Dawid „Ambro” Ambroziak - Kasjusz „Don Kasjo” Życiński Fame MMA

Bez wątpienia jednym z ciekawszych pojedynków jaki zobaczymy na Fame MMA 4 będzie pojedynek między Kasjuszem Don Kasjo Życińskim a Dawidem Ambro Ambroziakiem. Historia obu zawodników ma zakończyć się właśnie na Fame MMA gdzie dojdzie do wyjaśnienia kilku spraw, które poróżniły obu panów w trakcie programu Ex na plaży.
O co poszło? Tematem kłótni były oczywiście kobiety i podejście do nich. Don Kasjo już w programie Ex na plaży dał wyraz swojego sporego niezadowolenia i wdał się w bójkę z Ambro. Biorąc jednak pod uwagę zasady programu, obaj panowie nie mogli pozwolić sobie na wiele.
Jak więc Don Kasjo i Ambro znaleźli się w Fame MMA? To bardzo proste. Jak wiadomo Wojtek Gola jest powiązany ściśle z Warsaw Shore i obserwuje również bacznie sytuację innych programów emitowanych przez stację MTV. Widząc całe zajście zaproponował on chłopakom możliwość rozstrzygnięcia swojego konfliktu w sposób czysto sportowy i w pełni klarowny. Skutkiem tego zarówno Ambroziak jak i Kasjusz Życiński stali się w niedługim czasie zawodnikami Fame MMA.
Warto tutaj wspomnieć iż Ambroziak zdążył wcześniej wystąpić w ramach gali Fame MMA. Kasjusz Życiński dopiero na trzeciej edycji Fame MMA zadebiutował w tej formule. Jak jednak wiadomo, jest to osoba uprawiająca amatorsko boks, dzięki czemu ma on na swoim koncie wiele stoczonych walk i całkiem pokaźną liczbę wygranych.
Do walki Ambro z Kasjuszem mieli stanąć właśnie w trzeciej odsłonie Fame MMA. Plany jednak pokrzyżowała kontuzja Ambro, której doznał na dwa tygodnie przed galą.
To że panowie bardzo pragną tego spotkania nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ten fakt pokazały bowiem dobitnie wszystkie kamery rejestrujące konferencje przed Fame MMA 3. Oczywiście podczas tego wydarzenia Ambroziak wraz ze swoimi znajomymi nie pozostawali dłużni temu, co mówił na scenie Kasjusz Życiński. Doszło nawet do problemów technicznych, ponieważ Ambroziak chciał zbliżyć się do Don Kasjo podczas konferencji. Reagować musiała ochrona, która wyprosiła zarówno Ambro jak i jego kolegów.
Po konferencji Kasjusz Życiński musiał wychodzić w towarzystwie ochrony, albowiem Ambroziak czekał na niego poza terenem obiektu i chciał doprowadzić do konfrontacji pozasportowej.
Na tym oczywiście konflikt się nie skończył. Panowie nie dali o sobie zapomnieć aż do gali Fame MMA. Zarówno Ambroziak jak i Kasjo umieszczali co chwilę filmiki na Youtube, które obnażały kolejne kulisy ich konfliktu. Zarówno jeden jak i drugi zawodnik Fame MMA nie miał żadnych oporów przed informowaniem opinii publicznej o różnych aspektach konfliktu.
Taka historia jasno pokazuje, że konflikt na linii Don Kasjo i Ambro jest jak najbardziej realny i będzie miał on swoje odzwierciedlenie w ringu. Obaj zawodnicy będą za wszelką cenę chcieli wygrać i na pewno dadzą wielkie show podczas nadchodzącej gali Fame MMA 4.

Kasjusz Życiński – sylwetka zawodnika

Jak wiadomo Kasjo jest amatorskim bokserem, który ma za sobą wiele stoczonych walk przed publicznością. Jak mówi sam o sobie, nie ma kompletnie żadnego strachu przed swoim przeciwnikiem i jest pewny swojej wygranej. Ostatnia znana waga Don Kasjo to 92 kilogramy. Ostatnio duże zastrzeżenia do wagi Kasjusza miał Adrian Polak, który umówił się z nim na kompletnie inną wagę. Kasjo miał zejść poniżej 90 kilogramów, natomiast wniósł na ring jeszcze więcej, albowiem wspomniane 92 kilogramy.
Don Kasjo ma 189 centymetrów wzrostu co przekłada się na naprawdę spory zasięg jego ramion. Ma on lekką przewagę nad Ambro, który jest od niego niższy przez co zasięg jego ramion jest mniejszy. Czy to jednak zadecyduje o zwycięstwie?

Ambro Ambroziak – sylwetka zawodnika

Ambro Ambroziak jest także pewny swego i jak przekonuje zobaczymy jego zwycięstwo. Po stronie Ambro jest siłą fizyczna, którą niewątpliwie dysponuje. O wiele bardziej zbita sylwetka może mu bardzo pomóc w ewentualnym obaleniu Don Kasjo i sprowadzeniu walki do parteru. Jeśli Ambro Ambroziak zrobi to w taki właśnie sposób, będzie miał naprawdę realne szanse na wygranie swojego pojedynku.
Za Ambro przemawia także dobra psychika. O wiele spokojniej podchodzi on do konfliktu niż Don Kasjo. Oczywiście były momenty w których to właśnie Ambro Ambroziak tracił panowanie, lecz im bliżej do pojedynku tym bardziej staje się on stonowany.
Kasjusz Życiński również będzie chciał wykorzystać swoje atuty i umiejętności. Te jak najbardziej stoją po jego stronie. Dla osób liczących na wygraną Don Kasjo może to być piękny wieczór.

Don Kasjo czy Ambro – kto wygra?

Na Fame MMA 4 jest to jednak kolejna walka gdzie szanse wynoszą 50/50. Zawodnicy prezentują kompletnie inne style, które w zderzeniu ze sobą mogą dać naprawdę ciekawy pojedynek.
Obaj zawodnicy na poważnie przygotowują się do tej walki, choć jak twierdzi sam Kasjusz Życiński: on nie musi wiele robić w tym temacie. Jest to sytuacja podobna do ostatniej walki. Wtedy Don
Kasjo powiedział, że do pojedynku z Ambro przygotowywał się „ledwo co”, a po zmianie przeciwnika treningi odpuścił sobie kompletnie. Prawda jest jednak taka, że ciosy Don Kasjo Polak przyjmował bardzo często. Nie doprowadziło to jednak do żadnego nokautu, który, jak twierdził Don Kasjo, przyjdzie szybko w starciu z Ambro.
Pokazuje to, że do walki z Ambro Kasjusz Życiński będzie musiał przygotować się na pewno o wiele lepiej. Ambro ma o wiele bardziej szczelną gardę i twardszą szczękę od Polaka. Jeśli Kasjusz Życiński będzie więc chciał wygrać starcie w bokserski sposób, musi postarać się dużo bardziej niż ostatnim razem. Podsumowując: Szykuje się kolejna, bardzo ciekawa walka. Można założyć, że żaden z zawodników nie odpuści ani na milimetr, a o wyniku może zadecydować jedna skuteczna akcja!

Artykuły

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

​Sukces poprzednich edycji Fame MMA Live zaostrzył tylko apetyty widowni i organizatorów gali. Nie mniejsze emocje są wśród zawodników, którzy sami wyzywają się na pojedynki, a nawet spotykają się jeszcze przed walką. Fani, którzy jeszcze nie zapomnieli o czerwcowej gali od razu mogli myśleć o kolejnych walkach. Gala Fame MMA 5 odbędzie się już 26 października 2019.

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Jak za rycerskich czasów wyzwanie padło znacznie wcześniej… Według pierwszych zapowiedzi starcie youtuberów miało odbyć się już na początku czerwca, a dokładnie podczas wcześniejszej gali. Jednak tak się nie stało. Mimo to wezwanie do pojedynku Marcina Malczyńskiego skierowane do Marka „AdBustera” Hoffmana nie przeszło bokiem. Ten rękawicę podniósł, a efekty będzie można oglądać live 26 października 2019 r. w gdańskiej Ergo Arenie. Zapowiada się ciekawy pojedynek! Tym bardziej, że obaj zawodnicy na co dzień amatorsko trenują sporty walki. ​

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Obecnie znana jest tylko część pojedynków, która odbędzie się podczas tej imprezy. W karcie walk znajdziesz m.in. walkę wieczoru. Jej uczestnikami będą „patostreamerzy”, gwiazdy YouTube oraz e-sportowcy: jaki będzie wynik walk Isamu vs Rafonix? Kim są zawodnicy Fame MMA i co mogą zaprezentować w oktagonie? Oto kilka informacji, które na pewno Ci się przydadzą. 26 października 2019 r. w Ergo Arenie będzie gościła FAME MMA 5.​