Promocje w LV BET: Bonus bez depozytu 20 PLN

Promocje w LV BET: Bonus bez depozytu 20 PLN

Bukmacher LV BET posiada w swojej ofercie bonus bez depozytu adresowany do nowych klientów, którzy pragną bez ryzyka zapoznać się z możliwościami serwisu. Wystarczy zarejestrować i zweryfikować konto, aby otrzymać bonus na obstawienie pierwszego zakładu, bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. Sprawdź, w jaki sposób działa bonus bez depozytu 20 PLN.

Jakie możliwości oferuje bonus bez depozytu 20 PLN?

Powitalny bonus bez depozytu to popularna promocja, dzięki której nowi użytkownicy zakładów bukmacherskich mogą obstawić pierwszy zakład, bez narażania swoich pieniędzy. Jest to prezent przyznawany za samą rejestrację konta. W LV BET dostępny jest bonus kursowy. W praktyce, gracz otrzymuje 1 PLN oraz mnożnik x20, który może wykorzystać na pierwszym kuponie. Wartość tego bonusu to 20 PLN, ale w praktyce, z jego pomocą można sięgnąć po wyższe wygrane.

Jak odebrać bonus bez depozytu 20 PLN w LV BET?

Zarejestruj i aktywuj konto w serwisie, potwierdzając swój adres email. Po zalogowaniu się, wybierz opcję: „Pełna rejestracja”, w której należy uzupełnić wymagane dane oraz załączyć skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Należy także zaznaczyć opcję, że chcemy odebrać bonus bez depozytu. Gdy tylko Twoje konto zostanie pozytywnie zweryfikowane, do konta przyznanie zostanie bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. W tym miejscu warto zaznaczyć, że szybka rejestracja bez weryfikacji nie wystarczy, aby skorzystać z tej oferty promocyjnej. Wymagana jest pełna rejestracja.

W jaki sposób wykorzystać bonus bez depozytu 20 PLN?

Jak już mówiliśmy, klient otrzyma bonus w wysokości 1 PLN oraz mnożnik x20. Należy stworzyć kupon, na którym znajdą się trzy zdarzenia z kursem min. 1,25. Kurs całkowity kuponu to min. 2,50. Teraz możesz aktywować mnożnik, za sprawą którego, kurs całkowity wzrośnie do 50,00. Przy stawce wynoszącej 0,88 PLN (po odliczeniu podatku od stawki), ewentualna wygrana wynosi 44 PLN. Oczywiście możesz stworzyć kupon o wyższym kursie całkowitym. Ewentualna wygrana podlega 2-krotnemu obrotowi, zanim będzie podlegała wypłacie.

Bonus bez depozytu a pakiet powitalny 3333 PLN

Główną ofertą powitalną w LV BET jest pakiet złożony z trzech prezentów: bonusu 2000 PLN przy pierwszej wpłacie, bonusu 1000 PLN przy drugiej wpłacie oraz zakładu bez ryzyka 333 PLN. Czy powyższe prezenty można wykorzystać, jeśli wcześniej odebraliśmy bonus bez depozytu? Jak najbardziej tak! Po wykorzystaniu tego bonusu wystarczy przejść do płatności, zaznaczyć interesujący nas bonus, a następnie dokonać pierwszej wpłaty w serwisie LV BET. W ten sposób można dodatkowo powiększyć swój kapitał o bonusy o łącznej równowartości 3333 PLN.