transmisja_eliminacji_ME2020

TRANSMISJE ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020 W PIŁCE NOŻNEJ

Dla kibica piłki nożnej rozgrywane co cztery lata UEFA Euro 2020 to wielkie święto. Triumf na tej piłkarskiej imprezie gwarantuje splendor i chwałę. Nic dziwnego, że fani futbolu na całym świecie bacznie będą przyglądać się rozgrywkom i śledzić poczynania piłkarskich bohaterów na stadionach w całej Europie. Najważniejsza wiadomość jest taka, że eliminacje Euro 2020 będzie można oglądać również w Polsce.

ELIMINACJE EURO 2020 W TV

Gdzie oglądać eliminacje Euro 2020? UEFA już we wrześniu 2016 roku wydała komunikat o pozyskaniu praw telewizyjnych do pokazywania meczów eliminacji do Mistrzostw Europy w 2020 roku przez stację Polsat. Co ciekawe jednak, mecze z udziałem reprezentacji Polski będą w niej wyłącznie retransmitowane. Obejrzymy za to wszystkie inne ciekawe mecze eliminacji mistrzostw Europy 2020, w tym między innymi spotkania Belgii z Rosją czy Holandii z Niemcami.

NA JAKIM KANALE OGLĄDAĆ MECZE ELIMINACJI EURO Z UDZIAŁEM POLAKÓW?

Fani z kraju nad Wisłą z utęsknieniem czekają na pierwszy gwizdek sędziego w meczach swojej reprezentacji. Drużyna Jerzego Brzęczka będzie pokazywana przez Telewizję Polską, w której oglądaliśmy również mecze Ligi Narodów z udziałem biało-czerwonych oraz obejrzymy finałowy turniej UEFA Euro 2020.