Adrian “Polak” Polański - Amadeusz “Ferrari” Roślik Fame MMA

Walka, której w świecie internetowym nie trzeba zapowiadać. Mowa tutaj oczywiście o walce Adrian „Polak” Polański kontra Amadeusz Roślik, na którą czekają fani MMA w całej Polsce!

Obaj panowie są niezwykle znani i występowali już także na galach Fame MMA. Można mówić o nich w kontekście weteranów tej federacji, ponieważ są z nią praktycznie od samego początku. To co podgrzewa ich pojedynek to bez wątpienia fakt, że istnieje między nimi bardzo silne napięcie, które swoje ujście będzie miało już 22 czerwca w Częstochowie.


Konflikt obu Youtuberów jest znany od dawna. Od samego początku byli oni negatywnie do siebie nastawieni. Swój pierwszy przejaw niechęci pokazali podczas programu Youtube Shore, na którym doszło nawet do bijatyki. Cała scena miała miejsce poza kamerami, skutkiem czego wersje odnośnie wyniku tej konfrontacji są rozbieżne.

Jak twierdzi Adrian „Polak” Polański, konflikt tamtej nocy został rozwiązany i to na jego korzyść. Według Polaka to właśnie Amadeusz otrzymał cios, po którym sytuacja się uspokoiła. Z kolei Amadeusz twierdzi, że cios był lekki i kompletnie nie znaczący.


Obaj panowie nie szczędzą sobie gorzkich słów i podczas każdej konfrontacji na gali Fame MMA iskrzy między nimi bardzo mocno.

Adrian „Polak” Polański – sylwetka zawodnika

Adrian „Polak” Polański pochodzi z Warszawy, ma 24 lata i 176 centymetrów wzrostu. Patrząc jedynie na wzrost zawodników wydaje się, że szanse będą wyrównane gdyż Amadeusz ma przewagę tylko 2 centymetrów wzrostu w porównaniu do Adriana Polańskiego.

Adrian Polański wydaje się być jednak lepiej zbudowany, co może skutkować lepszymi akcjami w parterze. Amadeusz Ferrari, jak wiadomo wszystkim kibicom Fame MMA, lubi otwartą walkę w stójce.


Adrian „Polak” Polański wypadł bardzo dobrze w swojej ostatniej walce z Don Kasjo. Pomimo przegranej Polak pozostawił po sobie dobre wrażenie. Na pewno nie można tu mówić o kompromitacji, gdyż miał naprzeciw siebie osobę z wieloletnim doświadczeniem na ringu. Polański wytrzymał do samego końca i nawet udało mu się uzyskać status wygranej na 24 godziny. Później werdykt w jego walce został unieważniony przez komisję sędziowską.


Po ostatnich wydarzeniach, można założyć, że Adrian Polański podejdzie do tego pojedynku jeszcze bardziej zmotywowany. Jak można było zaobserwować na ostatnich konferencjach, jego postawa uległa zmianie. Adrian „Polak” Polański jest dziś o wiele bardziej dojrzalszym zawodnikiem, który jest w stanie wygrywać poważne pojedynki w swojej kategorii. Jak twierdzi sam zawodnik, zmianie uległo jego podejście, ma teraz „chłodniejszą” głowę i rozważniej ocenia sytuację.


Adrian Polak jest realnym zagrożeniem dla Amadeusza, należy pamiętać, że również Amadeusz Ferrari na pewno podejdzie do walki w pełni zmotywowany.

Amadeusz Ferrari – sylwetka zawodnika

Amadeusz „Ferrari” Roślik to kolejny mocny zawodnik federacji Fame MMA. Jest to osoba medialna, kontrowersyjna, z bardzo wybuchowym charakterem, która świetnie wpisuje się w formułę gali. Patrząc na tego zawodnika, można śmiało powiedzieć, iż jest on stworzony do Fame MMA.

W czwartej edycji Fame MMA Amadeusz Roślik będzie musiał stawić czoła dużemu wyzwaniu jakim będzie Adrian Polański. Nie ma co ukrywać, że „Polak” jest niewygodnym przeciwnikiem i będzie na pewno chciał zdominować przebieg walki.


Amadeusz Roślik jest znany z kontrowersyjnych wywiadów, których udzielał dla różnych serwisów internetowych i serwisów sportowych. Kontrowersyjne stwierdzenia i nawiązania do swojej przeszłości nie zostały pominięte przez innych zawodników gali. Na ten temat wypowiedział się Dawid Malczyński, który był ostatnim rywalem Amadeusza.

Adrian „Polak” Polański czy Amadeusz „Ferrari” - kto wygra?

Obaj panowie liczą na wygraną i mocno jej potrzebują dzięki czemu walka powinna obfitować w zwroty akcji.
Wygrany tego pojedynku może liczyć na walkę z Dawidem Malczyńskim. Zarówno Adrian Polak jak i Amadeusz Ferrari przegrali z aktualnym mistrzem gali Fame MMA. Bez względu więc na to, kto wygra nadchodzący pojedynek, będzie on pretendentem do tego aby znów stanąć naprzeciw Dawida.


Amadeusz Ferrari na początku swoich występów w ramach Fame MMA zrobił wielką furorę kiedy pokonał w dość szybki i prosty sposób swojego przeciwnika. „Bystrzak”, z którym walczył w oktagonie wydawał się wręcz bać furii Amadeusza, która była widoczna podczas tego pojedynku.

Następna walka była więc prostą drogą do Dawida Malczyńskiego, który jak sam stwierdził, chętnie będzie uczyć pokory zawodników jej pozbawionych. Dawid słowa dotrzymał: zarówno Amadeusz Ferrari jak i Adrian Polak ulegli mu, choć zarówno w jednym jak i drugim pojedynku nie obyło się bez problemów.


Na kolejnym Fame MMA Ferarri będzie chciał za wszelką cenę udowodnić swoją wartość i pokazać, że Dawid Malczyński nadal jest w jego zasięgu. Do tego będzie potrzebna wygrana z Adrianem Polakiem, a nie będzie to zapewne łatwa walka, bo zarówno Amadeusz Ferrari jak i Adrian Polak szykują się na wojnę.

Artykuły

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Fame MMA ważenie: kiedy ważenie uczestników?

Każda gala Fame MMA to wielkie wydarzenie przyciągające coraz więcej widzów, ale też zawodników. Fame MMA to coś więcej niż jeden wieczór pełen emocji. Każdy zagorzały fan walk w wykonaniu freak fighterów wie, że na wiele emocji można też liczyć jeszcze przed wejściem zawodników do oktagonu. Każde ich spotkanie może zakończyć się w nieprzewidziany sposób. Zastanawiasz się, kiedy ważenie Fame MMA? Zanotuj sobie tę informację! Już w najbliższy piątek tj. 25 października o godzinie 18:00 odbędzie się Fame MMA ważenie zawodników.

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Karta walk Fame MMA 5: Kursy, typy bukmacherskie

Konferencja przed galą FAME MMA 5 już za nami. Organizatorzy odkryli tajemnicę i ujawnili pełną kartę walk FAME MMA 5, która będzie obowiązywała podczas październikowej imprezy. Wprowadzono kilka zmian, ogłoszono kolejnych zawodników. Podczas wieczoru nie zabraknie też walk kobiet. Zobacz, kto wystąpi podczas październikowej gali FAME MMA 5. Przygotuj się na wieczór pełny emocji!

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki

Fame MMA wyniki to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet.

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

Fame MMA 5 Online: Transmisja LIVE STREAM, cena, gdzie oglądać

​Sukces poprzednich edycji Fame MMA Live zaostrzył tylko apetyty widowni i organizatorów gali. Nie mniejsze emocje są wśród zawodników, którzy sami wyzywają się na pojedynki, a nawet spotykają się jeszcze przed walką. Fani, którzy jeszcze nie zapomnieli o czerwcowej gali od razu mogli myśleć o kolejnych walkach. Gala Fame MMA 5 odbędzie się już 26 października 2019.

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Hassan vs Oleh: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Kamil Hassan – to nazwisko zawodnika gali FAME MMA 5, które organizatorzy podali jakiś czas temu. Tajemnicą jednak było, kto stanie po drugiej stronie ringu. Podczas konferencji ogłoszono jego przeciwnika Kamila Hassana. To gwiazda telewizyjnego show, Oleh Riaszeńczew. Obaj zawodnicy posiadają doświadczenie sportowe, a więc można nastawiać się na iście sportową walkę. Sprawdź kim są zawodnicy Hassan vs Riaszeńczew i co mogą pokazać w oktagonie. Oto najważniejsze informacje. ​

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Godlewska vs Ewelona: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

​Dwie panie, dwie piękne, ale też pełne werwy i chęci do walki. Podczas gali FAME MMA 5 odbędzie się kolejny pojedynek kobiet. Rękawice skrzyżują Monika „Esmeralda” Godlewska oraz Ewelina „Ewelona” Kubiak. Obie ciężko trenują przed walką, chociaż ze sportem mają mało wspólnego. Na pewno będzie to wielkie show, które przyciągnie oczy szczególnie męskiej części widowni. Już dziś możesz typować ich walkę w zakładach bukmacherskich LV Bet.

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Krycha vs Kasti – podobna walka znalazła się w karcie FAME MMA 2. Czekali na nią zarówno zawodnicy, jak i obserwatorzy gali. Do starcia jednak nie doszło, bo … jeden z zawodników doznał kontuzji. Kolejna próba w październiku. Emocje rosną, tym bardziej, że zawodnicy nie przepadają za sobą i nie kryją się z tym faktem. Co może wydarzyć się podczas walki Kasti vs Krycha na FAME MMA 5? Dowiedz się więcej i postaw zakłady bukmacherskie w LV Bet! ​

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Mini Majk vs Kruszwil: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy wieczór zaplanowanych jest 8 walk, z czego jedna szczególnie zwraca uwagę widzów. To starcie Mini Majk vs Kruszwil. Gwiazdy Internetu nie tylko przyciągają swoich fanów, ale też ciekawskich. Dlaczego? Na ringu pojawią się kontrowersyjni i bardzo popularni celebryci. W oktagonie FAME MMA stanie Mini Majk. Pseudonim jest nieprzypadkowy. Zawodnik FAME MMA ma bowiem… 130 cm wzrostu! Jak sobie poradzi podczas najbliższej gali? Oto najważniejsze informacje, które pomogą Ci przygotować się do typowania tej wyjątkowej walki! Pamiętaj także, że zakłady bukmacherskie na FAME MMA dostaniesz wyłącznie w LV Bet! ​

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

LV BET FAME MMA: postaw kupon na faworyta i wygraj  

​LV BET FAME MMA: sprawdź kursy na Fame MMA, postaw kupon na faworyta i wygraj! FAME MMA i zakłady bukmacherskie? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem tej nietypowej federacji sztuk walki w Polsce. Tylko w LV Bet dostaniesz możliwość typowania organizowanych przez nią gali sztuk walki! Na stronie internetowej lvbet.pl masz możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk Fame MMA. Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Zobacz, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy bukmacherskie możesz postawić i na jakie Fame MMA kursy liczyć. Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się już w październiku, a zakłady w LV BET możesz stawiać już dziś!

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

Najman vs Bonus BGC: Kursy, typy, zakłady na Fame MMA 5

To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery. ​

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

​To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5!

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.​

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…​

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Malczyński vs AdBuster: Kursy, typy na Fame MMA 5

Jak za rycerskich czasów wyzwanie padło znacznie wcześniej… Według pierwszych zapowiedzi starcie youtuberów miało odbyć się już na początku czerwca, a dokładnie podczas wcześniejszej gali. Jednak tak się nie stało. Mimo to wezwanie do pojedynku Marcina Malczyńskiego skierowane do Marka „AdBustera” Hoffmana nie przeszło bokiem. Ten rękawicę podniósł, a efekty będzie można oglądać live 26 października 2019 r. w gdańskiej Ergo Arenie. Zapowiada się ciekawy pojedynek! Tym bardziej, że obaj zawodnicy na co dzień amatorsko trenują sporty walki. ​

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Isamu vs Rafonix: Kursy, typy na Fame MMA 5

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Obecnie znana jest tylko część pojedynków, która odbędzie się podczas tej imprezy. W karcie walk znajdziesz m.in. walkę wieczoru. Jej uczestnikami będą „patostreamerzy”, gwiazdy YouTube oraz e-sportowcy: jaki będzie wynik walk Isamu vs Rafonix? Kim są zawodnicy Fame MMA i co mogą zaprezentować w oktagonie? Oto kilka informacji, które na pewno Ci się przydadzą. 26 października 2019 r. w Ergo Arenie będzie gościła FAME MMA 5.​