polak_vs_ferrari_fame_mma

Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik

Walka, której w świecie internetowym nie trzeba zapowiadać. Mowa tutaj oczywiście o walce Adrian „Polak” Polański kontra Amadeusz Roślik, na którą czekają fani MMA w całej Polsce!

Obaj panowie są niezwykle znani i występowali już także na galach Fame MMA. Można mówić o nich w kontekście weteranów tej federacji, ponieważ są z nią praktycznie od samego początku. To co podgrzewa ich pojedynek to bez wątpienia fakt, że istnieje między nimi bardzo silne napięcie, które swoje ujście będzie miało już 22 czerwca w Częstochowie w trakcie czwartej gali Fame MMA .


Konflikt obu Youtuberów jest znany od dawna. Od samego początku byli oni negatywnie do siebie nastawieni. Swój pierwszy przejaw niechęci pokazali podczas programu Youtube Shore, na którym doszło nawet do bijatyki. Cała scena miała miejsce poza kamerami, skutkiem czego wersje odnośnie wyniku tej konfrontacji są rozbieżne.

Jak twierdzi Adrian „Polak” Polański, konflikt tamtej nocy został rozwiązany i to na jego korzyść. Według Polaka to właśnie Amadeusz otrzymał cios, po którym sytuacja się uspokoiła. Z kolei Amadeusz twierdzi, że cios był lekki i kompletnie nie znaczący.


Obaj panowie nie szczędzą sobie gorzkich słów i podczas każdej konfrontacji na gali Fame MMA iskrzy między nimi bardzo mocno.

POSTAW ZAKŁAD

Adrian „Polak” Polański – sylwetka zawodnika

Adrian „Polak” Polański pochodzi z Warszawy, ma 24 lata i 176 centymetrów wzrostu. Patrząc jedynie na wzrost zawodników wydaje się, że szanse będą wyrównane gdyż Amadeusz ma przewagę tylko 2 centymetrów wzrostu w porównaniu do Adriana Polańskiego.

Adrian Polański wydaje się być jednak lepiej zbudowany, co może skutkować lepszymi akcjami w parterze. Amadeusz Ferrari, jak wiadomo wszystkim kibicom Fame MMA, lubi otwartą walkę w stójce.


Adrian „Polak” Polański wypadł bardzo dobrze w swojej ostatniej walce z Don Kasjo. Pomimo przegranej Polak pozostawił po sobie dobre wrażenie. Na pewno nie można tu mówić o kompromitacji, gdyż miał naprzeciw siebie osobę z wieloletnim doświadczeniem na ringu. Polański wytrzymał do samego końca i nawet udało mu się uzyskać status wygranej na 24 godziny. Później werdykt w jego walce został unieważniony przez komisję sędziowską.


Po ostatnich wydarzeniach, można założyć, że Adrian Polański podejdzie do tego pojedynku jeszcze bardziej zmotywowany. Jak można było zaobserwować na ostatnich konferencjach, jego postawa uległa zmianie. Adrian „Polak” Polański jest dziś o wiele bardziej dojrzalszym zawodnikiem, który jest w stanie wygrywać poważne pojedynki w swojej kategorii. Jak twierdzi sam zawodnik, zmianie uległo jego podejście, ma teraz „chłodniejszą” głowę i rozważniej ocenia sytuację.


Adrian Polak jest realnym zagrożeniem dla Amadeusza, należy pamiętać, że również Amadeusz Ferrari na pewno podejdzie do walki w pełni zmotywowany.

Amadeusz Ferrari – sylwetka zawodnika

Amadeusz „Ferrari” Roślik to kolejny mocny zawodnik federacji Fame MMA. Jest to osoba medialna, kontrowersyjna, z bardzo wybuchowym charakterem, która świetnie wpisuje się w formułę gali. Patrząc na tego zawodnika, można śmiało powiedzieć, iż jest on stworzony do Fame MMA.

W czwartej edycji Fame MMA Amadeusz Roślik będzie musiał stawić czoła dużemu wyzwaniu jakim będzie Adrian Polański. Nie ma co ukrywać, że „Polak” jest niewygodnym przeciwnikiem i będzie na pewno chciał zdominować przebieg walki.


Amadeusz Roślik jest znany z kontrowersyjnych wywiadów, których udzielał dla różnych serwisów internetowych i serwisów sportowych. Kontrowersyjne stwierdzenia i nawiązania do swojej przeszłości nie zostały pominięte przez innych zawodników gali. Na ten temat wypowiedział się Dawid Malczyński, który był ostatnim rywalem Amadeusza.

Adrian „Polak” Polański czy Amadeusz „Ferrari” - kto wygra?

Obaj panowie liczą na wygraną i mocno jej potrzebują dzięki czemu walka powinna obfitować w zwroty akcji.
Wygrany tego pojedynku może liczyć na walkę z Dawidem Malczyńskim. Zarówno Adrian Polak jak i Amadeusz Ferrari przegrali z aktualnym mistrzem gali Fame MMA. Bez względu więc na to, kto wygra nadchodzący pojedynek, będzie on pretendentem do tego aby znów stanąć naprzeciw Dawida.


Amadeusz Ferrari na początku swoich występów w ramach Fame MMA zrobił wielką furorę kiedy pokonał w dość szybki i prosty sposób swojego przeciwnika. „Bystrzak”, z którym walczył w oktagonie wydawał się wręcz bać furii Amadeusza, która była widoczna podczas tego pojedynku.

Następna walka była więc prostą drogą do Dawida Malczyńskiego, który jak sam stwierdził, chętnie będzie uczyć pokory zawodników jej pozbawionych. Dawid słowa dotrzymał: zarówno Amadeusz Ferrari jak i Adrian Polak ulegli mu, choć zarówno w jednym jak i drugim pojedynku nie obyło się bez problemów.


Na kolejnym Fame MMA Ferarri będzie chciał za wszelką cenę udowodnić swoją wartość i pokazać, że Dawid Malczyński nadal jest w jego zasięgu. Do tego będzie potrzebna wygrana z Adrianem Polakiem, a nie będzie to zapewne łatwa walka, bo zarówno Amadeusz Ferrari jak i Adrian Polak szykują się na wojnę.

Bilety są już do nabycia na stronie organizatora, dostępna będzie także relacja live w systemie PPV Fame MMA 4.