Kasjo_vs_ambro_fame_mma

Dawid „Ambro” Ambroziak - Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

Bez wątpienia jednym z ciekawszych pojedynków jaki zobaczymy na Fame MMA 4 będzie pojedynek między Kasjuszem Don Kasjo Życińskim a Dawidem Ambro Ambroziakiem. Historia obu zawodników ma zakończyć się właśnie na Fame MMA gdzie dojdzie do wyjaśnienia kilku spraw, które poróżniły obu panów w trakcie programu Ex na plaży.
O co poszło? Tematem kłótni były oczywiście kobiety i podejście do nich. Don Kasjo już w programie Ex na plaży dał wyraz swojego sporego niezadowolenia i wdał się w bójkę z Ambro. Biorąc jednak pod uwagę zasady programu, obaj panowie nie mogli pozwolić sobie na wiele.
Jak więc Don Kasjo i Ambro znaleźli się w Fame MMA? To bardzo proste. Jak wiadomo Wojtek Gola jest powiązany ściśle z Warsaw Shore i obserwuje również bacznie sytuację innych programów emitowanych przez stację MTV. Widząc całe zajście zaproponował on chłopakom możliwość rozstrzygnięcia swojego konfliktu w sposób czysto sportowy i w pełni klarowny. Skutkiem tego zarówno Ambroziak jak i Kasjusz Życiński stali się w niedługim czasie zawodnikami Fame MMA.
Warto tutaj wspomnieć iż Ambroziak zdążył wcześniej wystąpić w ramach gali Fame MMA. Kasjusz Życiński dopiero na trzeciej edycji Fame MMA zadebiutował w tej formule. Jak jednak wiadomo, jest to osoba uprawiająco amatorsko boks, dzięki czemu ma on na swoim koncie wiele stoczonych walk i całkiem pokaźną liczbę wygranych.
Do walki Ambro z Kasjuszem mieli stanąć właśnie w trzeciej odsłonie Fame MMA. Plany jednak pokrzyżowała kontuzja Ambro, której doznał na dwa tygodnie przed galą.
To że panowie bardzo pragną tego spotkania nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ten fakt pokazały bowiem dobitnie wszystkie kamery rejestrujące konferencje przed Fame MMA 3. Oczywiście podczas tego wydarzenia Ambroziak wraz ze swoimi znajomymi nie pozostawali dłużni temu, co mówił na scenie Kasjusz Życiński. Doszło nawet do problemów technicznych, ponieważ Ambroziak chciał zbliżyć się do Don Kasjo podczas konferencji. Reagować musiała ochrona, która wyprosiła zarówno Ambro jak i jego kolegów.
Po konferencji Kasjusz Życiński musiał wychodzić w towarzystwie ochrony, albowiem Ambroziak czekał na niego poza terenem obiektu i chciał doprowadzić do konfrontacji pozasportowej.
Na tym oczywiście konflikt się nie skończył. Panowie nie dali o sobie zapomnieć aż do gali Fame MMA. Zarówno Ambroziak jak i Kasjo umieszczali co chwilę filmiki na Youtube, które obnażały kolejne kulisy ich konfliktu. Zarówno jeden jak i drugi zawodnik Fame MMA nie miał żadnych oporów przed informowaniem opinii publicznej o różnych aspektach konfliktu.
Taka historia jasno pokazuje, że konflikt na linii Don Kasjo i Ambro jest jak najbardziej realny i będzie miał on swoje odzwierciedlenie w ringu. Obaj zawodnicy będą za wszelką cenę chcieli wygrać i na pewno dadzą wielkie show podczas nadchodzącej gali Fame MMA 4.

POSTAW ZAKŁAD

Kasjusz Życiński – sylwetka zawodnika

Jak wiadomo Kasjo jest amatorskim bokserem, który ma za sobą wiele stoczonych walk przed publicznością. Jak mówi sam o sobie, nie ma kompletnie żadnego strachu przed swoim przeciwnikiem i jest pewny swojej wygranej. Ostatnia znana waga Don Kasjo to 92 kilogramy. Ostatnio duże zastrzeżenia do wagi Kasjusza miał Adrian Polak, który umówił się z nim na kompletnie inną wagę. Kasjo miał zejść poniżej 90 kilogramów, natomiast wniósł na ring jeszcze więcej, albowiem wspomniane 92 kilogramy.
Don Kasjo ma 189 centymetrów wzrostu co przekłada się na naprawdę spory zasięg jego ramion. Ma on lekką przewagę nad Ambro, który jest od niego niższy przez co zasięg jego ramion jest mniejszy. Czy to jednak zadecyduje o zwycięstwie?

Ambro Ambroziak – sylwetka zawodnika

Ambro Ambroziak jest także pewny swego i jak przekonuje zobaczymy jego zwycięstwo. Po stronie Ambro jest siłą fizyczna, którą niewątpliwie dysponuje. O wiele bardziej zbita sylwetka może mu bardzo pomóc w ewentualnym obaleniu Don Kasjo i sprowadzeniu walki do parteru. Jeśli Ambro Ambroziak zrobi to w taki właśnie sposób, będzie miał naprawdę realne szanse na wygranie swojego pojedynku.
Za Ambro przemawia także dobra psychika. O wiele spokojniej podchodzi on do konfliktu niż Don Kasjo. Oczywiście były momenty w których to właśnie Ambro Ambroziak tracił panowanie, lecz im bliżej do pojedynku tym bardziej staje się on stonowany.
Kasjusz Życiński również będzie chciał wykorzystać swoje atuty i umiejętności. Te jak najbardziej stoją po jego stronie. Dla osób liczących na wygraną Don Kasjo może to być piękny wieczór.

Don Kasjo czy Ambro – kto wygra?

Na Fame MMA 4 jest to jednak kolejna walka gdzie szanse wynoszą 50/50. Zawodnicy prezentują kompletnie inne style, które w zderzeniu ze sobą mogą dać naprawdę ciekawy pojedynek.
Obaj zawodnicy na poważnie przygotowują się do tej walki, choć jak twierdzi sam Kasjusz Życiński: on nie musi wiele robić w tym temacie. Jest to sytuacja podobna do ostatniej walki. Wtedy Don
Kasjo powiedział, że do pojedynku z Ambro przygotowywał się „ledwo co”, a po zmianie przeciwnika treningi odpuścił sobie kompletnie. Prawda jest jednak taka, że ciosy Don Kasjo Polak przyjmował bardzo często. Nie doprowadziło to jednak do żadnego nokautu, który, jak twierdził Don Kasjo, przyjdzie szybko w starciu z Ambro.
Pokazuje to, że do walki z Ambro Kasjusz Życiński będzie musiał przygotować się na pewno o wiele lepiej. Ambro ma o wiele bardziej szczelną gardę i twardszą szczękę od Polaka. Jeśli Kasjusz Życiński będzie więc chciał wygrać starcie w bokserski sposób, musi postarać się dużo bardziej niż ostatnim razem. Podsumowując: Szykuje się kolejna, bardzo ciekawa walka. Można założyć, że żaden z zawodników nie odpuści ani na milimetr, a o wyniku może zadecydować jedna skuteczna akcja!

Pełna karta walk Fame MMA 4 dostępna jest na naszej stronie internetowej.