Obstawiaj Fame MMA 5 u jedynego bukmachera w Polsce, który jest sponsorem gali. Bukmacher LV BET posiada kursy na wszystkie walki, które będą toczyć się na gali Fame MMA 5. Skorzystaj z jedynej oferty na rynku, która pozwoli Ci obstawić najlepszą galę Youtuberów w Polsce!

Jak obstawić galę fame mma?

To bardzo proste! Wystarczy założyć konto u legalnego bukmachera LV BET i obstawić interesujące walki. Bukmacher LV BET udostępnia walki Fame MMA w kategorii MMA/KICK BOXING. Po zarejestrowaniu konta wystarczy zasilić je odpowiednią kwotą i zacząć obstawianie FAME MMA!

Czym jest gala fame mma?

Co to jest freak fight?

Walki typu „Freak Fight” to przyjęte w ostatnim czasie określenie dla walk celebrytów i osób niezwiązanych ze sportami walk na co dzień. W ramach coraz to większego zainteresowania publiczności, walki tego typu pojawiają się na coraz to większych galach sportów walk. Głównym założeniem walk „Freak Fight” jest przyciągnięcie uwagi jak największej ilości osób. Nie jest to trudne, albowiem nazwiska widniejące na kartach walk są związane z popularnymi osobami z różnych dziedzin showbiznesu.

Kiedy Fame MMA 5?

Gala Fame MMA 5 pojawi się już 26 października 2019 roku. Tym razem gala zagości w Gdańsku, co w opinii jej twórców zgromadzi rekordową ilość osób oglądających walki na żywo, chociaż po sukcesie FAME MMA 4 nie będzie to łatwe zadanie. Fame MMA 5 będzie także dostępne w formie PPV dla wszystkich zainteresowanych oglądaniem on-line. Gala która odbędzie się 26 października 2019 roku uznawana jest za największą z dotychczasowych inwestycji w markę.

TRANSMISJA FAME MMA 5 LIVE

Transmisja Fame MMA 5 LIVE będzie możliwa przy pomocy znanego już sytemu PPV. Transmisja PPV rozpocznie się już 26 października 2019 roku tuż przed rozpoczęciem show. Transmisja live z gali Fame MMA 5 nie ma ograniczeń terytorialnych i jest dostępna z każdego urządzenia mobilnego lub stacjonarnego wyposażonego w aktualną przeglądarkę internetową. Opłata za dostęp do transmisji live Fame MMA 5 wynosi 19,99 PLN. Zakupu można dokonać już teraz, otrzymany kod licencyjny aktywny będzie w dniu wydarzenia.

Karta walk na Fame MMA

Szymon "Isamu" Kasprzyk - Marcin "Rafonix" Krasucki
Marcin Malczyński - Marek "Adbuster" Hoffman
Dawid Malczyński - Tomek Olejnik
Bonus BGC - Marcin Najman

Artykuły

article-image

Karta walk FAME MMA 4

​Przed nami kolejna edycja Fame MMA, która odbędzie się 22 czerwca na Hali Sportowej w Częstochowie, a karta walk to najbardziej oczekiwana informacja wydarzenia Fame MMA 4. Nic więc dziwnego, że i tym razem organizatorzy przyłożyli się do niej w należyty sposób. Proponowane nam Fame MMA walki na czwartej odsłonie gali to smaczki pod względem sportowym, ale i nie tylko!

article-image

Marta „LinkiMaster” Linkiewicz — Aniela „Lil Masti” Bogusz

22 czerwca w Częstochowie odbędzie się pojedynek, który bez wątpienia rozpali całą publiczność. Marta LinkiMaster Linkiewicz, po swojej wygranej z Moniką Godlewską, ponownie wraca na ring, aby zawalczyć o pas Fame MMA 4. Jej rywalką będzie sławna Aniela Lil Masti Bogusz znana także jako SexMasterka. Bitwa ta uzyskała miano „Main Event”, co oznacza, że będzie gorąco wyczekiwana przez publiczność. Czy LinkiMaster kolejny raz pokona swoją przeciwniczkę i zdobędzie pas? Tego nie wiadomo, ale na pewno wiemy, że będzie sporo emocji.​

article-image

Marcin Najman vs Bonus BGC

​To już pewne, że Marcin Najman vs Bonus BGC zmierzą się w oktagonie. Nikt nie wie, jakimi umiejętnościami pochwalą się na ringu. Jak na razie jest bardzo głośno, bo obaj zawodnicy nie szczędzą sobie słów krytyki. My natomiast skupiliśmy się na tym, kim są i jak do tej pory przebiegała ich kariery.

article-image

Kiedy i gdzie odbędzie się konferencja Fame MMA 5?

To pytanie nurtuje wszystkich wielbicieli sportów walki: kiedy konferencja FAME MMA 5? To właśnie podczas konferencji poznamy szczegóły imprezy, która odbędzie się w październiku. Organizatorzy zdradzili już kilku zawodników, których zobaczymy w oktagonie, jednak wciąż jest wiele pytań i niewiadomych. Dopiero pełna karta walk pozwoli na większą pewność. Jednego kibice mogą być pewni - emocji na pewno nie zabraknie! Zarówno podczas konferencji, jak i imprezy! Zarezerwuj sobie wieczór 28 września 2019 r. To właśnie tego dnia w Poznaniu odbędzie się 1 konferencja Fame MMA 5! ​

article-image

Fame MMA 5 – kiedy i gdzie się odbędzie ?

​Najbliższa gala FAME MMA będzie piątą edycją tej imprezy. Każda z gal jest coraz większa. Dotyczy to zarówno ilości uczestników, jak i widzów, których przyciąga. Można oglądać ją zarówno na żywo w miejscu, w którym walczą zawodnicy, jak i w Internecie. Ten drugi sposób jest podstawą tej imprezy, bo występują na niej największe gwiazdy wirtualnego świata, a szczególnie YouTube.

article-image

Malczyński vs Olejnik -kto wygra walkę?

​Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…

article-image

Malczyński vs AdBuster – kto wygra walkę?

Jak za rycerskich czasów wyzwanie padło znacznie wcześniej… Według pierwszych zapowiedzi starcie youtuberów miało odbyć się już na początku czerwca, a dokładnie podczas wcześniejszej gali. Jednak tak się nie stało. Mimo to wezwanie do pojedynku Marcina Malczyńskiego skierowane do Marka „AdBustera” Hoffmana nie przeszło bokiem. Ten rękawicę podniósł, a efekty będzie można oglądać live 26 października 2019 r. w gdańskiej Ergo Arenie. Zapowiada się ciekawy pojedynek! Tym bardziej, że obaj zawodnicy na co dzień amatorsko trenują sporty walki. ​

article-image

Fame MMA 5: Isamu vs Rafonix

Gala FAME MMA 5 zbliża się wielkimi krokami. Obecnie znana jest tylko część pojedynków, która odbędzie się podczas tej imprezy. W karcie walk znajdziesz m.in. walkę wieczoru. Jej uczestnikami będą „patostreamerzy”, youtuberzy oraz e-sportowcy: Isamu zawalczy o tytuł z Rafonixem. Kim są i co mogą zaprezentować w oktagonie? Oto kilka informacji, które na pewno Ci się przydadzą. 26 października 2019 r. Ergo Arena będzie gościła FAME MMA 5.​

article-image

Adrian “Polak” Polański - Amadeusz “Ferrari” Roślik

Walka, której w świecie internetowym nie trzeba zapowiadać. Mowa tutaj oczywiście o walce Adrian „Polak” Polański kontra Amadeusz Roślik, na którą czekają fani MMA w całej Polsce!
Obaj panowie są niezwykle znani i występowali już także na galach Fame MMA. Można mówić o nich w kontekście weteranów tej federacji, ponieważ są z nią praktycznie od samego początku. To co podgrzewa ich pojedynek to bez wątpienia fakt, że istnieje między nimi bardzo silne napięcie, które swoje ujście będzie miało już 22 czerwca w Częstochowie.

article-image

Adrian “Medusa” Salamon - Piotr “Knaziuu” Knaś

​Fame MMA 4 to czas kolejnych debiutów, na które czeka cała Polska. Jednym z nich jest bez wątpienia walka Adriana „Medusy” Salamon, który wreszcie postawi swoje pierwsze kroki w Fame MMA.

Medusa, czyli Adrian Salamon jest znanym i cenionym Youtuberem. Sławę zyskał dzięki śmiesznym sesjom live, które można było oglądać na przestrzeni ostatnich lat. Mogliśmy oglądać go także w filmach Jacka Gadovskiego, Warszawskich Koksów, a także na kilku innych, równie ciekawych produkcjach.

Medusa aktualnie prowadzi swojego cyklicznego bloga pod nazwą „Medusa w Stolicy”. Cieszy się on sporą popularnością, ponieważ Medusa dba o to, aby oferowany materiał zawsze był okraszony porządną dawką humoru i ciekawe zwroty akcji.

article-image

Michał „Boxdel” Baron — Jakub „Ochroniarz” Flas

Czy organizator gali Fame MMA, może odnieść jeszcze większy sukces i rozgłos? Oczywiście, że tak. Wystarczy, aby stanął do walki podczas własnej gali. Taką strategię przyjął Michał Boxdel Baron, którego walki są gorąco wyczekiwane przez publiczność Fame MMA.
Boxdel brał udział w walce podczas pierwszej gali Fame MMA i pokazał, że ma wielkie serce do walki. Jego debiut na Fame MMA był udany, ale podczas bitwy nie obyło się bez problemów. ​

article-image

Patryk „Kizo” Woziński — Marcin „Makowski” Makowski

​Kolejnym zawodnikiem, którego obecność podczas gali Fame MMA 4 może szokować fanów rapu to Patryk Kizo Woziński. Młody raper zdecydował się sprawdzić swoje siły w walce w oktagonie, a jak sam twierdzi, ze sportem walki jest bardzo mocno związany.

article-image

Łukasz „Tomb” Imiełowski - Filip „Filipek” Marcinek

​Konflikty raperów rzadko kiedy wychodzą na światło dzienne. Wynika to z tego, że Raperzy lubią załatwiać problemy między sobą, bez obecności mediów. W przeciwieństwie do starej, polskiej szkoły rapowej, Filip Filipek Marcinek reprezentant szkoły Newschool postanowił rozwiązywać sprawy w inny sposób. Filipek niejednokrotnie wygrał bitwę WBW w stylu freestyle. Raper, współpracujący z wytwórnią Que Quality, ma za sobą kilka cieple przyjętych albumów. Na swoim koncie ma także sporą ilość pojedynków hip- hopowych na tzw. wolne mikrofony. Filipek to ikona, która wyznaczyła trendy i niewątpliwie miała ogromny wpływ na popularyzację Freestyle w Polsce. W czwartej gali Fame MMA Filipek ponownie staje do walki o pas. Walka podczas Fame MMA 3 niestety zakończyła się klęską Filipka, a jak będzie podczas gali Fame MMA 4?

article-image

Krystian “Jongmen” Brzeziński - Kamil “Kasti” Stępiński

Prawdopodobnie pierwszy pojedynek nadchodzącej wielkimi krokami gali MMA 4. Pojedynek, który nie ma nigdzie żadnego konfliktu w tle, jednak może być bardzo ciekawy. Dlaczego? Ponieważ w oktagonie zobaczymy rapera o ksywie Jongmen, który będzie chciał pokazać się przed publicznością z jak najlepszej strony. Naprzeciw niego stanie Kasti, który ma już za sobą debiut w Fame MMA i będzie wymagającym przeciwnikiem dla członka Dill Gangu.​

article-image

Dawid „Ambro” Ambroziak - Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

​Bez wątpienia jednym z ciekawszych pojedynków jaki zobaczymy na Fame MMA 4 będzie pojedynek między Kasjuszem Don Kasjo Życińskim a Dawidem Ambro Ambroziakiem. Historia obu zawodników ma zakończyć się właśnie na Fame MMA gdzie dojdzie do wyjaśnienia kilku spraw, które poróżniły obu panów w trakcie programu Ex na plaży.

article-image

Fame MMA Live – wszystko, co musisz wiedzieć na temat transmisji live

​Sukces trzeciej już edycji Fame MMA Live zaostrzył tylko apetyty widowni i organizatorów gali. Skutkiem tego jeszcze podczas wydarzenia organizatorzy potwierdzili datę następnego eventu. Tym razem długo nie musieliśmy czekać. Fame MMA powróci już 22 czerwca 2019.

article-image

FAME MMA 4 – kiedy i gdzie się odbędzie?

Kolejna edycja Fame MMA odbędzie się 22 czerwca 2019 roku w Częstochowie. Po olbrzymim sukcesie trzeciej gali FAME MMA, która odbyła się w ostatnią sobotę marca 2019, kwestią czasu było kiedy będziemy mogli obejrzeć kolejne walki najbardziej znanych polskich Youtuberów. Na szczęście nie musieliśmy zbyt długo czekać i już pod koniec czerwca ponownie będziemy mogli pasjonować się nową odsłoną FAME MMA.

article-image

Fame MMA wyniki

​Wyniki gali Fame MMA to jedna z bardziej pożądanych informacji w Internecie. Nie każdy ma możliwość śledzenia gali. Transmisje z wynikami live są chętnie wyszukiwane wśród zainteresowanych osób. Na całe szczęście możemy poznać wyniki Fame MMA bez większych problemów, mając do dyspozycji Internet. Kilka większych serwisów oferuje nam wyniki walk Fame MMA, które są aktualizowane na żywo.