytypować, bo żaden z zawodników nie ma sportowego doświadczenia. Jeśli jesteś zdecydowany, na kogo postawić, możesz to zrobić już teraz w serwisie internetowym bukmachera LV Bet.

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Don Kasjo vs Maciek Rataj: kursy, typy bukmacherskie na Fame MMA 6

Zapowiada się walka na najwyższym, sportowym poziomie! Na ringu spotkają się były pięściarz, zwycięzca dwóch walk w Fame MMA Kasjusz “Don Kasjo” Życiński oraz trener personalny, doświadczony zawodnik sportów walki, ale debiutujący w gali freak fighterów Maciek z Ex na plaży tj. Maciej Rataj. Analitycy bukmachera wskazują mocnego faworyta tego spotkania. Czy mają rację? Sprawdź oferowane zakłady bukmacherski i kursy, które dostaniesz w LV Bet.

Najman vs Bestia: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Najman vs Bestia: kursy, typy, zakłady bukmacherskie

Walka Najman vs Piechowiak miała być walką wieczoru jednak ostatecznie starcie odbędzie się wcześniej. Do oktagonu wejdzie dwóch doświadczonych zawodników, o dużej sile i umiejętnościach. To na pewno będzie stricte sportowe wydarzenie! Który z nich okaże się lepszy? Wytypować zwycięzcę tego spotkania nie będzie łatwo, ale najlepsi typerzy będą stawiali swoje zwycięskie kupony! Zrób to w LV Bet!

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Gola vs Rafonix: kursy, typy, zakłady

Wyjątkowa walka wyjątkowego wieczoru. Dwóch zawodników na ringu, którzy mają doświadczenie i umiejętności. Emocje najbardziej podnosi fakt, że jeden z nich to założyciel gali freak fighterów. Wojciech Gola, bo o nim mowa, po raz pierwszy wystąpi też przed polskimi kibicami. Jak sobie poradzi z youtuberem z Białegostoku? Będzie to walka w kategorii półśredniej. Wojciech Gola i Rafonix spotkają się na ringu po raz pierwszy. Po raz pierwszy też będziesz mógł typować wyniki walki w serwisie internetowym LV Bet. Możesz mieć pewność, że bukmacher pozwoli Ci na skorzystanie z ciekawych zakładów i wysokich kursów. Nie przegap tej możliwości!

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Linkimaster vs Luxuria Astaroth: kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Jedna z pierwszych ogłoszonych walk, które będziesz mógł obejrzeć podczas gali Fame MMA 6. Już 28 marca w Częstochowie wystąpią kolejni zawodnicy, a wśród nich Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka. To właśnie one wezmą udział w walce wieczoru! Kobiece walki zawsze przyciągają wielu widzów, więc można mieć pewność, że i teraz tak będzie. W naszym serwisie bez problemu będziesz mógł typować zwyciężczynię tego starcia.

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

​Konferencje przed oficjalną galą przyciągają spore grono widzów zarówno na sali, ale też przed ekranami. Transmisję tego wydarzenia będziesz mógł śledzić dzięki Fame MMA TV. Będzie to możliwe zarówno na komputerze, jak i telefonie.

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie, zakłady bukmacherskie

Fame MMA 6 – na to wydarzenie czekają wielbiciele walk freaków już od października! Za nami pierwsza zagraniczna edycja imprezy, czyli Fame MMA UK. Kiedy odbędzie się kolejna gala w Polsce?

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy, typy bukmacherskie

Pierwsze zapowiedzi pojawiły się już na ostatniej gali, która odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Do oktagonu wszedł Kacper Błoński, który wyzwał na pojedynek Mateusza Trąbkę. Znany fanom „Tromba” również wszedł do oktagonu, stanął naprzeciwko Błońskiego, co oznaczało, że wyzwanie podjął. Jednak w listopadzie było wiadomo, że do pojedynku pomiędzy tymi panami nie dojdzie. Mimo to nadchodzące wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco! Kolejna gala, Fame MMA 6, odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Jakich celebrytów zobaczymy tym razem?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA Stream: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Z imprezy na imprezę gale Fame MMA Live przyciągają coraz większą widownię. Organizatorzy wychodzą naprzeciw ich potrzebom - organizując coraz większe imprezy, na których emocje sięgają zenitu. Fame MMA gdzie oglądać? Bez problemu można też obejrzeć Fame MMA stream online. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zobaczyć najlepsze walki freak fighterów! Sprawdź, gdzie oglądać walki celebrytów!

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​