medusa_vs_knaziuu_fame_mma

Adrian "Medusa" Salamon - Piotr "Knaziuu" Knaś

Fame MMA 4 to czas kolejnych debiutów, na które czeka cała Polska. Jednym z nich jest bez wątpienia walka Adriana „Medusy” Salamon, który wreszcie postawi swoje pierwsze kroki w Fame MMA.

Medusa, czyli Adrian Salamon jest znanym i cenionym Youtuberem. Sławę zyskał dzięki śmiesznym sesjom live, które można było oglądać na przestrzeni ostatnich lat. Mogliśmy oglądać go także w filmach Jacka Gadovskiego, Warszawskich Koksów, a także na kilku innych, równie ciekawych produkcjach.

Medusa aktualnie prowadzi swojego cyklicznego bloga pod nazwą „Medusa w Stolicy”. Cieszy się on sporą popularnością, ponieważ Medusa dba o to, aby oferowany materiał zawsze był okraszony porządną dawką humoru i ciekawe zwroty akcji.

POSTAW ZAKŁAD

Adrian Salamon – sylwetka zawodnika

Medusa ma 22 lata. Ile wzrostu ma Medusa? Tego dokładnie nie wiadomo, ponieważ zawodnik jeszcze nie ma oficjalnie przygotowanej metryki. Oglądając filmy na YouTube można wnioskować, że wzrost Medusy mieści się w przedziale 180-185cm.

Piotr „Knaziuu” Knaś - sylwetka zawodnika

Piotr Knaś, inaczej znany jako Knaziuu jest osobą zdecydowanie mniej znaną w Internecie. Nie oznacza to, że nie ma on zasług, które pozwalałyby na jego walkę w Fame MMA.

Najbardziej znany projekt, w którym Knaziuu uczestniczył to „Klaun z Koszalina”. To właśnie Piotr Knaś rozpoczął grę, którą podchwycił i żył cały Internet. Zabawa była tak wciągająca, iż do gry weszli także inni znani Youtuberzy, w tym jeden z założycieli gali Fame MMA.

Dzięki temu Knaziuu i jego obecność na tej gali mogła być już tylko kwestią czasu. Jego warunki fizyczne, codzienne przysposobienie do życia i miłość do sportów walki to idealny na zawodnika Fame MMA.

Medusa i jego problemy z przeciwnikiem

Poszukiwanie przeciwników dla Medusy mogło być sporym problem dla organizatorów. Medusa imponuje swoimi warunkami fizycznymi dlatego też jego przeciwnikiem powinna być osoba zbliżona budową ciała. Wśród osób które zgłaszały się na potencjalnego przeciwnika bardzo trudno było znaleźć kogoś, kto będzie dla Medusy odpowiedni. Informował o tym niejednokrotnie sam zawodnik Fame MMA, który właśnie poprzez brak odpowiedniego rywala, wstrzymywał się z deklaracjami odnośnie swojego debiutu na Fame MMA.


Zawodnikiem podobnym do Medusy jest Knaziuu: wzrostem i wagą przypomina Medusę, tak więc pod tym względem walka obu debiutantów będzie wyrównana.


Warto dodać, że między Medusą a Knaziem nie ma złej krwi. Zarówno jeden jak i drugi raczej podchodzi do rywala z szacunkiem. Nie zmienia to faktu, że zdecydowanie większa presja będzie ciążyć na sławniejszym Medusie. Jego wygrana nie będzie zaskakiwać, a ewentualna przegrana na pewno będzie sporym zaskoczeniem. Medusa doskonale zdaje sobie z tego sprawę, i już niejednokrotnie pokazywał w swoich mediach społecznościowych, że bardzo mocno trenuje do nadchodzącej gali Fame MMA 4. Ewentualna wygrana Knazia będzie dla niego dużym skokiem popularności i szansą by zaistnieć w kolejnych edycjach Fame MMA.


Zapowiada się naprawdę ciekawa walka – jeśli nie możecie dotrzeć do Częstochowy, warto zastanowić się nad wykupieniem relacji PPV Fame MMA 4.